Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
2. led 2010

Ahoj holky,

Tak jdu podat hlášení z poradny ... bylo to fiasko, v čekárně malá běhala, smála se, halekala, povídala, no krása, ale jakmile překročila práh ordinace začál kravál, kravál, kravál ... a řvala po celou dobu, co jsme tam byli, takže neukázala laurt nic, ještě že je šikula a umí dost věcí, jinak bych se bála.
No váha ukázala rovných 12kg a měření bylo na prd, ptž se kroutila jak žížalka a sestřička naměřila 77cm, ale minule měla malá 79cm, tak kdo ví, kolik má, ale podle oblečení, že nosí 86tku a tescové body a tríča 12-18m má malé, tak musí mít přes 80cm. Doktorka si u ní napsala 80 s otazníkem 😉
Ptala jsem se na to ouško, že si na něj často sahá, tak jí ho prohlížela, vše tam měla v pořádku, ale kdyby se nám to prý nezdálo, máme si zajít na ušní.
Akorát se jí trochu nelíbil pupík, ona ho má teda od malinka trošku vyklenutý, tak nemáme nechávat Káju cokoli zvedat, aby se to nezhoršilo. Akorát je to drobet problém, ptž ona nosí cokoli - kočárek, odrážedlo, tak abych jí vše poschovávala.
Ach jo, já jsem byla z té prohlídky totálně zklamaná, zpocená až na dupě, ach jo.

Takže toť z naší poradny ... No máme kusanec pořádné baby doma 😉

Je to naše šikulka, umí si na sobě ukázat, kde co má - ruku, nohu, bříško, vlásky ... , pak umíme zvířátka - kočičku, pejska, kravičku, tygříka, rybu ... , a pak i další věci - blik blik, indiána, auto, paci ... no je toho hodně a to je dobře 🙂 Když jí řekneme, že má pro něco zajít, tak všemu rozumí. Je to krása, jak nám ty dětičky tento rok krásně zpestřily😉

PŘEJEME VÁM ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2010, AŤ SE V NĚM MÁME VŠICHNI DOBŘE, LÉPE A NEJLÉPE, JSME ZDRAVÍ A ŠŤASTNÍ !!!!

sluninka
2. led 2010

ter...u nás super, malá je bombastická, krásně sama ťapká, je šikovná...dělá nám jen radost, ale éro je to taky pěkný 🙂 jsme z ní uplně pos.aný 😀 😉

je to neuvěřitelný, jak to utíká, ale nádhera vidět ty tt a počty dětí v profilech 😀 za chvilku tam budem mít každá mimí a nápis "snž" 😀 a zase se budem modlit aby nepřišla MS 😀 dávat si do alb náhrobky ať mrcha nechodí 😀 ale co..zabralo to? zabralo...

luckamb
autor
3. led 2010

Ahoj holky,
tak já jdu zítra v 5 na další kontrolu. Těším se jak malá.
Už jsem odstrojila stromeček a zbavila se vánoční výzdoby, takže zase za rok
jj sluni, všechno to krásné utíká a naskakuje a za chvíli už budete plánovat další mimísky. No jo, vemte si, jak dlouho už se vlastně takhle naše partička zná 😉

sluninka
3. led 2010

luci...to věřim,že se těšíš..já byla vždycky naštvaná,když mi nedělali utz ale jen kontrola..jsem se těšila,že mimi uvidim a prdlajs 😀
taky jsme dneska odstrojili stromek, dokud byl čas..
ve středu mám nástup do nemicnice na konizaci čípku ☹ takže nebudu přes noc doma, cž si nedokážu vůbec představit...

