Celluless na odbourání celulitidy. Jak jste spokojené?

marselina
14. srp 2008

ahojkyholky,chtěla bych se zeptat,zda nemá některá z vás náhodou celluless na obdourávání celulitidy a jak jste s ním případně spokojené.

marselina
autor
14. srp 2008

žádná nemáte???

petrunka01
14. srp 2008

bohužel nemám,ale moc by mě to taky zajímalo-v té reklamě to vypadá tak přesvědčivě,viď.. 🙂

marselina
autor
14. srp 2008

no právě,vypadá to dost lákavě a mě se ted udělala zrovna taková celulitida. 🙄

nobody
14. srp 2008

dobrý večer, co to obsahuje za látky? Neznám to
Že bychom to pak dali dohromady, jak to může být dobrý

petrunka01
14. srp 2008

nobody-má to snad být založené na vakuové terapii 🙂

nobody
14. srp 2008

petrunko...jo takhle ..no kdysi jsme tu řešili přístroj, který měl (no vakuum to nebylo) nastavitelný tlak, název netuším, ale byl v tom človíček pod pasu dolů ... v takový bublině..a na tom jsme se shodli, že to podporuje lymfatický systém a prokrvuje ho...takže to odbourávání tam je

u tohoto prcka fakt netuším..zkusím najít na netu, jak bude čas... (jakou to má výkonnost atd.)
ale ten "vetší brácha" po několika opakováních teda relativně funguje

nobody
14. srp 2008

ale je to malinký..takže to bude fuška vůbec účinně pokrýt tělo
ale nevím, podle mýho názoru to funguje, ale účinně to promasírovat, to časově je asi šílená záležitost
ale nevím, jen jsem chtěl poradit...takže vlastně nic 😀 🙂

petrunka01
14. srp 2008

nobody,tak koukni-moje stehna ti budou vděčná 😉 🙂 🙂 🙂
teda,těhu udělá s tělem takový divy 😖

marselina
autor
15. srp 2008

nobody:budeme rádi za každou info,v telce to vypadá fakt moc lákavě,ale pořád nevím nevím zda jej koupit

nobody
15. srp 2008

no, nemůžu najít nic o výkonu, jak to pracuje ....což je důležitý ...
ale tak když budeš mít čas a dělat celou dolní polovinu těla, tak ten "lymfák" se rozproudí
zkusím ještě pohledat ... z mýho pohledu tak 60 procent pro jo

marselina
autor
15. srp 2008

víš kde to najdeš,mělo by to být na top shop

nobody
16. srp 2008

jojo, hledal jsem to tam..asi jsem to přehlídnul, ale máš pravdu, jsou tam nějaký pascaly - 3-5kPa - to je slušný na takovýho prcka

takže teď v mým stavu říkám ---- dobrý na vyzkoušení,ale musíš to nějak časově zvládat..přecejenom je to malá plocha - a stejně bys měla masírovat komplexně třeba komplet nohy, zadeček, ... ať se to rozproudí...něco jak když cvičíš břišní svaly (teda někdo spíš ten tuk), tak nestačí jen dělat cviky na břicho, ale nějak komplexně tělo (takže cvičení nohou, nějaký jednoručky třeba fitnessový do ruk,..........) ... prostě když někdo cvičí jen břicho, tak to neznamená, že z břicha pude dolů ta vrstvička tuku (většinou nepude 🙂 ) ... tělo to musí cítit celkově a pak teprve pracuje) ..no ale dost keců..když splníš tu podmínku, že se budeš snažit rozproudit krevní oběh v komplet oblasti pod pasem a budeš mít na to dostatek času, abys to vůbec provedla, tak to bude fungovat

tak..dobrou noc..teda asi spíš dobrý ráno