Cestovná kancelář Horizont Trave. Reference?

aponchie
12. zář 2008

znate je nekdo??je to normalni cestovka nebo nejakej podvod?vim,ze delaji timesharing,ale potrebuju vedet nejake ohlasy na ne.dikes

harmi
12. zář 2008

este som sice cez horizon necestovala ale myslim si ze nieje coho sa bat.vyzeraju byt v pohode.pred tromi rokmi sme cez nu chceli ist do egypta, len sme potom dostali lepsiu ponuku.mne sa celkom pozdavaju, len nemam nikoho znameho kto by cez nu niekam cestoval.ale ak by mali nabuduci rok nejaku dobru ponuku tak cez nich pojdem.

binki
12. zář 2008

api: tak tohle jsem řešila s rodiči před několika lety, pan Saliba? nešla bych do toho...

harmi
12. zář 2008

binki- a aku mas skusenost ked by si nesla?

jankatr
12. zář 2008

Holky pozor - nepleťte si HorinoN a HorizoNT - jsou to dvě různé cestovky - Horizont právě dělá ten time sharing - předpokládám že vám volali že jste od nich něco vyhráli... - taky jsme byli mezi šťastnými - napřed jsem byla nadšená - konečně se na mě jednou v životě usmálo štěstí - ale pak jsem se trošičku porozhlédla po netu - a optimismus mě přešel
Dost zvláštní je už to když ti pak někdo napíše kdo na té jejijich prezentaci byl že vás někam zavřou a valí to do vás .... samé výhody - zaplatíte hrozný peníze - když nemáte už mají po ruce úvěr.... - a nakonec zjistíte že jste si sice koupili výhodný týden v krásné rezidenci - ale není k tomu doprava a vůbec nic - a když to všechno připočítáte - tak se nestačíte divit.
Oni vám sice po telefonu řeknou že výhra není podmíněná koupí - ale to jen proto že spoléhají právě na tu nalejvárnu co vás čeká.
Závěr - nikam jsme nejeli - a myslím že jsme udělali dobře.

harmi
12. zář 2008

janka- ahaaa ano mas pravdu.ja som si myslela ze to je horizon.to je naozaj ina cestovka.a horizont je teda naozaj totalna blbost.aj moji rodicia boli na takomto sedeni /neviem ci zrovna horizont/, tiez im volali ze vyhrali zajazd a nakoniec to bol oblbovak.

binki
12. zář 2008

rodiče byli na předváděcí akci, kde do nich valili klíny, zaplatili zálohu, jak přišli, přečetla jsem podklady a počítala a počítala a došla jsem k cifrám, které nevypadaly vůbec výhodně...bylo to daleko dražší než zájezd s kvalitní cestovkou, zálohu nám nevrátili (několik tisíc) a výsledek byl, že to je chyba rodičů, že si to na té předváděčce měli vyslechnout celé pořádně. nevěřím tomu, že za pár kaček "spoluvlastníte" nemovitost třeba v portugalsku, alespoň ne v podání této firmy. jinak se mi myšlenka timesharu líbí, ale pokud do toho jdete, doporučuju dobře poslouchat a číst všechno a dobře počítat

harmi
12. zář 2008

mojim rodicom vtedy zalohu zazrakom vratili.ale to bolo uz veeeelmi davno.vtedy asi len u nas zacinali.takze nasi mali stastie.a tiez az po prepocitani zistili ze je to uplne nevyhodne.keby mne teraz zavolali tak sa tam veru neunuvam ist.

aponchie
autor
12. zář 2008

no prave jde o to...,ze manzelovi volala zenska ,ze nekdy loni delal nejaku anketu o cestovani a ,ze sme cosi malem vyhrali a mame prijet a kdyz se nam to nebude libit a blablabla losovani o ceny tak me bylo hned jasne co to je..jenze manzel rikal,ze by jel,ze prece muzeme odejit kdykoliv a ,ze to trva 2hodky 😝 a malou nam pohlidaji(nechci pac je nemocna)no a tak sme se hadali jak o zivot pac ja jsem pred 10ti lety ve Zline nastoupila do cestovni kancelare jako asistentka a nasi naplni se stalo obvolavani klientu a vyplnovani prave zminenych anket na tema cestovani a nasledne sme je predavali managerovi pobocky a ten klientum pak volal,ze neco vyhrali at dofici na Hotel Moskva ve Zline na prezentacku,v te dobe to byla novinka zejo a vseci to kupovali jak najati bylo to na Kanarske ost.na 5let myslim nejakych 80tacu prvni zaloha no a me se to prestavalo libit co delali tak sem chtela skoncit a nez sem skoncila zazila sem neco co bych nikomu neprala ,jeden bohaty podvedeny klient vrazil s pistoli do kancelare miril sefovi na hlavu a at mu vrati penize nebo ho zabije,nesmeli sme se nikdo hejbat volali sme potajnu policii no hruza honicka po celem Zline v autech nakonec je zadrzely byli to kluci z Anglie a firma se jmenovala IVC-international vacation club,nasledne jsem od nich nemohla dostat zapoctak a nebyla sem prihlasena na VZP takze za me neplatili a taky sem nemohla vymamit vyplatu.nicmene tato firma byla nasledne v TV NOVA kde byla reportaz o nich,oni sice jakoby zkrachovali,ale nasledne se prejmenovali a kancelare se presunuly na jine misto viz Brno a Ostrava a jelo se nanovo,holt lide zapominaji a nechaji se znova nachytat.nicmene samozrejme nevim jestli tihleto jsou to same,ale me osobne to dost pripomina to co jsem delala a to by me teda nebavilo,a hlavne neverim,ze pred rokem vyplnena anketa a zrovna ted jak na potvoru si na nas nekdo vzpomel ,ze jsme vlastne neco vyhrali a at prijedeme..jako mezi nama,predani ceny v podobe zajezdu se urcite nepodminuje 2hodinovym sezenim v zaplivanem kanclu na plastovych stolickach a tocenim kola stesti to fakt ne,takze prej nikam nejedeme a jsem hrozne rada 😝

