Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
7. dub 2010

to si piš, a počkej jaký bude krásný v 9 měs. 😉 pořád si říkám jak je možný že se tak velký dítě mohlo do toho pupku vlézt 😅

luckamb
autor
7. dub 2010

strouží: nejvíc se těšíma ž vyleze :D

misa.ottovka
7. dub 2010

Luci, krásný bříško 🙂 🙂 Holčičkovský. 😉

kacenka25
7. dub 2010

čauky Luci, to je krásné bříško 😵 😵 😵 já přibrala 14 kilo a 9 mi zůstalo 😠 mrchy jedny. Teda už jsou dole ale jako po porodu myslím. Ale bříško je špičatý, to jsou prý holčičky 😉. Já ho měla kulatý a hodně nahoře.

Já nebarvila jajca, prostě jsem neměla čas 😝. Se stydim, ale já si radši hrála s Kubou. Holky, to už je taková sranda s 15ti měsíčním dítětem. Přesně ví co chce, řekne si o to, řekne si co nechce (teda ukáže a naznačí naší znakovou řečí, páč mluvit se mu nechce). Zatím je to jen mama tata deda teta ham hajaja jejej a pak takový slabiky co si brouká celý dny bez významu. Já jsem si nakoupila jako Marta čokoládový jajca a zajíce a ty jsem rozdávala. Kluci jich víc přinesli než jsem já rozdala 😀 😀 😀

Marti já měla vložky ty porodnický, jenže ty došly brzo. Pak jsem měla alwaysky a ty byly naprd, já se v tom nějako zapařila či co a bylo to ještě horší. Pak mi přinesli ty obyčejný levný vložky a ty byly supr.

lehna
7. dub 2010

ahojky,

Lucííí- krááásné bříšenko 😵 .

taky jsem letos vakca nebarvila, k nám ani nikdo nechodí, manžovi jsem dala čokozajíce,Štěpimu kindervajco, taťkovi čokovajco a štamprli a bráchovi to samé 😀

Kači- tak přesně jak u vás je to i u nás 😀 . ví co chce, co nechce, mluví mama,tata,baba,děde, ham,mňam(to hlavně v obchodě), teďka chce pořád chodit,tak nás bere za ruku a říká ťap ťap, pak taky čaj říká-to je vždycky taj taj-někdy nevíme jestli je to tata nebo tajta jako čaj 😀 a ta jeho hatmatilka taky u nás jede celé dny, prostě sranda 😀

Marti- a počkej za rok, to si už ani neuvědomíš,že jsi Nelušku měla vůbec v bříšku 😉

a kila? tak já přibrala 15kg a pořád mám nahoře 4kg. a to už chodím skoro 2 měsíce každý týden na cvičení 😠 ,teď už to snad bude lepší, doma si pořádně s malým nesednu, protože chce pořád jen ťap ťap a chodíme i ven konečně pořádně.

Zítra má můj taťka narozky, peču mu dort se včeličkama. je totiž včelař, tak vám hodím zítra fotečku jak se povedl,nebo nepovedl 😉

lehna
7. dub 2010

jo a Míšo-super, že zatím vše v poho. a máš héézkééé fotečky 😉 . jsem zvědavá jak dopadne zítřejší KO 😉

luckamb
autor
8. dub 2010

holky, díky moc za pochvalu bříška 😉 , mám pocit, že teď konečně roste každým dnem.

strouzek
8. dub 2010

brý ránko holky

luci no já se taky těšila až malá vyleze a říkala jsem si že mi břicho chybět rozhodně nebude ale někdy si ho tak ze zvyku pohladím prostě člověk ho má 9 měs. zvykne si na něho a pak šup zase není je to nezvyk 😅

kači to musí být super jak je malej už takovej pohodovej hravej, my zatím furt jen spíme, baštíme a kadíme 😀 a že toho zbaštíme jak malej otesánek, ještě že je ten sunar kdybych měla jen kojit tak mi malá vysaje i krev z hladu, páč je schopná zblajznout na jeden zátah i 160 ml sunaru 😅 jinak ty vložky no přesně já měla porodnický ale ty byli takový krátký, tak mi manža kupoval takový pěkně tlustý dlouhý a ty byli super jak polštář 😀

koukám že vajíca jsem barvila jen já a ještě blbě, příště se na ně vybodnu a budu dávat hned čokoládový 😀 manža co přitáhl z výslužky tak stejně leží furt v lednici a myslím že dneska to půjde do koše protože nějaký vaječný produkty z toho nehodlám po tolika dnech vyrábět, jo kdyby byli neuvařený tak by to bylo lepší hned bych si udělala hemenex 😵

luckamb
autor
8. dub 2010

strouži: malá je teda pěknej žroutek, co? 😀

lehna
8. dub 2010

hoj, tak dort hotov. sice nic moc,ale snad bude mít úsěch. hlavně,že si pochutnáme 😀

