Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

luca29
21. srp 2007

ahoj,tak jsem tady,maminky,těhulky,snažilky,šup,šup sem 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

ahoj Luco. 😵 tak snad sem za náma někdo příde. ☹

mirka414
21. srp 2007

ahoj ja som bruskanda snazim sa este stale zhodit brusko po mojej dcerke...ide to len pomalicky 😠 ako je to u vas?dajte nejake typy ako menej jest a pritom neumriet 😀 ...

miksa
21. srp 2007

ahoj holky ráda se k vám přidám. Už přes rok se snažíme o mimi a zatím nepřichází. Ale neztrácím naději věřím že to brzo bude. 🙂 🙂 🙂

silvia2406
21. srp 2007

ahojte dievcata, tak sa ku vam pridavam, my by sme sa chceli zacat snazit niekedy po novom roku, takze som skor kategoria "planovacka", ale dufam, ze sa od vas dozviem mnoho poucneho, co budem môct zurocit v buducnosti 😀

petul.a
21. srp 2007

Ahoj, tak já jsem tady 🙂 Zatím bohužel bezbříškanda. Ale doufám, že se to brzy změní!!! Zatím se snažíme soro dva roky, máme určitou léčbu za sebou a laparoskopii před sebou 😉

luca29
21. srp 2007

ahoj Kamčo jsi tu a ty jsi která snažilka,těhulka nebo maminka?

mekamka
autor
21. srp 2007

tak s Lucou už se trochu známe. Já mám skoro 7 měsíční Aničko. Jeto takový malý zlobidlo. Teď zrovna spinká. Mě je 22 let. Snažili sme se s manželem o Aničku dlouho a nakonec to vyšlo když sme zrovna moc nepotřebovali. 😉 jako vždy. ale sme moooc rádi

luca29
21. srp 2007

jé ahoj holky,tak Vás tady vítáme tu diskuzi jsme založili my s Kamčou,jsem uprchlice jedné zaheslované diskuze,kde už nás to vůbec nebavilo,holky ji chtěli zaheslovat aby tam nemohl nikdo cizí a žádná těhulka se k nám tím pádem nedostala,takhle aspon můžeme mít radost z každé nově příchozí,těhulky,maminky i snažilky ,nebo je obyč holky co si chce pořídit miminko,doufám že se z nás stane bezva partička 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

ahoj holky!já než to dopsala tak je vás tu spousta! 😀 Tak snažilky doufám že se brzo nakazíte! 😉

MIRKO tak z toho bříška si nic nedělej!já ho taky nemůžu shodit!ale teď sem se dio něj pustila a denně posiluju. Jedeme 1.9. na dovču tak sem chtěla vypadat jako člověk ale už to asi nestihnu 🙄

mekamka
autor
21. srp 2007

http://img1.mimibazar.cz/foto/6/070820/23/f5587... tady je moje rošťanda.

HOLKY znáte mimibazar???

mekamka
autor
21. srp 2007

trošku mě mrzí že se sem nedaji vkládat obrázky tudíš asi ani těhu metříky 😢 to je fakt škoda

luca29
21. srp 2007

Kamčo to je škoda,mohli jsem založit všem metříky i snažilkám 😉

luca29
21. srp 2007

holky tak já jsem Lucka jak už je známo z přezdívky 😀 Je mi 22 let a mám 8 měsiční dceru Justýnku,ted zrovna nespí a zlobidlo je to taky,ted jí 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

LUCI- no právě! ☹ přemýšlim..... co takhle založit nějakou webovou stránku kdebysme vložili ty metříky a různý užitečný věci a chodily se tam jukat? víš jak to myslim?

luca29
21. srp 2007

Holky co se snažíte o miminko,snad se Vám to brzy podaří,držím vám palečky 🙂

luca29
21. srp 2007

jo,jo někde jinde

mekamka
autor
21. srp 2007

tý jo tak já teď vykoukla z okna a co nevidím... někdo nám za barákem postavil ohradu pro koně! 😕 😀 ještě včera tam nebyla

mekamka
autor
21. srp 2007

LUCI- já myslim jako máme třeba ty pro naše děti tak něco takovýho. zkusim to jo?ale nevim kam se chodí pro metříky 😨

luca29
21. srp 2007

😀 😀 😀
Tak holky kde jste,honem sem at můžem povídat a domluvit se na metříkách atd... 😉 😉 😉

mandy20
21. srp 2007

Ahojte kocky, mate este volne miestecko? mam 21, som zatial bez bruska, ale uvidime za asi 10dni 😀
mekamka, anicka je kraaaasna 😵

mirka414
21. srp 2007

mekamka ja som to chcela stihnut do svadby no nepodarilo sa ale teraz trosku deko po deku ide dolu 😀 ...

mucosin
21. srp 2007

Hezké odpol všem, já tedy ještě nejsem ani snažilka, ani těhulka, natož maminka, ale nazvala bych se asi jakože snažilka čekatelka nebo tak nějak 😀 V sobotu mě čeká načnutí posledního plata HA a po té už bychom se rádi začali o miminko snažit. Tak uvidíme, jak to půjde. Jsem na to opravdu zvědavá 😉

mandy20
21. srp 2007

ahojky mucosin, drzim palcek aby vam to vyslo tak ako si to zelate, 3 mesiace po vysadeni tabletiek je najvacsia sanca otehotniet, tak sup sup... 😀 a kolko mas rokov? 😉

silvia2406
21. srp 2007

mandy: tak drzim palceky, aby to vyslo 😉
ja by som sa uz tiez do toho pustila, ale este trosku pockame, takze snad po novom roku
mucosin: chces si robit aj nejaku prestavku po HA, kym sa zacnete snazit?

mekamka
autor
21. srp 2007

holky tak stránky na metříky atd. jsou tady http://www.briskandyabezbriskandy.estranky.cz/ a tam bysme mohli vkládat různý zajímavosti a metříky- ať už snažilek,těhulek,nebo maminek 😉

MANDY místa máme hafo. Tak jsem zvědavá co bude za 10 dní 😀 držim palečky

MUCOSIN tak snad se vám brzo zadaří a né jako nám

petul.a
21. srp 2007

Mekamka, Anička je opravdu kráááááásnááá 🙂

Mucosin, tak co říkáš, no nenasměrovala jsem tě do tématu právě správného pro tebe? 😀

mucosin
21. srp 2007

mandy: uvidíme, jak to půjde. Už jsem na koníkovi četla různé názory - jakože se má nějakou dobu čekat, nebo zase naopak, že je větší šance na dvojčátka, apod. Hlavně jsem zvědavá, jak bude mé tělo po vysazení reagovat. Na toto téma už jsem tu taky četla pár hororových témat. Snad to ale bude tak nějak v pořádku. Jinak mi je 26 let.

mucosin
21. srp 2007

silvia: asi se budu držet toho, že přestávka není třeba. Zároveň budu ale doufat, že se z té hrrr akce nevyloupnou dvojčátka 😀

mekamka: jak dlouho jste na ten váš poklad čekali vy?

petul.a: mé naděje do tebe vložené jsou investicí na správném místě 😉

luca29
21. srp 2007

jé holky tak se to rozjelo 😀 Místečka je plno 😀
mucosin:já být tebou tak nečekám,to je kec,že se má čekat..my na to šupsli a bylo to hned 😀