Chcem prihlásiť dceru do modelingovej agentúry. Poraďte

zopka.vojtech
1. pro 2009

dobri.potrebovala by som poradit.mam 7rocnu dcerku je strasne hiperaktivna ale velmi pekna ma nadherne vlasi huste a dlhe a chcela bysom ju prihlasit do nejakej dobrej agenturi nevedeli by ste mi poradit?bola by som vam vdacna on sa lubi strasne fotit a preto by som chcela aby si to uzila kim je tak ze ju to bavi.vopred DAKUJEM 🙂

rimmel
1. pro 2009

prosim nerob to len jej tym uskodis

zopka.vojtech
autor
1. pro 2009

a prco si to mislis??? ☹

rimmel
1. pro 2009

lebo ju tym nepriamo ucis ze vzhlad je dolezity napriklad 😉 ono je to ine napr s malymi babatkami, tie si nic pamatat nebudu ale tvoja ma uz 7 rokov.....
ked sa tak rada foti, mozes ju fotit aj doma

rimmel
1. pro 2009

a plus doma z toho mozes spravit ovela lepsiu srandu nez kebyze pracuje s profesionalom

zopka.vojtech
autor
1. pro 2009

no ved ona sa foti skoro furt ale ja by som chcela aby nieco dosiahla teras jej vtom budem vedet ako tak poradit a pomoc ale ked bude starsia tak to bude aj pre mna horsie lebo deti rastu ako z vodi a tento svet nic neponuka pozitivne 😠 tak ze asi tak mozno sa milim ale mozno nie 🙂 uvidime

rimmel
1. pro 2009

ty chces aby nieco dosiahla ... a to chces dosiahnut tak ze ju zapises do model.agentury ci ako/

petradova
1. pro 2009

já tohle nechápu. Určovat svým dětem směr tímhle stylem...Třeba to malou baví jen tak, v soukromí, ale bavit jí to na úkor volných chvil nebude.Mno nevím. 😔

dvojka
1. pro 2009

Mám na to stejný názor jako rimmel a petradova 🙂

whoknows
1. pro 2009

myslím že modelingové prostředí není "zdravé" ani pro starší holky, natož pro takhle malou holčičku. a souhlasím s rimmel, že učit děti že vzhled je nějak důležitá hodnota není nejlepší volba.

mysulka
1. pro 2009

Spíš nápad, tak jí zkus vzít do ateliéru k nějakýmu lepšímu profíku a on si jí dá na profil své firmy, je zde možnost, že si jí někdo všimne a zároveň vyzkoušíš, jaké to bude, když bude muset stát hodinu,tak jak má, bude mít třeba lehký make-up, bude muset být v klidu a poslouchat rady někoho třetího a ne se jen tak ksichtíkovat 🙂

Spíš bych dala takovou šikovnou slečnu na tancování... a ne na modeling, nevím, jak tam zvládne tu živelnost, ale je to můj názor.

A taky když chceš agenturu by bylo dobrý napsat odkud jsi, přeci jen z Brna bys těško dojížděla do Plzně 😉 s tak malou holčinou.

ygreen
1. pro 2009

myslím, že je to moc brzy, pokud bude pěkná i nadále, tak třeba od 14, 15 let. To i budeš vědět, že to malá chce. Každopádně ji můžeš přihlásit do nějaké agentury a třeba výslovně žádat např. reklamy. To mi zase až tak škodlivé nepřijde. Každopádně myslím, že modelingové prostředí je škodlivé, plné závisti, hladu, drog a prášků na hubnutí. Nechtěj aby tvoje dcera v 8 letech řešila svou váhu místo toho, aby si dala od mamky dobrou buchtu

😉 Holky mají fajn nápad s tím tancováním. Co třeba společenské tance, nebo latinu, apod. Však tam jse její hyperaktivita vybije víc než při fotomodelingu.

mama04
1. pro 2009

Nedávej ji na focení a jiné akce.
Raději vol tanec a jiné kroužky kde se vybije.
A až bude zralá tak ti poví co chce od života.
Modeling je šílené řemeslo. Vím o čem mluvím. Ani jedné modelce nezávidím a to mám 186 cm.

berenika39
1. pro 2009

Modeling asi není to nejlepší pro hyperaktivní dítě ☹ ☹ ☹ . Spíš sport, to tancování, něco, kde se uplatní i to, že je kočka...
Modeling je o perný práci, trpělivosti, čekání, zodpovědnosti, asi to není dětská hra🙂))

terinda
1. pro 2009

Dětský modeling neeeee!
Mělo by se to zakázat, dělat z dětí loutky 🙄

jijitka
1. pro 2009

Souhlas s Terinda - a k tomu i další dětský soutěže typu Miss apod., kde se malý holčičky promenádujou načesaný a zmalovaný jako šla..y.
Budiž ještě nějaká opravdu ověřená profi agentura, kde se třeba vybírají děti do reklam, ale ani do toho bych svoje dítě nikdy neuvrtala.
Dítě si má užít dětství, práce a povinností si v životě užije ještě až až

Každopádně myslím, že tu holčinu by to brzy přestalo bavit, jakmile by poznala, že to není jen hra.

stepankaxxx
2. pro 2009

No milá maminko, jestli chceš z holčičky udělat anorektičku , tak jen tak dál. Modeling není jen taková hra je to tvrdá dřina. Kde se neberou na nic a na nikoho ohledy. Tvé dítě se tam naučí, jak být jen individualista. Přijde o kamarádky o volný čas. Až se její tělo začne v 15 letech zakulacovat a bude zní ženská, začně být nešťastná, že je tlustá a všichni okolo jí budou radit, jak si štíhlou chlapeckou postavu udržet, bude Ti lhát i sama sobě. Prosím Tě myslí hlavou a nerozhoduj za svou dceru. Nevíš do čeho chceš své dítě nacpat. Neber to špatně nemluví ze mě závist, ale vím jak to v téhle branži chodí. Není to místo pro děti.

katyy
1. led 2011

čaute.mohla by mi neaka mamina poradit neaku serioznu modelingovu agenturu pre deti?mam syna a bude mat 4 mesiace. dakujem 😉 😉

kathleen_k
5. led 2011

@katyy : 4měsíční dítě a do modelingu? To si asi někdo dělá srandu, ne? 🙂 K původnímu dotazu, pokud se bude dítě dál vyvíjet jako zajímavé pro tento obor, zkusila bych to s ním až ve chvíli, kdy si samo bude moci říct, že to chce a dokáže si díky tvé pomoci alespoň trochu představit co ho čeká, dnes se za ideální věk považuje asi 13,14 let ( ani s tímto věkem bych se však moc neztotožňovala). Měla jsem šanci se něčeho podobného zúčastnit, projít soutěží krásy a přestože jsem měla šanci se do modelingu více zapojit, šanci jsem nevyužila. Bylo mi 18let, svobodně jsem se rozhodovala a přihlašovala, ale když mi bylo řečeno, že budu 15 dnů z měsíce fotit a chodit tam a tam, zhubnu 7kg a pár dalších věcí, řekla jsem si, že ne, díky. Ten svět jsem chtěla poznat, to se stalo, ale stačilo mi to. Už za rok jsem začala jezdit víc a víc na kole, začala jsem závodit a ten pocit, adrenalin a radost se nedá vůbec srovnat s tím, že mě někdo vybral do dalšího kola a jsem na tom a tom místě. Za mě můžu říct, že bych radši dala hyperaktivní dítě na tanec (moderní, formace) , sport, kde bude mít řád, bude ho bavit a uvidí v něm výsledky. Do života mu to dá jistě víc než pozlátko modelingu.