Marti- teda malá je jedlík. to budete přibírat krásně na váze jako my 😀, každou kontrolu po měsíci měl o 1kg více😀. 160ml sunaru, já už ani nevím jestli Štěpi taky tolik pil,ale asi jo, protože měl hlad pořád 😀

tercie
8. dub 2010

Ahoj holky, nesu vám reference z kontroly...Lukášek už je prej hodně nízko, CS 6, prej se připravuju ukázkově, no nevím, když nemám ani poslíčky a nic, zase ho tam broučka trochu porovnal, bůhví,co tam vyváděl, pipka mě bolí ještě teď, bylo to zatím nejbolavější vyšetření. Příští čt mě poslal už na kontrolu do porodnice, když teda se nic do tý doby nebude dít. To mám TP, 15.4. tak uvidíme co bude.

Leni krááááááááásnej dortík, hned bych si zakrojila 😉 Ten se bude taťkovi líbit 😉

Luci jojo, teď už ho nezapřeš ani neskováš, melounek 🙂

Holky vložky mám z tesca, jsou přímo poporodní, měli je tam v tom koutku pro mimča...připadaj mi teda šííííleně dlouhý 😀 to je budu mít až pod krkem... zatm mám na zkoušku 2 balíky a pak se uvidí. Ale taky nám říkali, že nejlepší jsou ty úplně obyč, Lydie a jim podobný. To bude zase vopruz, já vložky nesnáším, já vždycky radši tampónovala.

luckamb
autor
8. dub 2010

lehni: tak ten dort je luxusní, já chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
terc: tak držím palce, ať je Lukášek co nejdřív mezi náma 😉

tercie
8. dub 2010

Lucko díky, už pomalu sepisuju pořadník na chování,aby se mi o něj příbuzenstvo neporvalo 😀 První kluk po 15letech v rodině a můžou se strhat 😀

luckamb
autor
8. dub 2010

No tak to ti věřím 😀, to musí být asi fronty 😀
U nás to bude první vnouče a pravnouče pro všechny, takže už teď máme zásoby oblečků na dloho dopředu a pořád se nakupuje 😀 Takže si taky vůbec nestěžuju.

tercie
8. dub 2010

No, u nás nakupujou jen příbuzný z mojí strany, z manžovo o nás stojí jenom švagrová,pár věcí mi věnovala a některý půjčila, jinak nezájem,ale mí rodiče budou mít teprv druhý vnouče tak to prožívají víc -)

luckamb
autor
8. dub 2010

jj, je to super, co?! Jen ať všichni nakupujou 😀. My už máme i 4 balíky plínek :D

tercie
8. dub 2010

Luci nám taky už babička dělá zásobičku 😀 S množstvím jsme na tom asi podobně 😉

maky82
8. dub 2010

ahoj holky...

Máte se všechny docela dobře, že, koukám...

Terci,gratuluju ke kontrole a ať se to krásně a brzo rozjede 🙂

Leni, dort je supr, to je krása, jsi šikulka 🙂

Mně zásobují jen naši, plínama, tchýně koupila jen 3kaše.

lehna
9. dub 2010

ahojky,
holky dííík za pochvaly, no dělala jsem ho úplně poprvé, nidky jsem dort nedělala a navíc jetště marcipánem, ale úspěch měl a byl i moc dobrý, krém se povedl🙂

Míšo- super KO. jůůů, už se strašně těším na další mimíše tady🙂. zase ho rovnal, to nějak nechápu proč to dělá 😅 .

