Čekáme na tu správnou dobu, kdy si pořídit mimčo

dreana
3. lis 2009

Ahojky, je tu někdo kdo mimčo chce moc, takže všem těhotnym okatě zavidí, ale z nějakych duvodu to ted prostě nejde?? (finance, škola atd?)

veronikaprostenika
6. pro 2009

jak jste si užily mikuláše? 😉
nun:máme "něco takového"-máme 6ti kilovou jorkšířici 😀 , je řádná, ale je to ten největší mazel na světě 😵

dreana
autor
6. pro 2009

Hoky holčiny :o)

ja mikulaše vubec, manža byl v práci tak nic no :o(

holky mate někdo pejska v bytu? jakou mate zkušenost?

nunacek
6. pro 2009

veru: My Mikuláše nijak neprožíváme... Já jen v práci s dětma jsem si ho užila, ale jinak ne. Pááánečku, 6 kg? To je pořádný kus 😉

dreana: My pejska nemáme. Domů (jako dovnitř) nechci žádné zvíře... Manžel má povolený max. rybičky 😀

veronikaprostenika
6. pro 2009

dre:máme už 4 roky (v bytě) jorkšíra a asi bych jinou rasu doma nesnesla... Vadily by mi ty chlupy, co by byly vsude mozne. 😅 Navíc si nemůžu pomoct, ale prijde mi, že vetsina psu(linajici plemena) jaksi..nevoni 😝 . Ne ze bych byla nejaka hajsavka, ale preci jen v byte by to znat bylo 😀 , takže jsem rada za nasi vyvonenou Nellynku 😀

nunacek
6. pro 2009

veru: Na vlastní kůži vim, co to je mít labradora prvně v bytě 2+1 a pak ve 4+1 a už nikdy více! Ne že bych byla nějaká cíťa na hygienu, ale tohle už bylo moc, ta čistota se tam prostě nedala nijak udržet...Teda mě to tak přišlo, že tam pořád z toho psa byl bordel 😒 U našich v baráku jsme měli psa venku a tam mi zas přišlo, že byl pořád bordel na zahradě. Takže i když teď s manžílkem bydlíme v baráčku se zahradou, tak psa nechci ani dovnitř ani ven...

allegria
13. pro 2009

Jéééééééé, tak sem patřím 🙂
Braly byste jedna 23 let, vdanou, plánovačku před státnicema? 🙂

tulikiss
13. pro 2009

Ahoj, muzu se pridat? V dubnu me bude 25 a posledni rok tak nejak citim ze bych moc moc chtela mimco. V zari sme se s manzou vzali. V cervnu nas oba cekaji statnice, takze pak, snad ikdyz mame na krku hypoteku, oba zatim delame jenom na polovicni uvazek. Manza porad rika ze az ho uzivime tak klidne ale ze neni zatim kam spechat.. ☹

dreana
autor
13. pro 2009

tulikiss: Ahoky, víte :o)

Ja jsem na tom uplně stejně, v červnu bakalařuju, copak dělas za školu?
my bychom se chtěli začít snažit o prazninach 2010 :o) vdana jsem od 6,6,2008 .o) a manža ma uplně stjne argumenty i když vím že mimi by moooc chtěl...

tulikiss
13. pro 2009

jee tak vidim ze nejsem sama🙂, dodelavam informatiku, ja bakalare a manza magistra 🙂, dal uz nepujdu..i kdyz ted sem nastoupila do prvaku na kombinovany studium obor pravo a mezinarodni obchod, ale to pujde i pri prckovi... jako ja porad taky rikam ze od prazdnin 2010 se proste zacnem snazit, manza ani moc neprotestuje, tak uvidime jak to bude az se ta doba bude blizit..ale uz bych rada pokud by se hned povedlo tak rodit budu kdyz mi bude 26 coz je idealni...
ted mam zakazany o miminku mluvit prej je jeste brzo, ale manza rikal ze od novyho roku o tom muzem zacit mluvit a treba i trochu planovat, tak kdyz ho chci pozlobit tak mu odpocitavam kolik jeste dni a budu moci o tom mluvit 🙂)))

dreana
autor
13. pro 2009

hezklééé jsem rada že to ma konečně stejně nekdo jako ja :D a to upně přesně :D

a kde mas to kombinovny pravo sim tě? :o)
ja bych rodila v 22 :D taky ideální věk ne? :D

ono manža by chtěl ale nesnaší planovaní, takžeto jsem vymyslela ja a prej až to teda jako bude že se zapojí :o)))

tulikiss
13. pro 2009

hele nemluvime o stejnym chlapovi? ten muj nesnasi planovani takze to vidim tak ze od lenda obcas o prckovi budu mluvit a on bude delat ze posloucha🙂
a prava mam v Brne (ale asi sem mela jit do Plzne to uz bych to za vikend mela🙂)))

