Brněnské výstaviště a výstava psů. Nebyli jste tam?

denousek
22. zář 2008

ahojy nejezdite nekdo na vystavy psu do Brna??nebo nebyli jste tam nedo??potřebovala bych nutně vědět zda je či není tahle vystava i prodejní...děkuji

joseline3
22. zář 2008

Jezdívám se tam dívat na ty čumáčky🙂 Zkus si zavolat na výstaviště, oni ti třeba poradí www.bvv.cz

denousek
autor
23. zář 2008

joseline ja jsem jim psala meil uplne vsem z toho propetu a Nikdo mi neodpovedel to je od nich pekne a nevidela si treba ze by to bylo i prodejníshaním jorkšírka ale nespěchám na něj...

jabber
23. zář 2008

denousek - pochybuju, že by byla prodejní, naprostá většina chovatelů psů chce vědět komu a kam pejska prodává a neprodá ho takhle anonymně někomu na výstavě. Kromě toho jsou to chovná zvířata a šampióni a těch se nikdo zbavovat nebude 😉. Jestli tam něco koupíš, tak maximálně psí potřeby 🙂 . Ale mohly by tam být různé inzeráty na prodej štěňat a určitě kontakty na chovatelské stanice 😉

denousek
autor
23. zář 2008

jabber ja si myslim ze vetsine lidi je jedno komu psa daji kdyz to maji na kseft...a sampioni to je jedno....sampioni maji taky steneta ktery sou pak na prodej....

denousek
autor
23. zář 2008

kdyz daji psa na inzerat tak taky nevi kdo si ho veme...

zuzik.3
23. zář 2008

Já jsem tam kdysi jednou byla a nevím. Myslím si že prodejní není, ale nevim to jistě. Co vím tak jedna paní tam nabízela štěňata s možností zamluvení a pak osobní odběr. Ale možná je to teď už jinak.

denousek
autor
23. zář 2008

zuzik diky tohle by mi stacilo ja prostě chci sehnat jorkšírka ale fakt malinkyho ne jak kamoska a ted jeji malinkej jorksirek ma 10kg 😅

agness02
23. zář 2008

no já teda papírový pejsky nemám, ale na výstavě jsem byla párkrát kouknout - je to výstava ne veletrh, psi se tam vystavují, na prodej tam jsou maximálně chovatelské potřeby 😉 , jestli sháníš štěně, najdi si inzerát, jo a snad většina dobrých chovatelů si hlídá, kam jde jejich papírový a nadějný štěně, pokud chceš jen mazlíka, bezpapíráč vykoná stejnou službu za míň peněz 🙂

denousek
autor
23. zář 2008

jo jasne ja chci bezpapiraka jenze nechci aby mi znej vyrostlo 10kg zvire....
a prave z inzeratu mam strach abych se nenachytala zkusim to nejdriv nejak po znamich no...

jabber
23. zář 2008

My jsme kupovali taky psa na inzerát, byli jsme se tam podívat, když byla štěňátka ještě malinká a vybrali jsme si to naše, pán se nás vyptával na všechno možný - prostě normálně si o nás dělal obrázek, a pak nám štěně sám osobně přivezl domů, aby viděl, kde bude žít. Sám nám to otevřeně řekl a je to tak v pořádku. Drtivá většina chovatelských stanic to tak dělá, protože jim záleží na tom, kam štěně od nich půjde.
Pokud má někdo psy jen na kšeft a víc mu na nich nezáleží, tak to není dobrý chovatel a takových na výstavě asi moc nenajdeš 😉. A štěňata šampióni určitě mají, ale nebudou na výstavě na prodej. Spíš si je můžeš u někoho, kdo se ti tam bude líbit 'zadat', že až se narodí, tak se ti ozvou 😉

denousek
autor
23. zář 2008

ja vím že je to spatny chovatel kdyz je mu jedno kam pejsek prijde ale bohuzel to tak je a deje se to tady no....
uvidime diky holky...
urcite neco sezenu.....a jak rikam nespecham na to....bud na vanoce nebo na jare..uvidime....

dekuji vsem

jabber
23. zář 2008

denousek - no tak to na výstavě seženeš - kontakt na chovatelskou stanici, která se ti líbí, zamluvíš si štěňátko a až se narodí, tak je tvoje 😉 . Ovšem nebude to bezpapírák 🙂. Pokud chceš bezpapíráka, tak ti nic jiného než koupit naslepo na inzerát nezbyde.

