Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katrin
22. srp 2007

baby, čo je to obed? 😀 😀 😀

mandy20
22. srp 2007

mucosin, jasne ze mi to nedalo 😀 uz sa ma nezbavite 😀 , ale uz by som radsej s vami komunikovala z domu ako z prace 🙄

mucosin
22. srp 2007

katrin: opravdu máš můj obdiv 😎 A co se týče blbosti lidí .... bez komentáře 😒

mandy: my se tě ale nechceme zbavovat 😉 V kolik máš padla? Chodíš na koníka třeba i večer?

katrin
22. srp 2007

mucosin, no jo,... na všetko si zvykneš 😀

mandy20
22. srp 2007

katrin 😀 , verim ze pri tvojich dvoch malych nezbednikoch nemas cas na jedlo ani len pomylsiet, ja som strazievala jedneho chlapceka od jeho 9 mesiacov a to bolo celkom kludne dietatko, ale domov som chodila zmorena, teraz je z neho uz velky chlap ma 2,5 rocka, a tych nezodpovedanych otazok, pri jeho otazkach sa normalne zamyslam, ze som asi uplne hlupa, no minule sa ma pytal kde je hrom (lebo bola akurat burka), a preco je hrom, a ma kolesa, a kde je, a kam isiel, ono je to mile, ale po pol hodinke to uz zacne riadne liest na nervy 😀

mucosin
22. srp 2007

katrin: a to u toho ještě zvládáš návštěvy koníka 😉 jsi fakt dobrá 🙂

mandy20
22. srp 2007

prepacte, nie liest ale liezt 😅
mucosin, hej, obcas nakuknem aj vecer, ale tym ze furt cumim do pc v praci, doma sa mi ho ani moc nechce zapinat, ale urcite sem na vas aspon nachvilku nakuknem 😉 , v praci som do 15tej, potom ideme s maminou na pizzu, mnaaaam 😵

katrin
22. srp 2007

mucosin, závislosť je závislosť 😀

mucosin
22. srp 2007

mandy: takže až zjistím, že jsem těhulka, měla bych asi kromě knížky pro maminky studovat taky nějakou pořádnou encyklopedii, ne? 😀

mucosin
22. srp 2007

mandy: tak to jsme na tom podobně. V práci jsem taky celý den u počítače, tak ho pak doma obcházím velkým obloukem. Pokud nutně nemusím, rozhodně ho ani nezapínám. Leda, že bysme si tady daly večer rande 😀

mandy20
22. srp 2007

mucosin, staci si najst kamosku s babatkom a na par hodin si ho pozicat a vsetko sa naucis, ja mam strasne vela kamaratok ktore maju babatka a oni su len radi, ked im ich niekto "vyvenci", okupe, nakrmi 😵

mandy20
22. srp 2007

mucosin, nema problema 😀 , kludne sa tu vecer mozeme stretnut 😉

katrin
22. srp 2007

mandy, tak dojdi aj ku mne.. ja potrebujem ist napriklad na kozmetiku/pedikuru alebo nieco take... 😀 a nemam ziadnu babysitterku.. Ale myslim, ze ak by si si to vyskusala s mojimi dvoma, uz by si ziadne nechcela 😀 😵

mucosin
22. srp 2007

mandy: tak to já nemám. Buď jsou kamarádky teprve těhulky, nebo mají třeba ještě opravdu malé děti, které by asi jen tak od mámy nebo táty nechtěly.
Bráška má taky malého šmudlu. S nimi se ale zase tolik nevidím ☹ Navíc malý ještě úplně nemluví, takže co se zvídavých otázek týče, ty máme ještě před sebou 🙂

mucosin
22. srp 2007

mandy: ty jsi vdaná, nebo svatbu teprve plánujete? koukala jsem na fotky, moc vám to spolu sluší 🙂

mandy20
22. srp 2007

katrin, joooj, mne nemusis 2x hovorti, len skoda ze byvas tak daleko, keby som bola z ba, urcite by som vas navstivila, ale ja obcas do ba chodievam 😵 , jedno obdobie som vozievala dvojicky, zoznamila som sa s nimi ked mali asi 6 mesiacov,boli rozkosne 😵
ja tu u nas poznam veeela mamiciek s detmi, pretoze ked som sa starala o toho chlapceka, chodili sme na ihriska a tam som sa pozoznamovala s mnohymi a tie ma zas pozoznamovali s inymi a uz to islo 😵
joooj, uz aby som mala svoje 🙂

silvia2406
22. srp 2007

mandy, nebud taka nedockava, vsetko pekne po poriadku, este mas pred sebou 9 mesiacov, to sa neda preskocit, vies? 😀
a kde studujes?

