Chce se odstěhovat do ciziny?

melykely
30. led 2022

Mám jednu kamarádku a ta chodí a bydlí s jedním klukem v Praze. Ten kluk má v medailonku na internetových stránkách napsáno, že firma, kde pracuje má mnoho sesterskych společnosti a že věří, že se brzy podívá do zahraničí i osobně. Teď si ten kluk psal s jednou naší společnou kamarádkou. Psali si o studiu a práci a pak jí napsal, že úplně nejšťastnější na světě by byl, kdyby dostal nabídku pracovat několik let v Kanadě a že by si to užíval. Ona (společná kamarádka) mu pak napsala, že třeba takovou nabídku dostane a On reagoval: Jojo, uvidím (a dal k tomu smajlíka). Myslíte, že by se chtěl odstěhovat do ciziny?

camelinka
30. led 2022

@melykely Ty se musis hodne nudit, co tema, to kravina 😅🤦

martt
30. led 2022

@melykely A není to jeho věc jestli chce nebo nechce pracovat v cizině? Tak spoustu mladých lidí chce jít pracovat do ciziny nevidím na tom nic špatného. Pokud umí jazyky a je šikovný tak pro něj je to výborná zkušenost. Tak mu to přej.

levandule_k
30. led 2022

@melykely Očividně, chce část života pracovat i jinde než v ČR, není na tom nic špatného ani divného.

leilinka1234
30. led 2022

😂😂😂

ee.liska
30. led 2022

Podle všech informací, co jsi tu vypsala, tak si myslím, že ano. Vypadá to, že nejpozději 1. dubna se bude stěhovat. Podle popisu poboček to vidí na Anglii, Chorvatsko nebo Peru. Tam by pak odjížděl ve třetím čtvrtletí letošního roku. Ale zase podle toho co píšeš, to vypadá, že ne. Asi se usadí v Dejvicích (možná spíš ve Vršovicích) a zůstane tady. Pokud tedy nepřijde třetí možnost, že by se odstěhoval na venkov.
Ale všechno bych to věděla lépe podle toho, jaký typ smajlika k odpovědi přidal.

camelinka
30. led 2022

@ee.liska Si zabila 🤣🤣🤣👍👍👍

levandule_k
30. led 2022

@ee.liska Tak ještě se může odstěhovat do Ostravy, to je taky úplně jinej svět. :D

ee.liska
30. led 2022

@levandule_k to mi právě indicie z původního sdělení vůbec nenapovídají. Ale jdu to přečíst znovu, je to také zajímavá možnost 😁

camelinka
30. led 2022

@levandule_k Jak sem vdecna, ze nikdo neodkazuje, na moje milovane rodne Brno🤣👍

michaela666
30. led 2022

Nemá náhodou v Kanadě už dvojdomek, 2 děti a psa? Chápala bych, že ho to za nima táhne.

klokanka31
30. led 2022

@melykely A co je na tom vůbec divného že by se mu líbilo dělat v cizině?😮

levandule_k
30. led 2022

@camelinka Upřímně? Váhala jsem mezi Ostravou a Brnem😂 ale pro Brno mám slabost 🙂

camelinka
30. led 2022

@levandule_k Hodna holka🤩😘... ale docela me vsechny ty prupovidky na Brno bavi, nektere obzvlast vydarene😎😄

ilonne
30. led 2022

@ee.liska 😂😂😂

merope
30. led 2022

Asi chce, štve tě, že kamarádka možná půjde s ním?

kaml24
30. led 2022

Nechápu smysl dotazu..

lilianapul30
30. led 2022

Tak tohle mě hodně pobavilo😂

hojda
30. led 2022

Myslím, že ano. Co tam máš dál?