Byly jste nevěrné?

ppaajjiinnkkaa
20. kvě 2013

Prosím, nevím zda to co prožívám má někdo stejně.. ale potřebuji se trochu "vykecat"
S chlapem jsem 6 let.. je mi s ním moc fajn.. je to báječný táta, starostlivý a pozorný manžel.. nemá problém vyžehlit, vyprat, uvařit, postarat se o děti.. Ale vztah mezi námi už poměrně dost vychladl.. chováme se k sobě slušně.. přitulíme se.. a tak.. Ale bez sebemenší erotiky.. už rok a půl jsme spolu nespali.. Přestal mě přitahovat..
Zkusili jsme se o tom párkrát pobavit.. ale oba jsme to svedli na únavu a nedostatek času.. To že mě nepřitahuje.. mám strach, mu říct naplno, abych ten jinak pěkný vztah nezničila..
Teď jsem na mateřské a nějak to na mě všechno padá.. připadám si nechtěná, nehezká, nepřitažlivá, prostě na odstřel...
A tak mě pokouší nevěra.. prostě si aspoň na chvíli připadat opět jako atraktivní ženská..

mamkamarketa
20. kvě 2013

Neverna jsem fakt nebyla a neplanuju to,ale zvaz co sem pises. Je to internet, kazdy si to muze precist. Mas tu fotku. Dlaa bych si majzla,aby ti to nemohlo uskodit!

amadores
20. kvě 2013

Za 22 let s manželem jsem nikdy nevěrná nebyla...ne, že by mě to někdy nenapadlo(to snad napadne každou někdy) a jednou už byl krůček,ale naštěstí jsem se v na poslední chvíli vzpamatovala,neudělala to a dodnes jsem za to moc ráda... 🙂

evelp
20. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa byla jsem, jak před svatbou tak po ní. vždycky to teda bylo ve fázi rozchodu, ale tím si to spíš jen ospravedlňuji, takže po druhé jsem mu už nechtěla ublížit, tak jsem odešla. do dneška toho lituju. s milencem máme skoro ročního syna. sice jsme se do sebe zamilovali tenkrát, ale manžel byl manžel....i když měl své chyby, které mě sváděli někam jinam a taky mezi námi vyprchala téměř erotika.

tzn.- pokud to jen půjde, neříkej manželovi, že tě nepřitahuje, ale že s tím prostě potřebuješ pomoct, aby to bylo jinak. a taky, pokud to jen půjde....koukej po jiných, ale zůstaň u domácího....

ivarei
20. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Jsme spolu 11 let, z toho 6 let manželé, nevěrná jsem nebyla nikdy.

bonavoxa
20. kvě 2013

Nevera ničemu a nikomu nepomuze. Nebudeš se cítit líp. Sama sebe dehonestuješ a snížíš na kus ke hraní. Vždycky si na sex nekoho najdeš..jenže málokdy a málokomu to stačí...vetšinou je akt akorát katastrofa. Ver mi, nestojí to za to.

michaela_2
20. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Upřímně - jak píšeš, že jste spolu už rok a půl nespali, tak to bych se s ním asi vyspala i kdyby mě stokrát nepřitahoval 😀 navíc když jde o manžela...........A možná by i právě to mohlo pomoct 🙂 já si myslím, že pokud se takhle dlouhodobě dva přestanou milovat, tak se začnou odcizovat. Na tvém místě bych s tím zkusila znovu začít a uvidíš jestli znovu nepřeskočí jiskra, za pokus to určitě stojí ne? 🙂

Jinak já jsem zatím nevěrná nebyla. Brali jsme se po 2 letech chození a teď budeme manželé 2 roky, je mi 23 let a téměř žádná kamarádka nevěří tomu, že v budoucnu nebudu chtít změnu, tak uvidíme.............Upřímně já si ale myslím, že člověk většinou nenajde nic lepšího, ale nakonec stejně zjistí že má buď to samé - ne-li ještě horší, od čeho utíkal.......

