Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

silvia2406
23. srp 2007

my mame vybrate pre chlapca simon s makkcenom alebo lukas a pre dievcatko nina alebo nela 🙂

mandy20
23. srp 2007

katrin, na jednom tv kanaly chodil takydokument, boli tam rodiny, ktore cakali babatka a po celu dobu tehotenstva ich nakrucali a oni sa zverovali so svojimi pocitmi, som bola prilepena k televizoru, vtedy bol moj cas 😀 a tam bola rodina, najprv mali jedno, potom dvojky a nakoniec trojicky 😀 ale boli zlati, ale to asi len preto lebo to neboli moje deticky 😀

mandy20
23. srp 2007

mucosin, moze byt 😀 , ale ak by to bolo aj skor, vobec by som sa nenahnevala 😀

mucosin
23. srp 2007

mně švagrová vyprávěla o rodince, o které jí povídal její gyndař. Představte si, že měli 3 kluky a pořád si moc přáli holčičku. Tak zvažovali, zvažovali a nakonec se teda pro další mimi rozhodli. Nebudu vás napínat. Narodila se jim dvojčátka. Kluci 😉 😀

silvia2406
23. srp 2007

mandy, kedy najblizsie testujes?

katrin
23. srp 2007

silvia, hlavne tie nervy v kýbli 😀

mucosin
23. srp 2007

silvia: Lukáš jsem měla být já - tedy kdybych byla frajer 😎

silvia2406
23. srp 2007

katrin 😀 😀 😀
mucosin: tak ti k tej futbalovej jedenastke fakt nemali daleko 😀

katrin
23. srp 2007

baby, ja toto preto neriskujem... aj tak neviem, asi by to muselo byt neposkvrnene pocatie, ak by sa aj nieco zadarilo 😀

mandy20
23. srp 2007

silvia, v nedelu 2.9 budem 33 den, tak uvidime, ak by dovtedy neprisla, tak este par dni pockam a pak.... 😀

katrin
23. srp 2007

mandy, to by bolo kraaasne, držím palce 😵

mucosin
23. srp 2007

mandy: a po jaké době že máš normálně cyklus?

silvia2406
23. srp 2007

mandy, tak drzim vsetky palceky, aby mrcha hnusna neprisla, daj jej dovolenku, posli ju do teplych krajin, vsak aj tak uz ide jesen 😀

mucosin
23. srp 2007

bylo by super, kdyby nám v téhle debatě někdo otěhotněl 🙂 to by bylo gratulací 😉 a ta oslava 😀 ............... držím palce, mandy 😵

katrin
23. srp 2007

mucosin, tak to sa musíš baviť viac so mnou, pretože väčšina, čo sa bavili so mnou, ale nejak prišlo so mnou do styku, tak otehotnelo 😀 ....

mandy20
23. srp 2007

katrin dakujeem 😵

mandy20
23. srp 2007

mucosin, ja som mala cyklus normalny aj po vysadeni tabletiek, to mi mrcha dorazila na 31 den, ale maj, jun som to mala take rozlietane, v skole skusky, stresy, tak mi chodila neskor, najneskor to bolo 38den v juni, to som si uz myslela ze sa zadarilo 😒 , inak sa to pohybuje okolo 31-33 😵
dakujem vam pekne babulky za drzanie palcekov 😵 😉 , idem domov ale ak bude skarede pocasie, zapnem si vas aj doma 😀 , majte sa zatial krasne, papa 🙂

mucosin
23. srp 2007

katrin: tak prve jsem teda myslela spíš na mandy, která je adeptkou na první těhulku 🙂 . Pokud ale platí co píšeš, budu tě tu od příštího měsíce odchytávat jak jen to půjde 😀

mucosin
23. srp 2007

mandy: hezký zbytek dne, pa 🙂

katmi
23. srp 2007

ahojte.. tak sa ku vam pridávam..

katrin
23. srp 2007

mucosin, len aby si to náhodou neuriekla a nebola som tou tehuľkou ja 🤐 🤐 ja vám to všetkým doprajem 😵

silvia2406
23. srp 2007

katrin, ja si ta teda budem odchytavat od januara, dufam, ze tu este budes, ale ako tak pozeram na pocet tvojich prispevkov, ty si stara zavislacka 😀 , takze asi budes 🙂

mucosin
23. srp 2007

ahoj katmi

silvia2406
23. srp 2007

ahojki katmi

katmi
23. srp 2007

🙂 ahojte.. dakujem za privitanie.. ako sa mate dnes? co mate na riesenie?? 😀 😉

mucosin
23. srp 2007

katrin: že bys si nad náma ten náskok ještě zvýšila? 😀 v tom případě bych ti držela všechny palce, aby to byla JEDNA holčička 😉 , ale je fakt, že teď bys to možná trošku mohla nechat na nás 😀

katrin
23. srp 2007

Silvia, počet príspevkov... to mi bolo ešte 9tis prispevkov vymazaných, keď emjee robila poriadky v starých témach 😀 takže, pokým bude koník, budem aj ja... Ja som bola závislá už na ms 🙂

mucosin
23. srp 2007

katmi: my řešíme úplně všechno 😉 , už jsme rozebrali vysazení HA, zkusili počítání doby těhotenství, popřemýšlely nad chlapem u porodu, vlastně už jsme tady i rodily 😀 Klidně nahoď nové téma 😉

mucosin
23. srp 2007

pardon za chyby, občas píšu rychleji, než přemýšlím 😉

katrin
23. srp 2007

mucosin, ok, ja si teda zaviažem nohy a pokým vy nebudete všetky tehu, tak ich neodviažem 😀