Cestování letadlem s kočárem. Máte zkušenost?

radkar
30. bře 2010

Máte někdo zkušenosti s cestováním letadlem s kočárkem? Slyšela jsem, že s golfkama můžu až do gateu, pak mi je odeberou a dají do zavazadlového prostoru. Ale když budeme přestupovat a doba čekání je 2 hod na další letadlo, budu moct mít kočárek u sebe? Díky

editah222
30. bře 2010

Radkar - těchto diskuzí je tu už několik 🙂 s golfkama můžeš až k letadlu. Ihned po tom co vystoupíš z letadla je máš k dispozici, takže není problém ani při přestupech. Kočár máš furt.

misha82
7. dub 2010

Mám dojem, že malé golfky je možné vzít si na palubu. Nevíte o tom některá něco? 🙂

niki2
9. dub 2010

Misha, to zalezi spise na benevolenci posadky. Kdyz je na to misto. Jinak do carga a po priletu je dostanes. Jen Pariz je na to blba, tam je davaji az se zavazadly 😠
Ono to neni moc vhodne davat do binu, kam si ostatni cestujici davaji kabaty 😉 Takze vetsinou, pokud je misto v satne pro business class, kde je koleckama na zemi 😉

pattie
10. dub 2010

Nechci strašit, ale mě nikdy golfky po přistání hned nedali.... jen v Istanbulu na přestupu, tam jo, ale jinak v cílovejch stanicích nikdy....

kaata
10. dub 2010

Zalezi taky na aerolinkach, na velikosti letadla (a tudiz prostoru uvnitr), nekdy se postesti ze ho vezmou i na palubu, ale budget airlines (easyJet atd.) nikdy. Obecne: vetsinou nechas u gate a dostanes ho na pak pas se zavazadly, nebo v pripade prestupu pri vystupu z letadla.

listicka20
14. dub 2010

Ahojky, zavolala bych přímo na ty aerolinky a zeptala se jich. ČSA mi kočár vždycky dali hned, ale jiné aerolinky se moc neobtěžují... Nedávno jsme přestupovali v Dubaji, a tam měli dokonce erární kočárky k zapůjčení, vlastní jsme vyndavat nepotřebovali.

barbika
15. dub 2010

Ahojky, opravdu záleží na společnosti, která odbavuje. ČSA dává kočárek opravdu hned, Letiště Pha taky a dál už je to opravdu na benevolenci posádky, zda to oznámí pozemnímu personálu.

sonije
15. dub 2010

Ano ano, letěli jsme již 5x. Golfky nám sebrali těsně před nástupem do letadla a dali k zavazadlům. Jednou jsme si je vyzvedli hned, jak je vyndali z letadla, v ostatních případech jsme čekali až když nám přijely se zavazadly.. Raději bych si zavolala. Jinak ale trávit dvě hodiny bez golfek na letišti, není tak hrozné. Dítko už máš dost velké, tak se proběhne, případně se natáhne na sedačky, já bych na tak krátkou dobu kočár an nevyndavala. Jinak s těma erárním galfkama, ty jsou i na letišti v Praze a v řadě zemí budou taky. Jen se zeptat.. A kam letíte?