Chemie do bazénu. Jakou přidáváte?

hanulinecka
26. čer 2010

Ahojky zajímalo jakou přidáváte do bazénu chemii a hlavně postup jak dosáhnete pruzračně krásné vody 😀

sarinkam
26. čer 2010

Mě taky, tak šup sem s ramadama 🙂

sarinkam
26. čer 2010

@sarinkam Radama... ach jo, ten češtin..

hanulinecka
autor
28. čer 2010

😀 😀 😀 asi všichni máte kráásnou vodu já teda nevím jak toho docílit chjoooo 😕 😕

cimlik
28. čer 2010

Ahoj, my kupujeme bazénovou chemii v mountfieldu a voda je parádní. Tam ti určitě poradí, jak na to 😉 .

ygreen
28. čer 2010

tak já si dovolím s cimlik trochu nesouhlasit 😉 my máme velkej bazén 8x4m a dva roky jsem jeli na chemii mountfieldu a k ničemu, pořád se nám tam usazovaly řasy, stačilo nebýt týden doma a byl zelenej bazén. Navíc mountfield prodává b. chemii v poměrně malém balení a drahou.
Soused nám jednou doporučil od Inchemy baz. chemii - chlornan sodný + další doplňky na ph vody, odvápění, apod. A je to nebe a dudy. 10l je za 260,- a nám vydrží 1,5l na měsíc (na 30kubíků vody). Voda je úplně křišťálová. A vydrží. Koupu se v něm já (těhu) i náš malej a paráda, žádné podráždění pokožky, ani očí. Je to regulérní bazénová chemie, ale málo známá 😉

cimlik
28. čer 2010

ygreen - já to neberu jako nesouhlas, ale jinou zkušenost. My jsme s chemií z mountf. spokojeni, vodu máme nádhernou. 😉

hanulinecka
autor
30. čer 2010

Krásné ránko zajímal by mě postup jakou dáváte chemii
jako napustíte vodu.......upravíte ph....dáte chlor šok ?????????????????????a dál.......................

ygreen
30. čer 2010

tak my máme velkej bazén, vodu tam máme pořád - na sezónu se tam naleje chemie, vysráží se bordel, ten se vyluxuje a pak se upravuje odvápňovačem PH a chlornanem sodným chlor. Máme papírky na měření chloru a ph, a podle toho vodu upravujeme.

ultramarine
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berunka654
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marshmellounek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marshmellounek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andykurk
12. led 2015

Ahoj,používám přípravky od bazénové chemie Techneco značky PWS, mají super věci do bazénu skvělé, jsou z nějakých veropských surovin, a přímo pro průzračnou vodu, zatím co každé léto vedeme bazén, tak sem neměla moc zkušenosti se špatnou kvalitou vody 🙂

tonyk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marky81
24. bře 2015

žádnou 🙂 s bazénem takové práce...

babazbrna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mysicka2008
21. črc 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Ahoj, používáte někdo místo chlórové chemie chemii bromovou http://www.bazenovachemiepraha.cz/bromova-chemie ? Náš mladej nesnáší dobře chlorovanou vodu, tak mě napadla tato alternativa, ale moc tomu nevěřím. Přeci jen chlor dokáže zničit veškeré řasy a bakterie

klanova2
25. lis 2016
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Ahoj, my nakupujeme a používáme chemii od http://www.albixon.cz rozhodně tam mrkněte 🙂

katarina94
19. kvě 2017
Uživatel katarina94 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katarina94.

Presne chémia od Abixonu je super..aj my ju používame https://www.bazeny.cz/katalog/uprava-vody-a-bazenova-chemie-3/