Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
3. pro 2009

ahojka holky

Leni, včera jsem zapoměla napsat, jak se Štěpánek chytá za ouško, tak to dělá Kuba taky. Nejprva jsem si myslela, že to dělá jen když je unavený, páč se za něj tahal jen večer. Teď už se tahá celý den, prostě někam běží a u toho se tahá za ucho 😀 nemyslím, že by ho ouško bolelo... Spíš objevil další část těla se kterou si může hrát 😝 😀 .

Luci spíš než neví čeho se chytat bych to v našem případě nazvala neví co rozflákat první 😠 dělá to vyloženě naschvál 😠 prostě zkouší, co tam je no.

tercie
3. pro 2009

Ahoj holky, dnes jsme byli na srdíčku a je to v pohodě, tluče jak má, všechno odpovídá, dokonce manža říká, že ten náš nezbeda boxoval doktorovi do sondy, to já jsem neviděla, protože na mě nenatočil monitor 😀 Ale hlavně že je v pořádku!!!

Jitul teda ty si užíváš, ale už to brzo budeš mít za sebou ne? Kam vlastně jedeš rodit? Nebudou tam mít taky zákaz návštěv? To je děs teď, s těma chřipkama, co...
A ještě jsem se na jednu věc chtěla zeptat, všimla jsem si včera na jedný diskusi že spadáš s nemocenskou taky pod Prahu 8, Trojskou... já taky... a taky už marodím od srpna... dostala už jsi od nich nějaký peníze? Já už jsem zoufalá, dovolat se tam nejde a mě už volali i z druhý banky, za na BÚ nemám pohyb, a jsem do nepovolenýho mínusu tak že mi ruší účet!!! no děs, už nevím kam bych se obrátila...

Holky s tím saháním na ouško, nemůže to bej i takovej ten pohyb z rozpaků třeba? Někdo si sahá na nos, tak ti vaši ušáčci holt na ucho... ale to je asi kravina co? 😀

JInak já taky zatím nepeču, a bůhví jestli budu, když prachy nejsou, jsem ráda když udělám běžnej nákup abysme nechcípli hlady a na blbosti typu cukroví a dárky holt prostě zatím musíme zapomenout...

jitie
3. pro 2009

ahoj 🙂
Míšo, ty taky spadáš po Trojskou, tak to ti přeju pevný nervy 😔 já od nich dostala peníze za srpnovou nemocenskou až koncem října...teď mi teda mateřská přišla včas..ale je to tam s nima na pytel
já mám někde nějaká čísla přímo na ty ženský a ne na spojovatelku, ty ti to spíš vezmou..já to najdu a pošlu ti to to do IP
jinak rodit budu v Hořovicích a tam jsou zakázaný návštěvy už od 13.listopadu ☹ takže tam budu sama samotinká..

amelie001
3. pro 2009

Holky zdravím vás,

sociálka je něco co mě dokáže vytočit doběla!!!! 😠 Nedivím se vám.Je to hrůza,chtějí aby se rodilo a prachy nikde,neposlat cigánům dávky,nebo důchodcům důchody to by bylo,ale co my maminy,je to tak nespravedlivé,všechno pro ty děti je tak strašně drahé a platit musíme,mě taky volají každý měsíc z banky,kdy mi jako dojdou peníze na poplatky,protože to chdoí každý měsíc,s čímdál větším spožděním.Tedka mi dojdou akorát 4000,a pak doplatek nějaké 3000 a to nevím kdy.

Míšo,gratuluju k výsledkům,je to super,že se malému tak daří!!! 😵

Jity-tak co Filípek,ještě se mu nechce?

kacenka25
4. pro 2009

ahojka holky,

když jsem byla na PN v těhu já, dostávala jsem penízky na den přesně 🙂 nevím, co teďkomc tak blázní a neplatí maminkám 😠 ☹ já jsem spadala pod Prahu 10. Pak i mateřská chodila na den přesně a co jsem od porodu na rodičáku, tak to spadá pod Náchod, to je pidi město, s tím není problém vůbec. S těma penězma je to strašné, manžova mamka nedostala výplatu od září 😢 je to hrůza, po rozvodu je na všechno sama a teď i bez peněz. Jo, podotýkám, že to samozřejmě není důvod nebýt v práci přesčasy třeba 3 hodiny denně. Podnikatelé jedni, prachy ne, ale makat to jo! 😠 😢

Miško, super zpráva, tož to gratuluju k těm krásnejm zprávičkám!!! Těch ať je co nejvíc!