denousek
autor
23. zář 2008

ja myslim že chovatelsky stanice maji i bezpapiraky myslite ze ne???.....

jak se to dela kdyz se papirovymu pejskovi narodí stenata???to maji vsechny steneta automaticky papiry nebo co,???

agness02
23. zář 2008

no určitě ti každej chovatel umožní se na štěňátko jet podívat, než si ho vezmeš 😉 , když má papírová fena štěňata s papírovým psem, tak mají taky papíry, když je taťka nepapíráč, štěňata jsou bez PP

kristi
23. zář 2008

denousek, pokud se papirovy fene a papirovymu psovi narodi stenata a chovatel je chce zapsat, maji vsechna zdrava stenata narok na PP

denousek
autor
23. zář 2008

a jak oni jako poznají jestli to ma s papirakem nebo ne 😅 to je divny co... 😒

to oni muzou rict mame to s papirovym psem a nebude to tak...

kristi
23. zář 2008

od toho jsou kluby, pes musi byt uchovneny, jak fena, tak pes. Musi mit taky nejaky tituly z vystav, aby mohl byt uchovneny....takze potom je jistota, ze ten pes bude mit takovy standardy jaky mit ma, vis? ze to proste nebude 10kg jorksir

kristi
23. zář 2008

http://www.yorkshire-club.cz/york_vstup.htm

tady mas primo klub chovatelu yorku, tak se zkus podivat, ci stenatko by se ti libilo

agness02
23. zář 2008

to bys koukala, kolikrát je to asistovaná reprodukce a někdy pomáhá i veterinář 😀 , když má pes papíry, tak je mají i štěňata, jinak ne

denousek
autor
23. zář 2008

jeee holky diky

kristy moc díky po obidku na odkaz mrknu paa

kristi
23. zář 2008

za malo, snad vyberes, je tam asi 13 inzeratu na prodej, tak uvidis.

agness02
23. zář 2008

ještě jsem ti našla tohle, tak kukni http://www.psi-inzerce.cz/jorksirsky-terier/pro...
nebo zadej do vyhledavače inzeraty psu, nebo tak nějak, určitě je toho spoustu 😉 , tak dobře pořiď 🙂

denousek
autor
23. zář 2008

jojo je toho moc jenze bych si ho chtela prave zamluvit a aby byl k odberu na vanoce....to ted ty fenky tak muzou byt tehotny 😒

ale dekuji

agness02
23. zář 2008

fena je březí 56 - 63 dní, odběr štěňat je po 6 - 8 týdnech, štěně má být odčervené a očkované

agness02
23. zář 2008

koukám jsi zvyklá na živý vánoční dárečky 😀 😀 😀

denousek
autor
23. zář 2008

hiii jo to jo no... 😀

anippe
23. zář 2008

denousek tak jít na propet a shánět psa bez pp ještě s dojmem, že chovatelům je jedno komu štěnata prodávají je tak akorát aby tě poslali někam, ale nechci tady prudit. Pokud nechceš mít 10kg smeták v podobě jorka, tak se zkontaktuj s chov. stanicema a oni ti rádi dají informace. Třeba se ti podaří sehnat pejska s drobnou vadou, nebo starší štěně za velmi slušnou cenu. Já osobně bych nepodporovala množitele, co mají psy jen na kšeft a jej jim jedno jak se jim to kříží a kolik nemocí mají, hlavně že prodávají 😝

zalda
23. zář 2008

Holky a nevíte, kdy je další výstava pejsku v Brně?

majdula
23. zář 2008

Zaldo, ted bude narodni vystava 18.-19.10.

Denousku, jestli chces jorka bez PP, urcite ho nesezenes na vystave, jak pise Anippe, ti by te hnali 😀
Bezpapiraky ale nabizeji v kazde inzerci, opravdu neni problem stene sehnat... ale nikdo ti nezaruci ze z toho vyroste opravdu jorksir a rozhodne na tom ani neusetris, aspon ne v pripade jorksiru 😖 Nemluve o povaze a zdravi takovychhle stenat...
Osobne bych radeji navstivila utulek a udelala dobry skutek, pokud nechces psa s PP.

agness02
23. zář 2008

zalda - tady jsou všechny výstavy pejsků, nejen v Brně 😉 http://www.cmku.cz/index2.php?stranka=vystavy