Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
21. pro 2009

Děkujeme všem moc a moc za gratulace, pár foteček je tady v albu, zbytek je na www.petiska.rajce.net 😵

luckamb
autor
21. pro 2009

Ahoj holky,
my máme 0,5mm a srdíčko nám krásně bliká!!!! Takže super. Na další UTZ jdeme 4. 1., tak doufám, že těch 14 dní uteče.

Fotku naší nejkrásnější tečky dodám zítra 😀

tercie
21. pro 2009

Luci mooooooc gratuluju ke kontrole a k srdíčku 😵 😵 😵 jen tak dál 😉

luckamb
autor
21. pro 2009

0,5 cm ne mm, sem se přepsala :-d
ALE DĚKUJU ZA GRATULACI

luckamb
autor
22. pro 2009

HOlky mám fotečku v albu 😀

petis
22. pro 2009

Luci,
moc a moc gratuluju !!!
Je to strašně krásná zprávička 🙂 Opatruj se 🙂

kacenka25
22. pro 2009

Dobré ránko

Lucko moc moc moc se opatruj, díkes za báječnou zprávu před Vánoci 😵 😵

Péťo, 😵 krásný fotky 😵 ježiš to snad ani není možný první rok za tebou 😵. To já teprva čekala co se bude dít ..... 😝.

Máme třetí zub 😀 jsme dobrýýýýýýý 😀 😀 😀 v jednom roce tři zuby 😀 😀 😀 když mají jiný děti pusinku plnou zoubků 😀 😀. Petis, jakpak čistíš Káje zoubky? Jako ty dva klofáky dole se nedají čistit, Kuba mě prostě do pusy nepustí.... A když už jo, tak zas nestihnu ani objet jeden zub, protože hned pusu zavře, mě kousne a začne brečet, páč ho trápim a nemůže si hrát..... Asi je to blbý co ale já ještě zuby nečistim.... 😔

Jdu vám popřát krásné Vánoce. Manža zítra už nejde do práce, tak na net už se nedostanu. Holky, fakt strašně moc krásný Vánoce, vy s miminkama si užívejte těch rozzářených dětských očí, až uvidí svítící stromeček, tu pohodičku, vy co máte miminka pod srdíčkem, si užívejte posledních klidných Vánoc, páč ty příští to už bude fičák 😀 😀 😀 a na pohádky budete muset zapomenout 😀 😀 😀 a těšte se, jaký to bude za rok krásný, až vaše miminko bude na Vánoce s Váma. No a my 25. 12. budem v oslavách pokračovat 😵 😵 😵 😵. Holky, mějte se moc moc krásně, papkejte cukroví a salát a ryby a užívejte volna s manželama. Ahoj snad mezi svátky..... Kubíček posílá pusinu, zrovna usnul, zas blbá noc, tak dospává.

luckamb
autor
22. pro 2009

Kačenko, díky moc a tobě taky krásné vánoce a pořádnou oslavu prvních narozenin.

lehna
22. pro 2009

ahoj holky,

Peti- malá je úúžasná, super fotky🙂

Lucíí- moc moc ze srdíčka gratuluji k úspěšné kontrole a k tomu nejkrásnějšímu dárečku k vánocům. Tečka je ukázková, moc krásná 😵

Kačko- gratulujeme k třetímu zubu🙂 to už se zase Kubulovi bude líp kousat🙂. no abych řekla pravdu, tak já taky zoubky malému nečistím. on má zatím takové ty dva kousací kartáčky, tak tím si šmrdlí pírkrát za den v pusině. ale jako, že bych ho každé ráno a večer posadila k umyvadlu a spolu si čistili zuby, tak to ne 😅

Maky- vše nej Šimonkovi k svátečku, celý den na něho myslím a píšu až teďka, nějak mi to pořád nevycházelo. co doma? pisni do IP,ju?

jitie
23. pro 2009

holky, jdu vám popřát krásné Vánoce 😵 moc si to užívejte 😵

lehna
24. pro 2009

přeji krásné vánoce všem maminkám, těhulkám, nastávajícím těhulkám a všem dětičkám. jen samé zdravíčko, lásku a pohodičku. 😵

Adámkovi vše nej k svátečku 😵

tercie
25. pro 2009

Vánoce jako z pohádek,
bez starostí a bez hádek.
Za oknem vločky padají,
v domě zvonky cinkají.
Nazdobený stromeček,
pod ním zabalený dáreček,
v pokoji vůně cukroví,
to už leccos napoví.
Klid a pěkné svátky,
v pohodlí křesla u pohádky.
Pak už je tu zas,
ten novoroční čas.
Co více jen přát,
ať kapr kosti neskrývá,
ať radost a smích přebývá,
spousta lásky i v okolí,
ať všechno zlé přebolí.
Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2010 přeji 🙂

A Kubíčkovi přeju vše nej nej nej k jeho 1. roku!!!! 🙂

A Adámkovi hodně zdraví k svátku 🙂

maky82
26. pro 2009

Ahoj, jdu dohánět resty 😉

Děkuju za gratulace klukům ke svátku...díky, díky... 🙂

Luci, tobě gratuluju ke kontrole...ať vše probíhá tak, jak má...

Kubíčkovi přeju všechno nej k 1.narozeninám, hodně úspěchů, lásky,hodné rodiče...a spoustu kamarádů...a to samé i Štěpánkovi ke svátečku...ať jste kluci zdraví a hezky rostete... 🙂

ilonkaa
26. pro 2009

Ahoj holky,

Tak dodatečně..Krásné Vánoce Vám všem hromadu zdraví,kupu dárku a moře štěstí 😵 😵 😵 !!!