No jo, to mě nenapadlo, že vlastně Jíťa bude rodit do chřipkový epidemie, chuděra. Ty jo, snad to dopadne dobře, takovej malej trpaslíček je náchylnej na kdeco...... A pak to budou teda nádherný Vánoce s Filípkem v náruči!!!!! Sice asi polovinu pohádek Jíťa prospí, aby dospala prokojenou noc, ale zasejc ten vrtící vonící dáreček to vynahradí.... Pamatuju na svůj první den z porodnice doma, na Silvestra, klimbala jsem celý večer, jen jsem se budila na budíka dát Kubovi najíst a zas klimbala u televize. Před půlnocí jsem se probrala, ťukli jsme si, koukali z okna na ohňostroj a pak šla klimbat do ložnice 😀 😀 😀 Bomba silvestr co? 😀 😀 Trapný no, jenže já 45 minut kojila, pak 20 min než se Kuba uráčil krknout si, pak 20 min odstříkávala a vida, za půl hodiny další kojení!!! Tak to šlo furt dokola. No a na hovno, pardon, mlíčko se stejnak nevytvořilo.... Ale pamatovat si to budu navždy 😔

lehna
4. pro 2009

ahoj holky,

letím na skok🙂

Kači- joo, tak to mi taky říkala dr., že asi on¨bjevil další část těla, že si do něho bouchá, už zas tak moc nedělá, tak to bude asi ono. jsem byla jen vyplašená co to je, když to dělal v noci jak usínal. radši jsem se šla zeptat, než něco podcenit, no ne?
Co ti pije Kubík za mlíko? pořád Nutrilon? nebo jsi změnila? mi totiž dneska přišly dva slevové kupony(oba na 100,-) na Nutrilon 3 a my to nepijem, tak jestli bys chtěla, tak ti je pošlu.

Míšo- super, že je vše v pořádku🙂. mám radost🙂. no z rozpaků to sahání na ucho asi nebude, prostě nevím proč to dělá, teď už to zas moc nedělá. tak asi fakt objevil ucho, že má na hlavě😀

Jiti- ať už máš Filípka u sebe, aby ta vyrážka zmizela a ty se tak netrápila 😉

Am- tyjo, to je fakt mazec s těma sociálkama, to je prostě děs 😠 . jako z čeho oni si myslí, že ty maminy mají brát peníze. každý si myslím, že máme mít naspořeno, enbo že nás má živit manžel. ale všichni začínali na hovnu jako my všichni ostatní. to mě taky dokáže naštvat takové jednání. hlavně, že oni mají výplaty 😠 .
ještě, že mi chodí vše tak jak má. nikdy jsem tady s tím neměla problémy. tfuj tfuj tfuj

kacenka25
4. pro 2009

čauky Leni, jsme na Hippu, od doby cos nám poradila, že po něm Štěpulka neblinká 🙂 tak ani Kuba po něm neblinká, už jsme u něj zůstali. Škoda, že v DM slevových knížkách nikdy sleva na Hipp není, jen Hipp čaje ☹. A Štěpulka bumbá co? Taky pořád Hipp nebo jste změnili značku?

tercie
4. pro 2009

Kuk kočky, včera mi ještě ke všemu přišel dopis z komerčky, že mi ruší účet!!! 🙄 Takže musím na socku napsat dopis ať mi to pošlou poukázkou.
Jo a ještě jedna pozitivní zpráva, dneska jsem se tam dokonce dovolala, vzala mi to nějaká nervozní holčina, ale domluvila jsem se s ní, prý mám moje dávky už v počítači, jen čekají na schválení, tak to dneska prý schválí ale pak to musí předat ještě ke schválení někomu dalšímu a pokud to dobře dopadne tak je budu mít do 7 dnů na účtu... no tak jsem na to zvědavá, kéž by to tak bylo, už jsem fakt na nervy, všude na mě teď koukaj jak na nějakou socku...
No vlastně na účtu už ne... to je hrozný... Hlavně abych mohla doplatit ty splátky a byl klid.

jitie
4. pro 2009

Míšo, koukám, že jsi se dovolala, já ty čísla nenašla, dobře sem to asi někam uklidila 😒
taky mi předtím řekli, že to čeká na schválení a pak ještě převod z ČNB, prý to trvá kolem 10 dnů, naštěstí to dodrželi..nejhorší je, že bys tam musela volat každý měsíc, holt dělají si to holky sami, vím že asi nestíhají, ale tak snad můžou nabrat další lidi, když vidí, jak to jde pomalu..pak jsou akorát nervózní 😠

a to ti ruší účet jen proto, že tam nemáš ždáný pohyb??? 😕 vždyť jim to může být jedno ne, jestli tam máš peníze nebo ne..
přeju to pevný nervy, nikoho prostě nezajímá, že lidi musí platit hypotéky, že musí z něčeho žít!!!!

maky82
4. pro 2009

ahoj holky, tak vás dočítám, koukala jsem do albíček...je to supr, jak těhulkujete a chystáte se rodit 🙂 hrozně to s váma prožívám... 🙂

luckamb
autor
7. pro 2009

Dobré ráno sněhurky 😀
Jsme nejšťastnější člověk na světě 😀

martek
7. pro 2009

a prooooooc? :-P
myslis to cisilko?????? a tlustice jak k.ava?