a 22 je vpohode pokud mate kde bydlet tak neni co resit, my zatim mame jenom 2+1 ale zatim by to stacilo a az by prcek povyrostl a bylo trochu dele po skole a byly vetsi prijmy u manzela tak by sme koupily neco vetsiho..i kdyz predstava ze by sme se zase stehovaly ☹(((, ale to je tim ze sme se stehovali v zari a do toho byla svatba tak to mam v zivy pameti🙂

dreana
autor
13. pro 2009

tuli: asi jo hele :D
jo plzen měli jsme tam jít a byla byh už Judr mudr :D:D
no my máme byt přes známé. takže bydlet je kde, ale ty prachy jsou potíž .o(((

nunacek
13. pro 2009

Ahojky 🙂

Vítáma allegria a tulikiss 🙂

tuli: Já jsem taky studovala 5 let v Brně (na MU kombinovaný studium) 😉 A chystám se tam znovu 😉

Jinak jsem na tom podobně jako vy ostatní, bydlet je kde (bydlení by nám stačilo ideálně s 2 dětma, ale i 3 děti bysme sem nacpali, ale už by to bylo dost, máme baráček 3+1), ale peníze jsou trochu potíž kvůli dluhům spojených s bydlením, ale dluhy nebudou věčně 😉 Manžílek by mimi rád ihned, ale já jsem trochu víc "opatrnější" z těch finančních důvodů, takže bych ráda ještě chvíli počkala. Ale už pomalu začínám slevovat... 😀 Původní plán začátku snažení o mimi byl zima 2011, minulý týden jsme se "dohodli" na létu 2011 😀 Tak jsem zvědavá, jak to bude postupovat dál 😉

dreana
autor
13. pro 2009

nunacek: tak mi mame nastestí snaženíčko za pul roku když bude vše tak jak má.. tak snad teda :D:D snad snad...

nunacek
13. pro 2009

dreana: No manžel by chtěl snaženíčko hned, ono by to i šlo hned, holt bychom se hodně uskromnili, ale prostě mi to nepřijde správné si teď do této situace pořizovat mimi...ráda bych splatila nějaké ty dluhy a pak teprve to mimi...a rok a půl mi přijde, že uteče rychle 😅 navíc chci ještě stihnout do mimi jedno studium, takže mi to uteče opravdu rychle 😉 Ale debaty o mimi máme doma na denním pořádku 😀

nunacek
13. pro 2009

Zrovna dneska jsme řešili zase jména 😀 Jelikož manžílek pořád tvrdí, že budeme mít dvojčata, tak pořád "musíme" vymýšlet jména pro všechny varianty dvojčat 😀 Sice je to bezpředmětná debata, takhle dopředu, ale baví nás to 😉

tulikiss
13. pro 2009

nunacek: tak u nas se neresi jmena ale to ze to bude hasic, a kdyz to bude holka tak ma smulu a bude pry hasicka🙂), no jo manza je dobrovelnej hasic..

nunacek
14. pro 2009

tulikiss: Tak to mi povolání našeho dítěte neřešíme, neplánujeme, co by naše dítě mělo dělat, to bude na něm... Ale občas si říkáme, z jakých koníčků mu dáme na výběr, kterým by se chtěl věnovat (tanec, plavání, tenis, atd...)

dreana
autor
15. pro 2009

tak mi máme jména vybraný :o) Veronika nebo grabriela :o) a Daniel nebo Martin Akorat jsou všechny v jednom čtvrtletí ... :o(

nunacek
16. pro 2009

dreana: Daniel je pěkné jméno 🙂

tulikiss
16. pro 2009

jj Daniel je krasny, ale to uz je synovec ☹ tak mam smulu.. ale zjistila sem ze pokud budem mit kluka tak jmeno nebude problem to se s manzelem schodnem ale pokud bude holka tak to bude boj ☹..

nunacek
16. pro 2009

tuli: Manžílek mi zas neschválil Daniela proto, protože mi máme rádi Rafťáky a tam je hláška "Tenkrát tady okolo taky nikdo nešel a mohli jsme si udělat Danika". A on prostě u něj Daniel = Danik a to je konečná 😀 Takže u nás Daniel nepřichází asi v úvahu...

Jinak hlásím, že od včera jsem už 4 násobná teta 😉 Švagrové se narodil druhý syn, jmenuje se Vít. Jeho starší bráška je Vojtěch, takže jsou V+V 😉

rosslyn
19. pro 2009

Ahojky vespolek, tak my jsme se vcera rozhodli, ze bychom si miminko chteli nadelit k pristimu Jezisku 🙂 Takze take cekame na tu spravnou dobu pro zacatek snazeni 🙂

nunacek
19. pro 2009

rosslyn: Tak budu držet palečky, aby se vám mimi povedlo tak, jak si přejete 😉