Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mandy20
27. srp 2007

katmi, dneska tu tusim nikto nie je ☹

mucosin
27. srp 2007

hezké odpoledne 🙂 , jsem tady, takže dnes je dietní téma? 😉

Katmi: opravdu držíš dietu 90 dní? 😕 to je teda mazec, máš můj obdiv 😉

mandy20
27. srp 2007

nazdarek mucosin, co mas obedovu siestu? 😀

katrin
27. srp 2007

helou baby, len vás narýchlo zdravím... Dúfam, že sa všetky máte lepšie ako ja, nám rastú zuby (dvakrát 😀 ) a ja mám za sebou zopár prebdených noci... ach jo, materstvo je krásna vec 😵

mandy20
27. srp 2007

vitaj katrin, joj, chudatka deti ale aj ty 😀 , ale ako pises materstvo je krasna vec a oni ti tu tovoju starostlivost raz urcite vratia 😉 , mna raz tak straaaasne bolel zub, ze som lutovala vsetky deturence na svete 😔

mucosin
27. srp 2007

mandy: čauky, jo jo, obídek už je za mnou, dneska šlo o velmi dietní pokrm z KFC 😀

katrin: ahoj mamino 😉 , tak nějak nevím, jak tě povzbudit 🙂 Představ si třeba, že jednou přijde na dvojčata puberta 😀 Oproti tomu jsou zuby nejspíš brnkačka 😉 Takže vydrrrrrž 😀 Kdybys si náhodou potřebovala postěžovat, ať už na ty mrchy zoubky, na protivnou sousedku, nebo na počasí, jsme tady 😉

mandy20
27. srp 2007

mucosin, to vase: to vase to je mazec je bohovske 😀 😀 😀 , no tusim tu dneska vediem monoloooog 🙄

majka07
27. srp 2007

katrin tak my máme pro změnu řvací dny, chceme se chovat no spíš poznávat svět a vleže to nende 😀

mucosin
27. srp 2007

mandy: cožeto? 😀

mandy20
27. srp 2007

to je mazec, co to vlastne znamena? ale hrooozne sa mi to paci 😀

mucosin
27. srp 2007

majka: i pro tebe mám pozbuzení 😉 až se k řvacím dnům přidá ještě období vzdoru (znám od synovce), to pak bude nejspíš .......... chtěla jsem napsat mazec 😉 , ale hned jsem si vzpomněla na mandy, začala se smát, takže ........ to bude zkouška rodičovských nervíků 😀

mucosin
27. srp 2007

mandy: překlad spojení "to je mazec"? 😀 , tak teď jsi mě opravdu dostala 😀 , bude to obdoba něčeho jakože "to je věc", "to je nářez", ... už si rozumíme? 😉 😀

mandy20
27. srp 2007

majka, a to ked pride do obdobia vzdoru ako pisala mucosin, to bude este len mazec 😀 😀 😀
mucosin 😉 😀

majka07
27. srp 2007

mucosin díky 😉 tyhle poslední dny je fakt někdy na ránu 😀 😀 😀 ten můj malej vzteklounek, no jdu konejšit nemůže zabrat, chce spát a nende jí to 😖

mucosin
27. srp 2007

mandy: 😎 ............. 😀

mandy20
27. srp 2007

mucosin doobeda si mala v praci kopec prace, ked si ssa neozyvala? 😔

mucosin
27. srp 2007

mandy: a co že jste to s katmi řešily za dietku?

majka: na ránu jsem i já, když se mi chce spát a z nějakého důvodu to nejde 😉 Tak ať se vám holky brzy zadaří a připlujou k vám nějaké hezké sny.

