Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katrin
7. zář 2007

mandy, ani nie, ale mala som tu celú rodinu 😀 tak by bolo blbé sedieť na nete 😀

mandy20
7. zář 2007

katri, no jasne, takze si sa pre zmenu o drobcov starat moc nemusela, urcite si sedela s nohami na stole a nech sa stara rodika 😀 😀

katrin
7. zář 2007

mandy, skôr nie ako áno... ale z časti máš pravdu...

mandy20
7. zář 2007

a co mate na plane dneska? 😉

mandy20
7. zář 2007

katrin, idem robit obedik, dneska plnene placky, takze je na case zacat, poobede nakuknem, zatial pekny den 😉

majka07
7. zář 2007

tak jsme byli na procházce a bylo to super, foukal sice šílený vítr, ale chvilkama svítilo slnko 🙂

majka07
10. zář 2007

Krásné ráno, tak jaký jste měli víkend? já takový pracovní 🙂

majka07
10. zář 2007

Koukám, že tady nikde nikdo dneska nikdo nebyl 🙂 ježiš já píšu koniny.

Katrin už jsi něco poradili na dvojčátka? Myslím jak je snést a vyvéz kočár? 😉

katrin
11. zář 2007

Dobré ránko, ahojte....
Majka, zatiaľ som to nijak neporiešila, stále hľadám nejakú ohrádku/postielku, kt. by sme mohli dať do pivnice. Ale chodím von, soboty, nedele s manželom, vcera tu bola mama, dnes mám k dispozícii auto, takže to zmáknem s klokankou 😉

majka07
12. zář 2007

Katrin, já su o víkendu nevím proč si na tebe vzpomněla a furt su přemýšlela jak to dělat a na nic su nepřišla 😖 Bych byla jak bez nohá, ven bych normálně jen s dvojčaty nemohla v takové situaci 😒 páč tu možnost co jsi už zmiňovala tak ta by u mě byla taky vyloučená 😒

mandy20
13. zář 2007

krasne ranecko kocky 😀 , dlho som tu nebola a vidim ze komunikacia tu nejako viaze ☹ 😕

mandy20
18. zář 2007

haloooooooooooo ☹

mucosin
18. zář 2007

ahojky mandy, nějak nám to tu vázne, což? 😕

silvia2406
18. zář 2007

ahojte dievcata, ako sa mate, co mate nove?

mandy20
18. zář 2007

jeeeeej, no konecne 😀 , kocky asi ste moc zaneprazdnene, vsak? ja som tiez nebola doma, od piatka som bola u priatela, a to na nejake to internetovanie nebol cas 😀
a co mate noveho? 😵

mucosin
18. zář 2007

U mně je situace pro internetění taky zhoršená. Vrátilo se mi z dovolené vedení, tak už tolik koníkovat nemůžu. Navíc jsem měla včera volno, takže se mi příjemně prodloužil víkend, kdy se na počítač, pokud to není nezbytně nutné, ani nepodívám. Takže tak.
Nového u nás zejména to, že jsem v pátek spolkla poslední piluli 🙂
Co u vás?

mandy20
18. zář 2007

mucosin parada, takze idete snazilkovat? 😀 , u nas sa snazenie posuva, no posuva, len sa trosku odklada, ale hovori sa clovek mieni, zivot meni, tak uvidime, zacali sme vybavovat termin svatby 😵 a kedze bude az na buduci rok, nechcem sa vydavat s bruskom, no s mini bruskom by to slo 😀 , ale nie s veeelkym brusiskom 😀

mucosin
18. zář 2007

mandy: s tím snažilkováním to nebude tak horké. Jak píšeš, člověk míní, ......... První měsíc si určitě budeme dávat pozor, neb nás oba trošku děsí možnost dvojčátek 🙂 Navíc i jinak se nám vyskytly nové věci k řešení a zvažování. Uvidíme. O intenzivním snažení se určitě zatím mluvit nedá. Ale mám moc dobrý pocit z toho, že už se konečně nebudu cpát HA.
Mimochodem, něco pro pobavení - říkali jsme si s přítelem, že teda budeme ten první měsíc po vysazení určitě zodpovědní, aby se nám náhodou nezadařilo a neměli jsme toho štěstí víc, než bysme unesli 😀 Takže jsem v pátek vzala poslední piluli. No a sobotu, kdy jsme měli příjemnou chvilku, jsem to prostě neřešila, neb vím, že pilule fungují i ty dva dny od dobrání do MS. Když jsme pak už ale v klidu leželi a povídali si, vypadlo z přítele něco jako - tak to jsme tu zodpovědnost asi nevzali úplně za správný konec, ne? 😀 - myslel totiž, že po vysazení přestává být účinek HA okamžitě 🙂 Tak jsem ho ujistila, že z tohohle zkotačení určitě dvojčátka nebudou 😀 Každopádně jsem se pobavila 😀

