BW 04/11

babyblue2
4. srp 2011

Tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi ze staré...strašně se mi po vás holky stýská a chci si s vámi povídat i nadále,jen bez nadávek,osočování a těch dalších nepříjemností...tak snad to vyjde a my opět "sejdeme" 😉

raduzka2011
16. srp 2011

Holky,
vzdy si vas kus prectu a pak me zas maly vola...hruza. Vikend byl takovy narocnejsi, delala jsem trosku vetsi uklid, tak jsemsi internet zakazala, protoze pak nic neudelam. Ted jsem u tchyne, maly mi tu usnul, rozbila jsem si kocar,teda spise se mi ne nem pohla kotoucova brzda, tak porad brzdil, tak nastesti tchan je sikovny a uz opravuje.

"Bedary"mam stale, vzdy treba na jeden den zmizi a pak se zase objevi. Prso me pri kojeno boli stale jako cert i kdyz jsem zkousela ho jeden cely den nezamestnavat a jen jsem odstrikavala, tak to bylo druhy den dobry a pak hned zase. Spise jsem vypozorovala, ze to tolik neboli, kdyz ho predtimpredpripravym odsavackou,odsaju tak cca 10-20 ml a hned je to lepsi,tak nevim cim seto muze uspavat:(

Co se tyce rodicaku,u nas mi rekli, ze to nesmim podat drive nez 60 dni predem...ja byla tenkrat v kvetnu a mam to ted od zari,tak nevim co se rozcilovala mesic a pul predem,to jsi tu lhutu splnovala.No byla jsem hned nazacatku srpna a ted cekam na nejake lejstro,co by meli poslat,ze mi to schvali.Dala jsem si to na dva roky, tchyne jde do duchodu, ale teda doufam, ze tu bude chtit Damik byt...uvidime.No treba se rozhodneme ze pujdemedo druheho a treba to vyjde,ze to nakonec vyresime jinak :D...i kdyz uz ted nevim.
Jinak na rodicak,musismit tri papiry Zadost o rodicovsky prispevek, Zadost o rozhodnuti o volba naroku na rodicovsky prispevek a Potvrzeni o naroku na davky ovlivnujici narok a vysi rodicovskeho prispevku...to posledni nechas potvrdit na OSSZ a pak s tim nekam k vam...u nas se chodi na socialku....no koukam,ze to ma zas kazdy jinak.

Holky ja vam tak zavidim to vase krasne spani...to mi uz jsme pokrocili, sice se budi kazdou hodinu, ale kojeni vyzaduje uz mene. Vzdy mu musim dat ruku,jako ze tam jsem a on pak usne...no dockala jsem se tohoceho jsem se bala...spi u nas v posteli :(...sice pres den spi v postylce nebo v kocarku, ale pres noc proste v postylce byt nechce...breci jakopominuty, nevim jestli se treba neboji nejak ty tmy...i kdyz v brise byl taky potme :D,no snad to brzo skonci.

Holky co mate manducu,tak mi prisla...teda za kus "hadru" takovych penez no hruza. No prisla mi bez navodu,tak si dovedete predstavit jak jsem stim zapasila. Mam ji zatim pujcenou na 14 dni,tak uvidim jestli se tam bude Damikovi libit, zatim mi ozuzlava ty popruhy.Teda ale ta manipulace...chtela jsem se zeptat,davate si ty popruhy vzadu do sikma a nebo to staci, kdyz ty pruhy sepnete? A jak poznate,jak to mate mit volne vpredu...jak hodne ma byt dite natiskle na telo matky?A date si nejdriv tu manducu a pak tam dite strcite a nebo to delate podle navodu,za si upnete kolem pasu, date dite na telo a date pres nej manducu a nasadite popruhy na ramena...ja si totiz pak nedosahnu na tu sponu s kterou se spinaji ty popruhy...asi nejakezkracenesvalstvo nebo co, ale proste to nedam, takze ja si pripadam, jak nekde v cirkuse napredstaveni klaunu,kdyz s tim zapasim.

