Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

cherub
21. srp 2007

mandy no jak se to vezme 🙂 bylo to mooooooooc bolestivý protože to bylo vyvolávaný a epidurál mi dát nechtěli... ale tak přežily to všichni, tak jsem taky musela 😅

cherub
21. srp 2007

popsala jsem to do diskuze "jaké to bylo", ale bohužel envím stránku 😅

mandy20
21. srp 2007

babulky, konciiim, o 15tej mam padla,dufam ze sa tu zajtra takto stretneme, mozno sem este nakuknem, ked budem doma, ak nie tak papa zajtra, pekne poobedie a este krajsi vecer

mucosin
21. srp 2007

mandy: další společné téma 😉 V současné chvíli jsme pod střechou, máme dodělané zateplení a začínají se dělat rozvody el. Jak jste na tom vy? Kdyžtak písni do IP, ať tu holky neotravujeme stavěním 🙂 Leda že by se našly ještě nějaké další, stavění chtivé povídalky 😉

mucosin
21. srp 2007

Že by už jste měly všechny pro dnešek jinou práci, než jen debatování na koníkovi? 😀

silvia2406
21. srp 2007

mucosin, to nie ja som zostala konikovi verna 🙂

mucosin
21. srp 2007

Už jsem myslela, že jsi taky odešla.

mucosin
21. srp 2007

Je teda pravda, že i já se za chvilku rozloučím. V 16h mám padla a vyrazím k domovu. Rozhodně jsem ale pro, abysme se tady sešly i zítra 😉

silvia2406
21. srp 2007

pozeram, ze si z prahy, my sa tam chystame s manzelom v nedelu a zostavame cely tyzden, tesim sa, ze si oddychneme, pokecam s kamoskou, ktoru som uz dlho nevidela, poobzerame okolie, pamiatky atd.

mekamka
autor
21. srp 2007

MUCOSIN já sem z Berouna! 😉 to neni od Prahy daleko
jo stavět bych chtěla taky ale nejsou finance 😖

CHERUB taky sem na porod nevzpomínala s láskou ale už sem zapomněla 🙄 🤐

mucosin
21. srp 2007

jakože dovolená? 🙂 To je fajn, taky bych výletila. Snad se nám zadaří alespoň na pár dní v září. Bylo by to fajn.

mucosin
21. srp 2007

mekamka: s financema je to opravdu náročné. Právě žádáme o novou hypo a teda nic moc vyhlídky ☹ Snad jí dostaneme. Jinak máš pravdu že Beroun je co by kamenem dohodil a zbytek dojem autobusem 😉

silvia2406
21. srp 2007

toto je nasa druha dovolenka, prva bola na slovensku. ono dovolenkovat je fajn, ale potom ten navrat do reality 😝 moj manzel to zvlada o.k., ja ale potrebujem min 3 dni na adaptaciu 😅 ale aj napriek tomu sa tesim. kamoska prichystala aj vylet do krumlova, vraj je to nadherne mestecko 🙂

co sa tyka stavby, aj my by sme radi stavali, aj ked rozmyslame aj nad kupou bytu, ale este neviem ci vo viedni alebo v bratislave, este sme stale na vazkach, ci tu zostaneme natrvalo, alebo sa vratime na slovensko a budeme zit v blave, to sa este uvidi.
mucosin, a kedy by ste sa mali stahovat?

silvia2406
21. srp 2007

mucosin, tak drzim palceky, nech vam to s hypotekou vyjde, ono je to niekedy odrzku, vsetky papierovacky, vybavovacky 😝

mucosin
21. srp 2007

silvia: původně nám bylo řečeno, že bysme mohli byste o vánocích. Teď to tak ale vůbec nevypadá. Pořád vyplouvají na povrch nějaké komplikace 😒 Pokud by to bylo na jaře, bylo by to fajn. Hlavně, abysme dostavěli ☹
Kdybyste se taky rozhodli pro stavbu, mám pro tebe jednu radu - nikdy nepočítejte s tím, že postavíte za cenu, se kterou počítáte (za rozpočet). Tak to bohužel nechodí. Jinak má stavba ale i světlé stránky, ne že ne 😉

silvia2406
21. srp 2007

moj svagor prave zalozil firmu, ktora sa specializuje na nizkoenergeticke domy (dufam, ze som to napisala spravne), proste cele vykurovanie ide cez vodne cerpadlo. takze, keby sme sa rozhodli pre stavbu, stavala by to jeho firma a dufam, ze za cenu za aku by sme sa dohodli, plus minus nejaka rezerva. aj ked niekedy sa stava, ze prave s rodinou su najvacsie problemy. ale zatial sa nas to netyka.

