Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mekamka
autor
21. srp 2007

Ahoj Májo!!! 😎 tak a další těhulka! 😀

marijka2
21. srp 2007

Jojo 😀 Kamčo koukni na spolužáky - zdrávku - Jana tam dala fotečky její Verunky

arietiska
21. srp 2007

mekamka: Termín porodu mám 21.11.07 a měla bych teda být 27.týden. Všechno co mám v pase to sedí. 🙂 No nic pro dnešek se loučím, manža mě již vyhazuje od netu.

marijka2
21. srp 2007

Já se pro dnešek taky loučim,zejtra se ale určitě přijdu mrknou a strávim tu trochu víc času. PA 😉

mandy20
22. srp 2007

Dobre ranko vsetkym 😀 , jooj dnesa sa mi ale brutalne nechce 😝 a navyse nam tu aj prsi, takze este skoro spim
vitam nove clenky tehulky 😵
no sups vsetky z postielky a vstaaaavat 😉

silvia2406
22. srp 2007

dobre ranko babulky 🙂 aj u nas je take uprsane pocasie, len zaliest pod perinu 🙂 ale od zajtra maju byt opat 30-tky a slniecko 😵

mandy20
22. srp 2007

Ahojcek silvia, preco uz nemas svoju fotecku v pase? takze aj u vas tak leje? mne sa zda ze tie 30tky mali padnut uz aj ddnes, ale tu to tak vobec nevyzera 😒 , no uvidime

silvia2406
22. srp 2007

mandy, davala som si novu 🙂 zmena je zivot 😉
co si vcera porabala po praci a ozaj kde pracujes?

mucosin
22. srp 2007

Dobré ránko 🙂

silvia2406
22. srp 2007

dobre ranko mucosin 🙂

mandy20
22. srp 2007

silvia, jasne zmena je zivot 😉 , priatel prisiel po mna do prace, a potom sme boli spolu u nas doma, papali sme, pozerali telku, rozporavali, chcela som si dat nove fotecky do albumu z nasho pomaly rastuceho domceku, ale mali vacsiu kapacitu a nedaju sa mi tam vlozit 😠 ,
ja som tu len brigadne, lebo chodim na VS, v jednej logistickej firme, nahadzujem im tu nejake udaje do pc, faxujem, kopirujem a tak 🙄 , ale uz len do 31.8 🙂

mandy20
22. srp 2007

Ranecko mucosin 😉

silvia2406
22. srp 2007

tak v celku prijemny vecer 🙂 ja som este vecer vytiahla kolieskove korcule a isli sme k dunaju, ako sa tak pozeram, dnes to uz nebude mozne, snad este zajtra.
a kolky rocnik studujes?
mucosin a ty si mala aky vecer?

mucosin
22. srp 2007

mandy: co se týče fotek bytů, domků, atd. někde jsem tady četla, že je správci stejně mažou, neb by zde měly být jen fotky spojené přímo s dětmi, mateřstvím, atd. Tak tě nemusí trápit, že se ti nepodařilo jejich vložení. A jak jste tedy s domečkem daleko? Kdy bude kolaudace? 😉

mucosin
22. srp 2007

silvia: ty máš změny hodně ráda, což? 😀

mucosin
22. srp 2007

Včera byla pohodička. Přítel byl pryč, takže jsem čas rozložila mezi knížku, drb s našima, televizi, apod. Prostě pohoda. Na brusle bych taky vyrazila, ale odpol u nás pršelo, takže smůla.

silvia2406
22. srp 2007

to som len skusala, ktora bude lepsia 😀 a mozno to este dnes zmenim a predsa sa vratim k starej 😅

mandy20
22. srp 2007

silvia, tak ty si mala taky sportovy vecer 😉 , ja chodim 2x do tyzdna na spinning 🙂
mucosin, my sme zacali stavat az teraz v maji, na buduci tyzden sa dokonci hruba stavba, mozno uz aj tento ak bude pocasie priat, coz teraz vobec nevyzera 😠 , a v septembri sa zacne so strechou, v zime sa necha odstat, priatel hovoril ze ak by bola jemna zima mohlo by sa zacat s oknami aj vnutrom a planovane dokoncenie je leto-jesen buduci rok, ale urcite to poznas, ze staci malicky problemik a vsetko je inak, a vy kedy kolaudujete? 🙂

mucosin
22. srp 2007

není nad pořádný výběr 😀

mucosin
22. srp 2007

mandy: u nás je kolaudace taky ještě ve hvězdách. Původně nám bylo řečeno, že pokud budou peníze, měli bychom být hotoví do vánoc. Teď to tak ale nevypadá. Problémy a zdržení se na sebe opravdu navalují. Byli bysme ale vděční i za jaro. Vesměs se to ale bude odvíjet od toho, jestli dostaneme v září hypotéku. Snad ano.

Hele holky, vy jste teda sportovkyně 😉 Na spinningu bych asi umřela. Přijde mi, že to musí být makačka jako blázen. Jak to zvládáš mandy ty?

majka07
22. srp 2007

ahoj holky 😉

Luci29 jak se máš? Na Tebe si pamatuju z BRMS, už jsi maminou?

irisp
22. srp 2007

ahoj jdu vas vsechni pozdravit a poprat krasny den.na pokec prijdu pozdejc musim nakrmit Zuzika 🙄 a , vypada ze dnes ona nema naladu tak to se mam na co tesit 😝 😕 😨

mucosin
22. srp 2007

ahoj holky

irisp: rostoucí zoubky jsou asi mrchy, co?

mandy20
22. srp 2007

mucosin, drzkam palcek aby vam v septembri tu hypoteku schvalili, neboj nejako to zvladnete, ked ste sa dali na boj treba to dobojovat 😉
spinning je to uplne super, zvladam to v pohodicke,ja som aktivne hravala basketbal skoro 7 rokov, som potom mokra ako keby som vysla z vane, vypotis zo seba uplne vsetko a potom som plna energie, coz je fakt zvlastne po 45 minutovom bicyklovani na roznych stupnoch, urcite by si neumrela 😀 , nastavis si stupen obtiaznosti tak ako by si zvladla 😉 , ja s kamoskou sme tam najmladsie, inak tam chodia zeny tak okolo 30-40 😀 , joooj a ten instruktor 😀

majka07
22. srp 2007

Irisp ty kojíš, nebo jste na UM?

mucosin
22. srp 2007

mandy: znám se, nepřežila bych ani 10 min. 😀

Mimochodem, v úterý jsem objednaná k paní dr. na gyndu. Snad bude vše v pořádku a dá mi ke snažení požehnání 😉

majka07
22. srp 2007

Jé doufám, že nevadí, že jsem Vám vlezla do rozběhnuté diskuse 😔

mandy20
22. srp 2007

mucosin, tak potom nam daj vediet ako si dopadla 😉
zajtra uz s vami asi takto vykecavat nebudem moct, pride sef a ten sedi rovno vedla mna 😠 , takze mi vidi na pc

mandy20
22. srp 2007

majka, jasne ze nevadi 😉 , mas krasnu dcerku 😵

mucosin
22. srp 2007

majka: určitě nevadí. Jen mi přijde, že holky ještě chrupkají 🙂 Koukám, že máte doma čerstvé štěstíčko. Gratuluju 🙂 Včera jsme tady nakously otázku porodu. Jak jsi na tom v tomhle směru ty? Dá se, viď? Nejlíp když napíšeš, že to byla úplná brnkačka 😉 😀