Být maminkou v 18 letech. Máte někdo zkušenost?

sojca
7. bře 2012

Ahojky moc bych chtela miminko, ale mamka mi porad tvrdi, ze to nezvladnu. Zazil jste si to nekdo a muzete rici jestli se to da zvladnout nebo ne ??

timbouctou
8. bře 2012

@weri1
@sojca
holky, do letoška to bylo tak, že když nepracujete, tak prvního půl roku místo mateřské nemáte nic a pak rodičák bez nároku na výběr 4letá varianta, tzn. 3800,-/měsíc. Mám kamarádku a ta šla na mateřskou rovnou z gymplu a teď s třetí holčičkou si dodělala vejšku 😀 Ale ty její holky jsou fakt zlatý, baví je být samostatný a tak, to si já s mýma čertama můžu nechat jen zdát. Horkotěžko mám energii si dodělat maturu.

timbouctou
8. bře 2012

@sojca jsem si vzpomněla, mýho bývalýho sestra si pořídila s přítelem a později manželem mimčo v 17 a druhé ve 20, jsou ted spolu 10 let, starší holce je pomalu 7 a jsou spolu šťastný. Ale Lukášovi bylo v době Kristýnčina narození 26, to není zas o tolik, jak koukám tady nahoře, náš táta je taky "jen" o 9 let starší než já 😀

timbouctou
8. bře 2012

jo a ještě jednou, do školky ve třech letech v současné době dítě vezmou jen když máš opravdu hodně velké štěstí, u nás třeba neberou, ani 4leté, není místo, berou jen předškoláky a pak přednostně jejich sourozence, kteří dosahli min. 3 let.

sojca
autor
12. bře 2012

Takholky delala jsem si testik a nic :( nevim co to je :( asi tehu nejsem, tak proc mi boli brisko ☹