Bříškandy a bezbříškandy. Přidte si sem pokecat

mekamka
21. srp 2007

Ahoj maminky, těhulky, snažilky. Připravily jsme pro vás novou diskuzi, sem si můžete přít pro rady nebo jen tak pokecat. Budu ráda když se budete vracet. Ať se vám tu líbí. 😎

mandy20
21. srp 2007

kocky dakujem, uvidime, moc sa na to neupinam, pretoze potom pride sklamanie 😒
silvia aj moj priatel chcel cakat a ked teraz vidi ze uz je to 5 mesiacov a stale nic je rad ze sme uz zacali, ale na druhej strane ja sa nesledujem, nemeriam teplotku, lubkame sa ked mame chut 😀 , tak snad sa raz zadari 😵
mucosin aj ja som uz nato citala rozne nazory, ja neberiem hak uz rok, ale uvidis ako na to bude reagovat tvoje telo 😉

silvia2406
21. srp 2007

mukosin, tak hor sa do toho, jedno,ci dve, hlavne nech su zdrave 😀
mekamka, mala je naozaj krasna 🙂

mandy20
21. srp 2007

luca 29, vam sa podarilo hned na prvykrat? 🙂 , tak to ti uprimne zavidim, ale v dobrom 😵

mandy20
21. srp 2007

kocky, mekamka a luca29 vy ste asi na materskej, níe? a ostatne co porabate, pracujete ci studujete? 😉

mekamka
autor
21. srp 2007

PETULO díky! já vim! 😉 😀 😀 😀 né dětičky jsou všechny krásný

MUCOSIN já bych po vysazení taky nečekala-buď to příde nebo ne. 😉 "snažili" sme se šest let. Vim že to zní divně vzhledem k mému věku, ale my se v sexu nikdy ničim nechránili a ani si nedávali bacha. Brala sem antikoncepci jenom 3 měsíce! 😉

silvia2406
21. srp 2007

mandy, ja som manzelovi hovorila, ze sa to nemusi zadarit na prvykrat, a on mi na to so smiechom vzdy odpoveda, ze jeho potvory su neporazitelne, tak dufam, ze ma pravdu 😀
co sa tyka HA, ja som tiez pocula rozne nazory, ja uz neberiem asi dva roky, ale nikdy som s nou nemala problem, ziadne priberanie, ziadne hromadenie vody, po vysadeni mam menzes opat ako hodinky, ale kazde telo reaguje inak. terajsia gynekologicka mi chcela liecit cystu HA, ale ked som jej povedala, ze by sme chceli babatko, tak ze mi ich teda neda, lebo by mi to mohlo rozhadzat ovulacny cyklus. niekto otehotnie okamzite, niekomu to trva, onoje to indi-vindi.

mandy20
21. srp 2007

mekamka, fiha, 6 rokov je naozaj veeeelmi dlho, ste ale bojovnici 😉 a kolko mas rokov?

luca29
21. srp 2007

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
holky tak tohle je moje Justýnka,taky můžete koknout 😀
holky já jsem na matřeřské 😎
mandy:ani jsme to nečekali,že to tak brzy půjde 😅

silvia2406
21. srp 2007

mekamka, tak 6 rokov je naozaj dost, ale nakoniec to snazenie bolo korunove uspechom a nadhernym. 🙂

mandy20
21. srp 2007

silvia, tak vam drzim palceky, nech sa zadari vtedy ked budete chciet 😉

mekamka
autor
21. srp 2007

HOLKY no byla to doba. 😒 ale nakonec sme chtěli odjet pracovat do Skotska tak Anička přišla. 😉 😀 já sem na mateřský 😉 a je mi 22 let

silvia2406
21. srp 2007

luca, mala je nadherna, aj ja chceeeeeeem taku malu princeznicku 😀

mandy20
21. srp 2007

luca 29, mas krasnu princeznicku 😵 , vyzera na poriadne sidielko 😀 hned by som taku brala 😵

mucosin
21. srp 2007

SILVIA nevím, čím to je, ale ty chlapi to opravdu (alespoň ze začátku) berou jinak. Ten můj má taky představu, že si zaskotačíme a na mimi bude zaděláno 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

http://www.briskandyabezbriskandy.estranky.cz/ HOLKY JUKNĚTE NA TY STRÁNKY-MÁM TAM METŘÍK, KDO BUDE CHTÍT TAK HO TAM MŮŽETE MÍT TAKY. I NA DOBU OVULACE A NEBO TERMÍN PORODU!

