Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

silvia2406
22. srp 2007

mucosin, drzim aj ja vsetky prsty, nech to s hypotekou vyjde, pri tom treba straaaaaasne vela trpezlivosti, ale ako napislala mandy, uz to treba dobojovat a potom budete vo svojom 😉
inak spinnig by som nezvladla asi ani ja 😝 ja nie som fanusik ani klasickeho bicyklovania, takze mna by to asi nebavilo 😅

mucosin
22. srp 2007

mandy: to je teda pěkný bordel 😒 Co s tím? 😕 Jak znám šéfy, pro koníkování a podobné aktivity pochopení nemívají. Neplánuje třeba zase nějakou dovču nebo služebku? 😀

majka07
22. srp 2007

Mandy, mucosin díky 😉

No já a porod bohužel nic moc, já měla CŘ, Maju byla v příčce ale po drenu se mi udělala veliká neplecha a tak mě čekala ještě jedna operace a domů jsme šli až 4.6. ☹ , takže já strávila v porodnici víc jak měsíc. Měla jsem tam nekrozu, tu musely vyškrabávat až k živé tkáni a pak mě operovali, takže bych měla mít vzpomínky jen špatné, ale já bych šla už rodit klidně znova 😀

irisp
22. srp 2007

my nespime ale bojujeme 😨
mucosin-no mrchy a jake.. 😠 😠
majka07-ne ne my sme na UM temer od narozeni 🙄 🙂

silvia2406
22. srp 2007

majka, fuha, takze ziadna sranda to nebola😖 ale to najhorsie mas uz asi za sebou, majuska je krasne babatko, ktore urcite vynahradi vsetku bolest 😵

mandy20
22. srp 2007

mucosin, no neviem, teraz je od utorka na sluzobke 🙂 , ale zajtra pride, no ale nebojte, ja sa sem urcite dostanem, tento modry konik to je ako droga, 😀 on aj tak bude odbiehat na porady a tak
silvia, ja tiez niesom vobec fanusikom klasickeho bicyklovania, prvykrat som tam isla s takou malo dusickou 😅 , chodia tam take panicky co si o sebe myslia ze pozrali vsetku mudrost sveta 😠 ,nevsimam si ich, chodim s kamoskou, zacvicime si a je nam super, a ma to hrooozne chytilo, je to fakt ine ako normalne bicyklovanie 🙂

majka07
22. srp 2007

irisp a když jsi začala podávat např banánek jak jí to jelo?

mandy20
22. srp 2007

irisp, drzim palcek nech vam tie neposlusne zubky rychlo vylezu von 😉 , ja som bola tiez od narodenia na UM 🙂
majka, to uz si na to urcite zabudla, ked uz myslis na druhy porod 😀 , no kazdopadne mas moj obdiv a zelam vam nech rastiete v zdravi do krasy 😵

majka07
22. srp 2007

Silvi, jj je to celkem za mnou, teď se bříško ještě stále hojí, ale třeba ty výškraby mrtvé tkáně nebolí, je to jen nepříjemný pocit, bolí to kapku až když se to dostalo na živou tkáň. Jinak bolest byla po císaři, než zabrala kapačka, ale už si ji nepamatuju jak veliká byla 😀 Jen vím, že se mi moc motala hlava, páč jsem při porodu ztratila přes litr krve a transfúzi dostala až ve čtvrtek, kvůli nedorozumnění a pak vím, že na mě působil špatně ten pobyt v nemocnici, být tam celý měsíc zavřená a Maju byla v pohodě, mohla by domů, ale já....to mi běhá mráz po zádech když si na to vzpomenu 😒

irisp
22. srp 2007

majka07-bananek se nam chutna jak cerstvy tak aj v predsnedavke 😉 😵jablicko nam tak tez chutna ale broskev a nebo merunka tak to uz ji tolik nechutna 😒 😒

silvia2406
22. srp 2007

majka, naozaj ta obdivujem, ze po takomto zazitku by si isla rodit opat, neviem ci by som sa najblizsie roky na to odhodlala, ale zase ked budem mamou tak to budem vnimat asi inak 🙂

majka07
22. srp 2007

Holky, loučím se Maju se vzbudila, tak jdeme hamat atd., zase se určitě ukážu 😉 Hezký den.

mucosin
22. srp 2007

Už jsem zase zpátky. Trošku jsem musela pracovat 😉
Každopádně teda i já MAJKU obdivuju. Porod asi musel být zážitek 😒 Na druhou stranu je ale úžasné, jak člověk dokáže na ty špatné věci v takové rychlosti zapomenout a pak už si jen užívá to štěstí, které se konečně vylouplo na svět 🙂

silvia2406
22. srp 2007

mucosin, pripravujes sa nejako na tehotenstvo? myslin nejake vitaminy apod.

