Bytový parfém, vůně do bytu, máte zkušenost?

maximka33
22. led 2013

holky, máte zkušenosti s bytovými parfémy? já zkusila nějakou levnější vůni z Globusu, vkládají se do ní jakoby tyčinky (špejle) a ty mají voně. ale vůbec to necítím. tak nevím, jestli ty levnější vůně mohou vonět jako ty bytové parfémy za tisíce korun. byla bych ráda, kdybych tu vůni prostě cítila, když vejdu do obýváku. ale žádné spreje na wc. tak díky za zkušenosti 🙂

abecedka
22. led 2013

já mám bytovou vůni od Lampe Berge - http://www.svetbytovychvuni.cz/bytovevune-cz/es...

koupíš si lampu a tam potom spalováním se uvolnuje parfém, který se dovnitř nalije. JE to super, používám to moc ráda. Stačí to chvilinku, třeba než příjde návštěva. Někdy si to pustím i pro radost. Trochu těžší je odhadnout tu vůni, protože není moc kde si to zkusit. je to na alkoholové bázi a tak testry voní všechny stejně. Kupuji Čistou Bavlnu - ta voní nejlépe.

tady je přesně pospané jak to funguje, je to patentovaný systém. čistí to i vzduch.http://www.svetbytovychvuni.cz/bytovevun...
O vůnich ostatních jako ty co reklamují v tv nebo do zásuvek nemůžu říct nic dobrého, určitě to není ani zdravé.

buldok
22. led 2013

Jediná, která voněla z těch levnějších byl difuzér z Kauflandu. Šeřík! Ale jinak to všechno smrdí. Já taky toužím po voňavém bytě, jenže to chce difuzér za tisíce a na to fakt nemáme...

lyndina
22. led 2013

my léta používali na provonění bytu mořské soli a voněli dlouho a příjemně 🙂 tehdá jsme vyzkoušeli i pár rozprašovačů a esencí, ale vzduch po nich nám přišel "těžký" a dráždivý 😖

monad
23. led 2013

ahoj dostala jsem k vánocum také tyčinkovou vůni Millefiori stála asi 7set a voní jen ten roh co na něm sklenice s tyčinkami stojí. Paní prý říkala, že by měla být v průvanu nebo co a že vydrží půl roku.. no to asi nevim. stojí za nic

myskin
24. led 2013

Souhlasím s abecedkou. Nejlepší a nejintenzivnější jsou tyhle lampy. Já si koupila vonný difusér s tyčinkami a přesto, že se jedná o dražší značku tak intenzita nic moc. Už bych si ho nekoupila. A v první řadě bych si nikdy nekoupila levné vůně z drogerie či marketu. Na to si svého zdraví moc vážím. To už je lepší éterický olejíček a nechat ho odpařovat na topení.