Čekali jsme holčičku a je to kluk! A naopak...

sambucca
28. čer 2010

Zajímalo by mě jak jste se s tím vypořádali jako pár, vy osobně... a tak trošku sonduju jak často se doktoři spletou. Kolem nás pořád rodina a kamarádi "sejčkujou" , tak si při pohledu na hromadu růžovejch hadříků říkám, jestli... ach jo...

luuciee83
28. čer 2010

@sambucca Když se mi narodil syn, byla jsem v porodnici s maminkou, která čekala chlapečka a narodila se jí Kačenka😉 takže se to fakt stát může😉 ale tím Tě nechci strašit... my věděli, že čekáme kluka a máme ho... holčina se nám moc ukázat nechtěla, ale nakonec ji také máme, i když jsem byla zvědavá, zda to ta holčina bude 🙂
a co vy - máte to tak, že se vám holčička ukázala pěkně nebo se schovávala?

sambucca
autor
28. čer 2010

cekame holcicku, mame ji dvakrat potvrzenou od ruznych doktoru... ale znas to, oba rekli tak na devadesat procent, ze to neni nikdy jisty 😅 no a kolem nas se ted vylouplo par "sejcku" co hlasej kde se komu narodilo neco jinyho nez cekali, coz na klidu neprida 😅

beruska2x
28. čer 2010

@sambucca a to by te to tak mrzelo ze to je kluk?

sambucca
autor
28. čer 2010

@beruska2x mrzelo je silny slovo asi.. ja nevim... to se ted tezko rika... proste jsem na neco uz nejakou dobu natesena, kupuju oblecky vybirame s manzelem jmeno, predstavujeme si jak bude vypadat a podobne. Jasne ze o to nejde, o oblecky a tak, rozhodne bych chlapecka v porodnici nenechala 😀 ale sok a pocatecni zklamani by to nejspis bylo... ale ted mi prijde zas blby vuci nasi zizalce v brisku se na ni tesit nejak min a radsi s ni nepocitat, protoze je mozna kluk 😅 ? Neni to na hlavu? Proste jak slysim vsechny ty prihody, neni to prijemny 😖

editah222
28. čer 2010

Nám se to nestalo, já jsem cítila, že to bude holčička a i UTZ to potvrdil, ale kamarádka čekala Ríšu a nakonec má Lucinku 🙂 Zklamaná asi nebyla, ale na začátku byla trošku neštastná, že ji nemá co oblíct, protože všechno měla v modré. 🙂

dadous
28. čer 2010

zdravím, nam do sedmyho měsíce tvrdily že to bude asi nejspíš kluk, a v devatym mi dr řekl že tam spíš vidí holku 😅 no narodila se nikolka, ale v porodce jsem si na to vubec nemohla zvyknout, pže jsme tak nějak počítali s klukem 😕 no a o nikče jsem asi tyden mluvila v mužskym rodě 😠 ale doma už to bylo v pořadku 😀

luuciee83
28. čer 2010

@sambucca já se u prvního těšila na holčičku a byl to kluk 😉 a teď jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby měl Matýsek parťáka na lumpárny a máme Adélku 😉 🙂 ono si nevybereš a můžu říct, že bych své děti nedala za nic 😉
jo a u druhého těhu mě všichni tipovali na kluka 😉 my totiž řekli jen rodičům (a já jedné kamarádce tady z MK), že čekáme holčičku... takže tipování bylo veliké 😉

marinka
28. čer 2010

Nám se to taky nestalo..U Aničky to byla naprosto jasná holka, to jsme poznali i my na 3D, u Leontýnky mi řekli dva doktoři, že na 90% holka a byla. Myslím, že se nebudeš bát, když se u vás taky shodli dva doktoři 😉 Oni všichni říkají, že to je na 90%, musí si tam nechat nějakou rezervu 😉

sambucca
autor
28. čer 2010

@editah222 no modra je dobry i pro holcicku, ale predstav si chlapecka celyho v ruzovy 😅 a ja si ulitla na satickach a tunickach 😀 jako jasne, oblecky prodam v bazaru a nakoupim zas jiny, to je to posledni... spis si to neumim predstavit v hlave, jak se "prešaltovat"... my uz ji rikame jmenem, proste je tu s nama. nejspis delam vlny, ale to sejckovani kolem je humus 🙄

beruska24.9.
28. čer 2010

Já si to ani říct nenechala. Prostě v bříšku byl ´´mrňousek´´. Jen jsem říkala, hlavně, ať je zdravý, ale v koutku duše jsem si přála holčičku. Všichni mi říkala, že čekám kluka, jen jeden člověk mě hádal na holčičku. A měl pravdu 😀

editah222
28. čer 2010

@sambucca u nás bude sranda jestli se nám zadařil chlapeček, mám po holčičce hromadu krásných oblečků 🙂 Takže mu taky hrozi, že v zimě dostane bílou kombinezu se srdičkama 😀 Ještě, že jsem matka "moudrá" a nakupuju hodně oblečení v zelené a žluté.

