Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
24. zář 2008

V průkazce mám hodnoty vždy cca 110/70, tohle byl extrém. K tomu ta začínající anémie a už jsem doma, proč je mi pořád tak slabo.
Takhle beru nějaké piule a možná mě bude Dr. více sledovat, jinak je vše v pořádku. Musím to zaklepat!!

petis
24. zář 2008

Teda Jitu, to jsi musela být taky jako mátoha. Pomáhá ti kafčo?
Já před těhu pila 3 nesky denně (s mlíkem) a cítila jsem se lépe.
Teď si dám kafi jen občas, piju Meltu a dnes jsem si koupila Caro.

tercie
24. zář 2008

Peti fakt, tak hodně odpočívej, možná by ti prospělo třeba i kafčo...teď už bys jím miminku ublížit neměla

petis
24. zář 2008

Já si kafe občas dám, slabší s mlékem. Spíš to nahrazuju tou meltou.
Doma mi to ani takové problémy naštěstí nedělá, když se mi motá hlava, hned sedám atd. Spíš hodně lidí, delší stání-to je děs a toho se vyhýbám.

jitie
24. zář 2008

peti byla jsem úplně mimo..kafe piju po ránu,ale panák by byl lepší 😀
kafe v těhu můžeš, když si dáš s mlékem,tak se nic nestane 😉

luckamb
autor
24. zář 2008

tak holky, ovulka to být nemůže MS i miminko by to být mohlo a kdybych si mohla vybrat já, tak hádejte co si vyberu 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

jo a co se tlaku týče tak 90/50 mám běžně 😀

jitie
24. zář 2008

pusinky jdu k domovu
tak se mějte fajn, hezký zbytek dne a zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

luckamb
autor
24. zář 2008

Jíťo pa pa a hezké odpoledne

tercie
24. zář 2008

Pa jíťo, měj se 😉

tercie
24. zář 2008

Holky teda já mám bčicho jak balón, jen prasknout fakt. Jestli tohle nebude těhu, tak to nejspíš budou megakrámy, a to jdu jako rovnou s provazem do potoka se odstřelit.... 😒

luckamb
autor
24. zář 2008

Terci: nechoď do potoka, nebo já půjdu taky. Padaj na mě nějaký deprese nebo co 🙂

tercie
24. zář 2008

Luci taky mi je Nějak tak jako divně, jsem otrávená, nic mě neba, spala bych, venku leje, to je fakt den...

misa.ottovka
24. zář 2008

Ahoj holky 🙂 Co to slyšim jaký deprese ☹

Já byla tedka venku proběhnout psíky, vůbec jim nevadilo že leje jak z konve, jsem zmoklá jak slepice, vlasymam jak ošklivka Katka 😀

tercie
24. zář 2008

Mišu ahojky, to bych taky klidně šla, s pesama, jenže je má všechny manža v práci a já tu stejně musim sedět.

Ale asi si odpo koupím barvu na vlásky a budu farbit 😉

tercie
24. zář 2008

Míšo jaký vlastně máš psy?

misa.ottovka
24. zář 2008

Tercie máme jorkšírka a štěně rhodeskýho ridgebacka, takovej nepoměr 🙂

Taky bych potřebovala na melír ☹

tercie
24. zář 2008

No to krapet jo 😀

Míšo nevím, melír v těhu, aby ti špatně nechytl, většinou se to stává. Moje švagrová je kadeřnice, a podle melíru ženskejm předvídá těhu, fakt, nekecám. Už u tří se to potvrdilo. Prostě blbě chytil, tak jim řekla, že jsou těhotný, no a byly 😀

luckamb
autor
24. zář 2008

Jo holky se psama budu taky muset
míšo: ne deprese, ale špatná nálada no 😉

misa.ottovka
24. zář 2008

No já jsem o tom slyšela, jenže já v životě jinou barvu než melír nikdy neměla::to bych vypadala kdybych devet mesicu nesla na melir

ja mela rano taky blbou naladu to je tim pocasim? vcera bylo aspon slunko

tercie
24. zář 2008

Míšo možná jen chytne jinak, než jsi zvyklá... třeba do žluta namísto aby byl bílej 😀

petis
24. zář 2008

Holky, tak to já slunko neviděla už asi skoro 2 týdny. Včera akorát nepršelo, tak to vypadalo, že se to snad protrhá, ale houbelec 😖

petis
24. zář 2008

Tak jsem se konecne objednala k zubaři, jdu 17.10., pomoc!

misa.ottovka
24. zář 2008

no hlavne aby nechytl do zrzava to bych se zblaznila::::::::::a do zluta mi chyta casto nevim proc asi zalezi na barve a kadernici tgd chodim k jedny je moc hodna alevna ale stoji to za prd

petis
24. zář 2008

Já nikdy melír na hlavě neměla ... taky barvu snad jen na svatbu, jsem na tohle líná ...

tercie
24. zář 2008

míšo jaký máš svý původní vlasy? Barvu? Jestli máš hodně pigmentu tmavýho, a ona třeba dává slabej peroxid, tak je to jasný. A dává tě do tepla s tím nebo ne? TO je taky důležitý, melír nesmí vystydnout... zakrývá se alobalem

misa.ottovka
24. zář 2008

ja jsem zase nikdy nemela barvu jen ten melir no:::::::::::::::::a na svatbu jsem si nechala udelat gelovy nehty a uz nikdy vice!!!!!!! hruza des ani na zachode jsem neumela splachnout

tercie
24. zář 2008

peti já už měla snad všechno, ale s kadeřkou v baráku žádnej problém, a navíc mě to děsně ba, něco vyvádět na hlavě, ona pak barví mě, já jí, a docela se u toho bavíme. Sranda je když zkoušíme nějaký novinky... tuhle objednala nějakej zastřihovač, tak myslela, že to je na vystřihování obrázků do krátkých vlasů... když to přišlo, tak tam psali, že to je určený na speciální střihy v "oblasti bikin" 😀 Kdo by si to nechal, u venkovskýho holiče, žejo 😀

misa.ottovka
24. zář 2008

tercie ty joja bych se bala experimentovat

petis
24. zář 2008

To já jsem taky strašpytel, co se týče vlasů ... ale zase pokud tě holička zná, zná tvé vlasy, tak ví, co si může dovolit a jak by to tak mohlo vypadat, takže pročpak ne 😉
Whaw, a co vy, vyzkoušely jste ten strojek? Třeba by i na vesnici přišli nějací lidé jen ze zvědavosti, aby se mělo o čem mluvit 😀