vendulka
20. kvě 2013

já jsem se svým partnerem 14 let, z toho 7 let manželé, nikdy jsem nikoho jiného než jeho neměla a co se týče nevěry, tak jsem věrná i když občas myšlenka si představuji jaké by to bylo s někým jiným,ale to je jen zvědavost 😉 a jsem si jistá i kdyby byla příležitost poznat tuto zvědavost, odolala bych 😉 😀

edeltraut
20. kvě 2013

Párkrát bylo takové "pokušení" a příležitost, ale včas jsem zatáhla za brzdu. Nemám zapotřebí si komplikovat život. Mám skvělého muže a bezvadné děti, tak proč pokoušet štěstí? 😉
To samé očekávám i od manžela - ať si zaflirtuje, "poplácá", koukne.... Ale věřím, že by za tuto hranici nešel 🙂 .

elentari
20. kvě 2013

Kdyby manžel byl bídák, tak bych to i pochopila... ale jestli si vážíš hezkého vztahu, dobrého táty (ne každý muž zvládne to, co popisuješ), tak bych spíš zkusila na vztahu zapracovat... trochu "vyvětrat", někam si vyjít, na procházku, do kina, do restaurace, prostě rozbít stereotyp.. zamyslet se nad tím, čím tě přitahoval na začátku vztahu, proč ses do něj vůbec zamilovala? Mám zkušenost takovou, že pokud je mezi námi s manželem "dusno", nebo na sebe delší dobu nemáme čas, také mě nepřitahuje... co tím chci říct - třeba až svého muže znovu poznáš, zlepší se i fyzický vztah mezi vámi. Nevím, jak to máte s komunikací mezi sebou, ale ze zkušenosti vím, že ta je ve vztahu ta nejdůležitější. Ve tvé situaci bych to všechno manželovi řekla, jak to cítím, že to chci řešit,... ale je pravda, že můj muž je splachovací, jsme na sebe dost upřímní... 🙂

ppaajjiinnkkaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ppaajjiinnkkaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
elvira
21. kvě 2013

Tak zkus tomu vztahu zase dodat jiskru. Děti dejte na hlídání a udělejte si večer pro sebe. Ono už to asi nebude jiskřit jako na začátku, ale hezký to být může. Pokud manžel není žádný hajzlík, tak bych to pro nás aspoň zkusila. 😉

lucinka_jirackova
21. kvě 2013

my jsme s chlapem 3,5 roku, žijeme spolu a máme syna...nikdy mě ani ve snu nenapadlo že bych mu byla nevěrná...spíš kdyby nám to přestávalo takhle klapat, tak bych zkusit vše pro oživení vztahu, nevzdávala bych to...pokud se máte pořád rádi, tak bych za ten vztah bojovala 🙂

bonavoxa
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Je fakt, že z plín a mléka hrabe i me..a to jsem v tom teprve 4 mesíce. Ale stačí mi, když prijde nejaká návsteva, procházky po venku, výlet. Proste cokoli, co me na chvilku z toho kolotoče vytrhne. A vubec se necítím..a ani nejsem sexy...naše malá je náročná...od 6 rána do 23 00 potrebuje pozornost skoro neustále, jinak vríská. Takže jsem typická zanedbaná matka s nadváhou, mastným drdolem, bez make-upu v teplákách a oslintaném a oblitém tričku. Když se mi náhodou podarí malou uspat pres den na hodinu, tak se v klidi najím, kouknu na maily, a posedím si na uzáchode i 20 min...to je slast..a zbytek lehnu jak kabela.

Na nejakou neveru namám ani pomyšlení. Ani sílu 😀 Jsem vdečná, že muži prijdu hezká i tak 😀 Oba dva večer lehneme jak kabely 😀

ppaajjiinnkkaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
bonavoxa
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Tak než prijde chlap z práce, vždy se učešu a tu rasenku použiju 😀 S nadváhou snad zabojuju, až se malá trochu uklidní..snad se toho dočkám. Osobní pocity znám, ale je vždy lepší si vypočítat pro a proti... Mela jsem taky takové období už je to dlouho..ješte jako bezdetná..a ve výsledku to nestálo za nic, ztráta času. Akorát ted neverím chlapum ješte víc a došlo mi, že si rádi zatentují jenom tak...ani se jim ta žena nemusí extra líbit, hlavne, že roztáhne nohy. Suchý sex nedokáže naplnit, najednou se uprosted aktu probereš a vidíš srandovního nahatého chlapa, co se divne hýbe 😀

ppaajjiinnkkaa
autor
21. kvě 2013

@bonavoxa Jo, na tom asi něco bude.. 😉 Z iluze, že když se mnou chlap spí, tak ke mě přece musí něco cítit ,už jsem dá vno vyrostla.. a bylo to sakra bolestivé prozření..