mandy20
22. srp 2007

mucosi, dakujem, vydate este niesom,svatbu planujeme, niekedy na buduci rok 😵 a ty si vydata? 😉

mandy20
22. srp 2007

studujem v trnava masmedialnu komunikaciu, buduce leto budem mat bakalarske statnice, ak sa tam dostanem 😀

silvia2406
22. srp 2007

mandy: takze bude z teba novinarka? budes nahanat nase celebrity 😀
a co sa tyka bakalarskych skusok, zvladnes to lavou zadnou, ja som z toho mala taky obrovsky strach a nakoniec to bola brnkacka 😎 inak vela zavisi aj od toho, ako si ta pamataju vyucujuci a oni sakra dobre pamataju tvare, hlavne flakacov, co dufam ty nie si 😅 😎

mucosin
22. srp 2007

mandy: nee, nejsem vdaná. Koukám, že to s přítelem taky moc neřešíte a že je vám jedno, jestli přijde mimi dřív, než svatba 🙂
U nás je to tedy tak, že by přítel rád (nebo to spíš považuje za samozřejmé), abysme byli svoji, než přijde jednou mimísek na svět. Jak to ale budeme časově dávat dohromady, to mi neprozradil 😀 Je teda ale pravda, že jsme se snažením ještě ani nezačali, tak teprve uvidíme, jak vlastně všechno půjde.

mandy20
22. srp 2007

silvia, no mozno novinarka, mozno hovorkyna, alebo reporterka? 😀 neviem, a moznoze aj nic z toho, hlavne ze bude titul pred menom 😅 no niesom flakacka, ale ani nejaka bifloska, uvidime, ja sa zacnem bat az ked budem stat pred tymi dverami a budem musiet vojst dnu 🤐
mucosin, neriesime to vobec, chceli by sme svatbu volakedy na jar, ale ak by mimi prislo skor, tak by sme to vsetko posunuli, a teba mozno priatel prekvapi, on to ma mozno v hlavicke uz vsetko naplanovane a ty to vobec netusis 😀

mucosin
22. srp 2007

mandy: tak to si opravdu nemyslím, v téhle době má v hlavě určitě mraky jiných věcí souvisejících tedy taky s naší budoucností, ale určitě ne se svatbou 🙂 Svatbu ale neřeším. Vlastně mě ani všechny ty svatební přípravy nelákají. Spíš z nich mám obavy. Třeba to jednou dopadne tak, že zjistíme, že čekáme rodinu, někam si zajdeme říct ano a bude.

mandy20
22. srp 2007

mucosin, no to verim, ze ma zatial v hlave ine myslienky, ale to som si myslela aj ja a ahaho, uz 3.mesiac nosim na ruke zasnubny prstienok 😵 , on ma teraz na stavbe tiez fofry a ked nieje na stavbe tak je myslou zase v praci, uz nam tyzden vybavuje 1 vec 😠

mucosin
22. srp 2007

mandy: k prstýnku gratuluju 🙂 Uvidíme, jak to bude u nás. Kdyby náhodou něco, určitě tě poinformuju 😀 A co řešíte? My jsme se zasekli na střeše 😒

silvia2406
22. srp 2007

tak vy teraz preberate svadbu, tak ja to uz mam uspesne za sebou a uz viac ako rok som mlada pani 😀 aj ked na to mozno nevyzeram 😎
inak ja kazdemu hovorim, ze je to nieco krasne a nadherne, co prezijete len raz v zivote, ja by som sa vydavala kazdy rok a ani ten stres okolo by mi nevadil, ved ja som ani ziadny stres nemala 😎

mucosin
22. srp 2007

silvia: je mi jasné, že být jeden den za princeznu, kvůli které všichni přišli (když teda na chvilku odsunu ženicha 😉 😀 ) musí být úžasné. Že bych se ale těšila třeba na tvoření seznamu svatebních hostů, to napsat nemůžu. Zrovna takhle věc bude asi poměrně náročná. Známých je tolik ....

silvia2406
22. srp 2007

poviem ti, ze to tvorenie zoznamu hosti som mala na haku, s rodicmi sme sa dohodli, ze nechcem na svadbe ziadne tety a ujov z 25-teho kolena, ktorych som videla len raz za zivot, len preto, ze sa to tak ma, pozvali sme len najblizsiu rodinu a zvysok boli nasi blizky a rodina, takze zo 70 ludi, bolo 40 rodina a zvysok znamy 😎 ale viem, ze v niektorých rodinach to proste nejde, nasi vsak toto nase rozhodnutie respektovali aj za cenu, ze sa niekto urazi, mal smolu 😉

mucosin
22. srp 2007

silvia: ještě nějaké pozitivum prosím 🙂 , taky bych se ráda dostala do stavu, ve kterém budu mít případné svatební přípavy na háku 😀

mandy20
22. srp 2007

mucosin, davaju vnutornu nosnu priecku a tak tam priatel stale je s nimi, strechu budeme riesit asi za mesiac, prave mi volal priatel ze tam kde sme chceli mat svatbu je vsetko obsadene a volny je len januar 😠