Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
26. zář 2008

mě taky Luci občas bolí dots břicho, ale jsou ty spíš jen zaražené prdíky. a na kontrole mi doktorka napsala magnezium

lucasaerik
26. zář 2008

no tak u mě to prdíky opravdu nejsou 🙂 , ale kež by byly....doktorka mě občas posadí na monitor..a jsou tam kopečky jedny...a poznám to měla jsem to i kluků...docela hodně...ale zase si říkám oba byly donošení neví proč by tady ta princezna neměla byt

tercie
26. zář 2008

No holky chyba při amnio to znám taky ze svýho okolí, stalo se to loni. Holka, co má nějakou krevní vadu, kterou po matce dědí jen kluci, tak byla na odběru, a řekli jí že holka, tak byla v klidu. No a v šestým měsíci, když jí bylo špatně jí řekli, že plod už 2 měsíce!!!nežije a ona z toho chytla zánět a musela to porodit, a byl to kluk...
Lucas tak nemusí bejt záměna vzorku, ale těžko říct, třeba za tu chybu může taky lidskej faktor...

Tím vás sněhurky nechci nijak děsit, chraň Bůh...

tercie
26. zář 2008

Tak já jedu pro ten test jo? Za hodinku jsem zpátky

lucasaerik
26. zář 2008

jééééžiš, ale to nechápu, to bych opravdu viděla na selhání lidského faktoru...a počkej..ona necítila pohyby a nepřišlo jí to divné? 😖

lucasaerik
26. zář 2008

No ter tak honem honem...

lehna
26. zář 2008

to je fakt divné. necítila pohyby a nepřišlo jí to divné☹

kacenka25
26. zář 2008

ježiš to je divný, přeci kdybych najednou necítila pohyby miminka, hnala bych k doktorovi celá vyděšená!!! 😲 dva měsíce chodit s mrtvým miminkem 😢

jitie
26. zář 2008

ahoj berušky 🙂
tak terci už šla, jo??? 😵

kacenka25
26. zář 2008

jo, šla
to jsem zvědavá, jestli počká na ranní moč nebo to zkusí zrovna. Jestli má hcg málo, aby se jí to vůbec zobrazilo... počkala bych do rána 😉

lucasaerik
26. zář 2008

jj utíkala...
mě to taky příjde hodně zvláštní, přeci cítím pohyby mimiška...já tady stresuji po dvou hodinách co berušku necítím (jak říká celá rodina plodovka na mozku 😀 )vyšiluji...a 2 měsíce nosit mrtvé miminko?..to je síla...vím o pár případech kdy se stalo že mimi umřelo...a maminka si po jenom dni tak nějak říkala že se mimi nehlásí, většinou se s tím už samozřejmě nedá nic dělat....ale nenosíš mrtvé mimi v sobě...to je děs, a je mi z toho dost smutno

kacenka25
26. zář 2008

jednou jsem taky mimi necítila asi půlden, ale nevyšilovala jsem, asi spinkal. pak se probudil a jen se tam převaloval, byly to takový vlny v bříšku, ne vzteklý kopání. Asi byl spokojený a jen si hrál 😵 . To se mi teda stalo jen jednou, zatím je čilý stále.

lucasaerik
26. zář 2008

no my také přidáváme na intenzitě, hlavně jsem dříve cítila mimi večer...teď o sobě dává vědět pravidělně...a hlavně se jí nelíbí když ležím na boku, to když si chci být jistá že je vše o.k. tak si lehnu a na bok a to je pro ni jako znamení halooo je tam někdo..a Beatka začne ťukat 😵

jitie
26. zář 2008

jéé holky, na tohle se taky moc těším 😵

kacenka25
26. zář 2008

Kubí nesnáší, když si lehnu na záda. To kope jak šílenec, ale fakt vztekle. Nebo se vyboulí dolů do třísel, ježiš to je bolest. Jenže mě se takhle uleví od bolení zad, když si na ně lehnu. Už toho nechám, jinak než na boku už se ležet nedá. Za prvé ho nechci zbytečně zlobit a rozčilovat a za druhé to asi pro něj není dobré, asi tam má málo místa, když se kůže napne.

Holky, to je hlína. Lucas už to zná, když má dvě děti, ale pro mě to jsou zážitky, na který nikdy v životě nezapomenu. Sedím a hopsá mi bříško 😀 Je to tak strašně krásné 😵 Když kope, tak už s takovou intenzitou, že je to okolí viditelné, jak mi nadskakuje bříško. Asi jak je čím dál větší, tím ta intenzita se zvyšuje, nebo ne? Lucas? Pověz. 🙂

lucasaerik
26. zář 2008

nic holky mažu pro raracha do školky....za chvíli jsem z5

lucasaerik
26. zář 2008

jasně miminko roste a je větší má sílu a tudíž ti i intenzivněji dáví najevo že je v bříšku a také jak roste tak má čím dál tím místa v pupíčku na skotačiyn takže se tam převaluje...a ty to cítíš čímdál tím více...kači jen si to užívej je to krásné období....a strašně rychle to utíká....

kacenka25
26. zář 2008

😵 nádhera 😵
utíká to ukrutně rychle! To je pravda.

lehna
26. zář 2008

popoháním hodiny, ať už je tu Terc s ardostnou zprávou 😵

kacenka25
26. zář 2008

a popoháníš je dobře? já jen že se mi to dneska vleče.....

lehna
26. zář 2008

mi to utíká. dyť už je jedna. za hodinu jdu do práce a víkend🙂

kacenka25
26. zář 2008

ještě 4 hodiny než půjdu domů 😢

lehna
26. zář 2008

no to je už za chvíli🙂. a víkend před námi, co máte v plánu?

kacenka25
26. zář 2008

v sobotu pomáhat manželově mámě na zahradě a v neděli zatím nemáme plán. snad by mohlo být hezky, tak bychom mohli na výlet 🙂 . A co vy?

lehna
26. zář 2008

my zítra jedeme na miminko🙂. té mojí kámošce,co se v srpnu narodila Barborka,tak se jedem podívat jak vyrostla🙂. se těším an ňuchání🙂.
v neděli má Luki formule,tak to budem doma, ale jinak nevím.

lucasaerik
26. zář 2008

tak jsem z5 kočky....
já plánuji o víkendu znásilnit manžu o vymalování ložnice....a jinak takový malý uklidek,ale pomaličku polehounku...mě staší se dvakrát ohnoiut a funím jak lokomotiva 😀

lehna
26. zář 2008

Luci,tak hlavně opravdu pomaličku a polehoučku. ty se vůbec nedři. to ti neprospívá

kacenka25
26. zář 2008

za chvíli se budeš ňuchat se Sašenkou 😵
No jo, formule, tak to u nás výlet taky nedopadne....

lehna
26. zář 2008

To jo, to iuž se těším 😵
taky manža sleduje???

lucasaerik
26. zář 2008

ne to já zase ne...si to náramně užívám že když nechci tak nic nedělám a svedu to na to že jsem unavená 😀 , ale jinak prostě doma se musí občas něco udělat 😵 , klukani by měli být na víkend u tatínka...takže by jsme měli mít volný víkend po měsíci...ale uvidíme co a jak..
jinak holky je mi to hloupé..ale jednou jsem nakoukla a četla co se stalo stroužkovi...a psala že si dá teď odmlku, víte jak jí je atd....