Budu bez práce. Připadám si nepotřebná, zbytečná

marketv
10. bře 2009

Ahoj holky, vím, že toto jsou stránky především o dětech a rodičích, ale využívám volné diskuse. Krize nekrize, postihne to pravděpodobně v nejkratší době i mě. Výpověď. Vím, že nejsem ani první ani poslední, ale ta představa, že budu doma, ta mě fakt děsí a je mi z toho smutno. Připadám si nepotřebná, nadbytečná, po maturitě dělám prakticky pořád. Navíc nás s ekonomkou (střední) je hodně, takže uplatnění veškeré žádné. Jazyky jsem zapomněla (ale zřejmě mě to donutí něco dělat), takže vyhlídka fakt hodně mizerná, projížděla jsem stránky pracáků, agentur... Jsem opravdu tak špatná, že nebudu mít práci? ☹

petrunka01
10. bře 2009

Ahoj.Proč bys jako měla být špatná?Mně za pár měsíců končí mateřská a kdoví,co bude.Sháním práci už teď,ale prostě nic pořádnýho není. ☹
Takže se na špatný pocity vykašli,osvěž si jazyky a něco se určitě objeví 😉

kristi
10. bře 2009

urcite nejsi, jen je proste blba doba. Zkus treba neco jinyho, co by te bavilo. Ja mam nastoupit za rok a resim to uz ted, koukam, sonduju atd. Mam taky ekonomku, jazyky teda jo, praxe v CR vcelku mala, ale nebojim se, prace se najde vzdy....i kdyz me se to mluvi, v Praze je nejnizsi nezamestnanost...

lenkabu
10. bře 2009

marketv:není špatný práci nemít ale nic s tím nedělat.....když budeš aktivně hledat,příp se vzdělávat nebo dojíždět tak něco najdeš 😉

nunacek
10. bře 2009

Souhlasim s lenkabu, pokud se člověk nenechá vyhodit (nějakej vědoměj průšvih), tak není špatný práci nemít, ale nic s tím nedělat, to už pak je moc špatný. Práce se určitě najít dá, ale další otázkou je, za jaký plat 😒 Praha je na tohle určitě super, ale ČR není jen Praha...

lenkabu
10. bře 2009

Já nastupuju taky za rok a tak od května se chci už poptat, v mým oboru práce je ale radši...

ygreen
10. bře 2009

o práci může přijít každej 😉

marketv
autor
10. bře 2009

Ahoj holky, díky za reakce. Do práce dojíždím vlastně od začátku, co pracuju. V našem okrese je "mrtvo", nikde nic, fakt že jo. Jo jo, holky, máte pravdu, v Praze se mi to jeví tak, že tam se to vždycky nějak pořeší. Peníze jsou taky důležité, to určitě jo, ale mě zrovna teď štve ten pocit, že mě nikdo nepotřebuje (v práci). Já zase praxi mám téměř 10 let, což si myslím je fajn, ale ne vždycky se to někomu líbí. Hledat hledám, posílám životopisy, ptám se, koukám na netu, co by se kde dalo... Taky nevím, jak na tom budu finančně, na co nárok mám, na co ne, nějak jsem to delší dobu nepotřebovala vědět...

hupcza
10. bře 2009

market: v pohodě ...tady na novojičínsku to je opravdu na figu - pal, tatra atd.
co máš za školu? jakou praxi? jak žhavé to je s tím tvým snaženímo prcka? když tak písni do ip - třeba ti poradím

marketv
autor
10. bře 2009

Hupcza - IP. Jo a k tomu snažení - teď je to vyloženě mimo téma, nějak se mi do mimi nechce a už vůbec si ho nechci pořizovat kvůli toho, že budu zřejmě bez práce. Jo a ke škole - střední ekonomka...