lucasaerik
4. led 2010

Ahojte holčiny, maminy těhulinky dětičky....
přes Vánoce mi absolutně nešlo psát na MK, hodilo mi to eror....takže dodatečně krásný nový start do nového roku, snad bude lepší jako ten loňský, alepsoň za nás doufám 🙂, Vánoce nicmoc, radějibych ty loňské vymazala, víte jak Erda stále bez práce, tři dětičky, ale i tak ani nevím jak jsem ty dárky vykouzlily...ale prostě jenom přeci to ve vzduchu bylo cítit obavy atd..tak snd letos už se t vše zpraví..
dodatečně dětičkám vše nej nej k narozeninkám..Kájince Kubulovi...moc jsme na Vás myslely to si nemyslete🙂
Naše madam má své první narozeninky zítra 😉 ,bude to symbolika, savit se bde v sobotu ale ta nostalgie, chjo...je to strašné....teď se nám 22.12. narodilo v rodině miminečko, tak to byla taková no rpstě jsem si říkala škoda že není ještě tak malinkatá..ale zasepak jem bly u námích co maí dvou letou Barborku a to mluveníčko atd tak jeem si zase říkala kéž už neí tak velká 🙂)) prostě je to úplně úžasná zlobivečka 🙂 je to naše obludka, všude jí je plno, ale je to děsný mamánek. V noci cumláme minimálně 6x prosím a nejsme schopni se toho zbavit...jidlo absolutně nepotřebuje, kdybych jí něco nedával a stále jí nějak pobízela ani by ídlo nepotřebovala. Je to strašný s tím jejímjídlem, stále tím hozně bojujeme a už nevím nkdy kudy kam...žeru ty řeči nechat vyhladovět, ale na si naídlo a nevzpomene, nevím co kde tajně ujídá 😀 , to jsem taky zkoušela a leda prd, prostě nic...jsme drobnější, ale to už od mimina, takže žádná novina 😵
Nic holčiny, tornádo opět vlítlo ke klukům do pkoje a cosi tahá z hračku...tak se zatím jě páčko..

luckamb
autor
5. led 2010

Dobré ráno holky,
tak včera na kontrole vše v pořádku.
Měříme 1,603cm, fotku mám v albu.
Byl to super pocit vidět, jak moc se od minule prcek zvětšil.
UTZ odpovídá poslední MS, takže jsem 8+4 a ve čtvrtek začínám 3. měsíc.
14. 1. jdu na krev a 2. 2. na první těhotenský UTZ.

sluninka
5. led 2010

luci...to je fajn,že je vše ok 🙂
fotečku jsem skoukla, takovej pidi prcek 😉 tak ať pěkně roste...

jak Ti vůbec je?? nemáš třeba nevolnosti...?

luckamb
autor
5. led 2010

nvolnosti jak kdy, třebas dneska zrovna jo. 😀

puckalucka
5. led 2010

Týjo holky, ty Vaše dětičky jsou úžasný 😵 😵 . Nedokážu si vůbec předstvait, že Matěj bude za pár měsíců taky takhle běhat 😕 😲 . Hrozně to letí....Luci ani se nenaděješ a budeš mít miminko u sebe...

Jinak všem přejeme jen to nejlepší do roku 2010 a všem malým oslavencům, co už měli a nebo teprve budou mít své velké první narozeniny přejeme VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, LÁSKY, ŠTĚSTÍ, HRAČEK.... a hlavně aby je mamky a taťkové zlobili co nejmíň 😉 .

puckalucka
5. led 2010

Joo a Maky Tobě jsem chtěla poděkovat za bezva typ....začala jsem Matýskovi přes den dávat při spinkání do postýlky mé pyžámko a připadá mi, že vydrží dýl a líp spinkat, doufám, že mu to vydrží 🙂 .

eximka
5. led 2010

ahoj holky moje jak se máte??? já fajn, přítel vaří a malá haleká v postýlce měla by potvůrka spinkat, ale asi se ji nějak nechce, jinak u nás nic moc nového, vánoce byly krásný, nicolka se zamilovala do miminka od chou chou a pořád ho tahala pusinkovala a dělala jak ho má ráda a hajala s ním, to byl její nejkrásnější dárek, svátky v pohodě, Silvestr doma takže taky klídek
Dodatečně všechno nej do nového roku a hlavně at je lepší než ten minulý, ani mi ho Lucasku neměli zrovna růžovej, takže neboj nebyli jste v tom sami. A z toho že nechce Baátka papat si nic nedělej, naše Nikolka je na tom podobně, v roce máme 8 kg a to jen díky tomu že jsme si ji trochu vykrmili ted tím cukrovím, jinak je to taky takovej drobek, ale co já bych za to dala kdybych takhle nemusela papat jako to má ona 😀
všem oslavencům všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a usměv na tváři
těhulky vy se opatrujte a pohladte za nás bříška papapapa

lehna
5. led 2010

ahoj holky,

jéé tady se přišly podívat i ty co tu dlouho nebyly🙂. holky, jen choďtě častěji, jak to dětičky dovolí🙂

Tak my máme opět dlouhé nespavé noci, a včera jsem objevili další zub dole, a tlačí se na druhé straně další, takže záhada nespavosti snad vyřešena. to je děs. od jedné do půl čtvrté se jen převaluje, nemůže pořádně zabrat a já jsem z toho na mrtvici. když jsem hotovka,tak mě nahradí manža a tak se střídáme skoro celou noc. poděs. proč ty zuby nemůžou vylézt všechny najednou a byl by klid.

no my jdem na roční prohlídku až nějak za měsíc,protože začátkem února ještě máme zase sono a neurologii, tak ať má dr. papíry od tama.