Koukala jsem na tu stranku kojeni.net a jsou tam pekne popsane prikrmy, scim zacit kolik toho davat atd.

lentilko,sup sem s receptikem,nemas se vubec ptat a dat ho sem. Ja jsem si tu knizku od Forta rezervovala v knihovne (je pujcena)...nejdriv bych ji chtela videt, nez si ji objednam. Pujcila jsem si jiny a ty me teda zklamali,tam jsou vsude nejake tabulky a vyzkumy atd...ja chtela neco s receptama.

Tak snad jsem na neco nezapomela.

P:S: Maxik je uuuzzzzaaaasssnneeej a teda placatou hlavicku ani odstavajici ouska nevidim, ale ma nadherne haro!!!

raduzka2011
16. srp 2011

Jeste jsem se chtela taky pochlubit. Damianek se v nedeli otocil ze zadicek na brisko a sam..jednou rano (to jsem nevidela), zrovna jsem si odbehla a kdyz jsem se vratila, tak byl na brisku (tak jsem to obrecela), ale vecer mu to vyslo znovu, ale od te doby zase nic...stale ho sleduji a uz se taky bojim odbehnout si z mistnosti do mistnosti, abych o to zas naprisla:D

Jinak u nas je dnes taky krasne, tak vyrazime zas na prochazku, protoze ted se Damik vzbudil.

babyblue2
autor
16. srp 2011

@ireeena Kája to právě umí jen ze zad na bříško,ale za to to dovádí k dokonalosti :o))) Když si přilehne ruku,tak už se staví na nohy,aby si vyndala,tak vypadá jako "stan" Někdy se u toho pěkně s chlapem bavíme,ale je šikulka většinou se jí to na několikrát povede.

U nás je krásně,tak jsem se dala do mytí oken..konečně mi to vyšlo-poprvé když jsem chtěla mýt okna,tak jsem porodila,podruhé mi prokousnul ruku kocour a dneska to snad vyjde 😀

Raduzko,já si tu Manducu nejdříve zapnu okolo pasu a pak si tam dávám Karolínu ve stoje.Koukni na tuhle stránku,tam máš i videa s návodem

http://www.manduca.cz/zpusoby-noseni/

A co se týká těsnosti,tak je to asi dle pocitu,abys na něj moc netlačila,ale zároveň nesmí být moc volná.S ocumláváním popruhů mi něco vykládej...Karolína tak slintá,že jsme někdy promočené obě dvě na kůži.A to pak začne řvát,protože jí to studí.Existují i nějaké ochranné návleky na ty popruhy a docela o nich uvažuju.Nosím ji normálně s nezkříženými popruhy,protože mi to přijde složitější na zapínání (ikdyž je to pohodlnější),ale pokud máš úzká ramena,tak je lepší to zapínat do kříže.

jankadudova
16. srp 2011

@raduzka2011 Dekuju za pochvaleni Maxika🙂
Ja prvni recepty cerpam z netu, pak z knizky od Dr. Fuchse o potravinovych alergiich, je tam receptu a dost a potom tady od holek ve skupine Prikrmy🙂 dnes jsem udelala batatu s trochou mrkve a to by chutnalo i me🙂

jankadudova
16. srp 2011

@ireeena Ja se o podobnou vec taky snazila, ale Maxik si nenechal zmenit ritual, takze koupem tak v pul sedme, v sedm se ji a pak uspava. Budi se presne stejne jako tvoje bejby🙂 je to trochu na bednu...tak nevim. Asi uz nikdy nebudu spat☹

lentilkaj
16. srp 2011

@raduzka2011
Mám návod na Manducu myslím v PDF formátu, jestli Raduš chceš, napiš mi mail.adresu a pokusím se Ti to poslat, je to pěkně nafocené.
Já si manducu na sobě zapnu dám levou kšandu, pak si Simču čapnu, dám levou nožku a pak so doobléknu manducu na sebe. Simča mi tam jakoby vklouzne. No neumím to tak popsat...asi bude lepší ten návod...

Babyblue:
Simča nám usíná mezi 18-18.30 hod. Pokud kojím ráno kolem 5.hod tak spíme pak ještě do 7.30-8.00 ale pokud se vzbudí kolem 6.hod tak pak už většinou nespíme, ale zase kolem 8. hod dávám malou znovu spát do postýlky. To už je však starší vzhůru taky, takže já už spát nemůžu:o(. NO ale večer chodím spát brzy, takže vyspalá jsem dostatečně, ta 2 kojení za noc se dají docela zvládat.

