Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

petulka77
14. říj 2007

jo, jo, taky jsem to zažívala, na ZŠ i SŠ, a pak mě nakrkla třídní, co jsme ji měli celé 4 roky na ČJ, když mi dala u matury 2 z ČJ, to byla potupa 😠

petulka77
14. říj 2007

Loučím se, nechám synátora si zahrát...

kajule
14. říj 2007

To ti věřím s tou 2, to bych taky neunesla. 😠

kajule
14. říj 2007

Kris, kde jseš? 😕 Musím ti říct, co se mi dneska stalo, jsem myslela, že už vážně asi budu vraždit. 😠 😎

krista
autor
15. říj 2007

Ahojky holky 🙂
Vyjímečně jsem nebyla v neděli opuštěná a už je po mě sháňka 😀 To je od vás hezký holky 🙂

My jsme měli s MM vážný rozhovor - dost vážný, řekla jsem mu všechno co mě s... a hlavně to, že mám svojí hrdost, že by stačila jedna nevěra a už by se ani nedostal do bytu, protože bych mu všechny věci vyházela před dveře a vyměnila zámek a ještě tentýž týden bych zažádala o rozvod a dítěti bych možná dala svoje jméno za svobodna (jestli to jde) ale tím jsem ho jen strašila, jak by to bylo nevím, jen jsem chtěla aby věděl, že to mám rozmyšlený i v těch nejhorších případech a že bydlet si může s tím kamarádem, když jsou spolu pečený vařený, taky mě naštvalo, že o víkendu hodně utratil ... no vyříkali jsme si to myslím dost jasně, pochopil, že jsem hodně tolerantní, ale mám hranice, tak uvidíme jak to bude dlouho klapat 🙂 😉 než tu budu zase brečet, včera sekal dobrotu 😝

Kajule a co ty prosímtě??? 😲 Co ti provedl? 😅 (kromě těch poházených věcí po obýváku 😀)

kajule
15. říj 2007

Ahoj Kris, tak doufám, že jsi mu to řekla dost jasně a pochopil to. 😉
Si představ, včera jsme jeli do Kauflandu Páťovi pro Nutrilon a Péťa, že si koupí nějaký puzzle 3000 a bude skládat. Zatím všechno úplně v pohodě. Jakmile jsem ale vešli do obchodu, tak já jsem zamířila rovnou do tý lékárný, pže do Kauflandu normálně nejezdím a tak nevím, že ta lékarna je otevřená pořád. Péťa mi řekl, kam tak spěchám, že tam snad nejsme jenom kvůli tomu Nutrilonu, jenže doma Páťa už skoro nic neměl, tak jsem to prostě chtěla mít už koupený. Řekla jsem mu, že to nejdřív koupím, tak jsem šla a když se vracím, tak tam nebyl. Šla jsem se podívat, tam kde prodávají to puzzle a nebyl tam. Pak mi volá, že je v autě. No samozřejmě, že se naštval. Tak jsme pro změnu pro to puzzle jeli do Hypernovy. No neodpustila jsem si to a řekla jsem mu, že v tom Kauflandu teda měli větší výběr. 🙂 Stejně si myslím, že do toho Kauflandu nešel, pže se tam nevyzná. 😀 Za chviličku koukám, mám v košíčku dvě smetany, tak se ho ptám na co, že doma je máme. Jsem myslel, maminko, že bys mi udělala zapečený brambory. 😲 😎 To už jsem se ale musela vážně smát. 😀

krista
autor
15. říj 2007

Kajule tak ten je vyčůranej, no já jsem včera taky takhle v obchodě ztratila manžu 😝 slyším svoje jméno, otočim se a tam kámoška ze základky s měsíčním miminkem, tak jí jdu pozdravit, koukám do kočárku, trošku jsme pokecali a říkám, tak já jdu ... ale MM nikde, ani v přilehlých obchodech - a tohle mi dělá vždycky, vždycky se mi ztratí, to už jsem vážně byla nas... protože pak vypadám jako pako, když ho hledám 😠 😠 😠 Nakonec jsem ho našla v optice, šel sem tam jen kouknout, protože má nový brýle tak za kolik by tam měli ty jeho 😝

