Čeká nás první IVF. Je tu někdo, koho to čeká taky?

suzik161
11. lis 2013

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že jediná možnost jak otěhotněj je IVF. Je mi 26 let a mám o 6let staršího manžela, přes rok se snažíme o mimčo a nic. Je to díky mé snížené fci štítné žlázy. Chodím do Sanus Jihlavy. Najde se tu někdo s kým bych si mohla o jednotlivých procesech popovídat a vše probírat?
Děkuji za příspěvky 🙂

doko
13. únor 2014

@gittynka aha 😀 já myslela, že pejsci jsou něco jako kočky- spolehlivý budíček. ty moje si každý den 5:15 sednou k posteli a mňaukají o snídani. tak jim dám granulky a jdu zase chrápat 😉 akorát se taky mohly naučit snídat třeba v devět a ne zrovna 5:15 😀
@suzik161 a jaké jste si pořídili? manžel taky chce pořád kupovat nové, mně to přijde zbytečné, když to naše ještě dobře slouží, ale chlap no ☹

gittynka
13. únor 2014

@doko no pred chvili byl na prochajde a ted uz zase chrni 😀 ma to dobry, kdyz nemusi byt sam a je s nim paninka doma

suzik161
autor
13. únor 2014

@doko Ahoj, koupili jsme si Ford Focus combi, to je to co jsem rozbila. Manželovi se moc líbil, tak jsme ho vzali, v sobotu ho budeme mít doma, ten chlap nám vše zařídí, jen pro něj dojet.

doko
13. únor 2014

@gittynka jojo není jim takové smutno,že? taky to doma vidím 🙂 dneska je krásně, na procházku jak dělané......zato já dnešek strávila u zubaře....to moc nemusím, ale tak co nadělám. před otěhotněním jsem si nechala udělat ty největší kazy a problémy a teď už se mi dodělávají jen malé kazy, abych po těhotenství nebyla bezzubka 😀 😀

pipinka
13. únor 2014

@suzik161 teda a copak máte za auto?

tak jsem byla u mudra. sliznice je krásná a folikuly jsou kolem taky prý krásně zralé, ted jen čekat pokud to dostanu nebo ne.pokud bych to nedostala do 10 dnů mám přijít na kontrolu. ode dneška mám výtok, no fuj. vzala jsem si práci dovolenou a doma se krásně zabavím.

pipinka
13. únor 2014

jů já mám taky ford focus combi 🙂

gittynka
13. únor 2014

@doko zubar je moje smrt, po pravde jsemt am ted rok a pul nebyla takze to bude v tehotenstvi lahudka 😀 mozna by nebylo od veci brat nejake vitaminy na zuby

doko
13. únor 2014

@gittynka no holka to z Tebe Tvůj zubař nebude mít moc radost 😀 vitamíny na zuby? 😲 něco takového i je? já taky zubaře moc nemusela, když jsem byla dítě, ale teď chodím ke své sestřence, tak spíš kecáme a tak a mezitím se mi tam vrtá 🙂 a když se mi něco nezdá, tak už křičím: "umrtvovací injekcíííííííííí!!!!!" 😀

gittynka
13. únor 2014

@doko nebude, kdyz ja z ni mam strach.. Ja musim mit na vsechno injekci ☹ boli me vsechno totiz, jsem citlivka no 😖 no vim ze jako mala jsem mela takove tabletky na zuby , ale netusim co to bylo 🙂 ja vim ze zuby v tehotenstvi hodne trpi, ale co nadelam ... Minule mi rikala ze prej umrtvovaci injekce v tehotenstvi nevadi

doko
13. únor 2014

@gittynka asi myslíš ty fluoridové....ty se dávají dětem, ale těhotné je nesmějí. jo neboj, injekce se můžou 🙂 taky jsem si dneska nechala jednu dát 😉 a jak se těšíš na zítřek?

gittynka
13. únor 2014

@doko ani ne... Stejne co mi reknou 😒 snad bude HCG - to si myslim ze bude OK , ale takhle brzy stejne ultrazvuk asi nebude protoze je to moc brzy a ja se kvuli ty endometrioze bojim prave nejvic mimodelozniho

lucikk1
13. únor 2014

@gittynka budu na tebe zitra myslet.pak pisni a hodne stesti. I kdyz u tebe se budou potvrzovat tvoje // 😀

doko
13. únor 2014

@gittynka jako endometrióza by to mohla nějak ovlivnit,jo? 😲 ale to si nemyslím, u mimoděložního přece narůstá HCG pomaleji a tím pádem bys nemohla mít tak brzo takový krásný test 🙂 budu na Tebe zítra myslet a uvidíš, že to bude dobré 😉

gittynka
13. únor 2014

@lucikk1
@doko
Holky dekuju 🙂 jste hodne, nojo mam sice zjizvene a nepruchodne vejcovody, ale pry se mohou jakoby kreci stahnout a otocit smer - ze nasaji to embryo, tak i vznika nejspis endo- ze se sliznice z delohy spolecne s menstruacni krvi dostavaji do bricha na ty vnitrni organy a jina cesta nez pres vejcovody neni...

