Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katmi
5. zář 2007

mucosin - 😀 😀 asi ano.. no ved neva.. si pokecame aj same,nie?? 😀

mucosin
5. zář 2007

jasně, žádný problém 😉 Třeba by se někdo chytil, kdybysme hodily do placu otázku týkající se toho, jak dědečkové a babičky kazí rodičovskou výchovu 😀 Tak co? Chytne se někdo? 😉

katmi
5. zář 2007

no netusim.. myslis?? 🙂
a ty si co myslis?? kazi?? 😉

mucosin
5. zář 2007

katmi, jak už jsme si psaly ..... vidím to tak, že někteří prarodičové jsou skoro, co se přístupu k vnoučatům týče, na odstřel. Není nad výchovu typu: víme, že to nesmíš, pšššššt, nikomu nic neříkej a já ti to dovolím - z toho by mě fakt trefilo 😠

katmi
5. zář 2007

mucosin - no prave ze to som nechcela,aby si napisala tuto vetu - ako sme si uz pisali 😀 ale nie.. v pohode..
a samozrejme napodobne.. raz mi to niekto vyvedie a zarazim ho.. 😀 😎

mucosin
5. zář 2007

Je to fakt boj. Na jednu stranu je pro dítě určitě dobré, když netráví čas jen se svými rodiči. Na druhou stranu ale mrňouska piplat a někam směrovat a nechat si ho "kazit" příbuzenstvem, ..... Je to holt těžký. Zajímalo by mě, jak to mají ostatní.

silvia2406
5. zář 2007

keby ste videli co dorabaju moji svojkrovci so svagrinymi detmi, tak by ste ich rozstvrtili. male ich maju omotane okolo prstov, starki skacu ako oni dve piskaju. male pozeraju televizor, v detskej ako po bombe, starky na kolenach zbiera hracky a vnucky nic, ako by sa nechumelilo. a ked som im povedala, ze uz su dost velke, aby si upratali hracky, starki mi na to odpovedali, ze ved to nechaj tak, mi to odpraceme. 😠 😠
zblaznim sa ak to budu robit aj s mojimi detmi, ale starych rodicov si nevyberies 😀 😒

mucosin
5. zář 2007

silvia: a to mi řekni, oni si nepamatují, jak je štvalo, když dělali bordel vlastní děti? Proč to dělají a ničí to, co člověk u dětí pracně vytvoří? 😕 Náš svišť bude mít asi jednou opravdu velmi omezené styky s okolím 😀

mandy20
5. zář 2007

vidim ze preberate starych rodicov, no priatelovi rodicia sa mimi nevedia dockat, oni este ziadne nemaju a priatel je ich najstarsi synator 😀 , no moji rodicia tu spravu asi ponesu tazsie, oni ma vidia este najmenej tri roky na VS, ale ja sa tam vidim uz iba rok 😀 ale ja tak si myslim ze budu stastni, ja ich na to pomalicky pripravujem a co sa tyka vychovy,tak ja si rozhodne viem povedat NIE a ked sa mi to nebude pacit zasiahnem 😀 , dufam... 😀

mucosin
5. zář 2007

mandy: on člověk říct NE určitě může, ale otázka je, jaký to bude mít efekt 😅 Dle mých zkušeností, jsou prarodičové naprosto nepoučitelní 😒 Pak už fakt vyhlásit jen návštěvy pod dohledem 😀

mucosin
5. zář 2007

mandy: mimochodem, co obídek a seriál? Všechno v pořádku? 😀

mandy20
5. zář 2007

alebo monitorovacie systemy 😀

mandy20
5. zář 2007

mucosin, vsetko ok, mala som cestovinky so zeleninkou, mnamky 🙂 ale som si ista ze moj priatel by si dal radsej ten tvoj hermelin 😀 , ale ja syry nejako nemusim 😅

katmi
5. zář 2007

mandy - ja syry milujem,ale musim opatrne,lebo priserne z nich priberam..

mucosin
5. zář 2007

mandy: ještě toho trochu. Už vidím, jak bych z dáli pozorovala to jejich PŠŠŠŠŠŠT, NIKOMU TO NEŘÍKEJ 🙄 Asi by mě trefilo 🙂

mandy20
5. zář 2007

joj, mne mliecne vyrobky moc nechutia, ale je zopar druhov syrov a jogurtov, ktore mozem, ale fakt len zopar 😅

katmi
5. zář 2007

silvi dobre si povedala.. ked sme boli my deti,tak hucali po nas, ci si nevieme upratat hracky a pri vnucencoch robia pravy opak.. kto by sa v nich vyznal.. 😨

mandy20
5. zář 2007

babule ako to tak citam tak vy uz v rodinach nejako to dietko mate, ale tonase by bolo prvorodene z ich aj nasej strany 😀 , to bude teprve rozmazlovania 😕

mucosin
5. zář 2007

Přichází klienti, tak se asi pro dnešek loučím. Mějte se prima 😉 Hezký zbytek dne 🙂

mandy20
5. zář 2007

mucosin ahojky 😉

katmi
5. zář 2007

awoy.. pekny dnik aj tebe.. 🙂

mandy20
5. zář 2007

katmi,aj ja sa lucim, idem do mesta nieco vybavit, papa 😉

katmi
5. zář 2007

oki.. aj tebe pekny dnik..ja tiez za chvilku pojdem..tak potom zajtra..

katrin
5. zář 2007

ahojte, hlásim príchod 😀

majka07
6. zář 2007

Krásné šílěě zimní ráno.

katmi
6. zář 2007

dobre ranko..

mucosin
6. zář 2007

Ahojky 🙂

mandy20
6. zář 2007

Zdravim vsetkych 😉

martinkamm
6. zář 2007

ahojte

mandy20
6. zář 2007

ahoj martinka, akosa mate? nevolnosti uz ustupuju? 😵