sambucca
autor
28. čer 2010

No ja si myslela jak budu desne moudra, ale hormony udelaly svoje 😝 Jakmile nam mimco ukazalo buchticku, vidim jen ruzovou a serikovou a srdicka a punticky... pomoooc 😀 ! A mezi nama, ono sehnat cokoli v jiny barve nez ruzovy nebo modry (s kopacim micem, piratem nebo autem....) taky neni zadna sranda 😉 vzdyt to znate.

sambucca
autor
28. čer 2010

@dadous no prave, s tim jmenem a vubec s pohlavim v hlave, to musi bejt narez teda.... rikam si ze kdyz je to chlapecek ze ho treba jakoby ignoruju, kdyz se tesim na nasi zizalku... proste myslim na blbiny nooo 😝

dadous
28. čer 2010

@sambucca no my jsme měli koupeno vše v neutralu, a jen jsem přišla z porodky, tak to si měla vidět ty nalety na ružovy oblečky 😀 a bylo mi jedno co nosím pod srdíčkem, hlavně že je moje 😵

kveluse
28. čer 2010

TAky mi dva nezavislí dr. potvrdili holčičku, ale okolí si už připíjelo na kluka. Všichni tvrdili (dokonce to tipovaly i všechny - kromě jedné - sestry v porodnici), že to je jistě kluk. Ale dr. se nemýlili, narodila se holčička 😉 .
Jinak mě to dost štvalo, protože i já jsem byla přesvědčená, že je to holka, doktorům jsem věřila, moc jsem si ji přála a okolí mě taky trošku nahlodalo....

haanhobe
28. čer 2010

Tak my měli třikrát potvrzenu holčičku, okolí tipovalo chlapečka - nikomu jsme nic neříkali, jen se usmívali a těšili na holčičku.Většinu věcí jsem kupovala neutrálních, hodně sladkých růžových nám zbylo po první dcerce.Ale do porodnice jsem si potají vezla růžové oblečky. Při porodu se dr. ptala, zda budeme rodit do růžova či do modra. Pyšně jsem odpovídala, že do růžova - a ejhle, narodil se chlapeček. Takže růžové oblečení jsem hned v porodnici věnovala holčičce, která s námi byly na pokoji. Manžel z domu dovezl oblečky bílé. Je ale pravda, že holčička v modrém nevypadá tak blbě jako chlapeček v růžovém. Ale i Paroubek nosí růžový svetr ( ale to mezi miminka nepatří).
Tak nakupujte s rozumem!

sambucca
autor
28. čer 2010

@haanhobe hm... tak jsem cist nechtela 😝 ach jo, uz mam celou vybavu az do 68.... a hlavne, proste neumim myslet na obe varianty, proste se tesim na holcicku, na "miminko" uz mi to nejak nejde 😒

petule246
28. čer 2010

ahoj, mne zrovna dnes na ultrazvuku odhadli kluka ... a vůbec mne nenapadlo, že bych měla o čemkoliv pochybovat ... stejně to neovlivníš a ber to tak, že se narodí to, co se narodit má. Navíc celkem věřím dr. a myslím, že zas tak často se nepletou. Také nerozumím, proč Tě okolí takhle plaší ...

Takže nekomplikuj si život, těš se na svojí holčičku a ono to nějak dopadne!

sambucca
autor
28. čer 2010

@petule246 ja to tak beru, vetsinou jsem pohodar tyhle kecy hazim za hlavu, ale posledni dobou uz je tech sejcku nejak moc a nechapu proc... a dneska me po pravde dorazila tchyne 😠 uz mi z toho hrabe 🙄

petule246
29. čer 2010

@sambucca - ne fakt se na tchyni vykašli. Kazit si těhotenství myšlenkami na "blbosti", jejichž pravděpodobnost, že nastanou je relativně nízká, je fakt zbytečný ... A možná to bude znít jako fráze, ale pohlaví a pár růžových oblečků podstatné není, důležité je, aby mimčo bylo zdravé ... V září mi dej vědět, že je malá na světě! 🙂

vojtisek2007
29. čer 2010

@sambucca my měli první dítě potrvzeno holku s vývojovou vadou - z plodové vody - a narodil se nám zdravý kluk jako buk 🙂 a můj dr. mi pak když za mnou přišel do porodky řekl, že nám nejspíš vyměnili s někým výsledky - kdybych tenkrát těhu přerušila....ani domýšlet...v tohle prostě doktorům nevěřím,ikdyž mi 100x potvrdili že druhej je kluk, připravila jsem se na obě varianty.....