mandy20
22. srp 2007

mucosin, suhlasim s tebou, clovek pri tom krasnom babatku asi zabudne na vsetky bolesti a starosti 🙂 , aj ja som chvilku pracovala, som faxovala 😀 , a pozeram kociky, ja som na kociky maniak 😀 aj ked zatial este ziaden nepotrebujeme ☹

mucosin
22. srp 2007

silvia: zatím ne. Sice jsem různě četla, že už bych třeba mohla začít brát listovku, ale řekla jsem si, že to všechno pojmu v klidu a že prostě počkám na to, co mi řekne a poradí paní doktorka.

silvia2406
22. srp 2007

to mas pravdu, mna caka kontrola v septembri, na pravej strane som mala, dufam, ze uz nemam, cystu. ale lekarka mi uz vtedy povedala, ze to by nemal byt problem pri otehotneni ani pocas tehotenstva, keby nepraskla. no uvidime, chcem sa este raz na vsetko popytat.

mucosin
22. srp 2007

mandy: tak to bys do nás mohla v tomto směru nalít trošku rozumů, ne? 😉 Nejsem zrovna člověk, kterého by bavilo zkoumat a porovnávat různé varianty ať už jde o cokoliv. Mám problém vybrat si i z bohatého jídelního lístku 😀 Patřím prostě mezi ty, co by kolikrát uvítali nabídku dvou variant, ze které už by snad v klidu jednu vybrali 😀

mucosin
22. srp 2007

silvia: taky už si začnu pomalu sepisovat na co všechno se chci zeptat. Je mi totiž jasné, že jinak bych určitě na něco zapomněla. Držím palce, aby cysta zmizela.

mandy20
22. srp 2007

mucosin, no vcera som ukazovala kocarik priatelovi na nete ze to je moj favorit a on ze favorit pre dnesny den 😀 , ja to tiez menim, a co sa tyka rozhodovania tak som na tom dost podobne ako ty 😉 , ked budeme zariadovat domcek zvnutra,ja nemozem ist do nejakeho velkeho obchodneho centra, lebo raz sa mi paci taka kuchyna a chcem tu, a za rohom vidim inu a uz zase chcem tu, keby bolo na vyber z dvoch, to by bolo lahsie rozhodovanie 😀

silvia2406
22. srp 2007

jej, mucosin tak v tomto sme rovnake, moj mazel uz zacina zo mna sediviet ked ideme do obchodu, do restiky. mne trva straaaaaaaaaasne dlho, kym si nieco vyberiem. ja som sa mala narodit v znameni vah, to by na mna sedelo 😀
mandy, kociky uz mam vsetky prezrete, mne sa najviac paci qinny buzz, ale ani mutsy nie je zly ale aj cam, ci peg perego 😀 to bude katastrofa, kym si ja vyberiem taky, co mi bude vyhovovat. a potom si aj tak poviem, ze som si mohla vybrat ten druhy. no cela ja 😀 😎
inak na chvilu vas opustim, zatial sa mavajte. 🙂

mucosin
22. srp 2007

mandy: tak co se týče zařizování, z těchto obav tě vyvedu. Když jsme s přítelem zařizovali byt, mysleli jsme si, že je všude plno všeho. Když ale přišlo na konkrétní věci, jakože třeba postel, sedačka, světla, zjistili jsme, že nikde vlastně nic nemají 😀
A jaký kočárek je tedy v tuhle chvíli favoritem? 😉

mucosin
22. srp 2007

silvia: čauky, brze se vrať. Vypadá to na dlouhou, kočárkovou debatu 😀

mandy20
22. srp 2007

mucosin, jeden mam aj u seba v albume, ale aj tento je kraaasny
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22... 😀

mandy20
22. srp 2007

mucosin, vyzera to, ze sme tu ostali iba my dve 😀

mandy20
22. srp 2007
mucosin
22. srp 2007

mandy: ten je fakt pěkný 😉 Přítel by měl radost zejména z jeho modré barvy 🙂

mucosin
22. srp 2007

ten první se mi asi líbí víc, ale nekoukala jsem na jejich parametry, jde čistě o líbivost

mucosin
22. srp 2007

hele mandy, že bysme šly taky něco dělat? aby se jako neřeklo 😀

mandy20
22. srp 2007

ten v tom poslednom odkaze ma najlepsie rozmery 😉
oki, tak bezkaj pracovat a ked budes mat cas, ja tu budem 😀