Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

silvia2406
18. zář 2007

na chvilocku vas opustim, idem do obchodu, lebo aj jest treba 😀

mandy20
18. zář 2007

oki, tak si kup nieco dobruckeeee 😉

mucosin
18. zář 2007

Ach jo, je mi to líto, ale musím se s vámi rozloučit a věnovat se práci 😒 Třeba se najde chvilka později. Zatím se mějte prima. Hezký den 🙂

katrin
18. zář 2007

ahojte baby, všetky vás zdravím, my sme chorí, takže preto nepíšeme.. sople až po kolená, mali sme aj teploty, ale už sa to lepší 🙂

silvia2406
18. zář 2007

katrin, zelam skore uzdravenie 🙂 manzela tiez nieco chyta, liecime to paralenom, tak dufam, ze to zastavime v zarodku, chory chlap je horsi ako dieta 😀

katrin
18. zář 2007

Silvia, ja len dúfam, že manžela to obíde, u nás to vyzerá ako v lazarete, už to chytilo aj mňa, neviem, čo je spánok, aj keď by som to hrooooozne potrebovala 😔

silvia2406
18. zář 2007

a boli ste aj u lekara? na mna zle vplyva toto obdobie, ked sa pocasie nevie rozhodnut, ci bude teplo alebo zima 😝 moj organizmus to potom nezvlada.
to s tym spankom ti verim a ked sama nie si fit, je to o to tazsie, zostava vam uz len precajikovat toto obdobie a bude urcite lepsie.

katrin
18. zář 2007

silvia, jasné, u doktorky sme boli ešte v piatok, keď malí mali celú noc teplotu, takže sme pod liekmi.... no ale aj tak, ako sa hovorí prechladnutie s liekmi trvá týždeň a bez nich 7 dní 😀

silvia2406
18. zář 2007

😀 😀 tak uz len streda a stvrtok a mali by ste byt fit 😀
a uz sa to od piatka aspon trochu zlepsilo?

katrin
18. zář 2007

Silvia, jasné, teploty už ustúpili, horšie je to so spaním... odsávam sople aj trikrát za noc (susedia sú nadšení, lebo zapínam vysávač 😀 )

silvia2406
18. zář 2007

tak to musi byt super, mozno si myslia, ze sa vecer nudis, alebo cez den nemas cas, tak vysavas v noci 😀 😅
uz si inak stihla vyuzit darcek na welness den? aspon myslim, ze ty si dostala poukazku od manzela, alebo sa mylim?

katrin
18. zář 2007

Silvia, susedia vedia, že máme dvojky aj som ich upozornila, že ak budú počuť vysávač, nevysávam prach ale sople 😀 Poukážku som využila, ale môj chlap sa podujal, že zoberie malých na prechádzku, samozrejme, že vedel, že za hodinu pôjdem odtiaľ, tak sa postavil k oknu, kde ma masírovali a moji drahí synčekovia spustili taký plač, že som mala po wellnes hneď 😀 asi tak... ešte polovičku musím využiť, aj keď neviem, ako to spraviť...

majka07
25. zář 2007

Tak mám za sebou týdenní dovolenou a koukám, že tady skoro nikdo nebyl 😨

mucosin
25. zář 2007

Jo, jo, poslední dny je tu prázdno ☹

Hezký den všem, kdo se náhodou objeví 🙂

majka07
25. zář 2007

taky přeji hezký den, opět pereme a bude hezky tak půjdeme zasejc ven.

katrin, jak jde praní? Já mám tedy prát na tři lidi, ale to je děs, to musí být šílený prát na víc, že?

katrin
25. zář 2007

Helou baby, 🙂

Majka, u nás ide práčka skoro vkuse.. niekedy aj 3-4krát denne, malí teraz hrozne slintajú, občas grckajú, takže prezliekame všetko aj 6-8krát denne 😀 o žehlení ani nehovorím... napríklad včera večer mi ogrckali obidvaja obidve postieľky+našu+gauč v obývačke.... 2malé plachty, 2malé obliečky, 2 veľké plachty+postelné prádlo.... no už mi ide 2-há práčka dnes.... 😒 tak ale čo narobím.....

majka07
25. zář 2007

katrin tak to věřím a já si stěžuju 😀 přitom můžu být ráda 😔 já včera měla 3 pračky, je fakt, že jedna bylo povlečení a jedna deky. Dneska jede druhá, první pleny a ted mazlík Maju, už byl celý oslintaný, páč když se vzbudí tak ho objímá a strká do pusy 🙂 a to tu jsou ještě ručníky atd 😒

katrin
25. zář 2007

Majka, ja to množstvo prádla už ano nerátam.... 😢 akurát sa ma každý pýta, čo by sme chceli ako dar a ja vžd poviem plienky, prací prášok a aviváž 😀

mandy20
25. zář 2007

ahojte zienky domace 😀

alca_
25. zář 2007

Ahojky. O čem jde řeč?

majka07
25. zář 2007

katrin ty jsi geniální, díky za tip na dárek, furt říkáme plenky a ubrousky, ale prášek a aviváž to mě nenapadlo tak to je jasný 😵 moc díky

katrin
27. zář 2007

Ahojte baby, debata tu nejak viazne... 😀

Majka, takých tipov na darčeky ti dám habadej 😀 mňa napadne všeličo pri tých mojich dvoch krpcoch

majka07
27. zář 2007

katrin, jelikož se blíží vánoce, tak můžeš dávat tipy na dárky pro manžela, děti, svokru atd 😉 Jinak nám rodiče Jirky přispějou na autosedačku, čož mě docela potěšilo 🙂 ale aj tipy pro nás 😉

mucosin
2. říj 2007

Ahojky holky, tak nám to tady nějak utichlo ☹ Písněte co je nového, jaké radosti nebo třeba starosti, co dětičky, .... 😉

majka07
2. říj 2007

Jé ahojky 😉

Nového u nás asi nic a co u tebe?

mucosin
2. říj 2007

To jsem ráda, že se objevila alespoň jedna zpřízněná dušička 🙂

U nás je to tak, že jsem v polovině minulého měsíce konečně vysadila pilule. Začala jsem brát listovku a teď si jakože dáváme do první MS po vysazení pozor. Přiznávám ale, že o víkendu jsme to moc nevychytali, tak doufám, že se nezařadím do klubu maminek dvojčátek 😅 - Zdravím Katrin 😀

A co malá? Jak vám jde to baštění? Už se rozjela? 🙂

majka07
2. říj 2007

no batění jí jde, ale přibírá stejně pomalu 😒 zrovna dneska jsme byly v poradně a za 14 dní jí čeká třetí hexa 😒

Mucos tak ať jsi brzy těhu 😉

mucosin
2. říj 2007

Děkuju 🙂

Mimochodem, co je hexa?
Pokud ale baští, tak je to snad v pořádku, ne? Každé mimi prostě nemůže přibírat jako otesánek. Navíc jde o holčičku, tak co. Asi holt bude drobnější. Kamarádka má taky princeznu, které je 21 měsíců a minule, když jsme byly na písku se po ní sápal chlapeček, kterému bylo 8 měs.! a byl skoro stejně velký. Navíc už teda i chodil, což jsem valila čočky. Takže tak.

majka07
2. říj 2007

promiň zapomněla jsem se na autosedačkách 😀

hexa je vylepšená vakcína dřívější trojkobinace, Jsou tři dávky, prví ve 3 měsících 😉

erin4
2. říj 2007

Ahoj všem 🙂 Nebo oběma 😉 ?