Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

katrin
30. srp 2007

dobré ránko 🙂

majka, ja som nečakala na 4-tý mesiac.. Dala som im to, mali cca 3apol, lebo bývali hrozne jedovatí, hladní, umrnčaní... Akonáhle dostali kašu, bola to asi prvá noc, odkedy sa narodili, čo som spala asi 5hodín vkuse 😵

majka07
30. srp 2007

asi to zkusím dřív 😀

katrin
30. srp 2007

majka, skús.. veď už máš len týždeň, nič sa nestane.. Predpokladám, že tvoja malá sa narodila v termíne.. Tí moji sú mínus dva mesiace, takže v podstate aj s jedlom by som sa mala posunúť o tie dva mesiace, ale to sa nedalo vydržať 🤐 😀

mandy20
30. srp 2007

dobre ranko kocky, dnes ste ma predbehli 😀 , nam tu nefungoval net 🙄 ale uz ide 😉

majka07
30. srp 2007

určitě zkusím. Maju vstala, tak jdu připravovat hamku. zatím hezký den 😉

mucosin
30. srp 2007

Dobré ráno 🙂

mandy20
30. srp 2007

ahojky mucosin 😀

mucosin
30. srp 2007

čauky 🙂 dneska to tu taky nevypadá na valnou účast. Něco nového?

mandy20
30. srp 2007

no mam asi 10 novych stipancov od komarov, svrbia ma a som z nich na nervy, navyse je vonku zima a zamracene, to sa mi ten den ale pekne zacina 😝

martinkamm
30. srp 2007

ahoj mandy ako som na teba natrafila kao sa mi mas moja???no ja teda na vecer brusko uz mavam riadne 😵

katrin
30. srp 2007

mucosin, ja som tu, len aby ste nezabudli 😀

mucosin
30. srp 2007

mandy: jo, jo, komáři jsou mrchy. Taky jsem v noci jednoho honila. A kdo myslíš, že vyhrál? 😉 Chlapec už si nezabzučí 😎

katrin: že bys pro nás měla zase nějaký hlavolam? 🙂

katrin
30. srp 2007

mucosin, stále iba ten jeden 😀

mucosin
30. srp 2007

katrin: ale ten už je asi vyřešený, ne? vodítko vidím jako jasnou volbu 😀

katrin
30. srp 2007

vodítko hej, ale príde mi to také ako na psa 😀 a ešte "sa" nekúpilo

mucosin
30. srp 2007

katrin: pár maminek tady někde psalo, že ho na děti používá, a že je to fajn. A když se to holt nedá jinak a pomůže vám to. Vždyť to není o tom, že bys je měla chudáky přivazané doma u nohy stolu, ne? Fakt je ale ten, že samo se asi nekoupí 🙂

mandy20
30. srp 2007

martinka,ahojky, hlavne ze ste obaja aj ty aj fazulka v poriadku,kedy teraz ides na kontrolu? mala by som sa s tebou stretnut a poriadne sa od teba nakazit tehu virusikom 😀 a aka bola dovolenka? 😉
katrin, to akoze vazne existuje nejake voditko na deti? 🤐
mucosin, no u nas to zjavne vyhral ten komar, ale ked ho dnes niekde najdem, to bude mazec 😀 moze sa tesit, potvora jedna 😠

katrin
30. srp 2007

madny, úplne vážne a bežne napríklad v Rakúsku stretneš matku s deckom na vodítku (povedzme v obchodnom centre), ja to budem musieť praktizovať tiež, lebo si neviem predstaviť, ak niekam pôjdeme a jeden pôjde doľava, druhý doprava, čo spravím 😀

mucosin
30. srp 2007

holky, myslím, že to bude třeba někde ve městě i bezpečnější. Je lepší mít prcka na vodítku, než aby vletěl třeba pod auto 😒 A držet je pořád za ruce, to by je určitě nebavilo. Takhle by měli alespoň částečnou volnost a přitom by byli pod kontrolou 🙂

mandy20
30. srp 2007

fiha, no to som este nepocula ani nevidela, takze ked uvidim v ba maminu s dvoma chlapcami na "voditku", tak to budete vy 😀

katrin
30. srp 2007

mucosin, len ja budem musieť mať rozdvojku a také to flexi vodítko (fakt ako na psa 😀 )

mucosin
30. srp 2007

katrin: už se těším na fotečku 😉

katrin
30. srp 2007

mucosin, dala som nové fotky.. ale nie s vodítkom, spinkacie 😵

mucosin
30. srp 2007

katrin: koukám úplně čerstvé 🙂 jsou to miláčci, ... taky už bych nějaké takové zlatíčko chtěla mít. Jsem skromná holka, úplně by mi stačilo jedno 😉

katrin
30. srp 2007

muco.. veď nebuď taká skromná... ja ti doprajem aj dve naraz 😀 😀 😀 😀 😀

mandy20
30. srp 2007

katrin, su zlatucky, taky anjelikovia, a ked su dvojicky, maju medzi sebou aj nejake zvlastne puto? ci to teraz este nevidno? a obliekate ich rovnako? 😀

katrin
30. srp 2007

mandy, vedia o sebe, ked je jeden bez druheho, tak je cirkus.. Teraz sa len bacaju navzajom

Neobliekame ich rovnake, ale ak nahodou mam nieco rovnake, tak ich do toho navlečiem, ale aj tak to dlho nevydrží, lebo sa budď jeden alebo druhý veľmi rýchlo pogrcká, prekaká, preciká, takže prezliekam.. a neprezliekam ich obidvoch, to by som nič iné nerobila... Aj tak sú úplne iní, aj ked ich rovnako oblečiem

mandy20
30. srp 2007

katrin, pridem si ich nachvilku pozicat 😀

mandy20
30. srp 2007

babulky, to cakanie na to ci mrcha dorazi alebo nie je hrozneeee 😝

katrin
30. srp 2007

mandy aj na dve chvíle.. A ak ti môžem poradiť, prestaň myslieť na to, či príde alebo nepríde.. netreba na to myslieť... Ver mi, uvoľni sa a užívaj si... 😉 príde to samo