kajule
15. říj 2007

Koukám, tak jsme na tom stejně. Kolikrát lítám po obchodě a hledám, kam se mi zase ztratil. 😠
No nic venku je krásně, tak toho jdu využít a vyvezu Páťu na procházku. 🙂

krista
autor
15. říj 2007

Kajule a víš co je nejlepší, že jeho mobil mám většinou v kabelce já, takže smůla, jednou jsem se už nas... rozběhla že ho nechám vyvolat 😝
To je fajn, taky se těším až budu kočárkovat, tak si to s Páťou užijte 😎 🙂

kajule
15. říj 2007

No tak jsme zpátky. 🙂 Odpoledne půjdeme ještě jednou na větší procházku. Jsem zvědavá jestli tatík půjde s náma.
Jináč Péťa má mobil vždycky u sebe. To spíš já jsem ta, komu se těžko dovolává. 😅

kousinka
15. říj 2007

shrnu to 🙂
ztrácí se ANO
ponožky ANO
vyžraná lednice ANO
utrácí - NE
mobil nezvedá- ANO

jo a taky mě dokáže vytočit, když uvařim, on sní všechno a nechá tam na jednu vidličku se slovy Já už fakt nemůžu 😠 a pak si dojde pro čokoládu 🙄

krista
autor
15. říj 2007

Kousinka 😀 Tak to znám s tou čokoládou 😝

Holky já jdu taky konečně dneska pryč, seděla jsem tu na prd... už dlouho, tak jsem si domluvila rande s kámoškou ale bude tam i její nový přítel a nějak se mi nechce před nim povídat o mých manželských problémech takže to vidím tak na půl hoďky 😅 😀

kajule
15. říj 2007

Jináč Péťa taky neutrácí, to spíš já, když ale oni jsou ty věcičky pro miminka tak krásný. 😵 😵 😵 A navíc já ráda nakupuju dárky.
Jídlo teda zásadně dojídá i kdyby už nemohl. Právě to, že se tam nechá jentak na vidličku to přímo nesnáší.

kousinka
15. říj 2007

jo a doplňuju - kouření - vraždim 🙂 naštěstí u nás kouří jen manžovo segra, tu si zpacifikuju.. jinak absolutně nikdo 🙂

slohovky jooo taky jsem četla ☹ nenáviděla jsem svojí češtinářku a asi dycky budu 😀

krista utíkej 😉 a užij si to ...

kajule
15. říj 2007

A k těm zapečeným bramborám. Včera jsem udělala snad tu největší mísu co máme plnou. Měla jsem pocit, že je to tak na dva dny pro nás pro oba. Samozřejmě ráno vstanu a po bramborách ani památky.

kajule
15. říj 2007

Na základce mi češtinářka nějak nevadila, ale teď poslední rok si zasedla na bráchu a ještě pár kluků. On je pět dní s kapelou v Německu, pak přijde následující den do školy a nemá úkol, pže o tom nevěděl, kže rovnou za pět. Další den přijde holka, která byla jeden den u zubaře, dobrý, posaď se a do zítřka si to doplň. Takže teď už ji nemůžu ani cejtit. 🙄 🙄 🙄 Přijde mi ale že ona má problémy hlavně sama se sebou.