Luci- to mám velikou radost, že je vše o.k. po KO. fotečka je krásňoučká. to letí, už třetí měsíc 😵 .

Beátce přejeme vše nej nej nej k prvnému ročku, ať je jen zdravá, šťastná, usměvavá a maminku a tatínka moc nezlobííííí🙂

strouzek
5. led 2010

ahoj holky jdu se na vás kouknout po dlouhý době jak se máte a dodatečně popřát vše nej do roku 2010.
koukám tady se už slaví ve velkém první narozeniny kuřátek, no to je maso, mě to přijde že jsme teď nedávno otvírali téma.
každopádně cvrčkům gratulace veliká ať mají krásný narozeninový dortík a kupu dárečků 😉

luci tobě moc gratuluju ke kontrole ,jen tak dál 😵

luckamb
autor
5. led 2010

Holky díky moc za gratulace 😀
a zdravím všechny, co sem po dlouhé době zavítaly.

maky82
5. led 2010

Luci, tak u nás už se nespí ani s tím mojím polštářem...v postýlce nechce být vůbec, tak spává se mnou v posteli...usne u prsa a budí se každé 2hodiny na cucnutí...někdy je to záhul...

Marti, ty už jsi 30.tt?? To snad není možný...no vlastně máš rodit jako moje švagrová...už se těším na miminka...

Luci, gratuluju ke kontrole, mimísek je nádhernej....

strouzek
5. led 2010

ahoj maky jj ani nemluv nechápu jakto že ty týdny tak rychle utíkaj, nám s manžou to furt nedochází 😅 jinak s těma děckama holky chci vidět u nás s jedný strany dítko s druhý kocour páč ten je na mě závisloň hrozný v noci spí přitulenej ke mě vrní a vyžaduje abych k němu byla otočená obličejem. co budeme dělat až bude neluš to nevím.

luckamb
autor
6. led 2010

Marti, já sem a naší zoo taky zvědavá, taky máme místo zvířat závisláky 😀

jitie
6. led 2010

ahoj 🙂
teda ukázaly se i staré známé tváře, to je dobře, že se máte všechny fajn 😵
u nás taky zatim všechno v pořádku, Filda je hodný a roste před očima.
Ten čas ale fakt šíleně letí, ráno se vzbudím a zachvíli je zase večer a mě přijde že sem udělala prd a až bude Filda míň spát, tak už neudělám vůbec nic 😒

Luci, moc gratuluju ke kontrole, jen tak dál 😵

luckamb
autor
6. led 2010

Jíťo: ahojky mamino, tak jak se vede? Jak to s Fildou všechno zvládáte?

strouzek
6. led 2010

ahojky

jiťulko no teda malému už jsou 3 týdny?? je to možný holky jak to děláte že vám ty děcka tak rostou 😀

jitie
6. led 2010

zatim všechno zvládáme, mlíčka snad taky dost,krásně přibírá 😉

tercie
6. led 2010

Ahoj holky, tady je novinek 🙂 ale to je dobře 😉 Aspoň víme, že se máte všechny fajn, to je super, jen tak dál!!!

Luci gratuluju ke kontrole, ať jsou všechny další takhle pěkný!!!

My měli vánoce a silvestr taky v pohodě, jen novej rok se nám moc nevyved, trochu jsme se nepohodli, tak snad se teď nebudem muset hádat celej rok 😀
Lukášek krásně roste, cítím jak se převaluje a kope, občas vyskočí boule, tak to mám místo televize, pozoruju břicho jak skáče 😀
Zítra jdu ráno na test na cukrovku, tak doufám, že to dobře dopadne, sladký moc nemusím, ale občas si dám, a taky jím hodně ovoce, tak snad to ničemu nevadí. Ani nevím, za jak dlouho budou výsledky.
Tak se opatrujte, já zas nakouknu 🙂

