Čeká mě 250 km autem, s přívěsem a 2 dětmi. Bojím se

sarinkam
13. kvě 2009

Jsem na pochybách, zítra ráno bych měla vyrazit s autem-škodovka 110, naloženým přívěsem 250 kg a oběma dětma, bez manžela. Neznámou trasu od 80 km. Manžel tvdrí že to zvládnu, nejvíc jsem jela 190 km na podzim a v pohodě, s tím rozdílem, že jsem neměla sebou děti. Bojím se, že do mě někdo nabourá. Uvažuju jestli celou akci nezrušit. Ale jsem zbalená, holka omluvená ze školy..Nevím..

georgine
13. kvě 2009

škodovkou a přívěsem,rpomin ale to bych si entroufla,jedine tak olem baráku.. ale tezkoza jakým důležitým ucelem jedes.. spise mám strach z krizových situací typu,predjíždění překážek s vozíkem a autem které je rádo že jede samo natož s nákladem a detmi... 😔

sarinkam
autor
13. kvě 2009

No prave, a to v tom privesu bude 7 psů, skodovenka je sice spolehliva, manzel ji opatrovava skoro jako me 😎 . Dnes s ni jel jeste manza na prevetnivni prohlidku, se slovy manzelka s ni pojede sama. Ja jsem jezdila i v zime, umim nasazovat retezy, i couvat jsem se s privesem naucila. Prave ze jedu za zabavou, ale jako argumet proti tomu abych zustala doma je ten--a to Ivet nepojede ani s babickou k mori, aby se ji neco nestalo?

georgine
13. kvě 2009

no tak v tom případěn zbývá nez urcit si priority, co je duelzité a klidně jed. taky zastávám názor ze není vzdycky receno ze se cloveku neco stane 200km do domova,muze to byt i jindy.. 🤐 😉 tkaze spise je to o tom jak se citís ale rozhodne nejezi proti své vuli.. a kdzy pojedes takpřeji štastnou cestu..jdu chrnět... 😀

sarinkam
autor
13. kvě 2009

dekuju, spis jsem se potrebovala vykecat , zdelit se o tom s nekym. Tak kdyz nebude ve zpravach, ze kamion zmasakroval matku, dve deti a celkem 7 psů, tak jsem dojela dobre. Dekuju 🙂

georgine
13. kvě 2009

ale kuš nestras..me zase v pátek ceká cesta 200km na srazík s kočkama z MK a pojedu 2 ženské a 3 malé detičky taky pracují nervy ale nastestí ,nejedu jako ty s vozíkem a mám navigaci..dobře to dopadne.. ženské nekdy musí zvldánout i nemožné.. tak Good Luck 😉

jabber
13. kvě 2009

sarinkam - jako jestli jsi zvyklá jezdit se škodovkou a s tak těžkým přívěsem, tak se nenech vystresovat tím, že povezeš i děti 😉 Pršet snad nebude, tak určitě dojedeš v pořádku 🙂 Taky přeju šťastnou cestu 😉

sarinkam
autor
17. kvě 2009

Ahoj holky, hlasím že jsem se v pořadu vratila. Mam najeto 600 km. Skodovka je zlata. Dekuju za moralni podporu

evicka7
17. kvě 2009

sarinkam, jsi borec!!!! teda borka 😀 😀 😀

jabber
17. kvě 2009

bezva 😉 🙂

jeudi
17. kvě 2009

timto autem bych se bala i ja nezlob se jeste tak daleko 😒

sarinkam
autor
17. kvě 2009

Kolikrat to neni o typu auta, ale o tom, jaky ma to auto servis. My tu mame vesnickyho opravare a ten je fakt dobrej, vsechno zkontroluje, nic nezanedba a manze tam to auto daval nez jsem jela. Je ale fakt, že v Mnichovcich byla objiždka a bylo to do desnyho kopce a to auto to nevzalo ani a jednicku, proste jsem to nevyjela, museli me dva chlapi vytlacit, teda oni rekli, paninko vystupte si a pockejte nahore 😀 . Jinak to bylo fakt v pohode. Jeste pred 20 se k moři jezdilo jen se skodovkama a nikomu to neprislo.

soanpe
17. kvě 2009

jde o to, že před 20ti lety byla všechna auta na stejné úrovni a jezdilo se 100km/hod a smrt v očích
jo a nebyl takový provoz 😉
zatímco dnes když, do tebe naboří ve 160km/hod moderní auto, tak on bude mít při troše štěstí jen pár odřenin a pomuchlaný plechy.
dnešní auta maj deformaní zony, výztuže,airbagy... jsou bezpečnější.