vilca
12. zář 2008

Tak my jsme kanceláři "Horizont Travel" teda tak nějak naletěli, ale když to vezmeme kolem a kolem, tak jsme byli nakonec s dovolenou spokojení.
Taky nám volali, že jsme se dostali do užšího výběru a když přijedeme do jejich brněnské pobočky, tak si vyslechneme jejich nabídku, pak si vybereme cenu a pojedeme domů. Tak jejich předváděčka opravdu trvala asi dvě hoďky a naslibovali plno věcí. Pak jsme si vylosovali slevu 500 Kč na zájezd 😀
No každopádně jsme je ihned ujistili, že o timeshare nemáme zájem (nemáme zbytečných 500 tisíc). Načež oni nám řekli, že ale i tak se můžeme zúčastnit jejich "zkušebního programu" - tzn. že si vyzkoušíme jejich zájezd a pak se rozhodneme, jestli timeshare chceme nebo ne.
Tak jsme se nechali nalákat na týdenní dovolenou na Tenerife - Kanárské ostrovy. Stejně jsme už letos plánovali nějakou dovolenou u moře, tak jsme si aspoň rychle vybrali. Podle toho, co jsem viděla na netu u ostatních cestovek, jsme zaplatili zhruba stejný peníze jako kdekoliv jinde. Akorát nám trošku vadilo, že jejich hlavní argument byl, že za cenu jedné hvězdičky budeme mít pětihvězdičkový hotel. Což jsme neměli. Bylo tam krásně, všechno bylo tak, jak nám v cestovce slíbili, akorát si 5 hvězdiček představujeme trošku jinak.
Jinak jsme ale prožili super dovolenou, ubytování bylo hezký, každý den jsme měli co dělat, bylo tam krásně, let byl taky v pohodě, takže jinak si nemůžeme stěžovat 🙂
Nevětší plus pro nás bylo, že jsme si rychle vybrali nám vyhovující dovolenou. Jinak bychom se asi na Kanáry nikdy nepodívali (asi by to vyhrálo Řecko nebo jiná menší exotika).
Podle mě se nemáte s Horizont Travel čeho bát, a to hlavně proto, že je krytá jinými cestovkami, jako je Tomi Tour, Canaria Travel apod. Co se týče organizace zájezdu, nemůžeme si na nic stěžovat 😉

janulle22
30. črc 2009

Tak prave mi volala pani ze jsme sice hlavni vyhru nevyhraly, ale udelaly nejakou specialni a ze se mame dostavit v pondeli do Olomouce na sezeni a ze si vylosujeme cenu... no zprvu jsem byla nadsena, ale po precteni tohot uz nejsem a vaham jestli tam jit...☹

soanpe
31. črc 2009

já nevyhraju nic, protože nehraju 😀 😝

jandaj
31. črc 2009

Tak mě už z týhle cestovky potkali 3x během 3 let, pokaždý byl stejný dotazník a pokaždý jsem vyhrála a měla jsem se dostavit. Vzhledem k to mu, že tomuto nevěřím tak jsem se nikdy nedostavila, ale myslím si, že je to až moc velká náhoda vyhrát tolikrát nemyslíte? 😉

janulle22
1. srp 2009

jandaj-jj to asi ano... 😀

soan-jak vidis ja taky ne... 😀

no nikam samozrejme nejdeme... 😉

joy007
16. lis 2012

Dobrý den,
včera mi také volala jedna příjemná slečna s tím, že mám přijít ke slosování o výhru. Když jsem jí řekla, že nevím jestli partner bude moci, řekla, že zavolá druhý den... ale to už jsem si na internetu vyhledala, co je tato cestovka zač. Když dnes volala, řekla jsem jí, že partner nikam nechce jít a slečna už nepřemlouvala a řekla, že výhru nabídnou náhradnímu páru. Takže se omlouvám páru, který budou otravovat po nás. Dotazník jsem dělala když jsem ještě pracovala (to oni chtějí, abyste vydělávali), poté jsem ještě dotazník dělala, když jsem byla student a to už mě "nevylosovali". Také naléhají, aby šel partner s vámi - jak už jsem psala - když řeknete, že partner nechce, hledají další lidi, kteří by naletěli... 😢