Konečně nám svítí sluníčko a je přijatelně teplo. Tak už peru a suším, pěkně ať to uschne na vzdoušku.
Tak mizim, jdeme pro pečivo a odpoledne máme srazík s kamarádkou Jíťou a jejími 2 prcky - Tádou a Celestinkou - té je 7 neděl. TAk si pěkně popovídáme zase o těch našich věcech a já vrátím půjčenou manducu.

Mějte se krásně, užívejte sluníčka paaaa

ireeena
17. srp 2011

Ahoj ženský!

Jak jste si užily dnešek? Tady bylo krásně. Něco jsem vyprala a pověsila,ale sklidit to už se mi fakt nechce, a protože je tady spousta místa, jen vtáhnu sušák dovnitř a poklidím to zítra. Je to výhoda, kterou si doma nemůžu tak užít...teda můžu, ale o ten susšík tam zakopávám, kdežto tady mi nepřekáží 😀
Holky, nevím, jestli to je dítětem nebo chalupou, ale tady mě teda rozhodně nějakej binec nerozhází...je mi to fuk. Včera jsem teda vyluxovala, ale jinak....až se trochu stydím - naštěstí tu ale nikdo není, takže to že na mě myčka celá půl dne, než ji vyklidím a uklidím špinavý se ztratí 😉

Před spinkáním Juli sbaštila docela hodně kašičky, tzn.cca 5O ml 🙂 ...něco z toho samozřejmě skončilo mimo pusinu, ale většina v bříšku a vypadala, že jí chutná 🙂

nevím, proč ti psi mají rádi ty smrady...Andy se zase v něčem vyválel a smrděl tak, že jsem ho musela vzít hned do vany...smraďoch jeden 🙄 😀

Lentilko, jak sis užila setkání? A v kolik se ti Simča budí, když chodí spát tak brzo?
Včera se to posunutí trochu projevilo v nočním kojení, tak snad to nebyla jen náhoda 😉

lentilkaj
18. srp 2011

@ireeena Simča se budí kolem 6-6.30. Už jsem si na to zvykla. někdy se zadaří, že ještě usne u nás v posteli. Ale většinou už je vyspalá a chce do obýváku. No a tak za 1,5hod jí nesu znovu do postýlky, že už je opět ospalá 😉 .

To jsi dobrá, že už malý dáváš kašičky, já začnu nejspíš až po tom půlroce. V září jdu na přeočkování Hexou tak se Dr. poptám co jako radí za první příkrmy. Každá to má jinak, některá radí ovoce, jiná zeleninu, někdo zase kaše...Každopádně vím, že vše se musí opatrně a vždy jen 1 věc za týden, aby se poznala případná reakce - alergie a tak. Ovocem začít nechci, je sladké, pak většinou mimča nechtějí jíst zeleninku - jak psala Jana.
Konečně je hezky a teplíčko, tak prádlo schne jedna radost.

Setkání proběhlo fajn, jen nám ho předčasně ukončila tchyně, tak mě to mrzelo, protože Danča si docela hrála s malým Tádou a já hezky povídala s kámoškou a tchyně přišla...manžel jí tam nasměroval. S taťkou sundávali lešení a dorazila právě i jeho mamča. Musí přijít zrovna když mám náplň a sejdu se s kamarádkou. Tak jsme se rozloučily a šly směr domov. No jediné pozitivum bylo, že zabavila po návratu domů Danču a já se mohla věnovat koupání a uspávání v klidu - Danča si pak stěžuje, že se nudí...no je to někdy náročný. Ale už se prázdniny schylují ke konci, jen 2 týdny a pak už zase začne režim v podobě školky. Docela se na to těším, protože se budeme vracet ze školky kolem 15.30-16.hod a to už bude Danča vyřáděná ze školky takže si bude spíš kreslit, koukat na pohádky a pak už bude večeře a chystání se do postele.
O víkendu budou slavnosti v nedalekém městečku, tak se tam chystáme, sejdeme se tam vždy s bandou přátel, kteří tam bydlí i s jejich prcky a bývá tam dobrý program pro děti, lezení v lesoparku, trampolínka, zdobení triček a tak takže tam v sobotu vyrazíme. Vezmu jak kočárek, tak Manducu, nejspíš pojedeme vláčkem a užijeme si odpoledne, má být hezky. Vloni si Danča zdobila tričko rybičkama - přes šablonky barvičkami na textil, už z trička vyrůstá tak dostala včera od mé mamči korunky, aby si ozdobila větší. To chce pejskový nebo kočičkový 😉 . Je taková tvořivá po mně tak jsem ráda, že jí to baví.