sambucca
autor
29. čer 2010

@petle246 rozkaz sefe 😀 ! Mas recht, jen nekdy je tezky si ty logicky a rozumny veci opakovat dokola 😝

sambucca
autor
29. čer 2010

@vojtisek2007 tak to je sila 😕 nevim co rict, takovy veci ze se dejou....

zany
29. čer 2010

@sambucca - my si ani u jednoho těhu nenechali říct co to bude 🙂 Takže překvápko do poslední chvíle 🙂
U prvního těhu mi všichni říkali, že to bude holka. Jen manžův strejda tvrdil, že to bude kluk 😉 Byla jsem tlustá a ošklivá 😀 A narodil se nám kluk 😵
U druhého to zas podle všech těch babských povídaček vypadalo na kluka - měla jsem jen břicho a slušelo mi to 😉 A manžův strejda zas tvrdil, že to bude holka 🙂 No a byla tam 😵

V překvápku jsem viděla trochu výhodu, že mě to nenutilo kupovat jen jednu barvu, ale spíš všechno neutrální 😉 Bílá, žlutá, zelená 😉 Růžovou a modrou jsme pak dokupovali a nebo dostali 🙂

sambucca
autor
29. čer 2010

@zany no ja to vedet taky nechtela, manzel si to pral vedet - tak jsme to nechali na miminku, rekli jsme si az pujdeme na UTZ, nebudeme se ptat, rekneme doktorovi at pohlavi nehleda, proste kdyz ho ukaze tak at ho rekne. No a doktor zapnul UTZ a byla tam buchticka 😵 A jsem za to rada, od ty doby je pro me i pro manzela miminko mnohem konkretnejsi, je tu s nama i jmenem, proste daleko hmatatelnejsi. Tim ze nam porad okoli rika prihody o opaku tak nas to rozhodilo a teseni ma pachut 😔 vim jak pise petule 246, je to mala pravdepodobnost, ale kdyz ji slychate casto proste to nahloda 🙄

marooshka
29. čer 2010

sabucca 🙂 neboj, teď si myslím že už se to neplete. Ale já jsem zrovna případ že jsem si šla pro holku a na porodním sále se z toho vyklubal kluk 😀 Ale už je to deset let a utz. mi dělala jen dvakrát nějaká mladá doktorka a ještě byl takovej zastaralej a taky si trochu mylím že mi chtěla udělat radost když jsem doma už měla kluka že čekám holčičku. Řekla mi to dvakrát, já jsem se v tom utz. vůbec nevyznala tak jsem jí věřila. Ale naštěstí jsem moc uplně holčičí věci radši nekupovala jako postýlku atd. jen oblečky. A na porodnim sále jsem si myslela že mi to řikaj z legrace že to je kluk 😀 😀 ale sklamaná jsem vůbec nebyla . Ale dnes už je to jiný, lepší utz. je to tam fakt dobře jasně vidět. Tak se těš dál na holčičku 🙂

marooshka
29. čer 2010

promiň za zkomolení jména 🙂

ined77
29. čer 2010

@sambucca 🙂 ...ahojky 🙂
u nás nebylo jisté lautr nic 😀 ...ve 20tt prý spíš chlapeček, ve 27tt zase holčička, ve 32 tt opět holčička a den před porodem prý klučík 😀 ...a pak si vyber 😀 .já kupovala neutrál...ale v celku mi to bylo jedno, hlavně že je mimísek zdravý 😉 😵 .fakt je, že pokud máte vše růžové 😅 ...holčička v modrém být může, ale chlapeček v růžové ne 😀 .
nezbývá než doufat 😉 a teda držím palečky ať vám to vyjde 😵 , ač si myslím, že o pohlaví jde nejméně 😉 .
pěkný zbytek těhulkování 🙂

sambucca
autor
29. čer 2010

No jasne, o pohlavi jde nejmin, hlavne at jsou decka zdravi!!!! Byla bych nerada kdyby nekdo z tohohle vlakna mel pocit ze jsme za holcicky/chlapecky nevdecny...to by me mrzelo. Privitam vroucne obe varianty 😉

ined77
29. čer 2010

@sambucca 🙂 ...ne, já to nemyslela zle 😉 .po zkušenostech to beru všechno trochu jinak, ale dokážu tě pochopit.já byla jakoby vnitřně nachystaná na chlapečka a zmínka o holčičce ve mně vyvolala docela zmatek 😅 ...prostě přišlo něco s čím jsem kdoví pro nepočítala 😀 ...to jsou hormony 😉 🙂
áá pláče mi malý,páá 🙂