Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

maky82
23. črc 2009

ahoj holky, taky se tak paříte? my budeme odpoledne u bazénu a vážně uvažuju o tom, že se půjdu taky koupat. Nemělo by se mi nic stát, ne?

A jinak se nám vede pořád stejně 🙂

tercie
24. črc 2009

Ahoéj holky, tak hlásím, že od pondělí nastupuju do práce 😉 jako pracovník cen a marketingu do tesca, tak mi držte palce 🙂

amelie001
24. črc 2009

Míšo,moc gratuluju,ale radši bych ti gratulovala jinak,však víš!!Ale jinak hodně úspěchů a dobré kolegy!! 😵

tercie
26. črc 2009

Amelko děkuju, tak nějak se utěšuju že tam třeba nebudu dlouho, no ale už vím, že člověk míní a pánbůh mění, tak se na tu myšlenku snažím neupínat 🙂
A jak jinak, co Daneček? 🙂

lehna
26. črc 2009

míšo-tak držím palečky,ať se ti tam aspoň trochu líbí a strávíš tam jen pár týdnů🙂

Jiťulko-gratuluji k chlapečkovi🙂.koukám v pase,že to bude Filípek. taky jsem nad ním uvažovala a moc mi nepasoval k příjmení🙂 Štěpán Vlach zní líp😀

Am- Daneček je k sežráníííííííííí. je moc krásný.

Maky-já myslím,že do bazénu na chvíli můžeš, jen se pak normálně spláchni ve vaně. Adámek je taky mooooc k sežrání.a tobě to náramě sluší. )no všem maminám to sluší🙂

petis
26. črc 2009

Ahoj holky,

trochu jsem si hrála a tady :

https://www.youtube.com/watch?v=l7tqIJRoeTM


je video z prvního dne, kdy začala Kája lézt po 4. Kvalita je nic moc, je to z telefonku 😉

Jitul,
koukala jsem do pasu, že čekáte chlapečka. Velká gratulace !!!

Míšo,
gratulace k nové práci a určitě budeme brzy gratulovat jinak😉

lehna
26. črc 2009

Peťko,
videjko je supééér. už se těším až nám tak bude lozit i Štěpánek🙂. je to nádhera 😵 😵

luckamb
autor
27. črc 2009

Zdravím po víkendu holky.

jitie
27. črc 2009

ahoj 🙂
holky díky, byli jsme v pátek na velkým UTZ a prý to vypadá na chlapečka, nechtěl se moc ukázat,až pak roztáhl nožičky 😀
míšo, gratuluju k práci 😵 hlavně se tam nestresuj, ať to nejdůležitější co nejrychleji a hlavně dobře dopadne!!!

luci ahoj 🙂

luckamb
autor
27. črc 2009

no vidíš, tak se nám tu chlapečkem vyrovnají síly 😀

jitie
27. črc 2009

luci, hned sem si na to vzpoměla, když mi dr říkala, že to vypadá na kluka 😀 tak snad na nás nevykoukne holčička 😀

maky82
27. črc 2009

ahoj kočky, tady je teda novinek 😀 všem vám gratuluju 😀

Jitie, nechceš nějaké oblečky?

maky82
27. črc 2009

no Karolínka je super, je to srandovní, jak leze 😀

kaca007
27. črc 2009

ahoj holky, to nám ty dětičky pěkně rostou co? my máme dneska 4 měsíce, k tomu 1 zoubek dole venku a druhý se klube 🙂
krásné léto všem !!!

luckamb
autor
27. črc 2009

Teda holky, teď se to tu nějak rozpovídalo. Že bychom to zase po dlouhé době trošku rozjely?

tercie
27. črc 2009

hoj holky, tak prvně gratuluji Jiti k chlapečkovi 😵 😵 😵 a jinak jsou ty vaše zlatíčka všechny moc krásný, jen závidím 😀
Já se dneska hlásím po prvním pracovním půldni 😀 byla jsem podepsat smlouvu, na prvním vstupním školení a na zdravotní prohlídce, a zítra už frčím v novým mundúru směr Žatec, ještě s jednou novou kolegyňkou. Jako hadry co jsme dostali jsou jak z umělý hmoty, vůbec se v tom necítím a vypadám jako imbecil, takže si to dovedete představit. Hned to půjdu hodit do pracího prášku a aviváže, snad to trochu změkne, teď to div neškrábe 😀 Práce vypadá zajímavě, tak snad to nějak půjde...

