Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

kajule
11. říj 2007

Tak mi naštěstí koberce nemáme nikde. 😎 Vždycky jenom vezmu koště a zametu to popř. setřu, když mi tam našlape botama. 😠 😠 😠
Kousi, tak s tou muzikou to je u nás obráceně. 🙂 To zase já mám radši, když to mám trochu víc nahlas. 😅 Jenže teď už to nejde, páč mám vždycky ještě spolujezdce Páťu. 🙂

krista
autor
11. říj 2007

Nejlepší je, že MM je řidič a dost často používá Hands Free a je zvyklej do toho děsně hulákat, aby se vždycky slyšeli, takže pak když s nim jedu v autě já, ho musim usměrňovat, že se mnou nemluví přes Hands Free tak ať neřve jako tur nebo z něho ohluchnu ... ale furt dokola, řeknu mu to a za chvíli znova 😝

kajule
11. říj 2007

Kris, aby mě namasíroval, tak jedině když si o to řeknu. To spíš musím já jeho, pže on je přeci utahanej z práce. 😀 Co mi udělá je okurkový salát obden. 😀 Možná bych si ještě na něco vzpomněla, ale to by dalo hodně práce. 😀

krista
autor
11. říj 2007

Kajule no asi tak 😀
A večer na něj nesmim ani sahat, abych náhodou "něco" nechtěla 😀 Teda jak kdy 🙂 😀

Jinak ten okurkovej salát - to je takovej ten s cukrem, vodou, octem??? Nebo jinačí? Dělávala mi ho babička a strašně dobrej, někdy si to musim zopáknout 🙂

kajule
11. říj 2007

Kris, tak u nás je to obráceně. Péťa se na mě pořád lepí a furt "něco" chce. 😅
Péťa ten salát dělá s mlíkem, smetanou a kefírem. 🙂 To je jeho specielní postup ani mi neřekne, kolik čeho tam dává a nikdo to neudělá líp jak on. 😀 Ať jedeme kam jedeme, tak když tam je oběd ke kterýmu se ten salát hodí, tak ho prostě dělá on. 😀

krista
autor
11. říj 2007

Jééé to by mi manža do huby nedal 😀 Jak je tam kefír ... já kefír miluju a stačí když vypiju hrneček, tak mu ani nesmim dát pusu, jak mi prej smrdí z huby ... prostě ho nesnáší 😀

Kajule, jinak u nás to taky ze začátku bylo obráceně 😀 Náš vztah se furt mění, jednou to chce a nechce ten druhej a pak zase naopak 😀 Já jsem si uvědomila, že po porodu to už asi nebude ono, tak to chci ještě dohnat 😀 Navíc to máme zakázaný, tak proto mě to asi tak láká ... ale většinou mě teda manža odmítá jen když je po fotbale a přijde pozdě domů, to se mu ani nedivim, spíš si s tím naléháním dělám srandu 😀

kajule
11. říj 2007

Se přiznám, že během šestinedělí a po porodu, už nemám takovou potřebu jako dřív. Nevím, čím to je. 😅 😕 😲

kousinka
11. říj 2007

tak jako abych vás zase trochu zklamala nebo spíš utěšila, to je fakt jednou za uherák 😀 😀
co se týče pelíškování, nooo my jsme ve svej podstatě tak krátce spolu, že pořád to ještě je denně, teda když mám já náladu 😀 😀 a to já nemám 😀 ale dost dlouho jsme bojovali o území 😖 prostě byl tak neodbytnej 😅 teď mi to zase trochu chybí ta jeho neodbytnost, zvyknul si na pravidelnej přísun a už se nesnaží 😠 😀 a na to dycky tvrdí že já nevim co chci a nedám pokoj dokud to nedostanu 😝

krista
autor
11. říj 2007

Holky a jak dlouho jste teda spolu s manželama? 🙂

kousinka
11. říj 2007

mňo 😀 my sme trochu prej blázni ale manželé jsme čtyři měsíce - jinak jsme spolu před svatbou rok žili a předtím jeden den chodili a předtím mě měsíc uháněl .. a předtím jsme se tak půl roku nenáviděli 😀 😀 😀

kajule
11. říj 2007

Kousi, věř, že nejste blázni sami. 😉 Já jsem defakto na naši první dovolený otěhotněla, i přes to, že jsem brala ATB a i přes to, že mi říkali, že to s tím otěhotněním nebudu mít tak lehký kvůli té šž. No a povedlo se i když naprosto nečekaně a neplánovaně. Každopádně já jsem měla hned jasno, že mimi chci a bylo mi jedno co na to řekně Péťa, ten byl ale možná ještě víc nadšený než já. 🙂 A i kdyby nebyl, já bych si ho nechala. Prostě se stalo, tak se stalo. Já jsem vždycky děti milovala a že to přišlo teď a takhle nečekaně, tak za to jsem i ráda, pže jinak bych to možná pořád odkládala kvůli škole atd. atd. Já si říkám, že co se má stát to se stane a hotovo, člověk s tím nic neudělá. A kdybych se měla rozhodnout znova rozhodnu se stejně. Páťa to je moje zlatíčko největší ze všech. 😵 😵 😵 Jinak manželé jsme dva měsíce.

