Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mucosin
27. srp 2007

katmi: a v čem teda ta dieta spočívá? Co s čím můžeš a co ne? A kolik už jsi za těch 21 dní zhubla? Stejně jsi dobrá, že to zvládáš už tři týdny.

mandy20
28. srp 2007

ranecko 😀

katrin
28. srp 2007

helou baby, bré ránko... Mucosin, tak ja by som sa mohla sťažovať furt na niekoho/niečo, ale aj tak by mi to asi nepomohlo.... 😀 Potom vyzerám ako keby som nebola spokojná matka a vôbec sa z materstva netešila...

Ale, budem rada, ak mi poradíte (viac hláv, viac rozumu), pretože na jednu vec neviem prísť už odvtedy ako sa narodili... Bývame na 3-ťom posch. bez výťahu. Sama sa von nedostanem, pretože nedokážem obidve deti (teraz už majú skoro 20kg spolu) zniesť dole.. To by ešte nebol až taký problém, zniesť by sa to dalo. Ale.. problém je v tom, že kočík mám v miestnosti, kde mi neprejde kvôli 2cm cez dvere. Čiže, ja musím kočík zobrať, vyniesť, rozložiť.... čo s deťmi? Riešenie tipu, najprv rozložiť kočík, potom postupne poznášať deti nie je pre mňa riešenie, pretože, po prvé sa bojím o deti (do brány sa totiž dostane hocikto), po druhé o kočík a ešte k tomu mám aj strach jedného z nich nechať tých 5 minút samého bez dozoru... Tak raďte ako to mám urobiť... 😀

majka07
28. srp 2007

Krásné ranko, tak dneska jdeme na ko do poradny, tak su zasejc zvědavá jak to dopadne 🙂

Katrin tak to je fakt blbá situace a přesně jak píšeš, postupně není řešení, taky bych měla strach 😒

katrin
28. srp 2007

majka, najlepšie na tom je, že bvame ešte aj v najväčšom kopci v BA, takže ani kočík za užší nemôžem vymeniť a žiadnu kamošku nútiť (prosiť), aby mi prišla pomôcť 😒 ☹

mandy20
28. srp 2007

ahojcek katrin, tak tu proceduru pred tym nez sa dostanete von, vam vobec nezavidim, a co keby si si dala jedneho drobca do klokanky a druheho zniesla na rukach? 😅 no fakt si to neviem predstavit, je som takto vynasavala 1drobca v zime s fusakom a vsetkymi sarapatickami a mala som dost 😕

mucosin
28. srp 2007

hezké ráno 🙂

katrin: situace nic moc. Předpokládám, že futra kvůli kočárku vybourávat nebudete Nech nám chvilku na přemýšlení. Třeba dáme nakonec dohromady něco geniálního 😀

majka07
28. srp 2007

katrin tak to fakt nezávidím, já brblám už jen když mám všechno pobrat 😀 tohle fakt fuj. Věřím, že kočár nechat o samotě v dnešní době je taky o hubu. V Brně je to asi přes půl roku si maminka zapomněla něco doma, bydlela hnedka dole v paneláku, skočila si pro to a když přišla, tak u vchodu bylo jen děcko a kočár v tahu 😒

katrin
28. srp 2007

mandy, to robím, keď idem sama autom a jedného rovno šupnem do autosedačky... Lenže, ak chcem vybrať kočík, potrebujem na to obidve ruky a ked jedného držím, tak nerozložím kočík. Položiť nemôžem ani jedného, pretože to je pivnica a predpokladám, že za tých 10sekúnd, čo by som rozložila kočík, tak by som toho, čo ho položím našla niekde v myšacej diere zalezeného 😀

petruska77
28. srp 2007

katrin a na ktorom bratislavskom kopci byvas? lebo ja byvam tiez na poriadnom, v dubravke... tak ak si niekde blizko, mozem ti helfnut, postrazit kocik dole alebo tak...

