Čáry a kouzla. Zajímáte se o ně? Chci poradit

amj
3. čer 2008

ahoj holky. nezajímáte se někdo? chtěla bych s něčím poradit - pomoct. díky

amj
autor
3. čer 2008

nebo někoho kdo dělá reiky...

wrtulka
3. čer 2008

spíš by mě zajímalo jestli tu nění někdo kdo by mi věštil budoucnost 😉

nensy
3. čer 2008

jo tak budoucnost bych taky chtěla vědět. 🙂

wrtulka
3. čer 2008

že jo 🙂
teda mě by asi zajímala jen jedna jediná věc... 😵

nursik
3. čer 2008

Amj, chceš začarovat sousedy? 😀

renys
3. čer 2008

Ahojky amj, já mám Reiki, jestli budu vědět, tak ráda poradím 😉 Jo a budoucnost bych taky brala znát 🙂 😔

wrtulka
3. čer 2008

renys a co je přesně Reiki jsem lehce mimoň..
a vážně tu není nikdo kdo umí věštit budoucnost? by mě to fakt zajímalo 😵

amj
autor
3. čer 2008

wrtulka - tak to bych taky brala 😀

nursík - jasnačka, jak to víš 😀 😀 😀

renys - IP

amj
autor
3. čer 2008

třeba někdo kdo vykládá karty, co? to by taky šlo 😀 😀 😀

wrtulka
3. čer 2008

amj jo přesně
takže je tu nějaká kartářka 😵 ?

schwarzovka
3. čer 2008

tetka vykládá z karet a někdy jí to i vyjde 😀

ivulinda
3. čer 2008

ahojky 🙂
už vám někdy vyšlo vykládání karet???já bych to chtěla,ale nevím kdo to tady u nás dělá?ale zajímalo by mě to

nensy
3. čer 2008

jo mě to vyšlo .mě jedna vykládala je to už strašně dlouho než jsem měla děti a řekla mi že budu mít dvě děti a první bude kluk pak holčička .a odstupem času si vždycky na něco vzpomenu a zjistím že měla pravdu ne nevím možná to je náhoda že to takhle vyšlo.ale zatím se to splnilo 😀

katynaa
3. čer 2008

cary mary fuk -

radost
3. čer 2008

ahoj, taky jsem zažila kartáře, který mě i sestře řekl vše až do puntíku. Ráda bych ho znovu navštívila, snad ještě sídlí tam, kde byl, už je to nějaký ten rok, ale žádného tak dobrého kartáře jsem ještě nepotkala. Navíc dokáže pomocí hypnózy zbavit člověka jakékoliv fóbie.

natalien
3. čer 2008

Moje mamka se zajímá o věštbu z karet, zatím to vše vychází, ale cizím lidem, ne rodině, na nás asi nemá tu moc...:( Jen přítomnost vidí a dál nee. Dokonce mé kamarádce předpověděla, že bude mít dvě děti, po neuspěšných pokusech nyní čeká dvojčátka...🙂

amj
autor
3. čer 2008

a to reiky nikdo?? ☹

amj
autor
3. čer 2008

teda myslim krom tebe renys 😀 😀 😀

zdina
4. čer 2008

ahoj, ja taky delam reiky, cinu......

nursik
4. čer 2008

Čínu taky dneska budu dělat 😀

minea
4. čer 2008

amj, taky mám reiki

aponchie
4. čer 2008

ja bych potrebovala aby nekdo zacaroval nebo ocaroval mou svagrovou a tchyni aby se dali konecne dohromady 😀

amj
autor
4. čer 2008

nazdar nursik, ty taky vlezes všude 😀 😀

nobody
4. čer 2008

wicca ?

😀

karty jsem dřív hrával občas (válka, autobus, zlatý oko nebo žíla nebo co,) --- to asi nebude ono 😀

zulik
4. čer 2008

amj, na reiky a na karty je v Pze dobrá p.Skálová,viz:www.janaskalova.estranky.cz. Někdy bývá i v pořadu na Primě: Volejte věštce.

amj
autor
4. čer 2008

zulik dik za info.

niklen
4. čer 2008

holky, tak kartarku Skalovu bych rozhodne nedoporucovala. Dle vlastnich zkusenosti je to chaoticka zenska, ktera si ani neumi poradne usporadat lidi na vykladani, takze vecne sedi jeden az dva lidi v obyvaku a cekaji az dovyklada karty nekomu pred nimi. Je roztekana a prijde mi takova zapskla. Vyklada karty, do toho ji zvoni telefon, kterej zvedne, snazi se byt milounka a pak zavesi a nadava, ze lidi jsou blazni a zacne zase vykladat karty...ted nevi, kde skoncila, takze mluvi o necem bez kontextu...Byla jsem u ni dvakrat, protoze jsem si myslela, ze prvne nemela jen svuj den a priste to bude ok...na dalsi schuzku jsme mely domluvene prave reiki, ktere se nakonec nekonalo (asi nastesti) byla vzdycky nervozni diky casovemu presu a to taky nepusobilo nijak pozitivne...tot me zkusenosti.. Jinak ona vyklada i na jednom prazskem radiu, kde mi prisla fajn, proto jsem se k ni objednala, ale osobni zkusenosti byly nakonec strasne....

aponchie
4. čer 2008

ja jsem jednou z hecu a mozna ze zoufalstvi jela k pani na kterou sem dostala kontakt pres tisic lidi nahodou papirek do ruky ..nevedela o me lautrnic nic se me neptala jen jestli sem vdana vic nic..doma sem nakojila honem jela k ni autem a tam sem si zamichala karty vytahla jich par a cituji co rekla:vase tchyne vas nema rada a nikdy vam nic neodpusti..vase svagrova je hodne jednoduchej clovek ani se nesnazte,vas tchan je psych.nemocnej clovek,vas manzel vam bude celej zivot vernej,ale nezarlete zbytecne...budete mit 2deti 100%treti zrejme potratim...nejak sem odesla a nevedela co rist tot bylo vse..penize nechtela presto sem ji tam neco nechala...prisla sem domu a manzel mi rekl ,ze mela pravdu ze tohle mi mohl rict i on ,ze jeho sestra je tupa a jeho matka nesnesitelne zla zenska co neumi odpoustet a smal se mi od te doby nikam nechodim.. 😀 ale zajima me to to jo..jeste by me zajimalo jak se dela a jakou ma tradici voodoo 😝

niklen
4. čer 2008

jinak pro prazsky bych na reiki doporucila Ilju Zacka. S energii pracuje pres deset let a dokonce porada i seminare a kurzy. www.iljazacek.cz

nursik
4. čer 2008

Amj, to víš, sháním inspiraci do kuchyně 😀