mucosin
18. zář 2007

mimochodem mandy, gratuluju ke svatbě 🙂

silvia2406
18. zář 2007

mucosin, a si si ista na 100% 😀 😀 😀
mandy, takze svadba, juj ako zavidim 😉 aj pripravy maju svoje caro 🙂
my sme sa s manzelom uz definitivne dohodli, ze snazilkovat zaciname v januari, tak potom drzte palce 🙂

mucosin
18. zář 2007

silvia: jasně, že jsem 😀 Nebo to tak alespoň 10 let fungovalo. Vždycky jsem v pátek dobrala plato, víkend jsem měla volný a v pondělí jsem dostala MS. Každopádně mě zahřálo u srdíčka, že určitě nemá o našem rozhodnutí pochybnosti, když to proběhlo tak, jak to proběhlo, aniž by věděl, že jsme zatím ještě chránění 😵

silvia2406
18. zář 2007

mucosin, tak to mas pravdu, aspon vidis, ze uz necuvne, uz niet cesty spat 😀 co ste inak porabali cez vikend, okrem tulkania 😎
my sme vyberali zemiaky, ludkovia to vam je trening na vsetky svalove skupiny 😀 takze teraz sa rehabilitujem a zacala som cvicit mojzisku, tak uvidime ake vysledky prinesie 🙂

mandy20
18. zář 2007

mucosin, su ti chlapi zlati, vsak? 😀
no babulky, my este nemame presny termin, boli sm e sa informovat v mieste kde svatbu chceme mat, pretoze to nie je v mieste bydliska ani mojho ani priatelovho a povedali nam ze termin staci zahovorit az v decembri (12mesiac), tak do decembra snad vyberieme 😀 , teraz snorim na moja svatba a hladam nieco ako to originalne oznamit rodicom 😵 , na pripravyy a vsetko s tym spojene je este casu a casu
silvy a ty si kolko vydata? 🙂

mucosin
18. zář 2007

silvia: my jsme byli v sobotu a v neděli se známýma na chalupě - prase, soudek, apod. 🙂 Bylo to fajn. Počasí vyšlo úplně ukázkově. Včera jsme pak celý den zařizovali věci na baráku. Kromě jiného jsem na pozemku uklízela, což obnášelo věčné ohýbání, atd., takže jsem si taky pěkně zatrénovala. Počasí bylo ale taky super, takže dobrý.
O mojžíšce jsem slyšela. Budu ráda, když třeba průběžně písneš co a jak. A jak jsi se k ní vůbec dopracovala?

mucosin
18. zář 2007

mandy: tak s nápadem ohledně oznámení rodičům nemůžu sloužit. Určitě ale na něco přijdeš. Nebo založ téma. Třeba někdo něco originálního poradí 🙂

mandy20
18. zář 2007

kocky ja som bola v sobotu prvykrat na fotbale, vzal ma tam priatelov brat a bol to neuveritelny zazitok, pred tym mi fotbal nic nehovoril, no od soboty som skalny fanusik 😀 , v zivote som este nezazila 11200 ludi pokope 🙂

mandy20
18. zář 2007

mucosin, nasla som na moja svatba su celkom pekne napady, ale to tiez este cas, vies, to je ten prvotny osial 😀

silvia2406
18. zář 2007

mandy, vydata som viac nez rok, presnejsie 24. juna to bol rok 🙂
mucosin, moj priatel je fyzioterapeut, takze uz som o tom pocula predtym od neho, ale my sme sa o tom bavili viac menej kvoli mojim bolestiam chrbtice, krizov, ale ked potom lahsie otehotniem tak preco nie. cviky som nasla v casopise mama a ja, ale teraz o tom debatuje vela dievcat prave tu na konikovi a tiez su tam dobre linky na cviky. 🙂

silvia2406
18. zář 2007

jeeeeeeezisi, ze priatel, ja som nacisto dopletena, hambim sa 😅 😅 😅

mandy20
18. zář 2007

silvy, to mi taa tu pletieme 😉