Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
22. srp 2007

mandy: ale to já zase nemusím někam zvlášť chodit, stačí mi jen občas přeházet věci na liště 😀

mucosin
22. srp 2007

hele mandy, když ti napíšu, že bych měla představu o kočárku se čtyřma kolečkama, vhodném do terénu, aby ho mělo mimi na co možná nejdýl, jo a za nějakou rozumnou cenu, který mi doporučíš? 😀

vetrovka
22. srp 2007

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Řadím se do megabříškand,před porodem jsem už byla koule, ale po porodu.. nevím jak ten tvar nazvat 😉

mucosin
22. srp 2007

ahoj vetrovko, nějak nám to tady drobet utichlo, jsem ráda, že dorazila nová mamča 🙂 Gratuluju k Tomáškovi. Taky už se těším, až budeme jednou takového broučka mít. Já tak nějak podvědomě cítím, že to jednou opravdu bude kluk a přítel .... ten nepochybuje 😀

mucosin
22. srp 2007

co ty a zkušenost s porodem?

vetrovka
22. srp 2007

my jsme si pohlaví říct nenechali, ale jak jsem uviděla to malé cosi na ultrazvuku tak jsem si říkala, to bude kluk.... a potom jsem se podvědomě dívala na oblečení pro kluky a záclona v pokojíčku s vláčkama mluví za vše 😉 a to jsem si říkala, však holčičce vláček nebude vadit 😉

vetrovka
22. srp 2007

porod nic moc.. bohužel... to víš, porodit takového macka přirozeně... co dodat 😉 na císař už pak bylo pozdě..... po porodu jsem si říkala, že bude Tomášek asi jedináček, ale nebude 😀

mucosin
22. srp 2007

tak to já bych takové překvapení nevydržela. Až budu jednou těhulka, budu chtít jasnou odpověď jakmile to půjde 😀

vetrovka
22. srp 2007

ke konci už jsem byla taky napnutá jak šráky 😉

jak jsem dočítala diskuzi, tak to vypadá, že za nedlouho taky začnete sexovat účelně, co? 😉

mucosin
22. srp 2007

jak už jsem psala, je super, že člověk na to těžší takhle rychle zapomene. Příroda to má vymakané 🙂

mucosin
22. srp 2007

máš pravdu, mě už se to pomalu blíží, tak začínám být z představy, že by ze mě opravdu mohla taky být těhulka a později maminka, drobetko nervozní 😅 Asi to ale bude normální. Miminko je přeci jen velké rozhodnutí a velký krok.

vetrovka
22. srp 2007

taky jsem byla nervozni jak jsem vysadila pilule a říkala jsem si jestli si to v té pauze před snažením nerozmyslím 😉 a to nejsem žádná extra mladice 😉

mandy20
22. srp 2007

ahojte kocky, tak som s5 😀
vitaj medzi nami vetrovka 😉

mucosin
22. srp 2007

švagrová (tedy budoucí švagrová) čekala miminko a taky nechtěli vědět co to bude. Ale já, jakožto holka zvědavá 😀 , jsem jí pověřila, aby poprosila pana doktora a nechala si to napsat a dát do zalepené obálky, kterou mi pak pěkně předá. Nebudeš tomu věřit, ani to jí nezlomilo, aby se nepodívala 🙂 Úplně do porodu to ale taky nevydržela a nakonec žadonila o prozrazení 😀

mucosin
22. srp 2007

vetrovka: a jak dlouho vám snažení po vysazení trvalo?

mandy: ahojky, že by jsi opravdu byla za zodpovědnou a vytvářela někde nějaké hodnoty? 😀 Nebo jsi mi hledala vhodné vozítko 😉 😀

mandy20
22. srp 2007

fiha, vetrovka, klobuk dolu, maly bol pekny obriiik 😀 , 4,5 kg, au 😅
mucosin, ja ked ostanem tehulka, urcite budem chciet vediet pohlavie, ja by som to nevydrzala, a je to potom aj taky krajsi vztah, ked brusko oslovujes menom 😀

vetrovka
22. srp 2007

😀

ahoj mandy

mandy20
22. srp 2007

mucosin, hrala som sa na velku pracantku a zakladala som si dodacie listy a objednavky 😀 , ale cochvila k nam dorazia nejaky papalasi zo saudskej arabie, tak sa budem tvarit akoze pracujem 😀 , neboj nejaky voz ti najdem 😉

mucosin
22. srp 2007

hele holky, jak se dostáváte k těm info? Konkrétně třeba - jak jsi mandy objevila, že měl Tomík 4,5 kg? Mimochodem, byl fakt kousek 🙂

vetrovka
22. srp 2007

no,nevím jak jsme dokázali, že máme takového obra... rozhodně jsem nejedla za dva 😀

silvia2406
22. srp 2007

ahojte, tak uz som spat 🙂
vitaj vetrovka, maly bol teda poriadny valibuk 😉
moj bratranec, ked sa pred 12 rokmi narodil, mal viac ako 5 kg, krstna ma 1,55, neviem ako sa jej podarilo porodit ho prirodzenou cestou ale podarilo sa a teraz je bratranec ako trieska 😉

mandy20
22. srp 2007

mucosin, pozri si pri mojom mene mam taky maly fotacik, ked si nan kliknes, mozes si pozriet moje fotecky a tak isto to ma aj vetrovka, a kludne si tam mozes pridat fotecky aj ty 😉

mucosin
22. srp 2007

mandy: jakože musím na alba a tam vás najít?

vetrovka
22. srp 2007

Tomášek vyčnívá kamkoliv přijdeme a jsou tam stejně staré děti.. 😉 už se těším dneska na kontrolu kyčlí 😀 ale je strašně dlouhý....

včera jsem se s ním na chvilku zastavila v práci a všichni, že máme malý kočár... nejméně 20x jsem musela vysvětlovat, že leží v tašce, která se vydělá a že mám prodlužovací díl... 😠 jako bych za to mohla, že máme dlouhána 🙂

katrin
22. srp 2007

helou baby, dobrú tému tu máte 😀 ja sa potrebujem zbaviť tej veľkej prebytočnej kože, čo mi visí po dvojkách nad rezom z cisárskeho.. neviete ako na to? 😕

mucosin
22. srp 2007

silvia, katrin: ahojky holky

vetrovka: nekteří lidi mají opravdu rozumu na rozdávání, co? tedy alespoň podle nich samotných 😀

majka07
22. srp 2007

ahojky, tak jsem zase na chvilu tu 😉

vetrovka, my měli při narození 4750 g 😀 , ale už jsme se zařadili do normálu 😀 páč Maju má s jídlem problémy 🙂

mandy20
22. srp 2007

mucosin, nie, je moja prezyvka, dnes, cas a hnes vedla na pravo je taky fotacik, niekto ho tam ma a niekto nie, ja ho tam mam pretoze tam mam vlozene fotecky 😉

mandy20
22. srp 2007

ahojky katrin, boze vy uz mate 9 mesiacov 😵 , ale ten cas leti 😉

vetrovka
22. srp 2007

ahoj majko, já vím, že jste bojovaly, brala jsem od tebe ten nutrilon, co ta beba?