kajule
11. říj 2007

A jestli s ním budu pět let, deset let nebo spolu oslavíme zlatou svatbu, to se uvidí. Si říkám, že nikdy nevíš, co se může stát a proto radši řeším přítomnost. Neříkám, že se nesnažím tu budoucnost nějak ovlivnit, ale je mi jasný, že to nemusí vyjít.

kousinka
11. říj 2007

já dycky říkám že jsem se vdávala z rozumu 😀
a je fakt že když se to zlomilo a peťa mě ukecal, doslova a dopísmene, tak jsem si říkala jestli jsem se neunáhlila... a teď bych řekla že máme mnohem hezčí vztah než před svatbou 😵 takovej .. asi jsme to prostě obá hrozně moc potřebovali, mít nějaký zázemí - a to jsme obá z rodin, kde tý lásky bylo fákt hodně 😵 takže to neni tim že bysme strádali ... ale obá jsme paradoxně předtím žili s lidma, který sice nás děsně "rajcovali" ale pro život byli naprosto nepoužitelný ☹ ... tak si to teď vynahrazujem 😅 ... ale i tak bych ho občas zabila 😀 😀 ale je to takový jako s tim malym dítětem 🙂 plácneš ho přes tlapku ale nezlobíš se na něj doopravdy 😵

kousinka
11. říj 2007

kajul a já jsem si pořád říkala že ses na to focení s mrňousem nějak vyfikla 😀 ...
taky si říkám - ať to vydrží co nejdýl... sama za sebe si můžu zkusit ručit ale za chlapa ? 😀 😀 ale fuj, nebudu se rouhat ....

no nic mizim dom papapa zítra 🙂

kajule
11. říj 2007

Já si říkám, že nemůžu ručit za chlapa a za sebe, tak to se ukáže. 😀

krista
autor
11. říj 2007

Aha kousinka, takže suma sumárum, jste spolu rok a 4 měsíce?? 😉 Nebo jsem to blbě pochopila 😅

Kajule to je hezký 🙂 Vy jste teda obě měly svatbu tenhle rok 🙂

petulka77
12. říj 2007

Tak jsem četla a četla a nedá mi to, se nepřidat. Chvílema jsem učůraával smíchy, jak jsem četla ty příběhy, co chlapi všechno dokážou...🙂)
Jinak se přidávám do klubu čerstvě vdaných, je to 1,5 měsíce. Vzali jsme se přesně 2 roky po tom, co jsme se v práci seznámili, můj manžel mě tehdy zaučoval a docela se mu to povedlo. Po 2 týdenech jsme spolu začali bydlet, vzali jsme to poněkud hopem, nechtělo se nám každý večer loučit, loni v srpnu mě požádal o ruku a letos na konci srpna jsme se vzali. Je to můj druhý manžel a musím říct, že jsem velmi spokojená. Můj nynější muž i po dvou letech žehlí, peče, vaří, luxuje a se vším mi pomáhá, vozí dárky a zve na romantické večeře, každý večer chodíme spolu do sprchy a usínáme spolu.No ale aby nebyl tak ideální, tak je někdy hnusně náladový, když má líný den, je problém ho dostat z postele nebo od playstationu a nedokáže přestat kouřit a kouří i 20 denně, takže ještě je stále co vylepšovat🙂) A když jsem si postěžovala, že se netulíme denně, protože jak jsem teď těhotná, mám o to větší chuť, tak mi řekl, že tak jsem si ho vychovala, když jsem chodila utahaná z práce a neměla chuť denně, jako tehdy on. A co je na něm ještě hroznýho, to je jeho bordelářství, co se týče oblečení a nejvíc nesnáším, jak každý večer po sprše švihne s mokrou osuškou kam ho napadne, místo aby ji dal usušit a jak ráno vstává, je totálně na zabití. Všude jezdí na poslední chvíli, protože se mu nechce vstávat a pak já už čekám v autě, kdy on konečně vyleze z baráku a čeká mě vždy jízda smrti, protože se snaží dohnat čas ztracený spaním. Pokud mu nehrozí, že mu ujede vlak nebo že přijde pozdě do práce, je schopný vstávat i 2-3h a neustále posouvat budík na mobilu. To mám chuť ho zaškrtit, jak je ještě vzteklý, že ho popoháním, že něco nestihnem.Ale jinak ho taky šíleně miluju a zabít ho nemůžu, protože kdo by nás živil🙂)

