Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

luckamb
autor
25. led 2011

@lehna Leni, to mě mrzí. Drž se. ☹

petis
25. led 2011

@lehna
Leni,
drž se, je mi to líto.

kacenka25
25. led 2011

@lehna Leni je mi to moc líto 😢 . Držíme palce, ať revize dopadne dobře, ať se rychle srovnáš a ať máš brzičko zase pozitivní testík 😉 . Drž se!!!!

tercie
31. led 2011

@lehna Leničko, broučku, to je mi moc líto ☹ Snad už to máš teď za sebou a před sebou lepší zítřky... Miminko zase bude, neboj. Hlavně, že máš teď Štěpánka. Ať to brzo přebolí, posílám pohlazení!!! 😵

luckamb
autor
1. únor 2011

Ahoj holky,
tak dnes jsme byly na 3. očkování.
Vážíme 6,5kg měříme 64cm a Dr. malou chválila, že je moc šikovná a do zdravotního průkazu jí tentokrát nenapsala šikovná, ale VELICE ŠIKOVNÁ :D Tak mám radost a musela jsem se vám pochlubit. Prý to co umí, tak by jí stačilo až tak v 8 - 10 měsících.
Jo a pozor!!! Začínáme se plazit. Pomalu, ale jde to. Hlavně, když před ní dám telefon, tak to to jde báječně. Tak moc ho totiž chce. :D TAkže žádný metry jsme ještě neuplazily, ale i z těch pár cm mám radost :D

lehna
1. únor 2011

ahoooj holky moje 🙂

jsem doma. Oni si mě tam nechali přes noc 😒 . Jsem nachlazená, tak anestezilolog rozhodl,že si mě tam nechají přes noc. No ale jinak vše proběhlo pořádku. Břicho mě trochu pobolívá jak při MS,prý je to normální, ještě budu pár týdnů špinit, pak mám počkat na MS a napsat si prášky na 3 měsíce a pak se zas můžem začít snažit.
jsem ráda ,že jsem doma, ani jsem se moc dobře nevyspala 😝

kacenka25
2. únor 2011

@lehna ahooojka já myslela, že si tě tam nechají déle, tak to je docela dobré že jen přes noc. To Štěpánek moc nebyl sám, to je dobré. A takhle dlouho se nemůžete snažit? Páni, a vydržíte to? Nebo jste se ještě o tom nebavili viď. To jsem moc ráda, že už jsi doma, líp zapomeneš a budeš mezi svými a hlavně se Štěpánkem a manžou 🙂 . Měj se moc krásně a ať jde uzdravení hoooodně rychle. 🙂

luckamb
autor
2. únor 2011

@lehna Leni, tak hlavně že si doma. 😉

tercie
2. únor 2011

@luckamb Lucko teda, to je malá šikovná 🙂

@lehna Ahoj beruško, a vy chcete čekat tak dlouho se snažením? Antiko neber, pij kontryhel, na růst sliznice,od 1DC do ovu, pak už ne, aby se dala po revizi do pořádku, a ber kyselinu listovou, klidně zdvojenou, nebo i vyšší dávku. A po druhý ms bych už se nebála to znova zkusit. Neboj, povede se to 😉

luckamb
autor
3. únor 2011

@tercie to víš, celá maminka :D

luckamb
autor
3. únor 2011

Máme nové fotkky v albu, tka mrknete, když budete mít náladu 😉

tercie
3. únor 2011

@luckamb To se rozumí, jak jinak 🙂

Holky Luky začíná pochodovat kolem nábytku, za chvíli mi zdrhne😀

lehna
4. únor 2011

ahoj holky.

k tomu snažení znova, uvidímě co bude dál. chceme teďka dělat rekonstrukci,takže s tím zas teďka moc spěchat nebudem, uvidíme.