lile
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa ja myslim, ze byste si meli opravdu uprimne promluvit i za cenu, ze to bude bolet. Pokud chces ten vztah zachranit, zaslouzi si uprimnost...
Ja mela vloni po 7 letech s partnerem krizi jako blazen, skoro jsme spolu nespali, staveli jsme a vsechno jsem zarizovala ja, dlouho jsem chtela dite a manzel se porad na neco vymlouval a nebyl schopny mi rict nejaky normalni duvod. Proste to na me padlo a ja se na to vsechno chtela vykaslat a odejit. Nakonec jsme si promluvili, bylo to hodne drsny, breceli jsme oba. Chvili se nic nedelo a pak se to najednou obratilo a dneska cekame mimco, manzel se stara o stavbu a spime spolu...ted teda moc ne, protoze jsem prave ukoncila prvni trimestr a bylo mi dost blbe🙂
Jsem toho nazoru, ze chlapum musis rict narovinu, kde je problem. Oni se nedovtipi...Drzim moc palce, at to dobre dopadne!

bonavoxa
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Ono ani mít chlapy pro zábavu není jen tak...to se do toho zase paradoxne ty city zamíchají a problém je na svete. I to jsem si vyzkoušela. Sex proste není dobrá zábava. Mám teď pro me dokonalého pozorného muže a v posteli je neprekonetelný. Proste jsme si sedlli. Na sex jako zábavu už pojhlížím s despektem. Akorát bych zakroutila hlavou,. že se tem lidem chce furt nekoho hledat, obetovat čas, peníze, vymýšlet si výmluvy...místo pul hodiny špatného sexu se špatným mužem si radši schrupnu na lehátku u bazénu, prečtu časopis, upravím se, najím se..a jsem spokojená.

Teším se akorát, že se dám dobre dohromady..to vypadám mladší, zajdu nekam zakalit a nikdo mi neuverí, že mi je skoro 30 a mám díte 😀 To mi bude uplne stačit ke zvednutí sebevedomí.

lace
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Dát k tvýmu příspěvku můj nick a je to fakt jak když jsem to psala já. S manželem jsme spolu celkem 8 let, 2 roky jsme spolu nespali. Máme 14ti měsíčního syna Adámka a spali jsme spolu naposledy, když jsme ho počali. Od té doby nic, max. nějaká ta pusa (pusa, ne líbání, to už taky ani nevím, co je). Nepřitahuje mě. Za dobu co jsme spolu, přibral skoro 30 kilo. Nemám na sex s ním chuť a láká mě nevěra. Mám jednoho spolužáka, kde fungovala chemie jako blázen, viděli jsme se naposledy před pěti lety a od té doby není snad den, abych si na něj nevzpomněla. Jinak je manžel skvělej táta, umí se postarat o malou, když je potřeba, uklidí, vyžehlí, vypere... Ale začínám si uvědomovat, že mi na něm začíná vadit plno věcí, věcí, který jsou fakt blbosti a dřív jsem to vůbec neřešila. A i jeho vztah ke mě se mění, prý jsem mnohem víc pesimistickýá, vůbec neumím myslet pozitivně, a prý pořád brblám. Prostě něco se mezi námi děje a bohužel to není k lepšímu...☹