inusm1
3. pro 2012

Ahoj všem .Taky máme zkušenost s Horizont Travel.Nechala jsem se nalákat na výhru.Ač manžel nesouhlasil,tak jsem se upsala na dovču snů.Naslibovali de luxe apartmán,podle fotky,měl hotel mít bazén velikosti fotbalového hřiště.Musíte jet aspon 4,aby se Vám to vyplatilo.Jeli jsme.Stálo to cca 100000.Naše dospělé děti se mačkali na pohovce široké asi 150cm.Vše ač čisté bylo hoooodněkrát používané.Opálené spotřebiče,kliky zůstávalící v ruce........Bazén 30na50.Nemluvě o tom,že cestu zpět na letiště řešíte taxíkem na své náklady. Tenerife je nádherný ostrov,ale s jinou cestovkou by to bylo o polovic levnější!Upřímně,tenkrát jsem se asi zbláznila a předplatila jsem si 4 týdny.Ty další dva nechávám propadnout!!!!Nikdy už s nimi nikam.

henrilopi
19. pro 2012

Zdravím vás všechny,kteří se nechali doběhnout taky od cestovky Horizont travel.Přesně to bylo ze začátku,tak jak tu píší mnozí!My jsme si zaplatili luxus na tři týdny.Nejprve jsme si vybrali týden v Maďarsku v lázních Hévíz.Nechci se tady dlouho rozepisovat,ubytování bylo na pohled hezké,ale vybavení taky fungovalo jen z části,a s nikým se tam nedomluvíte.Takové ubytování seženete za poloviční peníz!!!No prostě týden pro dva vyšel v Hévízu tak jako by jsme jeli na Maledivy!Je to prostě cestovka,která vám vymyje mozek a pak si vás zpracuje jak a k čemu chce.Jak jim to prostě podepíšete,tak už se z toho nevyvlečete!Máme ještě dva týdny,ale radši je necháme propadnout a přijdem o 22tisíc než,aby jsme s nima někde jeli.Jak to tak sleduji,tak ještě s tím ušetříme hromadu peněz,za které můžem jet daleko levněji a na dovolenou podle vlastního výběru!!!Lidi nenechte se zblbnout podvodnými machinacemi Horizont travel!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

ewushee
14. únor 2013

Mně volali před Vánocemi, že jsem byla vylosována a kdesi cosi.. Tak jsme byli s manželem zvědaví a šli jsme si tu naši "výhru" vyzvednout. Přidělili nám pána, kterého očividně práce nebavila a dával nám to pořádně najevo. Hodinu nám vykládal o úžasných dovolených právě s touto cestovkou a počítal nám, jaké výhody můžeme získat, pokud s něma pojedeme na dovolenou. Nám už to bylo trochu s manželem jasný, že jde o nějakou levárnu. Chlap nás pořád přesvědčoval a tlačil na nás, ať to toho jdeme. Už jsem to nemohla vydržet a řekla jsem mu, co si o tom myslím a jestli ho baví takhle blbnout lidi.. Borec nás od tam vyrazil, že on tohle nemá za potřebí, že na tuto šanci čeká tisíce a tisíce lidí a on se nebude nikomu vnucovat. Takže lidi, mějte rozum! Nikdo nedá nikomu nic zadarmo nebo za extra výhodnou super cenu! Vždycky v tom něco je! Až někomu bude volat Horizont Travel, tak rovnou položte telefon. Je to pouze ztráta času!!

electrotools
22. zář 2013

Ahoj Aponchie, ano jsou to podvodníci, rozhodně je nenavštěvuj, naslibují hory doly, vytáhnou z tebe tučnou sumu jako zálohu, ale asi se nikam nepodíváš. Nejsem jediná, kdo tak dopadl, shodou okolností dva mí přátelé, nezávisle na sobě, strašné jednání této cestovky, VAROVÁNÍ všem slušným lidem!!!!!!!

electrotools
22. zář 2013

@vilca ahoj zdravím, jestli to ale nebude tím, že jste si vybrali právě to, co oni chtěli, my chtěli Španělsko nebo Francii, ale pro ně 'z mnoha rozumných důvodů' to nešlo a tlačili nás na Kanáry, na Tenerife, kde je samozřejmě nejdražší letenka, stejně dopadli mý známí, kteří taky na Tenerife nejeli a nechali jim tak zálohu. Pán, co nás lanařil, se chlubil, kde všude už s 3 dětmi byl, ani se nedivím, když jim pár takových lidí jako my naletí, tak si může udělat hezkou dovolenou.