kousinka
15. říj 2007

😀 😀 ty si chtěla taky ? já myslel ..
ale to už znáte 😀

kousinka
15. říj 2007

jo a v sobotu mě taky fakt dojal, vrátila jsem se ve tři z práce a jen jsem se osprchla a v županu sedim u něj, unavená jak pes,hladová, nejradši bych spala... a najednou zvonek 🙄 "jééé to budou naši" mylslela jsem že ho v tu chvíli fakt praštim ... doma bordel jak v tanku... a v tu chvíli mi to začalo bejt jedno - jen jsem tchyňulce řekla že fakt se jim nebudu věnovat, protože jsem nadoraz.. "on ti peťa neřek že přijedem?" ... "né já jsem jí chtěl udělat překvapení" ..zabít zabít zkrmit 😢 😀

krista
autor
15. říj 2007

Holky já češtinářku měla ráda 😵 To byla zlatá žencká u matury mě strašně podržela a věděla o kterýkoliv knížce - svou prací prostě žila a nebyla nudná 🙂

Kajule to znám 😀

petulka77
15. říj 2007

Čau holky, no vlastně Kajule už drandí s kočárkem, už se taky děsně těším! taky jsme byli včera na velký nákup a trapas, po zvýšení cen jsem to nějak neodhadla a musela vracet 1 olivový olej, chybělo nám 26,50!!! 😝
Ale teda MM se mi neztratil, držel si mě za ručičku a připadám si, jak bychomspolu byli první měsíc 😀 Ne, je to příjemné. Ale když na to přijde, urážení mu jde taky výborně. My měli včera nečekanou návštěvu, MM ségru s přítelem, dorazili na kolech jako vždy a díky nim mi MM nestihl vyluxovat a dneska ráno zase odfrčel do Prahy a nevl.švagrová potřebuje ten vysavač už vrátit, prodloužila mi to do úterka, protože náš se minulý týden spálil a nevím, jaký nejlíp koupit, ať to bere dobře psí chlupy i z koberce od prcka, protože ten je nevyluxovatelnej. No tak zítra to bude muset zvládnout Vojtík s mou asistencí, ale já sama, když luxuju, mám pocit, že mi to utrhne břicho a dělá mi to vyloženě blbě. Za to chce zase nevl.švagrová ve středu půjčit auto, jede s Adámkem na očkování, té zase včera praskla poloosa, když jela za manželem do Břeclavi, takže zpátky jela vlakem 😠
A tak tady žijem.Teď mi volal MM, že v Praze vše ok, dostane všechny papíry, chtěla jsem ať už mu rovnou dají i papír ohledně přijmů, co bude potřebovat v únoru k daňovému přiznání, tak to vypadá, že všechno dostane, i výplatní pásky všechny zpětně za těch 12 měsíců, co tam byl, protože dosud neviděl ani jednu výplatnici, mají to tam nějaké až moc free na můj vkus.
Kris, věřím, že ta rozmluva vám pomůže, ono je to občas třeba asi v každém vztahu, promluvit si a připomenout si priority, proč jsou vlastně lidi spolu a co chtějí a co nechtějí, aby bylo jasno. To je fajn, my si včera večer taky trošku popovídali, protože už jsem byla nervózní, že tak dlouho žádné tulení a taky jsem potřebovala ujistit, že je se mnou šťastný. To bylo večer. Ale u oběda jsem ho tak pozorovala a ptám se: Stačím Ti vůbec, jako partnerka do života? A on na mě překvapeně zíral a řekl: Jistěže, ale to se mě teda ptáš brzo! Tak to jsme se oba zasmáli. Já si vedle něj někdy připadám úplně neschopně, on je sice o 6 let mladší, ale na co sáhne, to se mu daří.Jo, akorát zpívání mu nejde a to ho štve. Chtěl by umět zpívat 😀 Sranda je poslouchat naše karaoke za svatby, jak tam spolu vyjem 😀 😀 😀
Kris a představ si, že se mi z toho děťátka teď vůbec neozvali ohledně toho Moona, už mě to štve, předtím se mi dvakrát ozvali vždy tak do dvou dnů a teď nic, to je k vzteku.Asi si ho prostě objednám a budu čekat, co se bude dít 😝

