Castingy a komparzy pro miminka. Máte odkaz nebo radu?

lucicineccka
29. čer 2008

Maminy nemáte některá nějaký stránky nebo rady jag dostat miminka do reklamy nebo časopisu atd..??🙂

lucicineccka
autor
29. čer 2008

Asi žádná..☹

lucicineccka
autor
29. čer 2008

😝

marselina
29. čer 2008

bohužel,ale taky mě tohle už napadlo,proč své krásné dětičky neukázat 🙂

lucicineccka
autor
29. čer 2008

Nikdy newíš jag tím třeba pozitiwně můžeš owliwnit žiwot..🙂 nechtěla bych aby se jednou moje mlinká sedřela jako maminka..🙂ataky bych se samozřejmě chtěla pochlubit..🙂

lada82
29. čer 2008

ahoj, holky, zkuste se normalka obratit na nejakou castingovou agenturu 🙂 ale neco stoji regstrace atd. urcite ...
hodne dobra je treba http://www.czech-casting.com/

lucicineccka
autor
29. čer 2008

A myslíš že je to i pro mimka??
😉

lada82
29. čer 2008

zrovna tato agentura tam ma psano deti vseho veku... ja vim, ze je jedna z nejlepsich, ale asi bude draha - nevim, nemam s ni zkusenost - ale jako pubertacka jsem mela registraci na Barrandove a i me (coz je div) volali dost casto - tak jsem delala ruzne "krovi", byla to sranda

urcite se neco nekde najde, zkus to treba obvolat, mala je krasnoucka a nikdy nevis 😉
ale ja si pockam, az si malej sam rozhodne 😀

lucicineccka
autor
29. čer 2008

Nějak mi to na tý adrese blbne..☹ to malá už je herečka od malička..pořád se nakrucuje..🙂 a kdyby se jí to náhodou nelíbilo určitě ji nutit nebudem..🙂

lada82
29. čer 2008

to je jasne, zkus se mrknout i na jine agentury, drzim palecky!

lucicineccka
autor
30. čer 2008

😀 😀

edimon
1. črc 2008

Ahojky holky....my jsme zrovna včera byly s kamarádkama registrovat své synáčky v agentuře Storm Bohemia....www.stormbohemia.com

..moc milý přístup..registrace stojí 300,- a v tom jsou i fotografie, které si tam udělají. Tak to můžete zkusit...pa

lucicineccka
autor
7. črc 2008

Tag děkujeme za tip..🙂

levata
3. črc 2014

nemá někdo další tip?.-)