Čech žijící v Německu hledá Češku/Slovenku na vztah

zdina
2. srp 2008

kolega meho pritele hleda pritelkyni cesku - slovenku, ktera by byla ochotna zit v nemecku. S nemkou mu zadny vztah nevysel. Rad by konecne zalozil rodinu, mel deti.

asitka
2. srp 2008

šak je toľko net zoznamiek...čo neskúsi 😀

sylvie
2. srp 2008

zdina, mozes o nom napisat nieco viac.. vek, co robi a pod.. nie ze by som chcela pre seba, ale mam kopu kamosiek co su slobodne.. a este ake on ma predstavy.. dik

zdina
autor
2. srp 2008

asiatka nemluvi cesky, tak se mu tezko hleda zena jinde. A s nemkama nema dobre zkusenosti. No a kdyz tady ziju, tak muzu potvrdit. Nejsou vsechny stejne, ale hodne jich neumi nebo nechce varit.....
Je mu 46, je ucetni, velice klidny na mne az moc. Strasne mne rozciluje kdyz k nam prijde. Nez se vymackne co chce ..... Ale na druhou stranu velice ochotny, obetavy az blby ☹ . Rad tanci, ma rad jejich lidovky. Nekouri, obcas si da pivko. Je silnejsi postavy
Jeho predstavy - hodna zenska, co se umi postaradt o domacnost. Nema deti a rad by deti jeste mel. Nevadilo b mu kdyby i dite mela.

asitka
2. srp 2008

čiže hľadá nemku...alebo aspoň nemecky hovoriacu...som pochopila 😀

jjééééj...a pre môjho švagra sa tu nejaká nenájde...ale jeho kritéria určite nesplní žiadna 😀 😀

zdina
autor
2. srp 2008

nemku prave ze nechce, no a pokud by mela nektera zajem, nemusi umet moc. Zaplati ji tady kurz nemciny a ja ji ze zacatku taky muzu pomoct. Nebydlime od sebe daleko.

asitka
2. srp 2008

šak môžem kamarátkam povedať 😀

zdina
autor
2. srp 2008

diky moc 🙂

asitka
2. srp 2008

niet zač...dobrúúúú

soptik1978
29. kvě 2015

🙂 je tu nekdo z Neumarktu 😉

misanek3
18. únor 2016

ahojky lidicky hledam nakou praci v nemecku s anglictinou nemcina nic moc dekuji