erin4
15. říj 2007

Ahoj všem..na první stránce jsem si přečetla návod na vraždu a už jsem nemohla odolat nepodívat se dál 🙂 Ještě mě napadlo, jestli by nebylo lepší udělat ten celj postup,ale nakonec ulomit kličku u okna a vyhodit nějaký nářadí,jako že to okno spravoval. Nevím,jestli by mi nekědo věřil, že můj partner mi myl okna 🙂

krista
autor
15. říj 2007

Teda Peťul, když se se.e tak se se.e 😀
No já chci taky novej vysavač, sice starej slouží ale už moc dlouho nebude dle mého názoru, protože jednou vyluxuju a je tam plnej pytel - už nechce brát, to dřív nebývalo, takže chci nějakej se silným výkonem, aspoň nad 350 😉

Petulka tak to je naprd mě taky napsali hned, asi už je to s tebou v tom děťátku nebaví, jsi moc zvědavá 😀

krista
autor
15. říj 2007

Erin další vynalezává manželka - no jo my žencký si poradíme se vším 😀
Já to včera říkala manželovi, že takhle asi jednou zkončí tak jsme se hezky nasmáli 😀

erin4
15. říj 2007

Já manželka nejsem a dlouho nebudu,ale vynalézavá to jo 😉
Dokud se tomu manžel směje,tak dobrý ne? 😉 🙂

krista
autor
15. říj 2007

Erin no určitě 🙂 😉 My se nevraždíme i když to tak možná vypadá!
Opět musím podotknout že ho prostě miluju 🙂 😉 Někdy si říkám - že i bohužel 😝

erin4
15. říj 2007

Mám to úplně stejně...teď zrovna mi připadá že bohužel ☹ 😀

petulka77
15. říj 2007

A tak se tu zas nahlas řehtám, jak vás čtu a štve mě, že už musím letět. Ale teda asi mám vážně divnýho MM, protože já dojídám po něm i po prckovi, jsem takový rodinný dojídač, protože nesnáším zbytky na talíři. On nemůže a nechá a za hodinu otvírá lednici, že má hlad.To mám fakt chuť vraždit a často vyhrožuju, že už mu nic neuvařím,když furt nechává. Tak jsem radši, když vaří on a pak mě to tak netrápí, když nechá 🙂) To já dojím všechno, i když už nemůžu a pak jdu na tu čokoládku 😀
Tak se mějte, musím to vypnout, jinak se neodlepím!!!

krista
autor
15. říj 2007

Erin a jak jsi na tom se svým chlapem?? Zlobí?

Peťul 😀 😀 😀 Měj se hezky!!! 🙂

erin4
15. říj 2007

Pa petulka.

No zlobí a pořádně. Teď zrovna(poslední 2 měsíce) to teda máme tak, že se vidíme jen jednou za 10 dní. Dřív jsme spolu bydleli na koleji a já už teď holt nejsem student. Nejvíc se teď hádáme právě kvůli tomuhle..protože se dlouho nevidíme,tak si pak naráz chceme všechno říct a přitom se dost pohádáme,protože jsme z toho oba tak nějak-smutní? 😖

Ale když jsme bydleli spolu,taky to nebylo občas nejrůžovější 🙂 My sice neměli gauč,ale psali jsme si na pokoji vzkazy, třeba o hadru na vytírání a tak🙂)

Tvůj snad nezlobí?? 😀

krista
autor
15. říj 2007

Erin můj zlobí až moc 😉 Právě že se vidíme skoro jako vy dva 😀 Ne tím to ulehčuju, protože my se vidíme každý den, ale málo, ráno odejde za tmy a za tmy taky přijde ... takže to neni jednoduchý a víkendy ty tráví s kamarádama 😖
Věřím že po mimču se to změní 🙂
A ty už si školu dodělala a TP (tvůj partner) jí ještě dělá, pochopila jsem to správně?