Petis: Kajině vše nej k narozeninám ! 😅

Kačí: Kubíčkovi všechno nej k narozeninám ! 😅

Maky: A vše nejlepší klukům k svátku !!! 😅

Leni: A Štěpánkovi taky vše nej k svátku !!! 😅

A Kata má pravdu, kdo jste bez miminek užívejete poslední klidné Vánoce !!! 😵

Tak se mějte pa pa kočenky!!

petis
26. pro 2009

Ahoj holčinky,

děkujeme všem za milá přáníčka 🙂

My přejeme dodatečně vše nej chlapečkům Šimonkovi a Adámkovi k svátečku 🙂

Pak taky Kubulínkovi k jeho krásnému prvnímu ročku !!!

A Štěpánkovi k jeho dnešnímu svátečku 🙂

luckamb
autor
26. pro 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdavit a popřát krásný zbytek svátků.

lehna
27. pro 2009

ahoj holky,

moc moc všem tetám děkujeme za přáníčka Štěpánkovi🙂.

u nás vše v klidu, pořád nějaké návštěvy rodin atd., však to znáte😀. zítra jedeme k L. mamce, tak mám trochu obavy jestli si tam zas Štěpi nenabije pusinu. má všude dlažbu a jak se malá pořád někde staví, tak to bude celkem starost celé dva dny,aby sebou někde neflákl.

tak se mějte hezky, opatrujte se, a jak zas bude chvilka, tak přijdu juknout a dát fotečky s dárečkama🙂

amelie001
29. pro 2009

Ahojte mamky,

všem co něco měli tak jim dodatečně gratulujeme a to Štěpánek,Karolínka a Kubík. 😵

U nás Vánoce byly hezké.Malému lezou zuby,už mu dva skoro čouhají,přeleze si z jedné místnosti do druhé,pěkně si sám sedí,baští,je to šikula,ale to každé vaše dítko.Dostal housenku od Lamaze,takovou šílenou farmu,něco jako klavír,pořád si to pouští dokola.Jinak židličku a autosedačku,oblečení.No a taky nějaký peníz.No jinak fotečky mám na Facebooku.

http://www.facebook.com/album.php?aid=67216&id=...

maky82
29. pro 2009

Ahoj Am, malý už sedí? Sám? To je ale šikulka. Mně dr.řekla, že ho nemám dávat sednout, aby neměl křivá záda...a lezení nám nejde.

Co plánujete holky na Silvestra? My asi poprvé budeme doma...

amelie001
29. pro 2009

maky-jo sedí sám a sám se i posadí.

luckamb
autor
29. pro 2009

Ahoj holky,
tak my měli jít na Silvestra do hospody, ale sem nastydlá jak prase, takže nejdeme nikam. A hezky se budu léčit doma v pelíšku ☹

kacenka25
29. pro 2009

ahoj holky

děkujeme za přání k narozkám, užili jsme si je. Fotky přidám, až se trochu ten vánoční blázinec zklidní. Teď není na počítač čas. Ale bylo to pěkný 😵. Hlavně těch dárků, no šílenost. Tak trochu odvezu k našim na chalupu, něco k babičkám, kam si chodíme ven hrát, něco ke tchýni, aby si tam měl s čím hrát a ono to ubude....

Na Silvestra budeme taky doma, nemám pro malého hlídání. Zas až tak moc mi to nevadí no. Žádnej dobrej návrh jsem nedostala, tak mi to neva. Mám Kubulku a to je silvestr každej den 😵.

tercie
29. pro 2009

Holky my budem taky doma 🙂 Ani se mi nikam nechce, nesnáším to půlnoční oslintávání, fuj 😝

jitie
30. pro 2009

ahoj holky 🙂
opožděně všem oslavencům moc gratuluji 😵
u nás všechno zatim dobrý, malej je fakt zlatíčko, skoro vůbec nepláče, jen u přebalování a koupání..

na Silvestra budeme taky doma, kde jinde, že 😀

Míšo, někdy v únoru plánujeme jet na chalupu, tak bysme se mohly vidět 😵

Luci, ty se brzo uzdrav!!

maky82
30. pro 2009

Jitie, teď jsem se kochala malým...je kouzelnej...myslím, že je celej ty, hlavně ty černý vlásky...je fakt krásnej... 🙂

sluninka
30. pro 2009

ahojte

jitie..velikánská gratulace k Filípkovi...fotečky úžasný, takovej maličkej brouček :-*

jinak teda Luci?????????? můj bože čumim jak umim 8tt??? OBR GRATULKAAAAAAAAAAAAA to je super, mám velikánskou radost 😉 🙂

tercie
30. pro 2009

Jééé sluninka nám zavítala, jak se máš kočko, co Natálka? 😉

Jiti jasně že jo, to bych se ještě měla vejít za volant, domluvíme to. Když nám to neklaplo teď, tak pak snad určitě 😉 Jdu ti vokouknout albíčko 😉

luckamb
autor
31. pro 2009

Sluni: ahojky, děkuju ti a přeju vše nej
Jinak holky, přeju vám vše nej nej do nového roku, hodně štěstíčka vám i vašim drobečkům.
Hubana všem.

tercie
31. pro 2009

Sněhurky moje, přeju Vám do Nového roku 2010 ať se Vám každé splní to, co si nejvíc přeje a hlavně ať je pro všechny šťastný!!!!!

maky82
1. led 2010

Holky moje, také vám všem přeju krásný nový rok, ať je hlavně úspěšný a radostný pro vás pro všechny...