Přeji hezký den, užívejte letních teplot!

babyblue2
autor
18. srp 2011

Ahoj holky,
včera jsemměla sraz s kamarádkou a jejím malým Filípkem...poprvé vyrazili do města.Skončilo šestinedělí,tak měli premiéru s koejním mimo domov a dopadlo to myslím fajn 🙂 Pak jsme si zašly na koktejl s 33% slevou,samozřejmě nealko.Tak se těším,že obnovíme "tradici" a budem chodit každý týden.Je to fajn,na zahradce a ty koktejly jsou tam fakt dobrý 😀 (a vyjdou skoro levněji než kafe).A večer jsem měla sraz s holkama z práce,rsp. ex kolegyněmi.Už jsem to potřebovala jako sůl,ty pozdní odpoledne jsou s Kájou náročné.Tak jsme pokecaly,ale je fakt,že s těmi bezdětnými ta konevrzace nějak vázne ☹ A to mě hodně mrzí....
Jinak ta jedna mamina mi říkala,že už její děti v Karolínině věku měla ve sporťáku,tak to možná vyzkouším a Káji zase trochu zvednu tu opěrku.Ale nechci nějak moc vysoko,jen o kousek...když ona si už v tom kočáře sedá,resp. chce se zvedout do sedu.Nebo počkám a taky to zkonzultuju s MUDrou.

Iren,jakou kašičku dáváš?Já si právě říkala,že se taky zeptám Dr. ja s těmi příkrmy.Příští týden jdeme na kontrolu,tak se zeptám co a jak.

babyblue2
autor
18. srp 2011

@lentilkaj Danulka je šikovná..v tomhle směru po mě nemá Kája co zdědit :o) Kde jsoiu ty mé tvořivé časy.... ☹ Třeba se to s změní´až bude Kája větší :o)

jankadudova
18. srp 2011

Ahoj. Holky, doporucuju zacit se zeleninovymi prikrmy. Kase by se mela davat jako prvni, kdyz je mimi hladovejsi, ale neni zadna zaruka, ze bude spat dele🙂 ale vseobecne na ten zazivaci system zvykly na mleko je lepsi pomalu zelenina, za 3-4 tydny do ni pridat maso, potom ovoce a pak kase. Kazda si to ale samozrejme udelejte podle sveho, s tou kasi se nazory rozchazeji. Ale pozor na ovoce, tim nezacinejte, protoze ty mlsny jazycky by pak nemusely chtit zeleninu a neni se co divit🙂
Jinak, ja vydrzim s hlubokou korbickou DOUFAM do konce zari a pak budeme muset poskladat sportak. Nas chlapec totiz meri 70cm ve svych 4.5 mesicich...Ma to po kom mit, oba jsme vysoci. Ale v korbicce teda uz zadnou rezervu nema a to jsem myslela, ze mame relativne prostorny kocarek.

jankadudova
18. srp 2011

A jeste - my jsme zkusili nemlecnou kasi Sunarka, je ryzova. Prijemne voni a rozdelavam ji v nasem Nutrilonu. Takze bych kojenym detem taky doporucila nemlecnou a delat v odstrikanem MM. Je dost maminek, ktere si pochvaluji i mlecne kase, ale tim vlastne detatku davate UM. Oblibene je Mlicko s kasi od Nestle. Takze je to na vas🙂