krista
autor
12. říj 2007

Jé Peťul to je jako příběh z Červený knihovny 😀 Jak tě tvůj manžel zaučoval 😀

S tím sexem je to u nás přesně tak, manža mi říká: "Já jsem si odvykl, když jsi pořád neměla chuť ty 😝" A se vstáváním a posouváním budíku tak to je taky trefný!!!! 😉

Jo holky a víte co mi teda včera můj drahý oznámil, že prý se ho ptali známý co na Silvestra, že bychom mohli k nim (já budu cca v 7.měsíci) a oni maji chatu 60km od nás a naší porodnice a manžel jim řekl, že radši ne, že neví jak to bude se mnou a že bude radši tady kdyby se něco stalo že sedne na taxi a za 20 minut je u mě doma!!! To jsem se zděsila a říkám: "Ty mě chceš nechat na Silvestra samotnou doma?" tak prý: "Né, né" Ale jak byste to pochopily vy? Já si teda připadám bezcenná a zbytečná! 😒

petulka77
12. říj 2007

Tak to teda nechápu, nechce se mi věřit, že by tam jel sám, ale Tebe by RADĚJI NEBRAL kvůli tvýmu stavu. No asi to bude tak, že tam snad nepojede ani on a radši bude s Tebou doma a kdyby něco, tak aby za Tebou mohl rychle odjet do porodnice taxíkem, protože určitě si něco vypije, né? A ty bys musela sanitkou nebo já nevím kdo by Tě tam vez, protože Silvestr je Silvestr...Zbytečná a bezcenná určitě nejsi!!!! Tak to teda rozhodně ne!!!

krista
autor
12. říj 2007

Peťul když já jsem teď fakt hrozně přecitlivělá, vždycky se rozbrečím a stačí mi málo ... všeho se bojim, trápí mě že jsem tu věčně sama a bojim se že si nabere další aktivity a začneme každej žít jinej život, uvidíme no 😖

Co budete na Silvestra dělat vy? 🙂 Už jste o tom přemýšleli nebo co děláte každý rok?

petulka77
12. říj 2007

Já jsem taky hrozná cíťa a to přesně MM nesnáší, to mě taky kolikrát sejme a bulím jak ... O Silvestru jsme se ještě vůbec nebavili, loni jsme byli u jeho ségry, ale ta se teď rozvedla a zrovna včera mi říkala, že jedou někam na chatu a z řeči mi bylo jasný, že s náma nepočítaj. Pak večer jsem byla u druhý švagrový a tý jsem se ptala a říkala, že ještě nemají nic v plánu, ale nijak se nechytala, když jsem nadhodila, že bychom se mohli domluvit (oni bydlí 5min oěšky od nás, taky v baráčku). Tak teda vůbec nevím, jak MM zítra dojede, chci se s ním o tom pobavit. Dneska jsem taky nervózní, od včera asi 12:00 se mi neozval, je v práci v Praze, má přijet zítra, protože příští středu tam končí a dnes mají rozlůčku.Voláme si denně na dobrou noc a povídáme io přes den a teď furt nic, už mám strach, jestli někde něco nevymamlasil a raději nevolá.

krista
autor
12. říj 2007

Peťul a to ti ani na SMSky neodpovídá? Zkoušela jsi mu psát nebo volat? No já bych se zbláznila strachy 😲

Já právě nevím jak budu na Silvestra použitelná, do tý doby je spousta času a nevím, cokoliv se může stát, může mi být dobře nebo špatně a je fakt že radši budu doma, když mám kousek porodnici a nemocnici v případě něčeho nečekanýho a taky jako těhotná moc nevydržím, takže jestli si někdo maluje jak s ním budu do 6ti do rána někde sedět při čaji a on při vodce, tak to ani omylem 😀

