Čekali jsme holčičku a je to kluk! A naopak...

sambucca
28. čer 2010

Zajímalo by mě jak jste se s tím vypořádali jako pár, vy osobně... a tak trošku sonduju jak často se doktoři spletou. Kolem nás pořád rodina a kamarádi "sejčkujou" , tak si při pohledu na hromadu růžovejch hadříků říkám, jestli... ach jo...

sambucca
autor
29. čer 2010

@ined77 v pohode, ja to psala vsem tady do fora - ono to neni pateticky ani klise rict, ze nejdulezitejsi je ze je miminko zdravy 😵

bocinka
29. čer 2010

Tak moje kamarádka má 5ti měsíčního chlapečka... na 3D, i na dalších UTZ jí říkali, že je to holčička... i 14 dní před porodem to byla Amálka, no a na porodním sále se vyklubal Dominiček... říkala, že zklamaná není... a tatínek, ten skákal dva metry vysoko už na sále... 😝 😀 😀 😀 chodil tři měsíce po doma v růžovým... ještě, že kočík měli zelenej... 😅 ale co, zase jsou jediní, co mají u nás v okolí klučinu, tak o něj bude rvačka...

bocinka
29. čer 2010

@sambucca nedivím se, mě se všichni ptali, proč chci vědět pohlaví... jenže já si hrozně přála to vědět, abych nenosila jen "to", ale jeho, nebo ji.... 😵

marrakech
30. čer 2010

My jsme si to rict nenechali, chteli jsme prekvapko. Jenze mne nejak nevyslo. Od 2.mesice jsem vnitrne vedela, ze je to kluk, na miminko jsem mluvila jen v muzskem rode, prislo mi to naprosto prirozene. A to jsem vzdycky chtela mit holcicku, od 15 let mam pro ni vybrane jmeno. 😀 Okoli hadalo tak napul, manzela hodne nalomila ma neotresitelna jistota, ze to bude kluk. A kdyz se narodil a lekar mi hlasil - "hura, je to kluk" tak jsem jen rikala, ze jasne, ze ja to preci vim davno. 🙂
Tak jsem zvedava, jestli to budu tak silne citit i u dalsiho miminka - to uz by mohla byt holcicka, protoze druhe jmeno pro kluka uz asi nevymyslim. 😉

sambucca
autor
30. čer 2010

@marrakech no ja jsem takovej vedator, na pocity moc nedam 😝 a fakt netusim, necitim co by to mohlo bejt - okoli tipovalo pul na pul. Manzel si vysnil holcicku, moc si pral princeznu, ja k ni inklinovala taky 😵 takze v momente kdy nam oba doktori nezavisle na sobe rekli ze to vidi na devadesat devet procent na holku, byli jsme moc dojaty 🙂 ja bych teda bulela i u kluka, a manzel by urcite nasel miliony duvodu proc je super mit syna 😵

marrakech
30. čer 2010

@sambucca - ja jsem taky normalne velmi realisticka osoba. Ale nejak jsem neotresitelne "vedela", ze to bude kluk. Manzel se tvaril, ze je mu to jedno a az po porodu se priznal, ze si kluka pral. Ted mam pry za ukol mit jeste holcicku, at jsme komplet. 😀

marketa137
30. čer 2010

@sambucca celý jsme to nečetla ale byla jsi na 3D? u prvního syna to dokttor poznal hned ve 20tt ale ted v 17tt na genetice si doktor moc jistej nebyl a že teda hádat nechce 😒 a na každé další kontrole stále nikdo neřek co to bude. Z důvodu rizikového těhu jsem chodila každou chvíli na UTZ. A nakonec na 3D poznal i manžel že tam je chlapeček 😉 . Do tý doby jsem si mylsela že by to mohla být holčička ale na 3D nebylo pochyb a začla sjem nakupovat vše do modra 😀 . Takže jsme počítala s chlapečkem a je fakt že kdyby to byla holka tak v první chvíli bych tomu ani nechtěla věřit 😉 . A nejvíc by mě asi vadilo že první syn už o miminku říkal jako o Tomíkovi a tomu bych jen blbě vysvětlovala že to neni tomík ale holčička 😉 . I v porodnici před akutnim císařem se ptali jestli jsem byla na 3D a prý že tam se spletou jen málokdy 🙂

coxa
30. čer 2010

U nás byli oba kluci jasní hned od začátku - nebylo pochyb i kždy jsem u druhého chvilkama trošku doufala, že se spletli. 😀 😀
Ale jedné kamarádce nejdříve řekli holčičku a dva měsíc na to kluka a fakt má kluka a kolegyni z práce doktor řekl že čekají kluka, tak se těšili na Filípka a mají Lucinku - to zjistili až při porodu.... 😅 😀
Když to tak vezmu, tak si myslím, že se doktoři ve většině případů trefí a že něco ulítne - no asi statistická chyba nebo co no.... 😅 😀

sambucca
autor
1. črc 2010

ahoj holky, hlasim se po ultrazvuku! Znovu jsem se ptala na odhad pohlavi, tak se doktor usmal, dal tu jeji buchticku pres celou obrazovku, zaostril zameril... no chybely fanfary 😀 rekl ze je to na sto procent, a jestli ne, muzu prej pak prijit a uriznout mu osobne pindika 😀