lentilkaj
18. srp 2011

@jankadudova Já určitě začnu rýžovou kaší, možná si ji budu dělat sama-zkusím zda bude chutnat. Chci vyzkoušet recepty od toho Fořta, ten radí začít se vším co nejpozději, pokud mimi hezky prospívá a vydržet co nejdéle s kojením. jako první právě radí doma připravenou kaši z rýže Basmati, uvařenou ve vodě a pak rozmixovat s troškou přidaného MM. No a když budu líná tak koupím tu od Nestlé - rýžovou kaši a taky připravím s odstříkaným MM. Rozhodně chci začít nemléčnou kaší a připravím ze svého mlíčka. Právě kvůli předcházení alergiím apod.
No Simča nám už taky vyrůstá z vložné tašky z kočárku. Na zimu to vidím že už bude ve sporťáku ve fusaku. Ještě že kočárek - kombinovaný se sporťák dá položit úplně naležato, až tam bude Simča chrupkat.
V září chci koupit Simče sloní čepici - kuklu z merino vlny, ta hezky sedí, kryje ouška a je dobrá jak do Manducy tak do kočárku. Nenafouká do oušek. A když bude velká zima tak ještě navrch dám fleecovou čepičku.
Začínám pokukovat po kaťátkách a bundičce na podzim, kalhoty v 68 začínají být Simče krátké, takže už koupím 74, nějaký podšitý manžestráčky. Aby nás podzim nepřekvapil nepřipravený. Ale teď užíváme ještě léta, když konečně jsou hezké dny.

ireeena
18. srp 2011

Holky, ohledně té kašičky mě napadlo - ono na jí je napsané, že se podává ještě před tuhými příkrmy (Sunarka - nemléčná),ale jasně, napíšou si tam, co chtějí a Mudr. by třeba řekla něco jiného...jenže dneska mě nějak zarazilo, když jsem četla jeden příspěvek z těhulek haloo - od ukončeného 4.měsíce znamená v podstatě až jí bude 5 měsíců? 😕 Ještě že jsem jí to zatím jen zkoušela a myslím, že jí to nějak neublížilo - žádná reakce....ale abych jí to nedávala ještě dřív než brzo 😉
Lentilko, jsi dobrá...já jsem teda ráda, že jsme to kojení ustály...ale nevím,jestli vydržím až do půl roku s kojením. Ráda bych začala dřív, uvidím, jak se dohodnu s doktorkou....nebo spíš k čemu ji přesvědčím 🙂

babyblue2
autor
18. srp 2011

@ireeena od ukončeného 4.měsíce znamená že je to ode dne,kdy měla Julinka čtyři měsíce..narodila se myslím dříve než Kája,takže už ukončený 4.m určitě má 😉 (př.Karolína má 30.8. pět měsíců,takže tím datem má ukončený pátý měsíc a začíná šestý).Snad to píšu dobře 🙂
S odstříkáním bude asi trochu problém ☹ Odsávačky moc nesaje a ručně to bude na hooodně dlouho :o) Snad se s tím nějak poperu...

jankadudova
18. srp 2011

Pokud se zacne kasi, je celkem casty problem - dite to "ucpe". To jejich brisko je zvykle jen na mleko a kase ho muze nemile zaskocit. POkud se vam kojene mimi v noci budi co dve hodiny, tak bych ji ale s klidnym srdcem dala 😉

ireeena
18. srp 2011

@babyblue2 Díky moc. Já vím, že to byl asi pitomej dotaz, ale já v tom mám binec as ijako v těhu počítali doktoři ty týdny 🙂

ireeena
18. srp 2011

@jankadudova Jí doufám, že když Juli kaká normal, tak jí to snad neucpává...

Já jsem si říkala, že jí občas zkusím dát, aby si zvykala na ten jinej způsob papání 😉 JInak do téhle sunarky jde použít i kojenecká voda...tak to praktikuju...

jankadudova
18. srp 2011

@ireeena Ne to bys asi poznala. Jdu chystat nejakou zeleninu a dusit a mixovat...a on to stejne nebude chtit🙂

ireeena
18. srp 2011

A co mu nejvíc chutná?

