Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katmi
23. srp 2007

musocin - a co povies na toto 😀
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3050

mucosin
23. srp 2007

katmi: tak tenhle článek už jsem taky četla a myslím, že za zkoušku člověk nic nedá. Jak jsi na tom ty? Už jsi snažilka, nebo jsi taky teprve v jakési přípravné fázi na snažení? 🙂

katrin
23. srp 2007

mucosin, katmi, podla mna vyskusat treba vsetko a hlavne treba urobit pre to, aby sme cakali dieta skoro vsetko.. 😉

katmi
23. srp 2007

ak sa dva mesiace daju ponimat ako snazenie,tak potom som snazilka 😉 akurat som aj ja hovorila,ze to skusim vyskusat.. 😀

katrin
23. srp 2007

katmi, tak ako to tu čítam, niektoré baby sa "snažia" už mesiac a sú z toho hotové, že sa to nepodarilo 😲

katmi
23. srp 2007

katrin - to fakt?? no ja to beriem sportovo 😉 vravi sa, ze po vysadeni HAK sa moze zadarit hned, nemusi sa..moze sa neskor.. pri paroch ako sme my davaju "sancu" tak pol roka.. potom treba ist na vysetrenia.. takze ja to nechavam do konca roka a ked nic,tak potom to budem riesit 🙂 ja si z toho stresy nerobim.. lebo cim viac by som na to myslela,tym menej by sa darilo.. moja politika.. 😉

mucosin
23. srp 2007

katmi: tak to už jsi čistokrevná snažilka, to je jasné 🙂 a třeba už budeš za chvilku i těhulka 😉 , jak je to s cyklem po vysazení u tebe?

katrin
23. srp 2007

katmi, ak ste par po 30-ke, tak pol roka, ak ste mladsi, tak rok a vetko je v poriadku ... az potom sa treba "stresovať" 🤐

mucosin
23. srp 2007

katrin: a když jsou v páru 26 a 33 let? 😉

katrin
23. srp 2007

mucosin, my sme 30 a 27 (ja som starsia) a doktor nam povedal, ze pokym do roka nebudem tehu, nie je dovod na paniku 😉

katmi
23. srp 2007

nie sme po 30 iba moj drahy je po 30.. 😉
mucosin - no zatial mi chodili tak 26,27 dni.. tak uvidim..
na dnes sa s vami lucim babulky.. papa zajtra..

mucosin
23. srp 2007

taky už se musím rozloučit, takže přeju prima odpoledne, příjemný večer a zítra třeba zase čauky 🙂

silvia2406
23. srp 2007

aj ja vam vsetkym prajem prijemny zvysok dna, idem pomaly balit, lebo zajtra odchadzame na dovcu 😵
mucosin a nieze poposielas vsetkym pekne pocasie a slniecko a nam uz v prahe nezostane nic, treba setrit 😀

mandy20
24. srp 2007

Ranecko babulky 😀 , mucosin, tusim to fungje, dnes nam tu od rana svieti krasne slniecko, tak len nech to vydrzi ceeely den 😀

katrin
24. srp 2007

bré ránko 😉

mucosin
24. srp 2007

ahojky holky 🙂

mandy: jsi myslela, že si vymýšlím nebo co? 😨 když řeknu, že pošlu, tak snad pošlu, ne? 😀 .......... jsem ráda, že dorazilo 😉

majka07
24. srp 2007

Ahojky, tedy to je hrůza, nějak nestíhám:o))) Jinak přeji krásné dopoledne:o)

Maju konečně na chvilku zabrala, ale nevím nevím jak to bude 😀

mandy20
24. srp 2007

cawte kocky 😎 , trosku som pracovala, ale vidim ze je tu dneska akosi mrtvo, to som tu dnes sama? kde steeee 😒 , vcera vecer som vas chcela este pozriet ale akosi mi konik nefungoval, dneska je mi akosi divno, od rana sa mi toci hlava a vcera som mala pocit akoby mi dorazila mrcha - tak ma pobolievalo podbrusko, ale este je skoro na mrchu 😒

katmi
24. srp 2007

ahojte.. tak aj ja osm ku vam dnes znova zabludila.. co mate nove?? 😉

katmi
24. srp 2007

katrin - nevies, ako dopadla ta baba co tu vcera pisala za ten nedoplatok?? a kde je vobec ta tema?? ved ju nemozem naajst.. 😨

mucosin
24. srp 2007

mandy: jestli všichni nevyrazili někam mimo, když už je před víkendem 🙂 Co se týče těch tvých stavů, ale některé holčiny tady psaly, že je jim divno, když mají ovulku. Není to třeba tvůj případ?

petul.a
24. srp 2007

Já já já já jsem tady!!! 😀

Mandy, souhlasím s Mucosin. Pokud jsi zhruba v půlce cyklu, mohla by to být ovu 😉

katmi
24. srp 2007

ja som tiez pisala minuly tyzdne,ze ma priserne bolia vajecniky.. a mala som tiez ovu.. 😉

mucosin
24. srp 2007

Začínám přemýšlet, kde je nějaká spravedlnost. Člověk (něžné pohlaví 😉 ) přibere, když začne brát antikonce, když přestane brát antikoncepci, je mu zle, když má menstruaci, nebo pro změnu ovulaci, o tom, co nás čeká při a po porodu ani nemluvím ...... Chjo, ještěže jsme takové rozumné, chápavé, statečné a vůbec 😀 Je teda fakt, že chlap v sobě na druhou stranu nikdy neucítí růst nový život 😕 , takže to bude možná ta kompenzace 😉

katrin
24. srp 2007

katmi, tá téma je premenovaná, ale tuším, už si ju našla.. Ale nepísala už viac 🤐 (takže to bude asi tak, ako sme si pisali v IP)

ked je ovu, môžu vás bolieť vaječníky, takisto aj v prvých týždňoch tehu bolia vaječníky a je to taký pocit, ako keby mala mrcha každú chvíľu prísť

katmi
24. srp 2007

mucosin - s tym priberanim pri brati HAK nieje take pravdepodobne... 🙂

majka07
24. srp 2007

mucosin tak o spravedlnosti v tomto směru jsem už taky přemýšlela. Hlavně třeba suer holky, chtějí mimčo a nic, nedaří se, mají problémy a nebo o to přijdou 😢 a nějaká .... mimi nechce a odhodí ho do křoví ☹

mucosin
24. srp 2007

katmi: i kdybysme vypustily tenhle bod, určitou nespravedlnost nelze popřít 😉 I když jak jsem psala, cítit a přivést na svět nového človíčka bude nejspíš tou největší kompenzací 😵

majka: bez komentáře, myslím, že debatou o něčem podobném si nebudeme kazit den

katmi
24. srp 2007

pripajam sa k majke..veda aj nedavno bolo v spravach ako porodila mimi a dala ho do smetneho kosa zabalene v igelitke.. 😠 ako keby neexistovali tie zachranne centra.. viete,co su v nemocnici,resp. pri nemocnici, odlozite tam babatko do inkubatora (anonymne) a oni sa tam o neho uz postaraju.. ale aj tak..toto je teda spravodlivost.ja to vravim stale.. 😖

majka07
24. srp 2007

no raději ani nemyslet, a souhlas nebudeme si kazit den, zprávy mě vždy dokážou jen vytočit 😠