Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

tercie
22. zář 2008

Tak jsem si děvčata skákla na polívku, byla brokolicová a neměla žádnou chuť, bléééééééé tak jsem si zas na spravení chuti koupila ty bramborový tyčky bohemia, ty jsou ňam 😉
Kači no, čt, pá so, uvidíme co přinesou... 😉
Při předešlým těhu mě aky pořád pálila žáha, navíc mi v sobotu vůbec nechutnalo pivko, což je u mě fakrt co říct, protože pivo, to je moje... tak nevím, čemu to všechno přičítat, a modlím se, aby to bylo "ono" 😉

lehna
22. zář 2008

No tak m9šo,když ti nejede už ani pivo,tak to je hoooooooooooodně zvláštníííííííííííííííííí 😵 😵

tercie
22. zář 2008

Je Leni, chtěla jsem testnout už včera, měla jsem takový nutkání, ale ne, bojím se, že se těším zas zbytečně, nechám to až na čt, pá pokud ms nepřijde... 😉

lehna
22. zář 2008

a teplotku měříš??

tercie
22. zář 2008

měřím, ale zas jen tejden zpátky, až po ovu...

tercie
22. zář 2008

od 18DC a jde to takhle za sebou: 36,3 - 36,5 - 36,5 - 36,5 - 36,7 - 36,7 - 36,6 - 36,8 poslední dneska

kacenka25
22. zář 2008

Miško pamatuješ? testovala jsi a byla sis výsledkem jistá.... mělas tušení.

zatím se netěš, pak to víc bolí. ale jak se ti mění chutě, to je hodně nadějný. jsem to měla stejný........ ale mě narozdíl od tebe nenapadlo, že jsem těhotná

lehna
22. zář 2008

takže furt tak nějak stjeně. Já se v tom prd vyznám, no ale když zítra bude větší,tak by to mohlo něco znamenat,že?

luckamb
autor
22. zář 2008

JO hollky tak já hlásím 22DC a neměřím 😀

kacenka25
22. zář 2008

Leni není to stejné, naopak, krásně teplota stoupá, což by měla. jakmile se na konci cyklu drží déle vysoko, tak je to těhotenství a z těch teplot se to dá poznat mnohem dříve, než je hladina hcg tak vysoká, aby to poznal těhotenský test. tělo reaguje tou teplotou rychleji 😉

kacenka25
22. zář 2008

Lucko a poznáš ovu?

luckamb
autor
22. zář 2008

Kačenko dělala jsem testík a byla 12DC

kacenka25
22. zář 2008

jasně, to vím. myslela jsem, jak poznáš, kdy máš ten test zkusit.....

luckamb
autor
22. zář 2008

No to byla taková sázka do loterie, koukala jsem na tu JOnášovu metodu, co se tu o ní občas někde diskutuje, zkusila jsem to a zkusila jsem test na ten den co mi to podle té metody vyšlo. A jo, asi to i poznám. Píchá mě na jedné straně, jenže to mě píchá i teď, takže nevím. 😀

kacenka25
22. zář 2008

takže tenhle měsíc náhoda. a jiné měsíce? O Jonášově metodě jsem neslyšela, jen cvičení podle paní Mojžíšové. Ale to je zas z jiného soudku. Jonášovu metodu fakt neznám, nevím ani co to je 😅
To jsem zvědavá, jestli to vyjde 😉

martek
22. zář 2008

jak jestli to vyjde????? lucka je tehule, ne????? rekla, ze kdyz se tenhle tyden bude darit, tak je tehule! a dari se...prvni navsteva u zubaka v poradku, nevrtal mi nic 😀 😀 😀 😀

tercie
22. zář 2008

Mě taky začne kolem ovu popíchávat v podbřišku no a to pak pokračuje až do ms... ale přesně kterej den ovu je to nevím, když se teď nezadaří tak chci taky vyzkoušet test, měla jsem ms teď nepravidelně tak ani podle kalendáře se to spočítat nedalo, já vsadila na hleník...