Juli občas udělá takový dva píďalí odstrky dozadu,když je na břiše 😀

Holky, v neděli se chystáme do Ikey,tak doufám,že to Julja zvládne,nebo mě tam klepne 😉 Vezmem to cestou z chalupy domů...pak ještě za babi.Před Vánoci se stěhovala a ještě jsem to neviděla. Stěhovala se do garsonky do nějakého menšího domku-paneláčku, kde jsou samí důchodci. Juli viděla naposled v 6 týdnech a našeho Andyho taky - toho miluje 🙂

Venku je pěkný vedro! Já radši menší vedro , tady nejsme u moře, kde je ten krásnej slanej vzduch 😉 Ale samo že vedro lepší než liják 😉

markimac
18. srp 2011

Ahojky, moc diky za info ohledne tech nositek, snad uz konecne neco vybereme. Ted jen cekame az kolik nas budou stat krtiny a pak uz neco koupime. Tak uz budeme moct chodit i do lesa, uz mi to docela chybi 🙂
Dneska se Vojta snazil otocit na brisko, uz mu chybel vzdycky jen kousicek, ale jak se rozciloval. Asi bude nervak po tatkovi 😀
Ad prikrmy, taky jsem procitala www.kojeni.net, je to super stranka a ty prikrmy si hodlam vytisknout. Cetla jsem i toho Forta, ale kazdej rika neco jineho, tak nevim. Ani nevim jestli zacit prikrmovat drive, aby si Vojta zvykal na jiny zpusob jidla anebo kojit co nejdele, kazdy radi neco jineho. Ach jo, je to celkem veda. Asi to necham na nem, nebudu to nejak hrotit. Rozhodne ale zacnu zeleninkou.
Holky, musim si postezovat. Vcera jsem jela nakoupit a tchyne hlidala. Vozila maleho v kocarku, nachystala jsem ji ho, v tom vedru jsem ho nechala jen v bodycku a ponozkach. No a prijedu domu a maly prikryty dekou!!! No chapete to? V tricetistupnovem vedru? Pry aby mu ve stinku nebyla zima, jsem myslela, ze padnu. Chudak byl cely zpoceny ☹ Nekdy mam pocit, ze snad ani nevychovala tri syny 😠
Tak se mejte krasne a uzivejte slunicka, dokud je hezky 🙂

ireeena
18. srp 2011

@markimac Taky se budu muset kouknout na to kojení.net. co tam píšou o příkrmech.
Teda to je tchýně docela na hlavičku 😉

ireeena
18. srp 2011

Holky, manžel se zaregistroval někam na stránky, kde vás "platí" za to, že čtete reklamy...no nejdřív nic moc peníze, ale pak jde dostat až nějak 100 Kč za jeden...nebo za dotazník, nevím přesně podmínky.
No zkusím a uvidíme,každá kačka dobrá. Minimální hodnota,aby si to člověk mohla vybrat je 100. Tak si říkám, když to do nás všude cpou, tak proč by mi za to aspoň nezaplaplatili 🙂
Kdybyste některá chtěli poslat doporučení ,dejte mi email,ju. Můžete i bez toho, ale za doporučení taky člověk něco dostane 😉
http://www.ermail.cz/
pěkný večer, papa

babyblue2
autor
18. srp 2011

@markimac Jak říká můj muž...to je na dvě rychlé ta tvá tchýně,ale to máme asi všechny hodně podobné :o) Někdy fakt, člověk nechápe,jak mohly vychovat své děti....moje je něco podobného ☹ (Ikdyž vlastně ona to moje tchýně v pravém slova smyslu není,ale i tak......)Jak jsme se včera bavily s kamarádkama-tchýni poznáš až když máš dítě :o) )

@ireeena Irčo nechci ti brát iluze,třeba je to něco jiného...já jsem už rok zaregistrovaná u hellomobile.cz a má tam "naspořeno" asi 30,-...za email,který ti pošlou je nějakých 0,25haléřů....ale možná je to,co posíláš o něčem jiném...nevím,neznám.Zrovna dneska jsem ráno vyplňovala dotazník na "infoprosebe" a po roce jsem dosáhla částky 210,- (z čehož mi 200,- pošlou) Tady toto je o vyplňování dotazníků,ale když se jim nehodíš,tak tě vykopnou a nedostaneš nic.Ale jak píšeš.každá koruna dobrá,ikdyž jsou to jen dvěstovky ročně :o) Určitě mrknu na t tvou stránku,třeba to bude o něčem jiném :o)

