Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mandy20
30. srp 2007

katrin, keby som bola v ba, ver ze by som ti zacala aj na nervy liezt, bola by som u vas pichnuta furt 😀
ja na to nemyslim, ale niekedy mi to chodi po rozume, hlavne ked si citam tu na MK ine fora 😉

katrin
30. srp 2007

madny, dobrá rada.. nečítaj kravoviny 😀 😀 😀

gerta
30. srp 2007

Mandy ty snazilkujes? Prepacte ze sa vam tu miesam, ale tento mesiac sme sa tiez prvykrat zasnazilkovali a teraz cakam pride? nepride? A tiez stale na to myslim najradsej by som uz robila test. Pripadam si nenormalne nedockava.

mandy20
30. srp 2007

oki katrin, vezmem si tu tvoju radu k srdcu 😀 teraz ti drobci este spinkaju? 😉

martinkamm
30. srp 2007

mandy dovolenka bola super oddychlisme si vysetrenie ma caka v pondelok aj sono a budeme vidiet bit srdiecko tak sa moooc teisme mozme sa stretnut to nie je problem 😵 takym virusom ta rada nakazim

mandy20
30. srp 2007

greta, hej snazilkujeme uz asi 5 mesiac, ale nemeriam si BT, ani nie sme pravidelne spolu, takze sa proste lubkame ked mame chut a nie preto ze lebo by sa prave mohlo zadarit 😉 momentalne necakam madam okolo 3.9, tak uvidime. urcite netestuj skor ako ti bude meskat, len zbytocne vyhodis peniazky a budes sa nervovat 😉 , ked nebude mat prist tak nepride 😉 , drzim palcek
martinka, jooj, ako to leti, potom daj urcite foto 😵 , napis mi ip a daj mi ciselko, niekedy by som dobehla do nmnv 😀

majka07
30. srp 2007

tak jsme z vycházky doma, napapaný a jdeme spinkat 😀 a já taky 😀

mandy20
30. srp 2007

majka, tak pekne snicky vam obom 😀 , aj ja by som si schrupla 🙄

majka07
30. srp 2007

díky 😉

mandy20
30. srp 2007

majka a co keby si dala spinkat majusku a s nami tu hodila pokec? 😀 😉

mucosin
30. srp 2007

Už jsem zase tady - musela jsem drobetko pracovat 🙂

mandy: kdy jsi vlastně měla mrchu dostat?

martinkamm
30. srp 2007

mandy samozrejme tak urobim mas orange ci t-mobile?

mucosin
30. srp 2007

Právě jsem se dočetla, že nějaká holčina měla mrchu až do 3 měs. těhotenství. Takže ne vždycky mrcha zvítězí, přes to, že se ještě snaží 😉 😀

mandy20
30. srp 2007

martinka ja mam t-mobile, kuk IP
mucosin, ja ju este len cakam okolo 3.9 😠

mucosin
30. srp 2007

mandy: já myslela, že už ti měla přijít a že si právě necháváš nějaké dny navíc, aby už pak byl případně testík jasný.

Škoda, že jsme všechny tak rozprsknuté 😀 Jinak bysme se mohly scházet a oslavovat co se dá ....... jakože vyrostlé zoubky u Majky, zprovoznění vodítka u katrin, objevení // u ? ..... určitě bysme našly mraky dalších důvodů 😀

mandy20
30. srp 2007

mucosin, pekna predstava, to by bol poriadny mazec 😀 keby sme sa postretali a oslavovali, vzdy by sme si nejaky dovod nasli, no nie? 😀

mucosin
30. srp 2007

mandy: máš recht, to by teda byl mazec zcela určitě 😀 A ať nás někdo nepodezřívá jen z toho nejhoršího. Občas bysme třeba i katrin pohlídaly zlatíčka a vyzkoušely si, jak takové venčení funguje 😀

mandy20
30. srp 2007

no myslim ze ony by to s radostou privitali, ale my by sme to s este väcsou radostou urobili, no nie? 😀

mucosin
30. srp 2007

mandy: o tom žádná 🙂 Škoda, že nemáme potrubní poštu. Mohla by nám je rozesílat 😀

mandy20
30. srp 2007

mucosin 😀 😀, no ja ked mam chut byt s detickami, tak zavolam jednej kamoske, ked nemoze tak druhej a tak, ja mam na vyber z kooopec deti, roznych vekovych kategorii ale od 3mesiacov do 2,5 rocka 😀

mucosin
30. srp 2007

mandy: tak to máš dobré, budeš mít praxi 🙂 Ještěže tu Katrin není, ta by mi asi za tu potrubní poštu dala 😎 Doufám, že přijde, až budeme na další stránce 😉

mandy20
30. srp 2007

myslim ze katrin to vezme s humorom 😀
ty chodievas do prace na 8mu?

mucosin
30. srp 2007

mandy: joo, 8-16h (pokud není potřeba zůstat déle)

mucosin
30. srp 2007

Nelze nezkopírovat ........ tímto děkuji mimusiacik za zlepšení dne 😉

Co se všechno člověk naučí od dětí

1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř, spousty kouře.
2.Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako modelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměly být vysloveny ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s oříškovým máslem
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku.
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.

mucosin
30. srp 2007

A ještě něco 😀

Škola rodičovství

Ano, rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem. Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cviční rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě- Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.

mumusiacik: ještě jednou díky. Snad se nezlobíš, že jsem to sem zkopírovala.

mandy20
30. srp 2007

mucosin, to je fakt dobre 😀 ty si sa chces rychlo dostat na tu dalsiu stranku , cooo? 😀

mucosin
30. srp 2007

já? co? proč? 😎
pššššššt 😉
😀

mandy20
30. srp 2007

mucosin, neboj odo mmna sa to nedozvie 😀 😀 😀

mucosin
30. srp 2007

mandy: stejně mám podezření, že si to projde a přečte, ale ....... Katrin - ty víš, že jsem to myslela jen a jen dobře, viď? 😉 😅

mucosin
30. srp 2007

mandy, po jaké době ty nové stránky naskakují? 😀 😀 😀