kaca007
22. zář 2008

ahoj holky.... normálně mám slzy na krajíčku ze stroužka... ježiš to je tak smutý... bože muj je mi to tak líto! stroužku myslím na tebe, drž se kočko!

původně jsem vám chtěla napsat pozitivní zprávičku, dneska jsem byla u dr., mimi má 6,9 cm od hlavičky k zadečku, vše vypadá OK... zítra jdeme na ten screening, tak snad bude vše dobré... plně si uvědomuju, obzvášť poté, co jsem si přečetla o stroužkovi, jak je to všecko vrtkavé, až se člověk skoro bojí radovat... holky všem nám přeju hodně hodně štěstí!

tercie
22. zář 2008

Kači všem je nám Marty moc líto... osud nezměníš...
Ale tobě moc gratulujeme k úspěšný kontrole, každá pozitivní zpráva je skvělá, zvlášť teda dneska...

lehna
22. zář 2008

Aha kači,děkuji za vysvětlení🙂

kaci007: gratuluji k úspěšné kontrole, super🙂

luckamb
autor
22. zář 2008

kaca007: gratuluju
kacenka25: to je něco jako astrologie 😀 , zadáš tam datum narození, hodinu a ono to na tebe vyplivne kdy je ovu. A fakt to vyšlo. No a jiné měsíce jsem si žádný testy nedělala. Spoléhala jsem na píchání v podbřišku.
martek: jo to je fakt, to jsem říkala, že se bude tenhle týden dařit a s tím zubeřem si to začla, tak třeba opravdu jo 😀

kacenka25
22. zář 2008

čau Kačenko 🙂
ty už se radovat můžeš, teď už je málo pravděpodobné, že by se stal průšvih. Nejvíc zamlklých potratů je do 10tt. Statisticky. No a potratit mimi můžeš až do 24tt, ale to už se moc nestává. Do 12tt je toho snad třetina všech těhotenství, někde jsem to četla, nebo už nevím, jak jsem k tý informaci přišla.

Gratuluju, krásná zpráva!!!!To už je dost, 7cm. To už je človíček 😵 😵 😵 😵 a když připočteš ještě nožičky... To je tak 10cm velký miminko 😵 Krása!

luckamb
autor
22. zář 2008

kačenko: tady je odkaz http://lunarium.co.uk/jonas.php

kacenka25
22. zář 2008

Lucko prosím mohla bys mi to spočítat? Ráda bych znala svoji ovu, prosím! Páč dodnes nevím, kolikátý tt jsem 😅

luckamb
autor
22. zář 2008

a víš datum a hodinu svého narození??? a na jakej měsíc chceš ovu spočítat?

kacenka25
22. zář 2008

všechno vím 😉

lehna
22. zář 2008

ty jo,to jsou věci Luci🙂

No holky, já se s vámi loučím, jjdu do práce,jestli mi to na chviličku vyjde,tak přijdu aspoň pozdravit.
Mějte se hezky, papááá

strouzek
22. zář 2008

hoj holky jdu se na vás zase na chvilku mrknout, lucinko určo jonášek pomůže, mě třeba pomohl ten měsíc co jsem se řídila jeho výpočtama tak se povedlo, to jak to dopadlo to je jiná to s tím nemá nic společného. při příštím snažení si ho zase zkusím 😉

kačko gratuluju a závidím, ze mě si nedělej hlavu, raduj se z úspěšné kontroly stalo se to mě ale tobě se to nestane, co jsem tak četla i co se nám stalo většinou se to stává kolem 8 tt, což byl taky náš případ, v 7 tt srdčíko a v 8 už nebylo. bohužel se na to přišlo ať teď, ale ty už si dál než my vám se nic špatného nestane a basta fidli.

kacenka25
22. zář 2008

vyšlo mi 3.3.? tak to není správný.... někde je chyba.... další možnost je 1.4., to by asi mohlo být. že bych to někde zvrzla?

kacenka25
22. zář 2008

1.4. to taky nemohlo být, to už jsem měla BT 37,1. To už jsem byla těhotná