😉

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maky82
7. pro 2009

No Luci, co to vidím?????????????????? To je předvánoční bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z celýho srdíčka gratuluju a držím palečky. Úplně si tě dovedu představit, jak ti asi je...ten pocit štěstí...opatruj se i bublinku v bříšku.... 🙂 🙂 🙂

maky82
7. pro 2009

Tak bysme pomalu měly začít měnit náš název, co? 😉

martek
7. pro 2009

spousta snehurek a martek 😅 😕 😀 😀

luckamb
autor
7. pro 2009

jj, maky, je to tak. Děkuju.
Název změníme až bude těhulka i Martek. Dřív ne.

martek
7. pro 2009

joo, zeny, tak to se asi nedockate 😀

lehna
7. pro 2009

juchůůůůůůůůůůůů
Lucííííííííí moc moc gratulujíííííí. mám ooooooooooooobr radooooost 😵 😵 . paráda🙂. přeju,ať všechno vychází tak jak má a v srpnu bude mimííí🙂

Kači- jj, jsem na Hippu pořád, neměníme, jsem spokojení. Jo taky si říkám, že by do těch Dm knížeček mohli dát místo čaje mlíko🙂.

od včerejška má Štěpi rýmu, ach jo, doufám, že z toho nebude nic vážnějšího, mám strach o to ucho, aby nechytl ten zánět☹

Martek- ale i na tebe si počkáme a dočkáme se 😉

luckamb
autor
7. pro 2009

Leni: děkuju, smůlu už jsem si vybrala, takže teď už to budou jen samé rodosti a štěstí :_D
Martek: Ale dočkáme zlato, dočkáme

kacenka25
7. pro 2009

Dobré dopolko,

Lucinko přijmi i ode mě obrovskou gratulaci 😵 😵 je to fantastický bombastický dárek pro celou rodinu, takhle k Vánocům. Nádherný tlustý //, to teda není o miminku pochyb. Tak hurá a mám u rodičů kámošku na kočárkování 😀 😀 😀 No spíš na procházkování 😀 😀 😀 až Luci porodíš, bude Kuba lítat, že ho budeme honit 😀 ale což, hlavní je, abys byla 40 týdnů zdravá 🙂

kacenka25
7. pro 2009

a jaké krásné album 😵

luckamb
autor
7. pro 2009

viď, taky se mi to moje album líbí. Jinak děkuju za gratulaci :-d

amelie001
7. pro 2009

Zdravím,

Lucce jsem už gratulovala,tak ještě jednou je to BOMBA!!!!!!!!!!

Jinak my jen čajíky Hami a Hipp příkrmy...

luckamb
autor
7. pro 2009

Am a ještě jednou díky za gratulaci 😀

petis
7. pro 2009

Koukám, koukám ....
Lucinko moc a moc gratuluju, jsem asi poslední, kdo se přišel podívat, co je nového, stydím se.
Je to krásná zpráva, // jsou nádherně tlusté, to je ten nej předvánoční dáreček !!!!!

JITU,
a co ty? Filípkovi se ještě nechce? Už to máte za pár ....

MÍŠI,
tak krásné zprávy, že je vše OK. Akorát nechápu, že ti jen tak ruší účet, ach jo, snad s tím nebudeš mít moc starostí.

LENI,
Kája se taky plácá po hlavičce, tak snad to nic není.
Jinak ty taky bydlíš kousek od PL, my tam jezdíme na mlíčko pro Káju, třeba Nutroš jsem tam teď kupovala v akci za 205,- Kč norm. 800gr. balení. Jak Hipp nevím, na ten jsem se nekoukala, ale fakt to tam vyjde o hodně levněji.

tercie
7. pro 2009

Lucíííííííííííííííííííííííííííí co to vidíííííím úžasný, moc moc moc moc gratuluju, teda, normálně jsem se rozbrečela, tolik jsem ti to přála!!!! Tak ať je hlavně všechno OK a ať se prcek držííííí 🙂 😵 😵 😵

Teda z toho se jen tak nevzpamatuju 🙂

tercie
7. pro 2009

Peti nejsi poslední, ta ostuda jsem tu jáááá 😅

luckamb
autor
7. pro 2009

Holky díky moooc 🙂 Nejste ostudy vůbec 😀

jitie
7. pro 2009

Lucí gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵
no to je úžasný 😵 😵

u nás nic nového, na dnešní ko mi řekl, že jsem otevřená an špičku prstu a že to může přijít kdykoliv, tak uvidíme, kdy se Filda rozhoupe 😀

tercie
7. pro 2009

Jéé jiti,Filípek už se chystá, moc držím palce ať je to v pohodě za váma a do vánoc jste doma 🙂
Pošleš mi sms, až pojedete? 😉 ať můžu posílat energii a taky dát vědět holkám 😉