kacenka25
7. led 2010

Ahojka dobré ránko

byli jsme na roční kontrole, včera, všechno dobrý, tak to jsem moc ráda. Ne že bych se něčeho bála, ale přeci jen doktorka vidí víc než máma. Kubula se celé Vánoce cpal cukrovím, tak jsem si říkala bůhví co ta váha, tak máme na roce a kus 9350 g a 76 cm 😵 takže ty Vánoce fakt fungujou a tloustne se 😀. Musím zaklepat na dřevo, ťuk ťuk ťuk holky my už spíme asi od Silvestra každou noc celou až do šesti do rána, kdy se budí na mlíčko! Jednou nebo dvakrát za noc hledá dudu nebo je zamotaný do peřinky a nemůže se otočit, ale jakmile dudu najdu nebo pomůžu s peřinou, v tu ránu už chrupe, ani si nestihnu lehnout a už spinká. Takže balada paráda krása 😵 😵 😵. Sníh je bomba, chodíme zametat smetáčkem do parku lavičky a taky travičku, dáváme do kyblíčku no sranda. Sníh Kubíčkovi vůbec nevadí, hurá. Když není mráz a je kolem nuly, hrabe se ručkama bez rukavic ve sněhu a kutá kamínky 😀. Včera večer jsme uklidili stromeček a vánoční výzdobu a panečku jak ráno Kubulka hledal stromeček.... To byl jeho ranní rituál, vyhrnul se z ložnice a už si to metelil ke stromečku, zavýskal a hned ukazoval na zeď, kde je zásuvka, abych pustila světýlka. Dneska ráno tak smutně koukal a fňukal, bylo mi ho moc líto. Měla jsem v oknech nalepené vločky, ty děsně rád odlupoval, když byl u mě v náruči. Dneska ránko je zas nenašel, už odpočívají do příštích Vánoc. Snažila jsem se mu to nějako vysvětlit, fňukal, chudák. Pak ho to naštěstí přešlo, našel si hračky a byl zas hodnej 😵.

Jíťo dobře, že máš mlíčka hodně, to máš štěstí 😉. Chjo, jakpak to zařídit, abych druhé miminko mohla kojit. Že bych uplatila nějako toho pána tam nahoře nejvyššího? 😅

Terci sladkosti na to prý nemají vliv, těhu cukrovka může být i z jídla, co jíš. Ale někde jsem četla, nevím kde, že když je test na cukr horší, těhule nemůžou jíst ani ovocný cukr, to by mě zajímalo, co jako do konce těhu jedí..... Luky dělá vlny jo? 😀 A počkej, až bude mít tři a půl kila, to budou vlniska 😀 😀 😀 😀 😀. Hlavně hodně hladit bříško, aby cítil lásku. To se mi vždycky moc líbilo.

Leni, kolik už má Štěpánek zoubků? To už je aspoň šestý nebo sedmý ne? My máme čtyři 😵. Čistit mi to nejde, sevře pusinku a vůbec nepustí dovnitř. Tak spoléhám, že si je vyčistí o plyšáky a hračky, co pořád strká do pusinky a hlodá 😀

luckamb
autor
7. led 2010

Terci: já už se taky těším až začne prcek kopat. Ale ono to uteče a za chvíli bude kopat jak o život :D. Jinak holky, můžu vám říct, že se mi už pěkně vyvalilo břicho. TEda hlavně večer 🙂

kacenka25
7. led 2010

Luci to si taky pamatuju, že se na počátku těhu bříško vyvalilo večer 😀

luckamb
autor
7. led 2010

Ale takovej špekoń 😀

strouzek
7. led 2010

ahoj holky 😵

kači no teda kubula je už pořádnýho chlapa 😵 nám výzdobu ničil kocour příští rok bude mít ještě spojence Nelinku takže přemýšlím že snad ani zdobit nebudu 😀

tercie cukrovka není z cukru, páč já sladké nejím od začátku těhu, doteď po něm bliju a co myslíš? mám cukrovku, mám glukoměr píchám se do prstu, zákaz totálně všeho je to v prdeli.vánoce jsem byla na graham rohlíkách a čistý vodě. sladký zákaz mi neva ale zakázali mi mandarinky, kiwi atd. a to teda nezvládám protože jsem na nich závislá. každopádně včera moje lačnost po nějakém cukru jakékoliv formy vygradovala a já jsem začla brečet v obchodě u koláčků. 😀

jinak si ty vlnky užívej mě už poslední dny Neluš pěkně kope do boku, včera tak silně že manža hysterčil že rodím 😀

luckamb
autor
7. led 2010

strouži: s tímmanžou si mě pobavila
Ty jo holky, já bych bez sladkého umřela. uááááááááááá

strouzek
7. led 2010

luci jj večerní těhušpek na to si taky pamatuju, zato teď mi to přijde naopak,přes den mi přijde že mám na břichu žok ale večer jak lehnu do postele tak skoro plochej 😅

luckamb
autor
7. led 2010

no tak uvidíme, kam se to bude sunout dál.