Čekáme na tu správnou dobu, kdy si pořídit mimčo

dreana
3. lis 2009

Ahojky, je tu někdo kdo mimčo chce moc, takže všem těhotnym okatě zavidí, ale z nějakych duvodu to ted prostě nejde?? (finance, škola atd?)

nunacek
4. pro 2009

veru: Je dobré si některé věci nepřipouštět, na druhou stranu zas je dobré se před nimi neschovávat, aby pak člověk jima nebyl zaskočenej, kdyby náhodou přišly, ale brát to tak nějak selským rozumem, s mírou 😉

nunacek
4. pro 2009

elmesdemayo: Kampak jedete k moři? A pojedete pak i na svatební cestu?

veronikaprostenika
4. pro 2009

elm:dovca je na to asi nejlepsi 😀 , my mame v planu dovcu v cervnu. Puvodne jsme chteli duben, jenze MP ma panickou hruzu z litani 😠 , takze muzem necim, co se pohybuje pouze po vode nebo po silnici 😒 a v dubnu je po Evrope zima . Ale treba ho jeste na tu dovculetecky premluvim 😀 , kdyz letel naposledy, tak jsem mu sehnala Neurol, kterej poctive zapil sedmickou cervenyho, takze byl jak delo, kdyz jsem ho na letisti vyzvedavala 😀 . Ale aspon to mel bez stresu, coz je taky pozitivni 😀

elmesdemayo
4. pro 2009

nunacek_Thajsko a svatebka bude jenom týden Egypt. V práci máme totiž už sezonu a nikdo mě na tak dlouho nepustí, proto jedeme před svatbou...a dovolenou si celou vyberu během dvou měsíců a zbytek roku budu trpět.. 😒 Ale jaký si to uděláš... 🙂

elmesdemayo
4. pro 2009

veronika_já mám klaustrofobii. letěla jsem jednou do Paříže a ta hoďka a půl se dala..jenže těch 11 už mě možná zabije..takže díky za tip..sedmička vína a Neurol, píšu si!

veronikaprostenika
4. pro 2009

Neurol a vinko si dej po ceste tam, pri zpatecnim letu radsi ne 😉 .
El, nun:kolik Vam je let?

elmesdemayo
4. pro 2009

veronika_23

nunacek
4. pro 2009

veru: Já taky lítání nemusim, ale když se chce člověk podívat někam dál, tak to musim vždycky vydržet 😀 Ale hodně vzdálené země jsou pro mě pasé, protože extra dlouhý let prostě dobrovolně neabsolvuju. Mám co dělat s těm kratšíma 😀
Je mi 25 let? A tobě?

el: No třeba to Thajsko je pro mě moooooc dlouhý let 😀

veronikaprostenika
4. pro 2009

me v kvetnu 22 a jsem malioucko alergicka na reci typu:" Jeste mate casu dost, nic jste si neuzili apod." 😀
Elm, jsme v podobnem veku, tak to mi pichnes s darkem pro MP? 😀 Nejak mi chybi napad

veronikaprostenika
4. pro 2009

nun: ja jsemlenoch na zpetne vyhledavani-jak to mate vy, kdy zacnete se snž? 😉

elmesdemayo
4. pro 2009

veronika_ tak to jsme všechny podobné věkem, mně bude v květnu (na konci) 24 a snažit se začneme od svatební noci 😀 a to je 1.květen. podle těch kalendářů na určení pohlaví podle věku matky a měsíce početí mi tam vycházejí samý chlapečkové a to si moc přeju, aby to dopadlo hned🙂

nunacek
4. pro 2009

veru: Je jedno kolik ti je, je to jen a jen vaše rozhodnutí, kdy mít dítě a je jedno, jestli ve 22 nebo ve 32 😉

elmesdemayo
4. pro 2009

veronika_dárek si teprve vybere sám, odbourává to moje předvánoční stresy. Díky příteli máme nakoupené dárky, kompletní výbavičku na stromeček 🙂 Je to super, že jeden z nás je takový rozumný a nenechává věci na poslední chvíli...

nunacek
4. pro 2009

veru: Psala jsem ti to na minulé stránce 😉 :
My plánujeme start podle rekonstrukce baráku a podle toho, jak budou ubývat dluhy s tím spojené. A podle toho jak to bude s manželovou prací, teď má pracovní smlouvu na dobu určitou do července 2010 (navíc zatim dost špatně placená práce) a pak se uvidí, jestli mu ji prodlouží nebo bude muset hledat něco jiného, takže teď mimi ještě ne. Navíc bych před mateřskou ještě ráda zkusila jedno studium, tak uvidim. Ale manžel by bral mimi hned, já tak za ten rok a oba se na to moc těšíme 😵 Viděli bychom snaženíčko tak na rok 2011. Ale je to otevřené, prostě se to přizpůsobí momentální situaci...

