Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mandy20
23. srp 2007

Crrrrrn, budicek 😀 , dobre ranko kocky
majka, silvia obyva Vieden, ak sa nemylim 😉

silvia2406
23. srp 2007

dobre ranko dievcata 🙂 , mandy, ty si ale ranne vtaca 😉
majka, ano byvam vo viedni
chcem vam popriat prijemny den, asi tu dnes velmi zavislacit nebudem, kadopadne vela piste, aby som mala co citat 😀
mandy: nova fotka? pekna 🙂 ja som tu moju opat zmenila, dufam, ze uz je konecna 😀

majka07
23. srp 2007

Dobré ráno:o)

Děkuji za info:o) teď už su v obraze 😀

Jinak přeji hezký den, tady dneska bude, mám toho nad hlavu, za chvíli krmení, dneska úklid, přijede návštěva...hotovo 😀

mandy20
23. srp 2007

majka, tak ty budes mat o zabavu postarane 😀 , u nas rano bola burka, je zamracene a stale prsi, brrr... clovek je potom ochrapkany cely den 🙄

majka07
23. srp 2007

mandy tak tady bude opět vedro, slunko, ach jo, to počasí mě letos asi přivede do hrobu

mandy20
23. srp 2007

majka, tak posli trosku slniecka aj k nam 😀 , lebo moj pohlad z okna ma vobec netesi 🙄

majka07
23. srp 2007

Mandy tak já posílám, snad to dojde 😉

mandy20
23. srp 2007

oki majka, tak snad aspon okolo obeda by to slniecko mohlo dorazit aj k nam, majka a aku navstevu cakate? 😀

mucosin
23. srp 2007

Dobré ránko 🙂

Hele holky, ne že by vám to na těch fotkách neseklo 😉 Mohly byste si už ale konečně vybrat jednu a tu alespoň nějakou dobu nechat? 😵 Vždycky si nově získané info spojuju s danou fotkou a když jí pak měníte, matete mě 😀

majka07
23. srp 2007

Posílám hodně, tak snad donde.

Mucos, neboj já fotku dlouho měnit nebudu 😀

mucosin
23. srp 2007

majka: to vidím jako velmi rozumné 😉

Taky si říkám, že bych někde nějakou fotečku splašit měla. Jenže to bych musela překousnout svou nechuť k focení. No nic, uvidíme.
V Praze taky svítí sluníčko, sice se občas schová, ale vykukuje, tak je hned veseleji. Mělo by být snad až 27 st.

majka07
23. srp 2007

😀 😀 😀 No možná časem, až bude Maju větší. Tak holky přeji hezký den, já běžím něco dělat a hlavně se připravit na návštěvu, která by do hodiny měla být tu 😉 Tak ahojky

mucosin
23. srp 2007

majka: hezký den, ať přijde návštěva s minimálně dobrou náladou 😉 čauky

mandy20
23. srp 2007

mucosin, ahojky 😉 , neboj ja si fotku zmenim az ked budem tehulka 😀

mucosin
23. srp 2007

mandy: čauky, ... tak ve tvém případě budu na tu změnu netrpělivě čekat a přát ti jí 😉

mucosin
23. srp 2007

silvii se asi dneska vrátil šéf, tak tu asi opravdu moc nebude. Tyhle návraty bývají náročné.

mandy20
23. srp 2007

mucosin, aj mne sa dnes vratil sef a doniesol nam gumove cukriiiky z Holandska 😀

katrin
23. srp 2007

ahojte baby, pekný deň vám želáme 😉

mandy20
23. srp 2007

ahojcek katrin, no co ake mate dneska s drobcami plany? 😵

katrin
23. srp 2007

mandy, no plány žiadne... dnes sa von nedostaneme ☹

mucosin
23. srp 2007

mandy: tak že bys to s tím šéfem byla ty a já v tom jen měla zmatek? 🙂 Teď opravdu nevím. Každopádně jsem se tě chtěla na jednu věc týkající se vysazení HA. Jak se s tím tvoje tělo popralo? Mě to čeká ten příští měsíc a jsem na to opravdu zvědavá. Lhala bych, kdybych řekla, že nemám drobet obavy.

katrin: ahojky mamino 😉

katrin
23. srp 2007

mucosin, ohladom HA, mne to narobilo dost velky bordel v tele... dokonca mi v 24 rokoch kvoli HA praskla cieva v mozgu a musela som to okamzite vysadit 🙄 telo sa mi s tym vyrovnavalo cca rok, odvtedy ziadnu HA neberiem (najlepsia HA su nase dvojky 😀 )

mucosin
23. srp 2007

katrin: 😀 .... během braní HA (cca 10 let) jsem nikdy problémy neměla. Četla jsem tu ale dost příspěvků o tom, jaké trable holky po vysazení měly, tak bych zase pro změnu ráda četla někoho, kdo mi řekne: brala jsem, vysadila jsem, otěhotněla jsem 😉 - prostě žádný problém 🙂

katrin
23. srp 2007

mucosin, tak to držím palce, aby ti to tak dopadlo 😉

mucosin
23. srp 2007

katrin: bylo by fajn, kdyby se to podařilo třeba do roka. Jak dlouho jste se snažili vy?

katrin
23. srp 2007

mucosin, my velmi dlho... dvakrat sme prisli o mimi, potom bum dvojky 😀 prvykrat som potratila v 09/04, potom v januári 06 a v aprili 06 sme už čakali dvojky 😵

mandy20
23. srp 2007

mucosin, to s tym sefom som´bola ja 😉 , teraz je na porade 😀 , ja som vysadila tabletky minuly rok v auguste ale my sme sa hned nesnazili o mimi, moj priatel sa vie dokonale ovladat 😀 , tak aktivnejsie sme sa zacali snazit o mimi teraz v aprili(4.mesiac v roku, ak by si nahodou nevedela 😀 )
po vysadeni som mala super cyklus, chodili mi vzdy na 31.den,teraz sa mi to trocha rozhadzalo, najdlhsi cyklus som mala 38dni, ale to som mala stresy v skole, posledne 3 mesiace som mala peknych 31dni, tak sa nebojkaj,pekne vysad, podla mna netreba ani ziadnu prestavku 😀

mucosin
23. srp 2007

katrin: takže to je jasné, dvojčátka přišla, protože věděla, že byste si zasloužili dvojnásobnou radost 😀

mucosin
23. srp 2007

mandy: přestávku asi opravdu vypustíme. Kdyžtak si holt jednou budu vyměňovat s katrin info o výchově dvojčátek 😀

mandy20
23. srp 2007

katrin,aj blave bolo rano tak skaredo? teraz tu uz svietislniecko 😀