ireeena
18. srp 2011

No jsem na to zvědavá...chtěla jsem se registrovat na dotazníky na jednu stránku...to bylo přímo z porodnice z nějakých materiálů.že jsme to tam mohli zaškrtnout, jestli nám můžou poslat takovou nabídku. Chtěla jsem to vyzkoušet,ale nemůžu se tam zaregistrovat,furt mi to vyplňuje špatné PSC a nejde s tím hnout...
Možná je o nějakej blaf a za nic to stát nebude, ale zkusím...v nejhorším se na to vykašlu,vid 😉

babyblue2
autor
18. srp 2011

Já tusvou berušku miluju...má poslední dobou nějakou úplně jinou mluvu a zdá se,že to bude docela hlučné dítě...pořád něco vykřikuje a píská a brebentí.....Někdy se nemůžu udržet a dostani záchvat smíchu,protože to je fakt prča :o)) Dneska se nám podruhé spustil alarm na Nanny monitoru,tak nevím co si o tom myslet.....poprvé to bylo minulý týden a dneska znovu.A Karolína určitě není mimo podložku,tak nevím,jestli má ve spánku apnoe neboco.Každopádně mě to vždycky pěkně vyděsí :o(

Mám uvařeno na několik dní dopředu.,potřebovala jsem zpracovat ovoce na několik dnů.V sobotu jedem na Slovensko,do Bratislavy,na víkend,tak jsem zvědavá,jak to dopadne.Já nevím holky,mám nějakopu těžkou vztahovou krizi,od porodu asi už pátou....ten můj chlap mi "vadí" a vůbec..jsem strašně zpruzená a otravná a otrávená..už se mi i zdálo o tom,že jsem dostala menzes,ale to je snad ještě brzo,ne?
Tak hezko noc a zítřejší den

babyblue2
autor
18. srp 2011

@ireeena No právě,vždycky to můžeš zrušit :o)

jankadudova
19. srp 2011

Ahoj, holky, jakou mate pro prcka jidelni zidlicku? My jsme zacali krmit v lehatku, protoze samozrejme jeste nesedi, ale nevim jakou poridit. Dekuju

ireeena
19. srp 2011

@babyblue2 Taky jsem měla podobnou krizi....vadily mi blbosti a byla jsem kvůli tomu protivná, ale i sama obě jsem nějak vadila... Já ti nevím,myslím, že to jsou hormony.
Jooo - já vám to zapomněla říct - já už jsem to dostala - před týdnem 😠 Jsem si myslela, že to ještě nějakou dobu vydrží 🙂 Každá to dostaneme prostě jinak, ale přeju,ať vás to čeká za co nejdýl 😉

Záchvaty smíchu taky dostávám, když někdy tak piští, fakt se jí směju a jí se to líbí 🙂 Líbí se jí,když se člověk smějě,že se fakt směje nejenom jak se na ně snažíme usmívat...ale opravdovej smích, to se taky tlemí 🙂 Sice se ještě nesměje moc nahlas, to fakt zřídka....ale už aby to bylo, moc se nato těším.

markimac
19. srp 2011

@babyblue2 mas pravdu, tchyne predtim sice prudila, ale co predvadi od te doby, co se Vojta narodil, to je sila. A s tema chlapama to mame taky podobny, me od porodu na chlapovi taky vsechno vytaci, i to, co mi driv nevadilo. Me pripada, ze si ani neuvedomuje, ze ma dite. A hlavne, ze to neni hracka, ktera kdyz ho prestane bavit, tak ji vypne. Jako on je strasne super povahove a ma nas rad, to jde videt, ale posledni dobou mu nektere veci nedochazeji. Tak doufam, ze to brzy prekonate a bude lip, treba se to casem spravi

@ireeena neco podobneho mi poslala sestrenka, ale ja na nejake velke vydelky moc neverim. Sice jsem na to moc nekoukala, ale melo by to byt jak rika babyblue - dostanes 0,25 Kc za mail. To je pro takove ty lidi jako je sestrenka, co sedi cely den u pocitace a nemaji co delat, to ja bych doma uz nic neudelala 🙂

@jankadudova zatim zadnou, ale libi se mi takove ty drevene se stoleckem vpredu. Jeste jsem se ani nekoukala na net, tak nevim jakou presne vyberem. Ale jedno vim jiste, bez stolecku nee 🙂
Preji vsem krasny slunickovy den 🙂