veronikaprostenika
4. pro 2009

el: a beres ted antiko?my už jsme skoro dva roky na prerus 😅 a zatim je pritel "sikovnej" 😀 . U me to vychazi v roce 2009 podle tech cinskejch kalendaru z 90% na holcicku 😀 , a to si moc prejem chlapecka. Takze ja ted ctu vsemozny "zaruceny rady" na ovlivneni pohlavi 😅 . Ale neodpustim si klasickou vetu na zaver-hlavne, kdyz to vubec pujde a bude to zdravy 🙂

nunacek
4. pro 2009

veru: Babské řeči jsou, že častý sex = chlapeček, menší frekvence sexu = holčička 😀

elmesdemayo
4. pro 2009

veronika_tak to jsi hustá 🙂 je ti 21 a od 19 věříš přerušovanému styku. To já bych nemyslela na nic jinýho než na to, aby to přítel přerušil včas a o nějakém příjemné zážitku bych teda mohla leda snít...beru antiko do ledna, pak si dám pauzu, ale chránit se budu nehormonálně než pojedeme naostro 😀

veronikaprostenika
4. pro 2009

nun:se omluvuju 😉 , ja jak kliknu vzdycky na posledni prispevek, tak mi to rovnou hodilo na novou stranku.
bydleni mame ted nastesti vyresene-rok bydlime v byte a uz mame vse hotove(na byte neni skoro zadna prace, no 😅 ), taky jsem cetla, ze pokud je sex co nejbliz ovu, tak to ma byt taky kluk-ze pry holcici spermie vydrzi dyl 😀
el:u sebe to vidim asi na hodinky, ma asi sestery, ale porad je to malo 😀 , za to ja mam jedny a v nich mam uz asi dva roky vybitou baterku a ne a ne si ji dojit do hodinarstvi vymenit 😅

nunacek
4. pro 2009

Myslim, že pro chlapa je pravidelná přerušovaná soulož nic moc zážitek 😒 Ale každý to má jinak 😉 Někomu to vyhovuje někomu ne 😉

nunacek
4. pro 2009

veru: Se neomluvuj 😉 😀 My rekonstuujeme barák, takže to trvá trochu dýl než byt...ale to nejhorší už máme za sebou a teď už se ladí jen detaily, ale ty se budou ladil dlouho, protože došly prachy 😖

elmesdemayo
4. pro 2009

no, takže to prostě shrnu 🙂 Do nového roku přeji všem, aby si s klidem na duši zapsaly za jméno snž 😀

veronikaprostenika
4. pro 2009

el: jeste do toho praktikujem plodny a neplodny dny(poznam-diky monstrozni bolesti, kdy je prave ovulka)a..v zaveru je to tak, ze kdyby mimi prislo, tak bysme se tomu nebranili 😅 . My jsme holt takovej nesnabdartni parecek 😀 -

odkud jste? 😉
(pomalu a jiste si zacinam pripadat jako Colombo 😅 )

elmesdemayo
4. pro 2009

veronika_pridala jsem si to do profilu 🙂

nunacek
4. pro 2009

el: No já si to snž zapíšu asi až trochu déle 😉

veru: My taky nejsme úplně standardní páreček 😀
Jinak já jsem z Mladoboleslavska...

veronikaprostenika
4. pro 2009

ted koukam, ze pisu jak prase, ne ze by mi slovo o vice jak 5 pismenkach delalo problemy, ale pisu v leze 😅 (patek, sest vecer 😅 )

my se meli puvodne stehovat pristi rok do Phy, ale nakonec z toho , zaplatpanbu, seslo 😀 . Praha je pro me nadheeerna, paradni, ale.. jak si mluvila o klaustrofobii, tak.. jak ma jakousi nedefinovatelnou fobii z velikosti Prahy 😀

nunacek
4. pro 2009

Já bych v Praze bydlela klidně (máme ji kousek), manžílek ne. Takže bydlíme na malém městěčku, kde jsme oba vyrostli...

veronikaprostenika
4. pro 2009

ted jsem si nejak uvedomila, ze jsem na konikovi, ehm... už 4 hodiny 😅 ... asi bych mela jit delaz to testo na pernicky 😵

nunacek
4. pro 2009

Koník zhltne hodně času...
Já letos nepeču, takže těsta neřeším 😀
Teď si tu čtu a večer jdeme na návštěvu 😉

veronikaprostenika
4. pro 2009

ja jsem "slamena vdova" 😖 , MP pracuje, takze se valim v posteli s notasem a s hafem u nohou 😅

nunacek
5. pro 2009

Ahojky 🙂
veru: Vy máte psa? (=s hafem u nohou)
Můj manžílek dělá v této práci jen ranní, takže to je pohodička. V bývalé práci dělal ranní a odpolední a 12ctky 🙄