mucosin
21. srp 2007

silvia: tak pokud se do stavby dáte, budu vám držet palce, aby bylo všechno OK. A jak to máte tedy s plánováním stavby a rodiny? Máte nějaký časový rozvrh? 😀

mucosin
21. srp 2007

Tak už se pro dnešek loučím. Budu ráda, když se tu zítra zase potkáme a povyměňujeme písmenka 😀
Mějte se prima 😉

petul.a
21. srp 2007

Mekamka, koukám, že jsme sousedky. Já jsem původně z Berouna, teď bydlím 3 roky v Králováku, takže jsem se moc daleko nehnula 😀

Silvia, Krumlov je opravdu moc krásné město, to má kámoška pravdu 😉 Samozřejmě hlavně zámek je úchvatný.

A co se týká stavby, tak já jsem trošku kovářov kobyla, co chodí bosa. Mám za manžela človíčka, co se zabývá zedničinou, ale bydlíme v bytovce. Ona práce okolo a taky na domku mých rodičů bohatě stačí 😀

silvia2406
21. srp 2007

ono je to zatial komplikovane, pretoze okrem toho som este studentka, a aby toho nebolo malo studujem na slovensku, kde som minule dva semestre travila takmer vsetky vikendy. preto chceme s babatkom pockat aspon do toho januara, pretoze to uz budem mat koniec zimneho semestra a v letnom ma cakaju uz len obhajoby. no a co sa tyka stavby, do toho sa v najblizsej dobe urcite nepustime, mozno by sme skor uvazovali o kupe bytu tu vo viedni alebo v blave a potom neskor nejaky maly domcek. ale to sa bude odvijat od toho, kde sa nakoniec usadime.
fuha, to bolo vycerpavajuce 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

já byla s Aničkou venku. samozřejmě neusnula,takže mi tu teď jakou dobu řvala z přetažení. 😨 mám hlavu jak balon! ☹

PETUL fakt? to je dobrý. A kolik ti je?neznáme se? 😀 Já už teda teď taky neydlim přímo v Berouně - bydlíme u tchyně v Libečově! 😖

irisp
21. srp 2007

ahojky 🙂
uz jsem spet 😝 musila sem nakrmit a pak vyvencit Zuzinku 😀 ona je totiz poslednu dobu je nejaka nesva nam totiz leze zoubek ☹ tak ze ji tet kazdou chvili menise nalada 😠

irisp
21. srp 2007

mekamka-a co Anicka uz ma zoubky?? 😕

mekamka
autor
21. srp 2007

irisp no jo už máme dva! 😀 A podle toho jak je už asi týden neuvěřitelně protivná bych řekla že by jí mohli růst další! 😒 Ale kromě vztekání to bylo dobrý-žádný teploty nic. Už Zuzanka leze?

irisp
21. srp 2007

mekamka-ale ne ona je tak tezka ze se jen plazi 🙂 ale aspon ze umi se svou vahou otocit se ze zad na brisko a naopak 😀

irisp
21. srp 2007

a Anicka jo? kolik vazi?? 😕

irisp
21. srp 2007

nam ten zoubek leze aspon 2 tydni a stale jeste neni venku ☹ pujdu vykoupat Zuzika a pak se vratim,proto ze tu pisu jen jednou rukou a nadruhej mam dracka 😝

arietiska
21. srp 2007

Koukám, že tady ještě nemáte žádnou bříškandu. tak já jdu za Vámi jo? Navíc bych taky chtěla takovej krásnej metr jako máte na www. 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

ARIETISKO ahoj. no konečně nějaká těhule 😀 jesi chceš metří tak napiš termín porodu. v kolikátym si?

IRISP já musela zmizet- Anka byla hrozně nepříjemná a kupali sme a uspávali. Ještě neleze ale snad se brzo zadaří. Už se snaží dostat na kolínka. kolik vážíme nevim protože doktorka teď měla dovču takže v 6. měsících nemáme váhu 😢

marijka2
21. srp 2007

Nazdárek,tak já se k vám s dovolenim přidám.Čau Kamčo,tak jsem tu 😝