majka07
28. srp 2007
katmi
28. srp 2007

dobre ranko..
mucosin - dieta je rozdelena na vitaminove dni,uhlohydraty,bielkoviny,skroby..je to jednoduche, zvyknes si..len si treba varit.. ak chces, posli mi do IP tvoju mailovu adresu, poslem ti tu dietu na mail.. 😉

katmi
28. srp 2007

mucosin - alebo si pozri aj toto 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mucosin
28. srp 2007

majka: o narozených šesterčatech dnes mluvili ve zprávách. Mám pocit, že tolik štěstí najednou bysme jen tak nerozdýchali ani já, ani přítel 🙂

katmi: díky, juknu na to

katmi
28. srp 2007

yo a kolko som schudla to netusim,lebo sa mi pokazila vaha.. ale zmestim sa uz asi do 3jich nohavic,co som predtym ne.. 😉

mucosin
28. srp 2007

Že by byla dneska opravdu jen samá práce a žádná legrace? 😉

katrin
28. srp 2007

mucosin, ja stále čakám na nejaké plodné riešenie môjho problému 😀

mucosin
28. srp 2007

katrin: 😀 nebudeš tomu věřit, ale já jsem nad vámi opravdu přemýšlela 🙂 Jenže víš, co viď? Ty zkušenosti mi prostě chybí. Kdybys mohla počkat, až se začneme s přítelem snažit, otěhotníme, absolvujeme těhotenství, porod a pak ...... pak bych třeba mohla na tenhle problém kouknout zkušeným okem a třeba něco geniálního vymyslet 😉 Otázka ale je, jestli v tu dobu nebudete řešit už tu pubertu 😀

katrin
28. srp 2007

mucosin, tak to si ma nepotešila 😀 aj keby si zrovna dnes otehotnela, porodíš už vtedy, ked ti moji uz budu chodit sami (dufam) a potom už ten problém mať nebudem 😝

mucosin
28. srp 2007

katrin: já jsem si myslela, že tudy cesta nepovede 🙂 Ale stejně budu ještě přemýšlet a třeba se i někde poptám.
Hele, a co založit novou diskusi? Třeba by tam napsala nějaká mamča s více dětma, která ty zkušenosti má 😉

mucosin
29. srp 2007

Hezké dopol, kde jste kdo? 😕

mandy20
29. srp 2007

klary ahooojky 😀

mucosin
29. srp 2007

čauky, kde jsou všichni?

mandy20
29. srp 2007

neviem, asi niekde vyletuju, u nas je dnes sviatok vy nemate? ale je len 18 stupnov a zimaaa, brrr 😒 , ako si vcera dopadla u lekara? 😉

mucosin
29. srp 2007

jé, vy se máte. U nás je normální všední den. A ty jsi v práci? Nebo koníkuješ z domova? Jinak počasí taky nic moc.
Paní doktorka povídala, že jsem v naprostém pořádku, takže po zdravotní stránce začátku snažení nic nebrání 🙂 Jsem ráda.

mandy20
29. srp 2007

ja konikujem z domu 😀 , do prace idem az zajtra a pozajtra a potom finito, to je brigada 😀 , cez skolsky rok tam budem tak 1,2 x do tyzdna, predtoze budem chodit do skoly 🙄 , ale hadam uz len posledny rok a pak uz budem Bc 😀
to je super ze si po zdravotnej stranke v poriadku, 😉 a neboj sa urcite sa nejako vyriesi aj vasa hypoteka, dostaviate domcek a potom sup sup do snazilkovania, kuk do mojho albumiku, mam tam fotky pomaly rastuceho domceku 😵

mucosin
29. srp 2007

tak jsem vám to zkoukla 😉 vy budete mít taky přízemní? vypadá to velký

mucosin
29. srp 2007

jinak děkuju za podporu, snad se ty naše dny opravdu obrátí v lepší

mandy20
29. srp 2007

klary, ano je to prizemny domcek-bungalov 😵 , a vies ako sa hovori, ze vsetko zle je na nieco dobre 😉 ,drzim palcek aby sa to v lepsie obratilo 😉 tfuj, tfuj, tfuj 😀

mucosin
29. srp 2007

díky moc Sašo, snad to tak bude. Já pro změnu držím palce vám, aby bungalov pěkně a bezproblémově rostl 🙂 Znáš to - postavit dům, zasadit strom a zplodit syna 😉 Třeba se mimískové drží tohohle pořadí 🙂