@tercie - díky za rady. antiko jsem si napsat chtěla, je to doma teďka takové celé naprd,tak envím jestli se vůbec k tomu druhému ještě dostanem.
Lukášek veliká šikulka,že se snaží capkat. no to už ho budeš za chvíli chytat těžko ,ale zas je to dobré na shazování kil, nemusíš do posilovny 😀

@luckamb -waw, malá je šikovnááá. a fotky super 🙂. telefon na plazení fungoval i u nás 😀

luckamb
autor
4. únor 2011

@lehna díky za pochvalu 😉

tercie
5. únor 2011

@lehna Leni však jo, nelámejte to přes koleno, ten správnej čas přijde, jste ještě mladí 😉
No hele kdyby to Lukyho běhání fungovalo jako posilovna pro mě, tak bych to jedině uvítala, potřebovala bych něco shodit jako prase drbání 😀

luckamb
autor
6. únor 2011

TAk to já už jsem váhou zpátky na svejch 😀 Kiki na mě jako posilovna funguje. A to neběhá. 😀 😀 😀

lehna
7. únor 2011

@tercie - mladí,jo? to jsme byli 😀. No jako mě to s malým ty kila taky moc nelezly dolů. to já musím chodit 2x týdne cvičit 😉 , pak už to pozat fakt jde. jsem už dlouho na svých kilech před porodem,tak jsme ráda 🙂. a hlavně mě to cvičení docela baví a odreaguju se,což je taky třeba 🙂


@luckamb - no jo,ty máš dar být pořád hubená,tak kde bys ty kila navíc,žádné jsi ani neměla, taky dala,že? to má někdo štěstí, půl roku po porodu říct,že má zpátky svou váhu 😝 😠

luckamb
autor
7. únor 2011

@lehna jj, Leni máš pravdu. Je to dar 😉

luckamb
autor
7. únor 2011

Holky,
dneska strašný. Náš hafan měl nějakej záchvat. Z ničeho nic se mi doma dvakrát pozvracel, pokadil a začal padat k jedný straně. TAk jsme jeli na veterinu, to byl chvíli v pohodě no a tam začal být pomatenej ještě víc, tahal za sebou zadní packy, pak se točil dokolečka. No fakt strašný. Nechali si ho tam na kapačkách a já vezla jeho krev do nemocnice na rozbor. Zítra mu budou dělat nějaké další testy, jeslti to není štítná žláza. Ale nejvíc to zatím prý vypadá na epilepsii (nevím ty íčka), nebo ta štítná žláza, nebo nějakej zánět a nebo taky klidně nádor. Tak jsem z toho fakt smutná. Jsem v tý ordinaci řvala jak malý dítě. Bylo to hrozný koukat na něj, jak se točí dokola a já mu nemůžu pomoct.

luckamb
autor
7. únor 2011

Hollky,
blokli nám Martka a už nám jí sem nechtěj pustit. Nevíte někdo, jak se můžeme zapříčinit o to, aby se dostala zpátky??

tercie
7. únor 2011

@lehna já mám teď váhu jakou jsem měla před otěhu, ale na konci šestinedělí už jsem měla i míň, už jsem stihla 3 kila zas nabrat, asi přes vánoce, a jestli nepřestanu žrát, tak budu chodit dveřma asi jenom naštorc. Hrozný, jenže mě taaaaaaak chutná😀 A co s tím, když vůle chybí 😝 😎
A mladí jste, japabynééé, já jsem určo starší než ty 😉

@luckamb Lucko s pejskem mě to moc mrzí... já bych to tipla na tu epilepsii asi... ať se dá brzy dohromady, chlupáček.
A Martka blokli jako proč??????? Zpátky může jenom nějak když si změní IP adresu, tuším že to je o nastavení proxy jenže tomuhle vůůůůbec nerozumím. Ať zkusí kontaktovat stroužinku, její manža se v tom vyzná a určo poradí!!!

lehna
8. únor 2011

@luckamb - jejda Luci, chuďátko hafan. tak jak to dopadlo?
a jak to,že blokli Martka? to já se v tom taky vůbec nevyznám jak se dostat zpátky. Jedině všichni naspsat adminovi,nebo nevím.