loafeer
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa....zajímalo by mě, jak tvůj muž zvládá situaci, že jste spolu tak dlouho nespali? I kdyby byl ze zlata, celé mi to teda přijde divné...rozumíte si, je báječný partner, táta...atd...to mi nejde do hlavy, že vám to může normálně fungovat, něco tam musí být asi špatně, když ani jemu nepřijde divné, že rok a půl jako nic....
Jinak já mám třeba taky kolikrát pocit, že mě můj muž nepřitahuje...Ale je to jen tím, že jsem už skoro tři roky doma a mám čas přemýšlet nad nesmyslama...a taky tepláky a vytahané triko nikomu asi na svůdnosti nepřidá, ani jemu, ani mě, stačí vyjít do společnosti a hned si říkám, jak mu to sluší atd:o)
Co se týče nevěry, s mužem jsme spolu letos 10 let, z toho tři roky manželé. Nevěrná jsme nikdy nebyla, příležitost jsem měla, ale sama před sebou bych se pak cítila jako špína....
To, že jsme oba po celém dni utahaní je jiná věc, ale na vztahu se musí celý život pracovat, jinak to jde do prdele, nic není jen tak a samozřejmé, a v manželství a partnerství obzvlášť

elentari
21. kvě 2013

pokud Ti víra v Boha není úplně proti mysli... koukni na tohle: http://www.farnostcheb.cz/index.php?option=com_... je to takový "návod", jak se pokusit znovu vzkřísit manželství... jak už tu psaly jiné - 1) na vztahu je třeba pracovat, 2) je důležité si na sebe udělat čas, vypadnout od plín a Sunaru, člověka to nabije energií a má pak chuť se do toho znovu pustit 😉 Moc dobře to znám, a to mám "jen" jednoho akčního prcka. Myslím na vás, ať se vám podaří znovu si k sobě najít cestu.

lamarika
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa jsi na mateřské a zybýváš se "kravinama". Kdybys byla v práci a měla něco čím by ses musela zabývat a né jen sama sebou, tak ys určitě smýšlela o spoustě věcí jinak 😉 Koukej po ostatních, klidně sni o sexy chlapovi u tebe v posteli, ale u toho zůstaň 😉 S manželem bych situaci zkusila možná vyřešit přes poradnu pokud jak píšeš nejste schopni sami situaci rozebrat.
Jinak s manželem jsem 10 let, z toho 5 let vzití a i když byly jsou a budou krize, tak podvést ho mě ještě nenapadlo 😉

ppaajjiinnkkaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ppaajjiinnkkaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tichackova
21. kvě 2013

@ppaajjiinnkkaa Určitě bych zkusila tu poradnu, přesně jak píše lamarika 😉 Protože pokud o tom neumíte mluvit, tak to nejspíš sami nevyřešíte....

veruska007
21. kvě 2013

V okolí mám pár kamarádek, které takhle řeší stereotyp v manželství, ale já bych do toho nikdy nešla. Podle mne tím partnera zradíš a pokud to praskne nebo se zamiluješ, pošleš manželství do kytek a dětem vezmeš tátu.

suzief
21. kvě 2013

Mě spíš překvapuje, ta doba bez sexu, u ženský bych to asi aji pochopila, že není chuť ale když ani chlap nemá takovou dobu to je buď fakt šíleně unavenej a nebo je nevěrnej. Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Nezahazuj ten hezký vztah nevěrou, zkus sebrat všechny síly a prostředky a svěď ho, nebo naopak. Nějak to okořenit.
Je mi jasné, že seš unavená ze života na mateřské a kolem dětí a vůbec ale co si budem namlouvat, chlapi jsou vesměs pohodlní a než aby se víc snažili, daj si jinde bokovku a to není příliš šťastné rozhodnutí. Vypadá to, že hold ty s tím budeš muset pohnout a oživit to. Ukaž mu jaká si sexy dračice i když tě nepřitahuje anebo zkuste nějaké novinky, co jste ještě nezkoušeli. Je to těžké po x letech vztahu a manželství ale já věřím, že to zvládneš😀

ratatooy
21. kvě 2013

uplne jak kdybych přispevek psala já,ale mi jsme s manželem oba tolerantní,takže vím že sex je jen sex,a pokud nekoho z nás bude přitahovat nekdo jiný za učelem sexu neni problém,horší by to bylo s citama,ale jelikož mi se milujem si myslim že by se nestalo se zamilovat jinde

ratatooy
21. kvě 2013

@suzief ono je to asi těžké ze sebe vydat sexy dračici před člověkem ktery nepřitahuje a prakticky je sex s ním utrpení