mucosin
27. srp 2007

mandy: průběžně tak nějak zařizuju pořád něco, už jsem se ale potřebovala drobet odreagovat, tak jsem přišla juknout co je tady nového 🙂

mandy20
27. srp 2007

mucosin, ja vobec neviem co je to za dietu, viem len ze trva 90dni 😝 ale vraj pri nej mozes papat vsetko, len nie jedno cez druhe, to sa u mna neda, mozem si povedat ze dnes jem len bielkoviny, ale akonahle uvidim cosi naco mam chut a nepatri to k bielkovinam sups s tym do brucha 😀

mucosin
27. srp 2007

mandy: 90 dní mi přijde opravdu dost. Docela by mě zajímalo, co se smí a co ne. A taky to, jak na tuhle dietu katmi přišla. Jestli si jí "naordinovala" sama, nebo jestli je od nějakého odborníka. Každopádně je mi jasné, že já bych jí držet nemohla. Jednak by to znamenalo dopředu si připravovat jídlo na každý den a návíc mám vážné podezření, že tam bude nějaké omezení týkající se koblížek apod., bez kterých si tedy já osobně nedovedu představit ranní snídání 😀

mucosin
27. srp 2007

mimochodem, už ti odezněly ty bolesti? byla to ovulka? nebo nebude z tebe náhodou těhulka? 😉

mandy20
27. srp 2007

mucosin, neviem, ale ovulka to asi nebola, pretoze uz som davno za polovicou cyklu, tie vajecniky este obcas pocitujem a vecer mi byva dost tazko od zaludka, no kazdopadne uvidime okolo 3.9. nechcem sa vytesovat, ale to cakanie je hrozneeeee 🙄 , inak mucosin, ja som sasena a ty? 😀

mucosin
27. srp 2007

mandy: tak budu držet palce, aby se vám to velké přání splnilo a v září odtajnilo 😉 Vlastně už je to příští týden 🙂 ... Klára, těší mě 😉

mandy20
27. srp 2007

ahoky klary, mas krasne meno 😵

mucosin
27. srp 2007

Děkuju. Že byste jednou měli doma taky Klárku? 🙂
Zítra jdu na tu gyndu, tak jsem zvědavá, co se dozvím.

mandy20
27. srp 2007

a kedy ides? budem na teba mysliet, aby bolo vsetko v poriadku a vy ste sa mohli zacat pekne snazilkovat 😀 , ja musim tiez ist, uz som tam nebola doooost dlho, urcite dostanem hubovu polievku ked tam pridem 😅 , ale co uz nebol cas 😒
klary, mi mame vymyslene mena uz asi rok 😀 , vitazne su Tamarka a Davidko 😵

mandy20
27. srp 2007

klary, idem domov, mam padla 😀 , vecer sem nakuknem, ale okolo 18.30, tebe zelam nech ti to v robotke rychlo ubieha a pekny dnik, zajtra sa drz a potom sups sem s infoskami, papa

mucosin
27. srp 2007

David je moc pěkné jméno. Tamara není tolik obvyklá, ale zní taky dobře. Výběr schválen 😉 🙂
Na gyndu jdu až odpoledne, takže kdyžtak písnu ve středu. Snad bude všechno v pohodě. Ale vzhledem k tomu, že se nám teď trošku komplikuje situace, možná to vysazení stejně ještě odsuneme. Třeba o měsíc. Není mi z toho úplně veselo, ale pokud to nepůjde jinak .... Prostě uvidíme.

mucosin
27. srp 2007

mandy: hezký zbytek dne, čauky 🙂

katmi
27. srp 2007

babule prominte.. nevedela som sa cely den dostat na stranku..

mandy - no niekedy holky doobeda pracuju ako dabli,tak tu je prazdno.. 😉

mucosin - ale nie.. ja ju drzim zatial len 21vy den.. ta dieta je stavana na 90dni.. tak sa aj vola.. ze 90dnova rozlisovacia dieta 😉 uvidim dokedy ma to bude bavit si varit.. 😉 lebo sa m nechce chodit do restiky a vymyslat,co budem jest..takto si navarim doma a mam pokoj..
aj dnes som mala.. kuracie prsia na prirodno a uhorkovy salat..k tomu vyvar..na veceru mam len kuracie a salat..
a na zajtra sa tesim.. budem mat sosovicovu polievku.. mnam.. 😝