@tercie - no to jsi taky dobrá,že máš váhu jak před otěhu. mě to trvalo rok,než jsem těch 5kilo dala dolů a to jsem musela cvičit. a teďka ji pořád držím, i když na sobě vidím,jak jsem nebyla od vánoc cvičit,že bych zas už potřebovala začít. v pátek jdu na KO ,tak se zeptám dr.,kdy jako bych mohla začít cvičit. jo taky mám někdy žravé dny a právě si taky říkám,jak se zas nezačnu hýbat,budu jak vorvaň.
no starší asi nejsi 🙂. myslím,že letos máme 32 obě? 😉

luckamb
autor
8. únor 2011

@lehna ještě to nedopadlo nijak za chvíli jdeme na další testy

Martka blokly protože si udělala duplicictní nick nebo co.

kacenka25
8. únor 2011

@luckamb to je mi líto, popisuješ to tak realisticky až mě zamrazilo. Chuděra pejsek, tak pak dej vědět, jak rozbor dopadl, nebo co mu vlastně je a zda to vyléčí.

@tercie jak jsi to udělala, že jsi měla na konci šestinedělí míń kilo než před těhu???? To je asi zázrak, já jsem se kil nemohla dlouho zbavit... Asi se jim u mě líbilo 😀 😀 mršky jedny 😀

luckamb
autor
8. únor 2011

@kacenka25 TAk další výsledky krve budou v pátek. Tak uvidíme.

puckalucka
9. únor 2011

@luckamb Luci, vím přesně jak se cítíš, zažila jsem něco podobného s naší Elinou, když spolknula lžičku z toho kinder vajíčka joy...museli jsme čekat jestli to nějak samo projde ven a veterinář nám říkal, že hlavně nesmí začít zvracet jinak k nim musíme rychle jet a bude se operovat...vzala jsem si jí sebou tenkrát do práce a samozřejmě začala zvracet, brrr. Celá se kroutila a dávila a já taky jen bezmocně koukala a řvala a nemohla jí pomoct než přijel Láďa a jeli jsme k veterináři. Nakonec skončila s rozříznutým žaludkem a doteď má problémy, že často kvůli kousku něčeho zvrací, ale vysvětli psovi, že to má kousat, když to jsou takový hltavci 😒 .
Doufám, že to u Vás dopadne dobře a přijdou na to čím to je a bude se to dát práškama ovlivnit!!! Jsou to taky takové naše dětičky, co...

A teď něco o nás ☹ ...ani tohle těhu si neužiju bez nervů a slz 😢 ...před chvilkou mi volal gynekolog, že triply-kriply zase vyšly špatně jako tenkrát u Matýska a v pondělí musíme do Gennetu...

tercie
9. únor 2011

@lehna tak to jsme na tom stejně...no ale to jsme ještě mladice, no nééé😀 A s tou váhou...já v těhu přibrala jen malinko, 11kg, tak to šlo dolů, já kdybych se držela a nežrala, tak bych aj možná zhubla, ale to by mi museli zašít pusu a odstěhovat lednici a špajz😀 A cvičit mě nebavíííííííííííííííííííííííííííí

@puckalucka pucíku neboj, určitě vyšly falešně pozitivně a bude to dobrý!!! Jaký jsi měla NT? Moc nechápu, proč ty tripply ještě doktoři dělají, když jsou s prominutím úplně k hovnu.

luckamb
autor
9. únor 2011

@puckalucka on dneska přestal chodit na pravou přední packu takřka úplně a tu zadní taky nic moc. Tak já nevím.

kacenka25
9. únor 2011

@puckalucka neboj, určo jsou falešně pozitivní, to se stává, jsem názoru jak Míša, že hlavní je NT a ty tripply většinou maminky falešně vyděsí. Prožijou si pár bezesných nocí, odběr plodovky aby zjistily, že miminko bude OK. Neboj se dopadne to dobře!!!

@tercie se mááááááááááááš 11 kilo tak málo 😅 Taky mi chutná, teda v době, kdy není krize... ale ta přejde už aby to bylo

tercie
9. únor 2011

@lehna já když bylo dobrý NT jsem byla rozhodnutá tripply odmítnout. Naštěstí můj dr má rozum a ani se nepokoušel mě na ně poslat.

@kacenka25 já měla forot 😀 Tak měl Luky z čeho brát. A pak jsem asi shodila, že jsem neměla čas se ani najíst, byla jsem s malým furt sama, manža není ten tatínek, co by mi byl za zadkem. A taky jsem měla 5týdnů bolesti tak mi ani moc nešmakovalo. Bych potřebovala teď 😀