Já si vložky do porodky kupovala v lékárně, jak se jen jmenovaly, no určitě víte a byly fajn. byla jsem s nima spokojená, a to jsem jich spotřebovala fakt hafo, halvně v porodnici,kde jsem strávila 8dní 😅 , MM mi ještě 2x dokupoval 😅

to je dobře, že vás rodiny zásobují. nás nezásoboval a nezásobuje nikdo 🙄

maky82
9. dub 2010

ahoj Leníí... 😉

luckamb
autor
9. dub 2010

Dobré ráno

lehna
9. dub 2010

Maky- ahoooooj ,jak se máte? co klujci? zdraví? a co ty? manžel atd.... 🙂

maky82
9. dub 2010

Ahoj Luci, moc ti to na fotkách sluší...já taky často vzpomínám na bříško a dokonce se večer přistihnu, že usínám s rukama na břiše, jak jsem to dělávala, když jsem byla těhotná... 🙂

Leni, docela to ujde. Kluci se zatím drží, jen Šimon měl přes Velikonoce průjem. Dostal ale od dr.kapky a už je ok. Adam na dnešek nechtěl moc spát, pořád hystericky řval a rozčiloval se. MM byl nepříčetnej, prý co mu jako je, jestli nepojedeme k dr.!!! Nepomáhalo ani prso, ani nošení...No děs a hrůza s ním. Od rána je Adam v poho. Já bojuju s bolestí zubu, měla bych jít k dr., ale bojím se injekce do dásně a čistění kanálků. Já nikdy neměla problémy se zubama, takže toto těžce nesu.

Jedinou radost teď mám z kvítek, které jsem si zasázela, už aby bylo tepleji a mohla je dát ven, aby hezky rostly a kvetly...

Adam jde obědvat a pak jdeme ke známé na návštěvu. Má taky 5ti letýho kluka a za 5týdnů čeká Samíka.

Mějte se hezky a pěknej víkend...snad bude přijatelně... 🙂

misa.ottovka
9. dub 2010

Ahoj holky.
Kači: Tak na to období, v němž je Kubík, se taky těším, se Simčou to už taky začíná být veselé, je to fakt radost.
Strouži: nádherně přbíváte, je fajn že simalá vezme i Sunar že ho neodmítá jako ta moje prnda ještě v roce.
Luci: je fajn že máte rodiče kteří vás zásobujou, to je hnedkaznát, halvně když jsi na mateřský.
Lehni: krásný dort, jsi velká šikulka, kam já se hrabu. Simša bude mít rok a dort jí nechám udělat 😔

Jinak přeji hezký víkend všem.

misa.ottovka
9. dub 2010

Jinak holky neviděla jste včera na idnes tu reportáž o té britské chůvě která mlátila 11ti měsíční dítě? Je to otřesný. Úplně mně z toho mrazilo.

Simča se předevčírem bouchla v postýlce tak, že má podlitiny na celém uchu, je to hrůza, člověk vidí že ani s rodičem není dítě v bezpečí, stačí okamžik a je hned nebezpečí na světě, natož aby ho svěřil nějaké takovéhle chůvě.

strouzek
9. dub 2010

krásný pátek holky

jj malá je celá maminka, nedojedená 😀
lehni krásný dortík, hned bych si dala a to já dorty moc nemusím ale tento vypadá luxusně
štěpánek je taky jedlík jo? no jo ale je to kluk ten musí , se ale bojím co naše Neluš aby pak nebyla jak metráček 😅 každopádně zase je hodná, to zase musím uznat že sice nás za chvíli sní jako otesánek ale zase je spavá a hodná, dneska v noci spala od 8 večer do 4 do rána, najedla se anineotevřela oči vypila flašku a ve spaní pokračovala zase do půl 10 dopoledne takže paráda 😵

tercie buď ráda, já měla porodnický vložky ale krátký a tak jsem byla ráda když manža koupil pak na radu prodavaček z drogerky extra dlouhý a silný ty byli parádní 😵

fim
11. dub 2010

Ahoj kočky, koukám, co je nového a jestli se náhodou nevykulil Lukášek. Doufám, se na mě novopečená maminka v den D nezapomene. 🙂 😵

tercie
11. dub 2010

Ahoj holky, Fim neboj, dám vědět všem, vás moje holky mám všechny v telefonu, tak sms dostanete, nebojte 🙂
Ale zatím se asi nic nechystá. Trošku sem tam nějakej poslík,ale jinak nic. Lukáškovi se u mě prostě líbí, tak kam by chvátal,a navíc je venku zase zima, žejo, tak co tu 😀

Fim a jak ty, co brouček v bříšku? Koukala jsem do albíčka jak Toník už vyrost, a jak krásný děláš výtvory, ale o malinkým tam nemáš zmínku, tak to koukej napravit 😀

luckamb
autor
12. dub 2010

Dobré ráno holky,
tak jak jste užily víkend?

lehna
13. dub 2010

hojky,

teda baby jsem z toho vašeho facebooku úplně v pasti 😅 . nevím co kde co 😅 . takže vás mám jen mezi přátely,ale psát vám budu asi tady 😀 😀 😅