petulka77
12. říj 2007

Psala jsem mu v 7 ráno, jak jsem vypravila malého do školy a furt nic. Ale teď mu zkouším napsat z mobilu od malého, protože můj zánovní mobilek dneska v 11h prostě umřel a není mi pomoci, tak je možné, že mi napsal, ale nedošlo mu, že mu neořišla doručenka. A nebo se včera v práci totálně zrušil, měli tam totiž akci 150 lidí (dělá číšníka v hyper luxus restauraci) a spal až dnes do odpoledne, protože dnes má volno a zůstal v Praze jen kvůli té rozlůčce.
No a s tím Silvestrem to vidím úplně stejně, taky nevydržím. Škoda, že bydlíte tak daleko, mohli jsme ho strávit spolu, chlapi by si vyměnili pocity nastávajících tatínků nad sklenkou oblíbeného moku a my mohly sedět u toho čaje, dokud by nás nepřemohli prckové a poslali do hajan🙂)

krista
autor
12. říj 2007

No to mi povídej, taky mě hrozně mrzí, že od kohokoliv s kým se tu seznámím jsem strašně daleko ☹ Já právě potřebuju MM zatáhnout do tý společnosti "usedlých" lidí aby viděl že bavit se dá i jiným způsobem než dělat kraviny s tím jeho pošuckým kamarádem!!! Ale Ostrava to by byl fakt výlet na daleko 🙂

Peťul snad to bude s manžou v pohodě a já věřím, že určitě bude, stopro to bude nějaká s těch variant co jsi popsala 🙂 A jak to snášíš ty, že jsi sama doma? Mě je vždycky tak smutno, i když bych si mohla po těch letech zvyknout 😒 No ty máš doma aspoň rošťáka na rozptýlení co? 🙂

petulka77
12. říj 2007

Jsem tady taky hodně sama, protože prcek je už ve 2.třídě, v 7 odjíždí busem do školy a: v pondělí ho vyzvedávám ve 3 a vezu na trénink (FC Baník), zatímco on trénuje od 15:30-18:00 včetně převlíkání a sprchy, tak já se nudím, tak už to řeším tak, že beru ssebou psa a chodím s ním po venku, nebo se domluvím na návštěvu k někomu, kdo bydlí poblíž a zajedu tam.Po tréninku jsem doma tak okolo 19h a to už je jen večeře, popř. domácí úkol a nahnat ho spát a já jsem vždycky za to odpoledne úplně mrtvá. V úterý a ve středu se vrací ze školy sám mezi 16-16:30, ve středu večer chodí ještě nha florball, ve čtvrtek máme zase celé odpo zabité tréninkem a v pátek má 13:30-15:30 výtvarku, takže si ho přes týden moc neužiju a doháním to o víkendech. A MM, ten pracuje totálně nepravidelně, ale pokud ano, tak celé dny a navíc v Praze. Od příštího pátku ale začíná tady v Ostravě a to bude super, už se moc těšíme, z toho cestovýání už je pěkně na nervy. Vždycky jak přijede, lekne, se, jak mi porostlo bříško a kontroluje prsa🙂)
Poslala jsem mu další sms, ale furt nic!!!

krista
autor
12. říj 2007

Petul a přišel ti výpis - doručeno??? 😲

No teda ty máš fakt pernej program 🙂 To je fajn, že manža bude dělat ve městě, mě by muselo trefit kdyby chtěl ten můj ještě dělat mimo město 😖 Ale ani bych se nemohla divit, furt někde trajdá tak proč by se rovnou neodstěhoval 😝

Vím, že tahle otázka sem nepatří, ale prosímtě kdy se začně tvořit v prsou mlíko? 😅

kajule
12. říj 2007

Ahoj holkyyy. 😉
Kris, tak mně se to tzv. mlezivo tvořilo od 24.tt. 😉

petulka77
12. říj 2007

Mám návštěvu, pak zas přijdu.

krista
autor
12. říj 2007

Kajule díky za odpověď, já už tu mám dneska manžu holky, takže skáknu kdyžtak zítra 🙂

petulka77
12. říj 2007

Jo, výpisy přišly a už mi zavolal, KÓNEČNĚ, tak jsem byla šťastná jako blecha a hezky jsem si popovídali, na chvíli měla návštěva holt smůlu.Přijede zítra až se vyspí po tom flámu.Tak už máš manžu doma, to máš fajn, já budu asi čučet sama na Humoresky... To mlezivo už si fakt nepamatuju, je to už 8 dlouhých let... Bohužel mám špatnou paměť a nepamatuju si ani třebe první pohyby atd. Pár věcí mám v pamětní těhotenské knížce, ale nic moc☹ Tak si užij manži, já asi budu o víkendu zaneprázdněná tím mým.
Kajule: máš krásné alba, miluju Pú a spol., taky bych ráda koupila všechno s jejich motivy, ještě musím skouknout to tvé třetí albíčko.Jo a už jsem Ti ukradla fár foteček do své složky s věcma pro mimi, snad to neva!!!