puckalucka
27. črc 2009

Ahojky holky, tak jsem si konečně našla minutku Vás pozdravit 🙂 . Děkujeme mooooc za gratulace 😵 .
Terc, gratulace k práci, ale víš jak...přejeme Ti ať tam brzo nemusíš 😉 ...
Luci, držím palečky na kontrolu a moc Ti přeju, aby se to už pohlo tím správným miminkovským směrem 😉 .
Lenííííí zlatíčko, děkuju žes to tu tak hezky vyřizovala a chválím Štěpánka je úžasnej 😵 😵 , jo a na naše prdíkování se už taky moc těším, zatím jsme rádi, když prdíkuje on a nebrečí 😀 .
Videjka jsem ještě nestihla zkouknout, tak Kájinku a Danečka pochválím později 🙂 .¨
Dala jsem do alba pár foteček 🙂 ...
Matěj pozdravuje všechny tety a kámarády/dky z března 😀

luckamb
autor
27. črc 2009

Luci, Matýsek je moc krásnej.

luckamb
autor
28. črc 2009

Dobré dopoledne děvčátka 😀

maky82
28. črc 2009

ahoj všichni 😀

Luci, Matýsek je nádhernej, už jsem koukala včera, ale nějak mi blbnul pc, abych ti napsala 🙂

Terc, taky gratuluju k práci a přidávám se k holkám, ať tam za chvíli už nemusíš chodit a máš úplně jiné starosti 😉

Jinak my máme za sebou dneska jednu návštěvu, druhá nás čeká, přijede kámoška s mimčem a nechám se ostříhat, jen ještě nevím jak...Buď ostříhat zbytky trvalé a nechat si to trochu prostříhat a nebo všude po hlavě kratší a vzadu delší. Ještě vůbec nevím.

Šimon odjel s našema na výlet do Hranic na Moravě, Adam dospává včerejší celodenní zlobení, jen řval a pil každou hodinu, jinak je fajn, v noci pořád spává s jedním vstáváním, pěkně roste a je čím dál víc podobnej na manžela. V pátek jdeme na kyčle a v úterý do poradny...jsem zvědavá na jeho kilča 😀

lehna
28. črc 2009

Pucííííí- Matěj je ňuf ňuf🙂. tak to je fajn, že zatím prdíkuje, jen ať mu to zůstane🙂

Kac007-teda vy už máte zoubek, tak to vzala Emi šupem🙂. nám roste asi třetí,zatím nevíme kde,ale v noci opět nespíme.

Maky-tak ještě že Adámek hezky spinká aspoň v noci🙂. nám se to bohužel změnilo po třetím měsíci.
tak co jaké máš nakonec ty vlásky, já jsem konečně taky už ostříháná a do toho melírek. huráááá, po víc jak třech měsících si moje osobní holička udělala časík a přijela ke mě🙂

Míšo-si ty hadry dovedu představit😀. tak co změklo to trochu aviváží??

tercie
28. črc 2009

Ahoj hoílky, mám málo času, všechny vás zdravím a díky za přáníčko, i já si to přeju nejvíc na světě, zvlášť po dnešním prvním dni. Od rána jsem jen seděla na kase, až od zítra se začnu učit svou práci a navíc musím jet ráno 60km a na šestou, takže vstávat budu ty 3 neděle, co tam budu jezdit ve 4 ráno, jako masakr, teď, po půlročním lenošení 😝 Ty hadry nezměkly ani náhodou, navíc to kouše a akorát se v tom potím a vypadám jak nádražák. Ať žije tesil!!!!
A s tím se loučím, snad zítra bude víc času.

Tak papa a opatrujte sebe a drobky 😉

luckamb
autor
29. črc 2009

Ahoj zlatíčka moje,
jak se máte při středě?

maky82
29. črc 2009

ahoj holky

Leni, tak nakonec jsem si nechala to kratší. Jak bude čas, přihodím foto. Je to fajn a mám hned hlavu lehčí 🙂 A o úpravě ani nemluvím.

Co ty Luci, pracuješ, co?

jitie
29. črc 2009

ahoj berušky 😵
jdu vás pozdravit, dneska je krásně, tak zachvilku se jdu válet na zahradu a a číst si knížku, známá mi přinesla něco o těhotenství, tak si počtu
my se máme fajn, snažim se pořád někde courat, jelikož doma už mi začíná hrabat 😀

Míšo, to vstávání ti vůbec nezávidim 🙄 proto se musíte snažit a snažit a snažit!!!zítra budu držet palce na ty výsledky, hlavně ať je všechno v pořádku! O víkendu jedeme zase na chalupu, tak sem se rozhodla, že
zajedeme do Německa na nákupy, kousek od nás je ten Kik a mají tam krásný věci na mrňata 🙂

Luci, jak je? Takže v srpnu tě čeká velká KO, doufám, že se to konečně hejbne správným směrem, přece mě holky v to těhulkování nenecháte samotný 😀

Jinak všechny miminka jsou nádherný a krásně rostou 😵

tercie
29. črc 2009

Ahoj holky, Jiti děkuju, mám z toho pekelný bobky.