silvia2406
21. srp 2007

no, co uz taki su chlapi, ale aspon nas svojim humorom drzia v tazkych situaciach nad vodou (aspon u mna je to tak). ale snazim sa ho pomalicky pripravit na to, ze ono to len tak lahko vyzera, ale realita moze byt ina, ale nechcem mu brat iluzie 😀 samozrejme, ze sa ale moze zadarit aj na prvykrat, co by bolo uuuuzasneee 😉

mucosin
21. srp 2007

mekamka: to jsi vytvořila za takovou chvilku? Máš můj obdiv. Taky už bych nějaký takový metří ráda 🙂

mucosin
21. srp 2007

silvia: taky bojuju mezi tím připravovat ho lehce na možnost nějakého toho delšího čekání. Na druhou stranu mu ale nechci kazit iluze a zbytečně ho stresovat. Nechám tomu tedy volný průběh a uvidíme. Zatím stejně ještě nemáme dodělané bydlení, tak není úplně kam spěchat. Kdyby se ale zadařilo hned, do těch 9 měs. bysme to určitě dodělali.

mekamka
autor
21. srp 2007

MUCOSIN a ty si teda snažilka? jestli jo tak mi napiš datum poslední menstruace a délku cyklu a já ti ho vytvořim. a nebo jestli chceš sama tak můžeš třeba tady http://www.lilypie.com/trying_to_conceive.php

mandy20
21. srp 2007

mekamka, klobuk dolu, ja som pocitacovy a technicky antitalent, no co uz 😅 , ale preco si nedate fotky sem?

mandy20
21. srp 2007

mekamka a co vytvoris? aj ja si prosssiiiiim 😀

mucosin
21. srp 2007

mekamka: ještě mám před sebou jedno plato HA. Po té teprve uvidím, jak to s těmi mými cykly vlastně bude.

mekamka
autor
21. srp 2007

HOLKY KDO CHCE TEDA METŘÍK TAK AŤ MI NAPÍŠE PODLE TOHO CO STE- SNAŽILKY- DATUM POSLEDNÍ MS A DÉLKU CYKLU (28 DNÍ?), TĚHULKY TERMÍN PORODU A MAMINKY DATUM NAROZENÍ MIMINKA
A NEBO POKUD SI CHCETE METŘÍK VYTVOŘIT SAMY TAK MŮŽETE TADY http://www.lilypie.com/trying_to_conceive.php JSOU TAM RŮZNÉ KATEGORIE ALE JE TO ANGLICKY 😒

MANDY myslíš do fotogalerie?to si dávat asi budu ale teď jde o ty metříky protože ty sem vložit nendou 😠

irisp
21. srp 2007

ahojky muzu se k Vam pridat?? 😀

mekamka
autor
21. srp 2007

MUCOSIN tak pak se nahlaš a nebo si ten metřík udělej ju? snad budeš mít brzo těhu metřík 😉

mekamka
autor
21. srp 2007

IRISP no jasně! tak o sobě něco napiš 😉

mekamka
autor
21. srp 2007

IRISP Zuzance je stejně jako naší Aničce! 😎 kolikátýho je?

mucosin
21. srp 2007

mekamka: měla jsem dojem, že některé maminky nebo těhulky mají metříky i na koníkovi 😕 Jinak děkuju za nabídku. Uvidíme, kdy nastane ten správný čas 😉

mandy20
21. srp 2007

vitaj irisp 😉
mekamka, som snazilka, posledna mrcha bola 2.8. po 33 dnoch, 😵 teraz by uz prist nemusela, prosim ked budes mat cas a chut sprav mi ten metrik, ja tam tomu moc nerozumiem 😅

irisp
21. srp 2007

holky taky vam jede dnes tak pomalu jako mne???
no ja ani nevim co ? je mi 31 ( teda bude v patek) 😀 mam 3 deti a jsem na materske 😀 😀 😀