doko
13. únor 2014

@gittynka já myslím, že toho se bát nemusíš 😉 neměla bys tak brzo pozitivní test a hlavně by čárka tak hezky nesílila 🙂

gittynka
13. únor 2014

@doko snad 😉 kez by 🙂 ale jako zatim co jsem videla tak je to jak pises, takze budu doufat ze je vse v poradku 🙂

doko
13. únor 2014

@gittynka já mu věřím prďoušovi 🙂 dneska jsem se odhodlala si koupit Betynku (ten časopis) a byl tam velký článek o tom, jako plod prožívá celé těhotenství psychiku své matky!!!! tak jsem si jen řekla: Ajéééééje 😀 chudáci ti drobci. jenže když je k nim tak dlouhá a strnitá cesta, jak se pak člověk nemá bát,že? 😉

gittynka
13. únor 2014

@doko hele na tohle tema jsme se dnes bavili asi hodinu s pritelem a ja se ptam: A proc ty nejsi vic stastnej, na tobe to neni videt vubec 🙂 a on: mam strach muze se stat cokoli a ja rikam: jo, to muze a myslis ze se na to jako muzeme pripravit? Ze kdyz si to nebudeme tak jakoby pripoustet a budeme se bat, tak ze budeme nakonec min zklamani, nez kdyz budem pozitivne naladeni a tesit se a radovat se z toho? A kdy se budu moct zacit konecne tesit a byt stastna, kdyz dokud ho nemas v nariuci neni jisteho nic. Preci ten prcek vsechno citi, kdyz je soucasti myho tela.... Pam se zamyslel a nic nerekl. asi za 10 minut mi rekl at jsem stastna a tesim se, ze je to lepsi nez stres a je pravda ze problem muze nastat kdykoli, clovek proste nema v zivote jisteho nic... Takze doko, z toho plyne, ze musime byt rady za to co je a i kdyz je to tak dlouhe a trnite, tak zase uz jsme kousek bliz a ted je to dobre, ten krasny pocit mimiska v brisku... Musime to prozivat radostne 😉

doko
13. únor 2014

@gittynka no jo, jenže nemyslíš, že čím víc jsi natěšená a nevyjde to, tím víc to pak bolí? ☹ i když je jasné, že úplně připravit se na to nejde. já nevím, ale dneska jsem si uvědomila, že musím začít myslet trochu jinak, protože jsem té svojí nej kámošce říkala, že bych si chtěla koupit ten časopis, ale radši nebudu, abych něco nezakřikla.......a ona mi řekla, že už jsem asi fakt magor, že to není možný, že jako jestli jsem tak mimo, že si myslím, že kvůli nějakýmu časopisu potratím??!!!??? 😀 😀 a v ten okamžik mi došlo, že kdybych se viděla před půl rokem, klepala bych si sama nad sebou na čelo 😀 já totiž když vymýšlím nějaké blbosti, potřebuju to říct na rovinu a tvrdě, což dneska zase zabralo 🙂

gittynka
13. únor 2014

@doko takze na tebe se musi prisne jo? 😀 no tak ja mam ucitelovani v krvi, za chvili me zacnes prosit, at te prestanu peskovat 😀 😀 😀 jo s tim tesenim, ja si myslim ze ne, protoze i kdyz to nechces zakriknout tak vnitrne si to prejes, tady jde o to, ze dobrou naladu prenasis na mimo, takze to urcite stoji za to byt stastna 😀

suzik161
autor
13. únor 2014

@gittynka Tak tfuj, tfuj, ať je to zítra dobré a máš krásné hCG. UT ti dělat může, já když jsem měla biochemické, tak mi udělal UT a tam zjistil, že nic nevidí, tak mě poslal na krev a tam zjistil, že to nevyšlo. To bylo po 14dnech od IUI, takže něco tam uvidíš, né moc výrazné, ale jo.

gittynka
13. únor 2014

@suzik161 je dik 🙂 tak je zkusim poprosit 😉

doko
13. únor 2014

@gittynka jojo se mnou se nesmíš párat!!!! paní učitelko 😀 tak já se začnu těšit, ale až s Tebou od zítřka, samotné se mi nechce 🙂

suzik161
autor
13. únor 2014

@gittynka
@doko holky, teď tu sedím u televize a přemýšlím, jak strašně rychle to uteklo. Gitty jde už zítra na krev. Je to chvilinka, co jsme byly na OPU a teď už výsledky testů, to je hrůza jak to letí. 😒

gittynka
13. únor 2014

@suzik161 holka a me to vubec neutika 😠 😀 ale kdyz se na to podivam trochu z dalky tak je mazec, ze jsem si jela v lednu pro injekce18. zacala pichat prvni a zitra je 14. A uz vysledky 😀

petpeta7
13. únor 2014

@suzik161 to je príma, že máte nové auto 🙂 nám to naše začlo celkem zlobit, tak můj objíždí servisy a sám vymýšlí, co by šlo opravit 😒 drsné je, že v některém servisu z nás chcou jen vyždímat co nejvíc peněz 😠
@doko jj, jsem týden a den po IUI, takže je mi jasný, že to ještě nemá smysl zkoušet...nejdřív po víkendu
@gittynka ta tvoje endo- je teda pěkná mrcha! 😨 držím ti moc pěstičky na zítřejší kontrolu a myslím, že když je poprosíš, tak ti ten UZ udělají, i kdyby to neměli v plánu 😉 budu se těšit na další inspirativní zprávy od tebe! 😎

doko
13. únor 2014

@suzik161 jo no 😨 letí to jako blázen.....je to divné.....mně to taky neutíká, ale spíš jako den za dnem.....ale když to vezmu jako celek, tak jak to píšeš ty, vážně to docela letí ten čas.

catchulinecka
13. únor 2014

@gittynka samé dobré zprávy přeju zítra, hezky se na zítřek vyspěte 😉

gittynka
14. únor 2014

Ahoj holky, mam to vysoce pozitivni 1400jednotek HCG, dalsi kontrola v Reprofitu bude 7.3. a tam uz bude ultrzvuk a melo by byt srdicko 🙂

suzik161
autor
14. únor 2014

@gittynka super!!!moc gratuluji!! A je tam jedno?