Vždycky jste mě tu podržely, když se něco dělo, tak zejtra na mě myslete, v devět ráno se dozvím verdikt... Pak vám sem napíšu, hned jak se dostanu k PC, jo?
Díky předem a papa, musím končit už se sem zas cpou 🙄

tercie
29. črc 2009

Jéé Amelko, krásný fotky, jak to děláš, s těma rámečkama? Na to je nějakej program? 😵

kacenka25
30. črc 2009

dobré čtvrteční ránko, byli jsme delší dobu na chaloupce, bylo tam fakt nádherně. Mládě nám tam zvlčilo, piští a ječí i tady ve městě, asi si neuvědomuje, že není v lese v horách 😀 😀 😀 . Máme se moc moc dobře, nejsme tedy tak šikovný jak holčičky ale tož my to doženeme. Zoubek žádný, nehačáme, lezeme jen dozadu, spíš se plazí po bytě. Hamání Kubímu chutná a dokonce moc, tak to jsem děsně ráda.

Terci, za chvíli je devět, držím palce už teď! Já v devět nemůžu, páč to má Kubí dopolední mlíčko 😀 😀 . Ale za pět minut je vyslopáno, tak v devět nula pět budu zas držet palce 😉

Jíťo, klučinu? Raubíře? Tedy, gratulace 😵 😵. Hlavně odpočívej, užívej si, že jsi doma a ten klid a nudu si uživej dvojnásob, páč po porodu budeš v jednom kole 😀 nemám pravdu, maminky? 😵 Ale je to kolo krásný, takový, že máš pocit, že na tom světě k něčemu jsi 😉. Končím, Kubí se dopíďalkoval k židlím a tady je nebezpečno.

Chtěla jsem vás pozdravit po návratu do civilizace, ráda bych tam ještě zůstala, bylo tam moc fajně. Tři týdny v ráji, tak bych to asi nazvala 😀 .

luckamb
autor
30. črc 2009

Dobré ráno,
Míšo: držím palečky a uvidíš, že to bude dobrý
Káťo: Ahojky zlatíčko, to je dost, že ses taky ukázala. Jak to vidíš s návštěvou Boleslavi?
Jitu: no uvidíme co mi řekne dr., hlavně musím vyřešit jednu takovou bouli co mám už asi rok a on mi na ní minule řekl, že to je tuková boule. Jenže ona vyrostla a bolí čím dál tím víc, buď to vypadá na uzlinu a nebo ještě asi dva lidi mi řekli, že by to mohla být kýla. No tak ale to když půjdu na laparku, tak by měli zjistit co to je, ne? No a kdyby mi zase říkal že to je tuková boule, tak holt půjdu o dům dál.

tercie
30. črc 2009

Napíšu vám, co mi řekli... jako nevím, proč mě hnali 180 km, když mi to mohli říct klidně po telefonu ☹

Doporučuji s výsledky kontrolu u obv. Gyn. (nevím, co by s tímhle měl dělat, když u něj jsem na vyšetření byla a všechno je v pořádku) Plánování dalšího těhotenství minimálně za půl roku od provedení výkonu(to určitě 😝 😀 ). Vhodné alespoň 3 měsíce před otěhotněním užívat kyselinu listovou na prevenci chromozomálních aberací a poruch vývoje neurální trubice. ( a čím asi se ty 3 měsíce už krmím...???) Další těhotenství bude rizikové, nutná genetická prenatální konzultace. V dalším těhotenství vhodné provést skríning I. trimestru. Poučena.

To jsem si mohla přečíst v kterýkoliv netový diskusi, nemyslíte?

No ale prý riziko opakování je minimální, a to je asi v tuhle chvíli rozhodující, takže vcelku dobrý. Měl tam celou tu pitevní zprávu. ale vytiskl mi jen tenhle ubohej sloupeček, takže nevím vůbec nic, jen, že se potvrdila diagnoza a prý je dobře že jsem dovolila přerušení, prý by to bylo hrozný trápení... no aspoň že tak, nemusím si vyčítat, kdybych se rozhodla špatně a malá třeba byla v pořádku...

Tak teď obracím list a budu se dívat už jenom dopředu... 😉
A díky vám všem že jste na mě myslely 🙂

Jo a už mám objednanej noťásek, tak příští týden už vám snad budu psát z něho 🙂