Čaj na podporu plodnosti - pít jen do ovulace?

amanda2014
1. únor 2015

Ahoj holky,
máte některé zkušenost s čajem na plodnost - složení: řebříček nať, kontryhel nať, kopřiva nať, třezlaka nať, jetel červený květ, pampeliška kořen (výrobce Grešík, Natura), jak dlouho se má pít - jestli jen do ovulace nebo celý cyklus? Piju ho od 1.DC. Moc děkuji za vaše reakce, hezký den, snažilky 😉 😎

mandala
1. únor 2015

Přímo s tímto čajem zkušenost nemám, ale obecně platí, pít jen do ovulace, pak přestat. 🙂

amanda2014
autor
1. únor 2015

@mandala moc děkuju, já jen, že jsem četla, že někomu může čaj pomoci i při další fázi, kdy se vajíčko uhnizďuje 🙂

mandala
1. únor 2015

@amanda2014 Aha, tak abych zase neplácala nesmysly, já jsem taky hledala, když jsme se snažili o mimi a v jednom článku se psalo, že jenom do ovu, pak už ne, ale ono se píše všude něco jiného, aby se v tom čert vyznal. 😕

vlajka1
1. únor 2015

Jakmile v tom je kontryhel, tak pouze do ovulace. V casnem tehotenstvi by mohl vyvolat stahy delohy a tim i casny potrat. Jinak doporucuji, me uzasne upravil cyklus 🙂

amanda2014
autor
1. únor 2015

@vlajka1 moc děkuju! 🙂 udělám to tak a uvidíme. Dneska jsem měla pozitivní ovu test, a silné píchání na vaječníku, znamená to, že bude ovulace přibližně zítra, i když mě břicho bolí dneska? díky za odpověď 🙂

misaskul
2. únor 2015

@vlajka1 Upravil ti cyklus přímo tento zmíněný čaj nebo čistě jen kontryhelový čaj?

vlajka1
2. únor 2015

@amanda2014 ja mivam ovulaci v den pozitivniho testu, kdyz boli vajecnik 🙂 pro jistotu uz bych zitra nepila 🙂

vlajka1
2. únor 2015

@misaskul primo ten caj. Ale ja vyzkousela co slo, vsechno dostupne 😉 a i kontryhel sam fungoval 🙂

amanda2014
autor
4. únor 2015

@vlajka1 děkuju, nepiju už od 2.2. 🙂